Zopo ZP999

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• super

super

• , zakoupeno v CZC.cz

• Výkon procesoru a RAM, slušná ROM, LTE, display max. kvalita.
    • Fotoaparát - v interiéru je to katastrofa.

Telefon je parametry vlajkovou lodí ZOPO. Max výkon, RAM 3096 MB, ROM 32 Gb, LTE, atd.atd. Prostě super. ... To ale jen do doby, než jsem zkusil udělat fotku v interiéru. Spíš olejomalba než fotka. A to nutno dodat, že za slušného osvětlení. Pokazit tak skvělý telefon tak mizerným foťákem, za to bych vývojáře okamžitě vyhodil. Pokud tedy nechcete dělat fotky - telefon doporučuji, protože je to opravdu výkonný stroj, který Vás ve štychu rozhodně nenechá. S kvalitní fotkou v interiéru ale opravdu nepočítejte. To je ale problém spousty dalších nadupaných telefonů. Např. Xiaomi MI3 je na tom docela stejně. Super stroj, ale fotky nic moc.

Konstrukce

• HSCSD/HSDPA: ANO
  • EDGE: ANO
  • Wi-Fi: ANO
  • Integrovaný fotoaparát : ANO
  • Rozlišení hlavního fotoaparátu : 14 (Mpx)
  • Integrovaný blesk/přisvětlení: ANO
  • Kompatibilita GSM: -
  • Barva telefonu: bílá barva
  • Provedení výrobku: bílá barva

MTK MT6595 Osmi-jádrový 4G LTE procesor

ZOPO ZP999 poháněný 8-jádrovým procesorem, dokonale spojuje vysoký výkon a nízkou spotřebu energie. Těží z nejmodernější Cortex-A7 architektury a 28Nm LP HKMG techniky, Zopo ZP999 poskytuje výpočetní výkon, který je 1,8 krát vyšší než jeho předchůdce. 3 GB RAM a 32 GB ROM

Pomocí nového standardního EMMC 5.0 budete moci přistupovat a zapisovat na vaší 32 GB interní flash paměť v mrknutí oka. 3GB DDR3 RAM běží na frekvenci 1866MHz a umožňuje dokonalý multitasking i těch nejnáročnějších aplikací. 5.5 palcový Full HD + displej, Uzký rámeček

S 2048 úrovněmi jasu je nastavení podsvícení hladké jako hedvábí. Technologie Sharp New Mode 2 přináší reálné obrazy a živé barvy. Touch on lens (TOL) přenáší realitu a krásu,čehokoliv co vidíte. S mimořádnou 5,5-palcovou Full HD obrazovkou spolu s úzkým rámečkem je maximalizována velikost obrazovky.

SONY 14 Megapixel Bezkonkurenční Fotoaparát

Kvalita fotoaparátu se měří nejen počtem pixelů, ale také prostřednictvím koordinace softwaru, hardwaru a optických technologií. Zopo ZP999 přichází s state-of-the-art 14 megapixelů back side ilumination (BSI), čip Sony poskytující vyšší rozlišení, vyšší rychlost a lepší kvalitu obrazu. Tento soubor vznikl v úzké spolupráci s profesionálními fotografy pro kalibraci fotoaparátu a to ho dělá bezkonkurenčním z hlediska výkonu.

GLOBAL 4G LTE Sítě

Užijte si super rychlé a plynulé připojení, ať už jste za rohem nebo po celém světě se Zopo ZP999 poháněné MTK MT6595 procesorem s 4G LTE multifunkčním modemem.

• TECHNICKÉ SPECIFIKACE
    • 4G - TD-LTE: 1880-1920/2300-2400/2555-2655MHz
    • TD-SCDMA: 1880-1920/2010-2025MHz
    • FDD-LTE: 800/1800/2600MHz
    • 3G - WCDMA: 900/1900/2100MHz
    • 2G - GSM:850/900/1800/1900MHz
    • Vnější rozměry 151.6mm*76.3mm*9.2mm
    • SIM: Dual SIM (Micro SIM)
    • Displej: 5.5"IPS G+FF OGS Full HD(1920*1080)
    • Fotoaparát: zadní 14.0 Mega-pixel, Autofocus, LED flash
    • přední - 5.0 Mega-pixel
    • OS: Android Version 4.4
    • CPU: 2.0 GHZ Octa-Core, MTK6595M chipset
    • GPU: IMG Rogue G6200 450MHz
    • Paměť: 32GB ROM + 3GB RAM (MicroSD až do 64GB)
    • Data: HSDPA 21Mbps, HSUPA 5.76Mbps,

• Šířka (cm): 10.00
  • Hloubka (cm): 5.00
  • EAN: 6955931903316
  • Záruční doba: 24 měsíců

Mobilní telefon 5.5" IPS LCD, Eight-Core (2GHz), 32 GB, fotoaparát 14 Mpx, Wi-Fi, Bluetooth, 3G, GPS, NFC, DualSim, , Android 4.4,

• Jak jsem již psal o poruchovosti tohoto telefonu ze dne 15. února 2016. Oprava byla provedena v záruce a telefon běhal tak jak měl. A teď se po 4 měsících opakují stejné závady, po nabití se vypne a nefunguje nic ani budík. Pokud po nabití vydrží, po odpojení z nabíječky spadne do restartu. No a aby toho nebylo málo, tak přestává opět fungovat microfon. Už mě to nebaví, zas nesu na reklamaci. Doufám, že mě vrátí peníze, protože už tomuto produktu nevěřím.

Za mě, už bych do toho nikdy nešel. I když je výkonný, pro poruchovost a malou kapacitu baterky stojí za prd.

• Skvělý telefon za skvělou cenu - do 1/2 roku fungování.
    • - po 1/2 roce vypadával signál operátora (i po výměně SIM)
    • - výpadky GPS, až úplná nefunkčnost
    • - po restartu do továrního nastavení se vše zlepšilo, ale do 1 měsíce opět stejné problémy

Reklamováno u prodejce (e-shop)
    Vráceny peníze.
    Škoda, první dojmy byly skvělé, ale ZKLAMAL!
    Příště bych preferoval značku s českým zastoupením. U e-shopového prodejce jsem nenašel odborníka, s kterým by se daly řešit odborné dotazy k telefonu.

• Velký a skvělý IPS FHD display
    • Rychlost systému
    • Design přístroje
    • Rychlost i při více spuštěných aplikacích
    • Dobře fotí
    • Vysoké AnTuTu skóre, i nejnáročnější hry jedou jako nic
    • Velmi rychlá a přesná GPS - fixuje družice v řádu vteřin
    • Baterie. Pro takovéhle dělo je 2700 mAh málo. Snad se toho někdo chopí a uvede na trh silnější
    • Fotoaparát déle ostří
    • Oznamovací dioda je velmi malá a málo svítivá
    • LTE umí jen jedna SIM
    • Neumí /prý/ OTG
    • Nešťastně umístěná spoušť fotoaparátu - ON/OFF tlačítko by mělo být nad ní a ne naopak

I přes řadu nedostatků funguje telefon jako celek velmi dobře a působí dojmem správné "vlajkové lodi." Vypadá velmi luxusně a vřele doporučuji i flipové pouzdro - vypadá dobře a šetří baterii. Jako velmi zkušený uživatel mobilních telefonů přístroj i přes výše zmíněná negativa doporučuji, jen se musíte smířit s menší kapacitou baterie. Ta se dá ovšem obejít zakoupením externí nabíječky. Mne osobně to moc nebolí, moje "exterka" má 20000 mAh. Je to povedený stroj a u "zavedenější" konkurence bych jeho cenu v současnosti viděl okolo 14.000,-.

• Mám telefon 1 rok. Po pořízení odešel a to uplně po 14 dnech. dostal jsem okamžitě nový a byl jsem moc spokojený, až do doby viz. poruchy.
    • Před měsícem po nabití se vypne a nefunguje nic ani budík. Pokud po nabití vydrží, po odpojení z nabíječky spadne do restartu. No a aby toho nebylo málo, tak 3 týdny pomalu přestával fungovat microfon no a dnes odešel úplně. Už jsem telefon dal k reklamaci.
    • Baterka vydrží hodně málo - nabíjení každý den.

zklamání

• snad vše

Takže měl jsem tu čest několik měsíců tento mobil vlastnit,po 2 měsících co jsem potřeboval GPS tak jsem zjistil že vás nenajde ani na poli ... Po dalším měsíci se tel sám začal od sebe restartovat,aby toho nebylo málo přidala se další závada a to,že se mobil dal nabít max do 9% a to že když jste byli na 4G síti a čekali jste třeba i minutu než vás spojí bylo už moc...takže mobil dán na záruční opravu a modlím se ať nejde opravit a že mi pošlou peníze.

• velmi rychlý
    • dobrá viditelnost na slunci
    • dobrý reproduktor
    • obrazovka reaguje na dotyk výborně
    • občas se dost zahřeje

Jsem s tímto telefonem velmi spokojená. Hledala jsem výkonný a rychlý telefon v dobrém poměru cena/výkon.
    Tento telefon splnil všechny moje požadavky.
    Občas se zahřeje, ale nic se neděje.
    Tento telefon můžu opravdu doporučit.

• , zakoupeno v Alza.cz

• výbava

super přístroj za dobré peníze

• dobrá kvalita displeje
    • rychlost telefonu (když se nesekne)
    • dobrá ergonomie telefonu
    • -kvalita zadního fotoaparátu + ostření fotoaparátu je pomalé
    • -kvalita zpracování, v levém dolním rohu se odlupuje krycí sklo (nákup 05/2015)
    • -ze začátku telefon bez problémů, nyní cca 9x týdně tvrdý restart z důvodu záseku, bohužel ne při jedné apce, ale záseky jsou nahodilé
    • -při nabíjení telefonu se z ničeho nic ukáže, že je bateria zcela vybitá a telefon se vypne, po zapnutí naskočí skutečný stav baterie a to i při plném nabití
    • -při nabíjení telefonu a jeho odpojení (z jakékoli nabíječky) dojde k restartu telefonu
    • -když začne zvonit budík a telefon je na nabíječce (opět vyzkoušeno na více nabíječkách), dojede k vypnutí telefonu, po znovu zapnutí začne budík opětovně zvonit
    • -po cca 4 měsících přestává fungovat na pravé straně displeje cca 4-5mm široký pruh od kraje displeje, nelze ovládat dotykem, toto je sporadické
    • -výdrž baterie je po 5 měsících více jak tragická, nabíjím 2x za den s tím, že telefonuji cca 2-3 minuty denně a jsem celý den připojen na datech, ty ovšem používám minimálně
    • - nabíjení do 100% = téměř nemožné

zprvu jsem si kupoval telefon, který jsem doufal, že bude kvalitní a svým výkonem dostačující za velice slušnou cenu. Ze začátku telefon fungoval jak měl a nebyl žádný problém. V průběhu času začalo přibývat restartů po zaseknutí telefonu, začaly problémy s nabíjením, kdy telefon nelze téměř nabít do 100% v klidovém stavu, natož pak při nějaké spuštěné apce.
    Telefon jsem se rozhodl reklamovat a pokud to bude jen možné, tak se ho zbavit a vyzkoušet zase nějaký nový, snad i lepší než tento.

• - výkon
    • - vzhled
    • - tlačítko fotoaparátu (i když na focení to moc není, spíš na rychlé zapnutí)
    • - 4G LTE
    • - DUAL SIM
    • - podporuje paměťové karty
    • - interní úložiště 32 GB
    • - Smart Wake (to jsem si vážně oblíbil)
    • - mimořádně dobré barvy
    • - můžete odinstalovat i aplikace, které telefon obsahuje už v
    • tovární výbavě
    • - rozbití sklíčka (pavučinka) = kupujete celý nový displej
    • - ZOPO ZP999 má slabou/špatnou GPS (potvrzeno i
    • autorizovaným servisem :-)
    • - Ten zadní foťák na to, že je to 14 mpxl není zas takový
    • zázrak
    • - baterie vážně dlouho nevydrží
    • - při zapnutých datech se zadek kolem foťáku přehřívá slušně.
    • Docela i pálí.

ZOPO zp999 je papírově perfektní telefon za super cenu.
    Bohužel výše zmíněné nedostatky už se na papír nepíšou, takže bych řekl, že vzhledem ke kvalitně cena odpovídá.

Telefon se relativně dobře drží i když vzhledem k velikosti už musíte do psaní sms zapojit obě ruce.

Ty zobrazovací vlastnosti dle mého překonají i Iphone (min. 5S, se kterým jsem to porovnával) Rychlé to je, neseká se to. Ale to je asi tím, že výrobce nasadil 3GB ram a 8jádro, takže tam je celkem rezerva.

Já bych rád označil telefon za aktuální špičku, ale to by bohužel číňani nesměli sázet jen na cenu, ale museli by trochu zapracovat i na kvalitě. Viz. výše.

Jestli bych telefon doporučil? Těžko říct. Pro hodně náročného uživatele je telefon nedotažený. Pro nenáročného zbytečný. Takže nevím, komu..

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• super