Honor Magic6 Pro 12GB/512GB

Automatické zachycení zážitků Na základě 8 milionů vzorků pohybu, pokrývajících 10 typů sportovních kategorií, dokáže HONOR AI Motion Sensing Capture automaticky zachytit více...
28 989 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Xm.cz

Info v obchodu130 Kč97 % • 1 624 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant69 Kč98 % • 61 503 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma95 % • 1 921 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma98 % • 4 498 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 8 920 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma93 % • 13 849 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantDárekDoplňkové službyZdarma92 % • 3 178 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma97 % • 87 167 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantDárek59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma94 % • 15 035 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma96 % • 6 181 recenzíDalší informace

• Výborná výdrž baterie
    • Úžasný displej
    • Výkonu na rozdávání
    • Na českém trhu dostupné jen dvě barvy

Dlouho jsem vybíral náhradníka za stárnoucí Mi 11 Ultra a letošní jaro bylo velmi "úrodné" na kvalitní fotomobily, což byl hlavní faktor rozhodování o následníkovi. Do nejužšího výběru se dostaly Xiaomi 14 Ultra, Apple 15 Pro Max a právě nejnovější Honor. Nejsem vyhraněným zastáncem jablíčka nebo robůtka, proto mi bylo skuteně jedno, jaký OS na mobilu bude a šlo skutečně jen o price-to-value ratio, kde podle mého názoru Maxic6 Pro vyhrál. Koupil jsem rovnou dva a po 14 dnech používání jsem já i manželka naprosto spokojeni. Až čas ukáže, jestli to byla správná volba, ale zatím se zdá, že ano.

Konstrukce
Magic UI
Modelový rok
2024

Automatické zachycení zážitků

Na základě 8 milionů vzorků pohybu, pokrývajících 10 typů sportovních kategorií, dokáže HONOR AI Motion Sensing Capture automaticky zachytit více vzrušujících sportovních okamžiků. 108 čistých pixelů

Bez ohledu na přiblížení zůstávají všechny detaily křišťálově čisté.

• Optický zoom: díky 2,5× optickému zoomu a 10× digitální zoomu jsou vzdálené scenérie na dosah.
  • HONOR Falcon: superdynamický - samonastavitelný hlavní fotoaparát HONOR Falcon má f/1,4 - f/2,0 samonastavitelnou clonu. Díky snadno definované hloubce, ostrosti a efektům rozmazání je atmosféra kolem vás snadno uchopitelná.

Velká kapacita baterie

Baterie s ultra velkou kapacitou 5600 mAh je vybavena vestavěným čipem HONOR E1 Power Enhanced Chip a systémem řízení spotřeby HONOR, což výrazně zlepšuje zážitek z baterie v chladném prostředí. Jen si užívejte zimního času.

Oblíbené bezdrátové nabíjení

Nabíječka SuperCharge podporuje 80W HONOR Wired SuperCharge a 66W HONOR Wireless SuperCharge - vždy plná energie.

Výkon vlajkového Snapdragonu

Telefon je vybaven Snapdragonem 8 Gen 3, který předvádí výkon vlajkové lodi s výkonnými jádry.

Efektivní tok informaci

Zcela nový magický portál, služby poskytované okamžitě jediným stisknutím nebo přetažením. Potřeby interakce jsou předvídány předem díky prolomeným bariérám aplikací a vysoce efektivnímu toku informací.

HONOR C1+

HONOR C1+ RF Enhanced Chip kombinuje algoritmus a anténu pro lepší připojení, což umožňuje toulat se po světě s výkonnými hardwarovými a softwarovými funkcemi. Vždy online, ideální pro mezinárodní cestování.

Obsah balení:

Telefon (vestavěná baterie).

HONOR SuperCharge.

Kabel typu C.

Rychlý průvodce.

Nástroj pro vysunutí SIM.

Distribuce:

EU (Global).

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

1zákazník doporučuje produkt
  • U mobilů od Honoru jsme si zvykli na výborný hardware a precizní tovární provedení. Ani aktuální vlajkový model Honor Ma...

Zobrazit celou recenzi na mobilmania.zive.cz

• Pokud jste měli obavy, že kouzlo řady Magic již vyprchalo, tak můžete zůstat klidní. Nový Magic 6 Pro je skvělá vlajka, ...

Zobrazit celou recenzi na mobilizujeme.cz

• , zakoupeno v Alza.cz

• Skvěle fotí
    • Výborná výdrž baterie
    • Úžasný displej
    • Výkonu na rozdávání
    • Na českém trhu dostupné jen dvě barvy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Honor zkraje letošního roku aspiruje na nejsnaživějšího výrobce ze všech. Jeho nový vlajkový model Magic 6 Pro má neobyč...

Zobrazit celou recenzi na smartmania.cz

• Už je to hezkých pár let, kdy na našem trhu Huawei předstihl Samsung a obrovsky na síle nabíral tenkrát i Honor, jako ten mladší brácha, co se veze, když mu ten starší prokopal cestičku. Pak přišlo americké embargo a dávná sláva se rozplynula jak pára nad hrncem. Huawei v následujících letech byl donucený prodat Honor do konsorcia asi 30 čínských firem, aby alespoň jedna ze společností mohla samostatně existovat i na západních trzích no a o pár let později tady máme nový, plnohodnotný a sebevědomý Honor Magic 6 Pro. Ahoj, já jsem Petr Hudec a vítám vás u další recenze Honor Magic6 Pro.

Zobrazit video recenzi