Zopo ZP780

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v CZMT.CZ

Skutečně brzo prestava fungovat dotyk na castech displeje,po cca roce začali padat a posleze i prestali fungovat systémové aplikace a funkce...v opravne mi rekli ze odesla zakladovka...oprava dražší nez telefon takze letel do koše...skoda jinak mi vyhovoval ale opravdu nevydrží nic,telefon na chvilku coz bylo i za 4 tisice drahé.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• dual sim
    • nízká cena
    • výborný poměr cena/výkon
    • Ve vedrech se občas sekne, nebo zpomalí. Stačí restart a zas je vše O.K.

Pěkný obal, nízká cena, obstojí ve všech funkcích jako jiné značky, používám produkt déle jak půl roku.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Velmi rychlý
    • Levný
    • Velký display
    • zatím nic

Super telefon s výborným poměrem cena/výkon

Konstrukce
Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Smartphone ZOPO ZP780 zaujme svým vylepšeným a nekonvenčním vzhledem. Telefon, který překvapí pro svou neuvěřitelnou výkonnost a stylový design, který si může dovolit opravdu každý. Jeho potenciál jako výkonného telefonu si naplno užívejte díky špičkovému 5" IPS TFT displeji s rozlišením 960x540. O svižný chod systému se postará čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz, kterému napomáhá celý 1 GB RAM paměti.

Pro zachycení zážitků je připravena dvojice fotoaparátů: zadní s automatickým zaostřováním a integrovaným LED bleskem a rozlišením 5 megapixelů a přední kamera s rozlišením 2 Mpix. Vše, co zachytíte, si samozřejmě můžete uložit a kdykoliv přehrát ze 4GB interní paměti s možností rozšíření MicroSD kartou až na 64 GB.

Model se dodává s operačním systémem Android 4.2, možností externího připojení pomocí Micro USB, Wifi nebo Bluetooth a navíc i GPS navigací. Máte-li dvě telefonní čísla a nebaví vás již s sebou nosit dva mobily, je pro vás toto zařízení přímo vysvobozením. Můžete v něm mít vloženou soukromou i firemní SIM nebo micro SIM kartu najednou a jednoduše mezi nimi přepínat.

• Je pěkný a měla ho moje sestřenice a moc ho chválila já si ho ještě nekupuji ale uvažuji o koupi.
    • Je hranatý

A sestřenka my ho dala do ruky a moc se mi líbil tak říkám proč bych nemohl mít takový stačí si našetřit a je to.

• , zakoupeno v CZMT.CZ

• Levný
    • Baterie málo vydrží
    • Malá uživ.pamět

Dvakrát jsem ho dala k reklamaci. Poprvé se vypnul a nešel nahodit. Podruhé mi přestala reagovat obrazovka na dotek. Mobil mi nevrátili. Zasílají mi zpátky peníze. A to ho nemám ani rok. Škoda... ZOPO už raději ne.

• cena, ale to je tak všechno
    • hodně špatný foťák - 90% fotek rozmazaných – já osobně ho ale nekupovala na focení
    • 1GB RAM je opravdu málo, navíc když jsou tam nainstalované aplikace, které člověk nepotřebuje a nejdou ani odinstalovat (to je ale spíš problém Androidu)
    • špatný zvuk při hlasitém přehrávání hudby - nepříjemně kolísající basy
    • nejspíš problém s mikrofonem – manžel mě špatně slyší
    • REKLAMAČNÍ ODDĚLENÍ!!!

Tento mobil jsem si vybrala, jelikož se mi líbil a byl za (pro mě) dobrou cenu a pro mé potřeby dostačující. Pár dní na to začal blbnout reproduktor při přehrávání hudby, ale jelikož ho moc nepoužívám na přehrávání hudby, tak jsem reklamaci neřešila. Navíc mi manžel pořád říkal, že je mi špatně rozumět, tak je možná i špatný mikrofon, ale to nemohu posoudit. Po roce a kousek mi přestal správně fungovat prohlížeč. Přestal mi načítat stránky, na který jsem běžně chodila (seznam, facebook, dpp, idos, atd.)a pouze mi to načetlo stránky, na kterých jsem nikdy nebyla. Nejdřív jsem měla nainstalovaný Chrome, pak jsem ho odinstalovala a nainstalovala jsem Operu. Ta ovšem po dvou dnech začala dělat to samý, tak jsem ji taky odinstalovala a používala jsem jenom ten předinstalovaný. Jenže to samé se opakovalo i u toho. Jediné, co mě v té chvíli napadlo, tak udělat tovární nastavení. Ten den potom fungoval normálně, ale hned druhý den se to začalo opakovat a opět stránky, které jsem předchozí den navštívila, přestaly fungovat. Jediné co pomohlo, tak když jsem mobil na noc vypnula a ráno jsem ho zase zapnula a až do druhého dne fungoval a tak to bylo pořád dokola. Pak jsem se tedy rozhodla dát telefon na reklamace. Přišel cca po měsíci, přehráli software, ale prý se závada neprojevila, takže reklamace byla zamítnuta. Mobil jsem si tedy převzala a doufala, že už bude v pořádku, že snad přehrání softwaru pomohlo. Co čert nechtěl, druhý den jsem byla na prodejně znova a opět šel do reklamace se stejnou závadou. Telefon (alespoň mi to teda prodejce tvrdil) poslali na reklamační oddělení zapnutý, aby byla závada vidět. I prodejce viděl, že mi to některé stránky (předtím navštívené) nenačítá, nepoužívané to normálně načetlo. Jenže prodejce stáhl Chrome a tam to fungovalo normálně. Pak se mi snažili vnutit, že má seznam problém se serverem, ale zas tak hloupá nejsem, abych nevěděla, že je to blbost, jelikož na PC i manželovi v jeho mobilu seznam normálně fungoval. Ještě mi prodejce řekl, že mi možná reklamační doporučí nepoužívat vestavěný prohlížeč, ale že určitě toto není problém telefonu (trochu tomu chybí logika, protože, když přehráli software a stejně to nefungovalo, tak to musí být problém telefonu). Po třech týdnech jsem ho šla znova vyzvednout. Na reklamačním se údajně opět závada neprojevila a tak reklamace znovu odmítnuta. Ještě mi na prodejně přehráli pro jistotu software. No cca za dvě hodiny jsem tam běžela znova, ale s novou závadou. Najednou si mobil začal dělat, co chce. V prohlížeči se mi po stisku domovského tlačítka (nevím, jak se jmenuje ten domeček na spodku telefonu) začaly načítat různé stránky, pořád to přeskakovalo do různých oken, začalo to psát různá písmena. Pak mi šel do kontaktů a začal vytáčet různá čísla (naštěstí jsem vyndala SIM) a začal i vytvářet nové kontakty. Ani nevím, kolikrát jsem ho restartovala, vypnula a znova zapnula, udělala továr, ale vždy zhruba po dvou minutách to začalo žít vlastním životem. Displej prakticky nefungoval, ale vypínací tlačítko fungovalo normálně, dokonce šel vypnout, zamknout, prostě vše krom displeje. Navíc jsem zjistila, že je silně poškrábaný displej hned u domovského tlačítka a to jsem si 100% jistá, že takto nebyl. Prodejce teda tvrdí, že je jen poškrábaná ochranná folie, ale ty škrábance jsou tak hluboké, že pochybuji, že je to jen folie, navíc by to i možná vysvětlovalo chování telefonu. Prodejce chování telefonu viděl na vlastní oči, natočil to na video a uvedl do protokolu, že chci vrátit peníze, ale rovnou mi řekl, že se musí počkat na vyjádření reklamačního a že se muže stát, že to neuznají. Reklamaci sice uznali, ale pouze opět přeinstalovali software (jak jinak). Po cca dvou měsících: Telefon funguje normálně, ale někdy zlobí prohlížeč. Musí se restartovat a pak zase nějakou dobu funguje.
    Věřím, že je to jen chyba tohoto kusu. Znám pár lidí, co mají ZOPO a jsou s ním spokojeni a i podle recenzí to nejsou špatné telefony, ale obávám se, že už si ho nepořídím. Už jen z toho důvodu, jak se chová reklamační oddělení. Jedna špatná zkušenost mi stačí a podobný problém jsem měla i u Samsungu, který už taky nikdy nechci. Manžel má THL a je s ním nadmíru spokojen, jen škoda, že nemá LTE, jinak by byl dokonalý.
    Každopádně už nemám nervy ho zase posílat na reklamaci a tak jsem si pořídila jinou značku a tento si nechám jako záložní.

• výkon
    • malé úložiště
    • systém
    • špatný foťák
    • křehký

Tento mobil jsem měl 2 roky a nebyl jsem s ním ani trochu spokojen. Asi po 2 měsících mi jen tak prasknul displej, ani nevím jak. Do telefonu nejde skoro nic stáhnout protože má hrozně malé úložiště. Po roce nešel otáčet displej a nefungovala polovina okbrazovky (nereagovala na dotyk). Jestli budete tento mobil chtít kupovat porozhlédněte se radši po nějakém jiném.

• Levne
    • Odchazi dotykova cast displeje ,

Koupila jsem dva ks ,u obou odchazi cca po roce uzivani cast displeje leve strany,prestava fungovat automaticke otaceni a baterie nema dlouhou vydr.

• Dobré rozlišení
    • Přední fotoaparát
    • Dosah Wifi
    • Wifi je nutné často vypínat a zapínat, aby se chytla
    • Odešla dotyková plocha - nutná reklamace
    • Baterie slabá
    • RAM 1 GB nestačí, stále bojuji s instalací aplikací
    • Zadní fotoaparát jen za slušných světelných podmínek, horší jak většina 5 MPix fotoaparátů.

Značka Zopo mi byla doporučena přes známého, neustále s ním mám problémy, seká se, malá RAM, špatný zadní fotoaparát. Nyní mi odešla i dotyková část displaye na některých místech. Budu tedy reklamovat. Dnes už vím, že do Zopa určitě nepůjdu.

• cena možná?
    • hroznej fotoaparát často se něco pokazí 4X reklamace za 2 měsíce slabá baterie děs a hrůza nikdy víc

hrůza hrůz

• -nesmí se nic pokazit

Podívejme se na Zopo z trošku jiného soudku. Možná bude někoho zajímat přístup prodejce k reklamacím...Velice doporučuji raději nereklamovat, protože reklamační oddělení Zopo udělá max. proto, aby reklamaci zamítlo. V případě, že se zamítnutím nebudete souhlasit, udělá vše proto, aby jste na věc získali správný názor. V našem případě trošku pomohli údajné chybě na naší straně. Pokud nebudete mít důkladně zdokumentovaný stav při předání přístroje k reklamaci kde bude váš podpis a podpis příjemce,máte smůlu. Takže ušetřete svůj i jejich čas a nic nereklamujte.

• výdrž baterie
    • špatná kvalita zadního fotoaparátu
    • blbne mi klávesnice a připojení k wifi
    • nejdou mi odesílat SMSky

Ani ne po roce používání, jsem musela měnit 2x displej a stejně mi pořád blbne.