Vivo X100 Pro 5G 16GB/512GB

Jistě oceníte profesionální fotoaparát ZEISS, výkonný procesor, dlouhou výdrž baterie, odolnost IP68, stejně jako moderní design s odolným povrchem Corning Gorilla Glass Victus...
25 662 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z PATRO.cz

Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 5 340 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 18 996 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 918 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 11 302 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 7 546 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 11 102 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 935 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč92 % • 511 984 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 87 167 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 080 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 15 035 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 27 144 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma92 % • 3 178 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 7 514 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 364 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 178 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 5 694 recenzíDalší informace

Tento model nabídne revoluční spojení špičkového designu a profesionálních fotografických schopností. S elegantním provedením z nerezové oceli se zrcadlovým povrchem a zaoblenou čočkou Corning Gorilla Glass Victus, je zárukou nejen vizuální atraktivity, ale i odolnosti. Fotoaparát vybavený optikou ZEISS a pokročilou technologií AI zajistí profesionální fotografie v každé situaci. Díky inovativnímu teleobjektivu ZEISS APO a čipu Vivo V3 s 6nm procesem a vysokým výkonem se stanete režisérem každého snímku. S nízkou spotřebou baterie a LTPO displejem chránícím oči díky funkci Smart Eye Protection Mode, vám X100 Pro poskytne bezkonkurenční zážitek z používání. Výhodou je i odolnost IP68 proti vodě a prachu.

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 14 (Upside Down Cake)
225 g

• Kvalita celková
    • Nabíjení 100W
    • Procesor MediaTek Dimensity 9300
    • méně známá značka což ale nemusí být nevýhoda

Velké překvapení telefonu Vivo X100 Pro. Celková kvalita telefonu a použité materiály je na špičkové úrovni. Největší nadšení jednoznačně fotoaparát s optikou od Zeiss a použití jednopalcového čipu. Fotky jsou fakt nádherné. Při použití režimu zeiss jsou fotky velmi reálné barvou která odpovídá realitě. Zoom a širokáč který umí ostřit taky super. Spokojenost i s kapacitou baterie 5400 mAh a rychlé nabíjení 100W. Tady by se mohl Samsung trochu inspirovat. Nástavba viva Funtouch OS je minimální žádné kraviny a je dost podobná čistému androidu. Telefon je rychlej a vše funguje jak má i android auto.

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 14 (Upside Down Cake)
225 g
Funtouch OS
Modelový rok
2023

Design a konstrukce

Elegantní konstrukce z nerezové oceli s odolnou vrstvou Corning Gorilla Glass Victus zajistí ochranu před nežádoucím poškrábáním. Prémiová textura Sunburst dodává zařízení jedinečný vzhled, který doslova vyzařuje eleganci.

Design a konstrukce

Kvalitní displej a odolnost

Displej s technologií LTPO a vysokým jasem 3000 nitů poskytuje pohlcující vizuální zážitek, zatímco odolnost proti vodě a prachu dle standardu IP68 zajišťuje bezstarostné používání v každodenním životě.

Kvalitní displej a odolnost

Špičkový fotoaparát ZEISS

Můžete se spolehnout na profesionální fotografické schopnosti díky optice ZEISS. Výkonný fotoaparát s povlakem ZEISS T zajistí neuvěřitelně jasné a detailní snímky, které zachytí každý okamžik. ZEISS T totiž minimalizuje odrazy a zvýší propustnost světla, což v konečném důsledku zlepšuje kvalitu obrazu a snižuje nežádoucí jevy jako je například odlesk.

Špičkový fotoaparát ZEISS

Pokročilé fotografické funkce

Funkce Handheld Astro umožňuje uživatelům zachytit noční oblohu, nebo hvězdnou oblohu bez potřeby použití stativu. Nechte se uchvátit AI nočním pohledem, který efektivně optimalizuje snímky ve tmavých podmínkách. Speciální konstrukce objektivu ZEISS APO přináší vysoce kvalitní záběry bez ohledu na zaostřovací vzdálenost, nebo světelné podmínky.

Pokročilé fotografické funkce

Výkonný procesor

S novým čipem Vivo V3 a 16 GB RAM nabízí X100 Pro 5G nekompromisní výkon. Architektura Multi-Concurrent AI Cognitive-ISP se systémem FIT druhé generace umožňuje snadné dosažení profesionální kvality v každém záznamu či snímku, aniž byste museli být profesionálové. K perfektním výsledkům vám pomohou vylepšené optické schopnosti, inteligentní zpracování obrazu a přesné nastavení.

Výkonný procesor

Dlouhá výdrž baterie

S technologií Dual-Cell FlashCharge a Wireless FlashCharge nabízí telefon rychlé a efektivní nabíjení. S ekvivalentem 5400 mAh baterie a Zero-Power superrychlým spuštěním budete vždy připraveni tak, abyste mohli pokračovat v práci, nebo zábavě bez čekání na dobíjení baterie.

Dlouhá výdrž baterie

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma92 % • 3 178 recenzíDalší informace

Zažijte revoluční fotografický zážitek s VIVO X100 Pro a nechte se okouzlit výkonem procesoru Dimensity 9300.
VIVO X100 Pro
Design, který oslní
Elegantní design VIVO X100 Pro spočívá v kombinaci zrcadlově lesklého nerezového oceli a 2.5D zaobleného skla Corning® Gorilla® Glass Victus®, doplněného texturou inspirovanou slunečními paprsky, která zajišťuje nekonečný pocit elegance.
Profesionální fotografie s technologií ZEISS
Optika ZEISS
Přináší pokročilou jasnost a ostrost. Optika ZEISS v kombinaci s technologií X100 Pro umožňuje snímky přesahující hranice prostoru. Obnovte vzrušující okamžiky a zachovejte pravé emoce jedním klepnutím.
Nová generace ZEISS T povlaku
Nový vícevrstvý nanokrystalový povlak (Multi-ALD) dále snižuje odlesky z objektivů, čímž zajišťuje jasnější obraz.
Hlavní fotoaparát ZEISS 1"
Nová optika společně s vývojem optické kalibrace a originálního obrazového motoru od VIVO umožňuje hlavní fotoaparát ZEISS 1" vykreslit nejjemnější detaily.
Optická kalibrace s precizností
Exkluzivní...

• Letošní vlajková loď má 50Mpx hlavní foťák s velkým snímačem jednopalcového typu, objektiv má přepočtené 23mm ohnisko, s...

Zobrazit celou recenzi na digiarena.zive.cz

• - jednoznačně foťák (10x zoom = ohnisko 233mm je foto makro špička) a kvalita fotek
    • - 100W nabíjení v balení
    • - krásný displej
    • - zadní kryt neskutečně klouže (potřeba obalu)
    • - přední foto průměrné kvality
    • - 100 násobné přiblížení nejde moc použít (kvalita nízká a hodně AI)
    • - 50W bezdrátová nabíječka není pro tento model - nekupovat!

Přechod z jablka se vyplatil, čekal jsem na mobil co mi nahradí do jisté míry bezzrcadlovku a tento model mi to určitě splnil. Spoustu toho si o tomto telefonu přečtete z parametrů, ale to, že 50W bezdrátová nabíječka není pro tento model určena se už nikde nepíše, kvůli vystouplému modulu foťáku se velice špatně umisťuje na stojánek a defacto se musí o tento modul zavěsit, takže s tím počítejte. Nabíjí to, ale musíte okolo chodit po špičkách. Materiál použitý na zádech telefonu bych nejraději vyhodil a dal tam cokoliv jiného, ten kdo tohle kluzké znetvoření vymyslel, by zasloužil namazat medem a dát mravencům. Přední foťák je velice průměrný, pokud můžu fotím pouze zadníma. Jinak ta zadní soustava čoček je super, tele s periskopem bomba, od 0,6 (15mm) - do 4,3 (100mm) jsou fotky skvělí na optický zoom, ale pak dáš na přiblížení 10 x (233mm) a nechápu, ta kvalita fotky na digi zoom je prostě výjimečná! Navíc krátká zaostřovací vzdálenost je ideální na makro, jinak všechny ty kraviny makro režim, portrétní režim apod stojí za prdlačku - AI to kazí, fotky prostě nezaostřené na správných místech. Android dobrý, primárně je tento telefon jako fotomobil, proto to ostatní je prostě telefon, ale to čím se Vivo X100pro liší od ostatních je právě foťák. Koupil bych si ho znovu, ANO!

• Dva telefony, které se představily jen kousek po sobě. Vivo X100 Pro a OnePlus 12 se dají asi nejlépe charakterizovat tím, že ten dělá to a ten zas tohle. Často se mne ptáte, který z nich teď vybrat a já se vám tímto videem snažím ukázat přednosti každého z nich. Schválně mi napište do komentářů, jestli vy byste raději brali OnePlus 12 nebo Vivo X100 Pro.

Zobrazit video recenzi

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• Displej
    • Fotoaparát
    • Baterie
    • Kvalita celková
    • Nabíjení 100W
    • Procesor MediaTek Dimensity 9300
    • méně známá značka což ale nemusí být nevýhoda

• Před dvěma lety překvapilo vynikajícím smartphone X80 Pro, který byl v mnohém velmi inovativní. Loňský nástupce navázal ...

Zobrazit celou recenzi na mobilmania.zive.cz

• Nevýhoda nás Čechů je, že jsme poměrně slušné konzervy, a tak dřív, než se k nějaké změně rozhoupeme, musí nás to součas...

Zobrazit celou recenzi na www.huramobil.cz

• Nevýhoda nás Čechů je, že jsme poměrně slušné konzervy a tak dřív, než se k nějaké změně rozhoupeme, musí nás to současné řešení hodně štvát. Není divu, že pak se u nás všechno točí primárně kolem Applu, Samsungu či Xiaomi a než se dokáže nějaká značka trochu víc prosadit, trvá to v poměru k zahraničí hodně dlouho. Já dneska držím v ruce zbrusu nové vlajkové Vivo X100 Pro a řeknu vám, že jestli už se u současné trojice tak trochu nudíte a pošilháváte po tom, co zakusit dalšího, rozhodně do svého hledáčku zařaďte nové Vivo X100 Pro. Ahoj, já jsem Petr Hudec a přesně teď vám řeknu proč.

Zobrazit video recenzi

• vivo X100 Pro je povedeným vlajkovým modelem za skvělou cenu. Za necelých 27 000 Kč (nyní k nákupu dostanete také bezdrá...

Zobrazit celou recenzi na insmart.cz