Zopo ZP998

• Spousta skvělých věcí
    • Obrovský kvalitní displej
    • Skvělý přední i zadní fotoaparát
    • Víc mě bohužel nenapadne :D
    • Poloha nebo-li GPS je vlastně nepoužitelná. Telefon vůbec neví, kde jsem. Takže aplikace jako navigace nebo třeba endomondo na kole nejde použít.
    • Baterie je hodně slabá. Full HD displej tu baterku dost vybíjí.
    • Nejde úplně snížit jas. V noci ve tmě i při jasu na nejméně dost oslňuje.

Za tu cenu skvělý výkon, displej, funkce, fotoaparát.

• , zakoupeno v CZC.cz

vše ok, velký display, krásné fotky, rychlý, hezký design.......splnil všechna očekávání

• , zakoupeno v CZC.cz

• Určitě je to nízká cena výrobku versus výbava. Telefon se dá bez problémů využívat i ke hrám a to i k těm nejnáročnějším. Je ale pravda, že se někdy celkem dost zahříval. Je potřeba pochválit kvalitu fotek i videa. U videa byl ovšem zvuk na dosti mizerné úrovni, zvláště v prostoru jako jsou sály s muzikou atd.
    • Osobní zkušenost po roce používání je taková, že slabinou slabá baterie, která nevydrží po roce déle než 12 hodin. V případě hraní her máte smůlu a musíte i několikrát za den dobíjet. Další velkou slabinou je síla signálu operátorů. Tam kde Samsung je v pohodě, jsem byl se ZOPO ZP998 bez signálu. Dalším problémem bylo GPS, které nešlo vůbec. V případě testu jsem zjistil, že nechytá vůbec žádný satelit. S tím souvisí i dostupnost opraven. Když jsem dal telefon reklamovat, tak jsem čekal 26 dní, než mi telefon došel nazpět s tím, že je reklamace vyřízena a GPS otestováno a je v normě. Když jsem nainstaloval testovací program a dal dva telefony vedle sebe, tak tam kde jiný telefon měl více než deset satelitů, tak ZOPO zp998 vůbec nic. Chci tedy říci, že kvalita a dostupnost servisu je na slabé úrovni, pokud se dá hovořit vůbec o nějaké úrovni. Co se týká nejrůznějších drobností, tak např. byla pomalejší automatická reakce na intenzitu světla. Dále se mi někdy stávalo, že při hovoru bylo slyšet velice druhou stranu a hlas byl zkreslený.

Telefon lze doporučit. Je to celkem dost muziky za málo peněz, tedy ve své výbavě patří mezi ty levnější telefony. To co jsem od telefonu očekával naplňoval v maximální míře. Super fotky a video. I když video s výhradou zvuku. Pokud chcete telefon i ke hrám, tak zase doporučuji, ale počítejte se slabší baterií a v případě her budete muset nabíjet i vícekrát za den. Nicméně telefon je vhodný nejen ke hrám. Hodí se ke každodennímu použití. Nicméně i zde se druhý den bez nabíjení neobejdete. Baterii bych celkově označil za největší slabinu tohoto telefonu. Na první dojem se může zdát být neskladným vzhledem ke své velikosti, ale dnes si již nedovedu představit, že bych měl telefon menší. Vzhledem k vadné GPS jsem telefon reklamoval.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Extrémně výkonný smartphone ZOPO ZP998
Dovolujeme si Vám představit extrémně výkonný smartphone ZOPO ZP998, který pozvedá ligu smartphonů na novou úroveň. Přináší revoluční 8jádrový procesor v kombinaci s 2GB RAM, to vše pod 5.5" Full HD IPS displejem. Ačkoliv není značka ZOPO na našem trhu příliš známá, jistě si velmi rychle najde své příznivce. Telefony značky ZOPO pocházejí z Číny, avšak jsou plně počeštěné již z výroby. Chcete se odlišit a získat výkonný smartphone za dostupných podmínek? Pak je pro Vás značka ZOPO ideální.

Rychlé představení
Phablet, jak výrobce smartphone nazývá, rozhodně nenechá chladným žádného milovníka výkonu a rychlosti. Tomu nasvědčuje výkonná sestava - 8jádrový procesor, 2GB RAM paměti, 16 GB interní paměti, 5.5" IPS Full HD displej. Na své si přijdou i fotografové díky 14 MPix zadní a 5 MPix přední kameře.

Řekněte sbohem lenivým smartphonům
Rozlučte se s čekáním a pomalou odezvou. Přišel extrémně rychlý smartphone s osmijádrovým procesorem s taktem 1,7 GHz. Jedná se o první smartphone s osmijádrovým procesorem v naší nabídce, který Vám nedá spát. Výkonem předčí leckterý netbook, ba dokonce i levnější notebook.

5,5" Full HD IPS displej
Sledujte videa, fotografie a filmy s lehkostí na 5.5" displeji. Jemnost 401 ppi a Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů mluví za vše. IPS displej poskytuje široké pozorovací úhly, které umožňují sledovat fotografie nebo video ukázku či film i ve více lidech bez velké ztráty barevnosti obrazu při sledování z různého pozorovacího úhlu.

Prvotřídní fotoaparát
Objevte fascinující fotoaparát, se kterým pořídíte naprosto reálné fotografie. Snímač poskytuje přirozené barvy za jakéhokoliv světla díky vynikající světelnosti f2.0. 14 MPix fotoaparát zachytí detailní, ostré a zároveň nerozmazané snímky nebo zaznamená Full HD videa. Foťte s LED bleskem, ať už jste kdekoliv! Přední 5 MPix fotoaparát může posloužit pro videohovory nebo snímání portrétu.

Android 4.1 Jelly Bean
Díky populárnímu operačnímu systému Android 4.1 Jelly Bean získáte téměř neomezený přístup k aplikacím, které si budete moci spravovat sami. Pusťte si Google Play obchod s aplikacemi, ve kterém objevíte statisíce aplikací. Ty si pak můžete snadno stáhnout zdarma nebo za poplatek prostřednictvím Wi-Fi.

Dual SIM
Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem ZOPO už nemusíte. Je totiž vybaven dvěma sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.

Klíčové vlastnosti
ZOPO ZP998 je vybaven 8jádrovým procesorem MTK MT6592 Cortex-A7 s frekvencí 1,7 GHz a 2 GB pamětí RAM, což slibuje vysokou rychlost a svižný chod. 5,5" velký IPS displej s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů zobrazuje 16 milionů barev. Pro Vaše data je k dispozici 16GB interní paměti. Bezdrátové propojení je možné pomocí WiFi, NFC nebo bluetooth. Zadní fotoaparát má 14 MPix CMOS snímač s bleskem a je doplněn o 5MPix kameru. Správu aplikací a systému poskytuje platforma Android 4.1. Smartphone má rozměry 151.4 x 76.1 x 9.1 mm a hmotnost 150 gramů.

• display (velikost, rozlišení)
    • reproduktor
    • gorilla glass
    • cena telefonu do 7000,-Kč
    • 3 opravy za rok - poškození baterky, nefungující mikrofon a nakonec byla vyměněna celá základní deska
    • rychlé vybíjení
    • malá pamět na aplikace (pokud se nedají přesunout na paměťovou kartu)
    • nerozeznává české znaky(např. aplikace na hudbu)
    • klávesnice je nepraktická

Telefon je velice odolný, ale několikrát se mi porouchal. Vzhledem k této poruchovosti telefon nedoporučuji. To že se není ochoten naučit česky mu taky nepřidá. Další problém byl s mikrofonem - ze začátku vůbec nefungoval a musel se reklamovat. Zvuk z reproduktoru je velice čistý. Dále mi na telefonu vadí horší GPS. Konstrukce mobilu je velice pevná. Imitace kůže je na dotek velmi příjemná a na pohled také.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Spousta skvělých věcí
    • Obrovský kvalitní displej
    • Skvělý přední i zadní fotoaparát
    • Víc mě bohužel nenapadne :D
    • Baterie je hodně slabá. Full HD displej tu baterku dost vybíjí.
    • Nejde úplně snížit jas. V noci ve tmě i při jasu na nejméně dost oslňuje.

Za tu cenu skvělý výkon, displej, funkce, fotoaparát.

• , zakoupeno v CZC.cz

• display (velikost, rozlišení)
    • celkový design
    • GPS
    • servis
    • signál GSM

Telefon jsem používal rok. GPS nechytala signál ani na otevřeném prostranství. Jinak telefon funkční. Jednou se mi stalo, že telefon nedokázal načíst paměťovou kartu. Horší příjem signálu než jiné telefony na stejném místě.

Když se mi rozbil display, zjistil jsem, že se v Číně prodávají za cenu kolem 100 USD. U nás jsem náhradní díly nesehnal vůbec.

Telefon nedoporučuji, na našem trhu jsou již kvalitní telefony se zárukou a dobrým servisem.

Koupil jsem si předevčírem nedotovaný 5" Vodafone Smart prime 6 http://www.vodafone.cz/telefony/vodafone/vodafone-smart-prime-6/ za 3277,- a naprostá spokojenost. Subjektivn lepší display, mnohem rychlejší odeza systému. Android 4.4 KitKat.

• , zakoupeno v IQC

• Telefon je opravdu skvělý
    • Výkon a velmi kvalitní LCD FULL HD

Spokojenost už jen ZOPO!!

• Vše

Velice dobrý mobil. Vše funguje jak má. Doporučuji tento výrobek

• , zakoupeno v Mironet.cz

• s telefonem jsem naprosto spokojena
    • zatim nic

doporucuju

• slabý signál gps, v budově se nechytá
    • seká se

Tento telefon neporučuji

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

Výdrž baterie by mohla být větší