Nejnovější recenze ze sekce Mobilní telefony

Přidáno: 28. března 2024

• Nádherné fotky a velmi možností nastavení fotoaparátu.
  • S fotokitem a filtry se ty možnosti o hodně rozšíří.
  • Rychlý svižný ne jen díky svému procesoru ale hodně tam hraje roli i 16gb operační paměti.
  • Inteligentní práce s nabíjením baterie to dost eliminuje že baterka odejde po dvou letech.
  • Základní ochranný obal není vůbec špatný ale není průhledný ale za to neklouže z ruky.
  • Bezdrátové nabíjení.
  • Reverzní nabíjení.
  • Nepodporuje e-sim
  • Trošku se může i víc zahřívat při velkém zatížení.
  • Díky velikosti fotoaparátu má tendenci se převažovat.
  • Základní obal má jednu nemilou vlastnost ten kdo si dává plechový štítek na magnetický držák tak má smůlu nedá se přichytit.

Tento telefon není úplně pro každého spíše pro nadšence jak fotek tak Xiaomi obecně.
Dost lidem bude vadit veliká soustava foťáků.
Ne každému padne do ruky.
Jinak se nelekejte chrastivého zvuku z fotoaparátu jde o pohyb čoček a mechanickou clonu jako u normálního foťáku.
Ale jinak pokud spadáte do kategorie nadšenců, tak je to telefon který doporučuji.

Apple iPhone 13 128GB

Apple iPhone 13 128GB

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Ověřený zákazník

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Ochota, vstřícnost. Vše proběhlo podle podle dohody.

• kvalita displeje
  • kvalitní zvuk
  • zpracování telefonu
  • zvuk optické stabilizace
  • mírné zahřívání

Dnes zakoupeno, přecházím z Xiaomi 11T Pro. Důvodem je kvalita foto soustavy tohoto telefonu a nekompromisní výkon. Obsahuje aktuálně nejvýkonnější procesor. Perfektní zpracování. Naprostá spokojenost.

Přidáno: 28. března 2024

zakoupil jsem na MALL.CZ, super výdrž baterie - je nabitý za 20/30 minut a vydrží se standartním používáním 2/3 dny, fotoaparát dělá nádherné fotky a to i ve tmě, jednou z významných výhod tohoto telefonu je jeho kompaktní velikost, která umožňuje pohodlné používání jednou rukou a snadné nošení v kapse či tašce, procesor Snapdragon 8 Gen 3 je jeden z nejrychlejších na trhu a spolu s 12 GB RAM a 512 GB úložištěm nabízí skvělý multitasking a rychlé načítání aplikací
mohu jen doporučit

Xiaomi 14 Ultra 16GB/512GB

Ověřený zákazník Alza.cz Martin D.

Zakoupeno v Alza.cz

• Naprosto luxusní fotoaparát
  • Krásný jasný display čitelný na slunci
  • Ochranný kryt (a ne žádný obyčejný silikonový ale pevný plastový) a nabíječka součástí balení, což už se dnes u výrobců nevidí
  • Rychlý a výkonný procesor
  • Člověk si bude muset zvyknout na velikost fotomodulu, který ne vždy pohodně sedne do ruky
  • Vyšší váha

Přecházím z Huawei Mate 20 Pro, takže je to ve zkratce nebe a dudy.. už se těším na ty parádní fotky

Michal Rudzinskyj Michal Rudzinskyj

Přidáno: 28. března 2024

• Tento telefon mám sice krátkou dobu, ale už teď mohu říct, že je naprosto skvělý. Máme vícečlennou rodinku, takže ho využiji pro focení na rodinných dovolených.

• Displej
  • Rychlonabíjení
  • absence e-SIM

Mám ho teprve chvíli ale zatím žádné minusy nemůžu najít. Hlavně musím vyzdvihnout fotoaparát má úžasné fotky + videa.(takový foťák do kapsy)

Bečus Bečus

• Výborný výkon - Snapdragon 8 Gen3
  • Vynikající dispej + velmi dobré čtení na slunci / 3 000 nitů /
  • Excelentní fotoaparát + video / optika Leica /
  • Bezdrátové nabíjení s 90W nabíječkou
  • Nepodporuje eSim

I když jsem si musel na telefon trochu počkat / předobjednávka / nelituji toho . Telefon má jen samé NEJ . Každému kdo může utratit nějakou tu korunku navíc vřele doporučuji .

• Rozměry a přijatelná hmotnost
  • Funkce
  • Rychlonabíjení
  • Displej
  • Kožené záda - bílá varianta bude brzo špinavá
  • Chaotické rozložení nastavení jednotlivých položek

Mám ho teprve den ale už jsem měl možnost vyzkoušet rychlonabíjení a je to fakt pecka. Ale nekupoval jsem ho primárně kvůli tomu ale spíš kvůli fotoaparátu a ten je pecka. Jsem typ uživatele který fotí spíše na to což telefon nastaví a jen cvaknu ale fotografie jsou úchvatné.
Svítivost displeje na přímém slunci mě dostal.
A co se týče barevni varianty mám bílou, sice to vypadá že brzo bude špinavý ale naštěstí byl v balení kryt ( průhledný ). Takže nemám potřebu kupovat jiný, co by zakryl jeho nádherné záda úplně.
Někoho může odradit cena ale v dnešní době jsou všechny vlajkové lodě v této cenové relaci. Takže za mě nic přehnané.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Skvělý telefon
  • úžasné fotky
  • krásný vzhled
  • konektivita
  • perfektní display

Doporučuji ke koupi.
žádné nedostatky jsem zatím nenašel
Zakoupen na MP
Skvěle padne do ruky
záda z umělé kůže
opravdový fotomobil

• Rychlé nabíjení
  • Vystouplý fotoaparát
  • Trochu těžký

Byl jsem na tento nový Xiaomi opravdu zvědavý. Nejvíc se mi líbí, že je opravdu rychlý a vůbec se nezasekává. Hezky fotí jak v režimu Lencia Authentic, tak Lencia Vibrant.. Jen je opravdu nepraktický ten vystouplý fotoaparát, který ani nechrání kryt obsažený v balení. Trochu jsem postrádal aplikace, které jsou běžnou součástí nového telefonu jako je třeba kalendář.

Xiaomi 14 12GB/256GB

Xiaomi 14 12GB/256GB

Jiří Fečo Jiří Fečo

Přidáno: 28. března 2024

• Výdrž baterie rychlost hezký display

s telefonem jsem celkově spokojený, šlape líp jak hodinky doporučuji všem. Celkově hodnotím za jedna. Tento produkt jsem si vybral na základě toho že je nový na trhu.

Apple iPhone 11 128GB

Ověřený zákazník MALL.CZ Michael Horák

Zakoupeno v MALL.CZ

• Výdrž baterie
  • Vysoce kvalitní fotoaparát
  • Kryt a nabíječka v ceně
  • IP68
  • Hyper OS
  • Displej, rychlost, přehlednost
  • Mírné přehřívání při nabíjení
  • Další nedostatky nezaznamenány

Přecházel jsem ze Xiaomi 10 note pro a vzhledem k naprosté spokojenosti s Xiaomi jsem byl rozhodnutý zůstat loajální této značce. Po týdnu užívání jsem naprosto spokojený se všemi funkcemi, které nový model poskytuje. Vyzdvihuji zejména rychlost nabíjení, přehlednost, intuitivnost jednotlivých funkcí, fotoaparát, displej a celkový vzhled, který v mnohém předčí konkurenci.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• fotoaparát
  • velikost mobilu
  • kapacita baterie
  • reproduktor
  • vystouplé fotoaparáty
  • občas je špatně slyšet při telefonování

Dlouho jsem se rozhodovala mezi Iphone 15 pro nebo Xiaomi 14. Chtěla jsem zůstat u Andoidu a vzhledem k poměru cena/výkon padla volba na Xiaomi a jsem nadšená. Přechod z Redmi note 8 pro, co se týče foťáku nestkuečný. Fotky i ve zhoršených podmínkách nádherné a nerozmazané.
Co se týče systému, vše v pořádku, ale při velkém zatížení nedokáži zhodnotit. Využívám především na foto a komunikaci. Chválím velikost mobilu, akorát do ruky. Malé obavy mám z vystouplého foťáku, aby časem nebyl odřený.
Ačkoliv na přehrávání písní z mobilu nekladu důraz, příjemně mě překvapila reprodukce, krásně zní. Celkově jsem velmi spokojená.

• rychlost nabíjení
  • světelnost
  • materiál
  • Certifikace
  • foťak v kapse

Telefon jsem si vybral, jelikož jsem uživaltel xiaomi už 11 let, vlajkovou loď jsem chtěl už několik let a právě 14 ultra mě přemluvila jít do vlajky. Proč? no s dárkem fotokitu a bezdrátové nabíječky nejde odolat. Fotokit který umožňuje manipulaci s f. a přijmným držením, prostě bomba.

Rozhodně můžu doporučit všem, co chtějí mít krásné fotky jak z dovolené, tak jen tak z procházky.

Od telefonu očekávám velké věci, jelikož i jeho předchudci zvládli nemalé věci a já jsem ochotný tento telefon využít na 100%.

Ikdyž je cena nemalá, tak tady se rozhodně jedná o cena ku kvalitě. takže koupě rozhodně dobrá a kdybych měl možnost své rozhodnutí změnit, tak bych se nerozhodnul jinak, zůstanu věrný fotoaparátům leica i Xiaomi.

Apple iPhone 15 Pro 256GB

Apple iPhone 15 Pro 256GB

Ověřený zákazník O2.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v O2.cz

Ještě nemá zkušeností s ním

Jan Pospíšil z Pardubic Jan Pospíšil z Pardubic

• rychlé bezdrátové nabíjení
  • adaptér v balení
  • perfektní foťák
  • zatím nic

Mám teprve jeden den, hodnotím na první pohled. Přecházím ze Samsungu Galaxy, vypadá to nadějně.

Tom Ebr Tom Ebr

• Top fotoaparát Leica, Krásný luxusní vzhled, špičkové parametry
  • Váha

Po shlédnutí desítek srovnávacích videí s dalšími vlajkovými telefony jiných výrobců u mě vyhrála 14 ultra. Ve všech parametrech o kousek lepší ! Cílil jsem aktuálně na nejlepší fotomobil na trhu a povedlo se. Navíc krásné zpracování, ultrarychlé nabíjení a další. DOPORUČUJI!!!

• Operačni systém,paměť,odolnost ip 68,
  • Rozměry ,
  • Foťák,kamery

Se Xiaomi 14 sem nad míru spokojen.Kompaktni vybavený mobil za nepřehnanou cenovku.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]