Nejnovější recenze ze sekce Mobilní telefony

Přidáno: 10. dubna 2024

• Fotomodul - jednoznačně nějvětší tahoun tohoto telefonu. Fotí nádherné fotky i na automatický režim. Zvolil jsem si variantu s přidáním barev, jelikož režim Leica Authentic mi přišel dost nekontrastní, nicméně je to o vkusu.
  • Ostatní výbava za mě nijak neoslní, nicméně je hodna top modelům stávající generace.
  • Subjektivně mi přijde, že se telefon dost zahřívá i při běžné práci, předpokládám tedy neoslňující výdrž baterie i v běžném provozu

Z telefonu vystupuje opravdu dost kulatý rámeček s fotoaparáty, neměřil jsem, ale přijde mi, že se šířka telefonu téměř zdvojnásobí v tomto místě. Počítal jsem s tím, neberu to jako negativum. V recenzích se také uvádělo, že se kvůli vysokému těžišti telefon špatně drží, možná je to úchopem, ale nepřijde mi, že by se převažoval.

Telefon jsem kupoval primárně kvůli fotoaparátu, který za mě i na automat fotí skvělé fotky, zatím jen rychle jsem si zkoušel hrát s manuálním režimem s hlavním fotoparátem, který nabízí možnost upravovat i clonu objektivu, při portétu lze dosáhnout i určité viditelné hloubky ostrosti, která oproti rozostřování softwarově působí podstatně lépe. Zatím jsem bohužel nezkoušel zpracovat fotky v RAW, který by měl telefon umět ukládat.

Jinak je práce s telefonem svižná, přecházel jsem ze staršího Xiaomi, takže mě rychlost nabíjení, rohraní nijak nepřekvapilo, nemám k němu žádné výtky. Možná jen chybějící podpora eSIM v dnešní době je zarážející, nikde jsem ji v menu nenašel.

Xiaomi Redmi Note 13 8GB/256GB

Apple iPhone 15 Pro 256GB

Apple iPhone 15 Pro 256GB

Ověřený zákazník Mobilfone.cz Světlana

Zakoupeno v Mobilfone.cz

Krásný, malý a lehký telefon.

Přidáno: 9. dubna 2024

• Prémiový design s pevným hliníkovým rámem a koženými zády
  • Velmi rychlé nabíjení
  • Skvěle hrající a velmi hlasité stereo reproduktory
  • Nová nadstavba operačního systému HyperOS je velmi svižná a přehledná
  • Displej s LTPO panelem 1-120 Hz s nádhernými barvami
  • Obří výkon CPU a GPU (dobré i na hry)
  • Výborná čtečka otisků prstu
  • A samozřejmě naprosto luxusní výbava fotomodulu, čítajícího dokonce čtyři objektivy se snímači, které by se neztratily ani v samostatném fotoaparátu, zejména základní 23mm objektiv s jednopalcovým snímačem - značně zatápí mnohdy i dražší konkurenci + dvojitá LED osvětlovací dioda = večer vůbec nepotřebujete baterku :-)
  • Výborná haptická odezva
  • Škoda, že pro oblasti mimo čínský trh není určena baterie s vyšší kapacitou
  • Telefon se mnohdy více zahřeje i při činnostech, kdy by to člověk nečekal, nejedná se ale o nic hrozného, v zimě je z toho dokonce výhoda :-)
  • Klidně bych si představil i větší displej
  • Telefon při vysokém vytížení nemá úplně špičkovou výdrž, ačkoliv není ani vůbec špatná. To může ještě dořešit některá z mnohých příštích aktualizací softwaru.

Pozitiva dle mých zkušeností naprosto jednoznačně převyšují nejen nad negativy přístroje, ale i nad nabídkou konkurence v této třídě, i když se pár drobností k vylepšení do budoucna najde - tak je tomu ale vždy. Po rozbalení vás ohromí vybroušený klenot, který vám přijde úplně škoda zazdít do nějakého pouzdra, ale jestli si ho chceme zachovat v původní podobě, nic jiného nezbývá :-)
Přístroj je určený díky své naprosto ultimátní fotografické výbavě uživatelům, kteří rádi fotí a pokud ke svému telefonu získají i přídavný fotokit s možností instalovat 67mm filtry pro klasické fotoaparáty, mohou zařízení používat i jako svůj hlavní fotoaparát - profesionály se zrcadlovkami samozřejmě nepočítaje :-)
Cena se může zdát vysoká, ale když srovnáme s nejbližší konkurencí co a za jaké peníze nabízí, tak si myslím, že výrobce se s cenou rozhodně drží v rozumné výši.

Přidáno: 9. dubna 2024

• Parádní fotky,displej,reproduktory,rychlé nabíjení,kožená záda,rychlé bezdrátové nabíjení.
  • Zatim žádné

Již v minulosti jsem vlastnil Xiaomi 13 ultra,ale nebyla to globální verze.Takže jsem se těšil na globální vydaní a vyplatilo se.Xiami 14 Ultra je výborný a rychlý telefon,který se krásně drží v ruce.

Samsung Galaxy S22 S901B 8GB/256GB

Samsung Galaxy S22 S901B 8GB/256GB

Ověřený zákazník mobilprovás Monika

Zakoupeno v mobilprovás

Lehký, dobře ovladatelný. Na vyšší řadu Samsung galaxy S jsem si rychle zvykla a naučila se jej ovládat.

Samsung Galaxy A34 5G A346B 6GB/128GB

Samsung Galaxy A34 5G A346B 6GB/128GB

Ověřený zákazník O2.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v O2.cz

• zatím nemůžu hodnotit protože telefon mám pouze pár dní

Přidáno: 9. dubna 2024

• Vypadá velice dobře a kvalitně, jeho fotografie jsou úžasné a nerozmazané. Opravdu skvělý foťák ! Příslušenství také super. Velice dobře se drží v ruce a roční záruka na sklo v ceně je také veliká výhoda. V balení je super rychlá nabíječka i s adaptérem. Jsem moc spokojená.

Za mě super mobil se super foťákem.
Vybrala jsem si tento mobil právě kvůli recenzím na foťák a jsem mile překvapená a velice spokojená. Dříve jsem měla Samsung a ten fotil rozmazaně, nedokázal dobře přiblížit. Tento telefon si s fotkou hravě poradí!

Apple iPhone 14 128GB

Apple iPhone 14 128GB

Ověřený zákazník Alza.cz JaK

Zakoupeno v Alza.cz

• Výborně nahradil můj stávající IPhone 12.
OnePlus Nord CE 2 Lite 5G 6GB/128GB

OnePlus Nord CE 2 Lite 5G 6GB/128GB

Ověřený zákazník Alza.cz CvencA

• Šlape jaká má
  • Neseká se
  • Funkce fotoaparátu

Přidáno: 9. dubna 2024

• bezkonkurenční foťák, displej, nový operační system,

firmě Xiaomi jsem věrný už od počátku - začal jsem na Xiaomi mi2, který se dostal na český trh a byli jsme fakt malá komunita geeků,..kde je Xiaomi dnes, víme. A proto když přišla na trh Xiaomi 14 ultra, který umi fakt dobře fotit abych měl další zálohu k mým foťákům - a ten mobil dělá neskutečně boží fotky, neváhal jsem!!!! schválně jsem porovnaval s iphone 15 pro, co ma martina a jako zas ji budu štvát

Oscal Tiger 10 8GB/256GB

• rychlost nabíjení
  • krásný design
  • velký displej
  • bezdrátové nabíjení
  • prozatím jsem neshledal nic

Pokračuji ve značce Xiaomi se kterou jsem měl doposud dobré zkušenosti. Telefon mám teprve krátce, ale prozatím je uživatelsky příjemný. Telefon velmi hezky fotí.
Telefon se mi používá skvěle a postupně se těším až objevím a začnu využívat všechny funkce v plném rozsahu.
Rozhodoval jsem se mezi iPhonem a Xiaomi a z předchozích zkušeností jsem se rozhodl dále pokračovat s Xiaomi.
Koupi prozatím vyhodnocuji jako dobrou. Telefon splňuje mé očekávání.

Apple iPhone 12 64GB

Samsung Galaxy S22 S901B 8GB/128GB

Samsung Galaxy S22 S901B 8GB/128GB

Ověřený zákazník GSM-Market.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v GSM-Market.cz

Telefon ok, je rychlý, má hezký display, ale bohužel baterie vydrží poměrně krátkou dobu. Při mém bězném používání nevydrží ani celý den.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25