Zopo ZP1000S

Za mě dobrý přístroj.

Spokojenost

• , zakoupeno v Alza.cz

• Velká paměť, výhodný poměr cena x výkon

Velká operační paměť, výhodná cena.

Konstrukce

Technické parametry:

Sítě:

• 2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz
  • 3G: WCDMA 900/2100MHz

Podpora Dual-SIM (1x Micro SIM, 1x NANO SIM)

Hardware:

• Chipset: MediaTek MTK MT6582M
  • CPU: čtyřjádrový Cortex-A7 na taktu 1.3GHz
  • GPU: ARM mali400-MP2

Operační systém:

Displej:

Kapacitní dotykový Retina displej s úhlopříčkou 5.0"

IPS LCD, HD rozlišení (720 x 1280 bodů), 16 milionů barev

Pohybový senzor

Vzdálenostní senzor

Světelný senzor

Rozhraní:

Bluetooth verze 4.0 (Profil A2DP)

Wi-Fi 802.11 b/g/n (DLNA, Wi-Fi hotspot) microUSB v2.0 3,5 mm audio jack

• velká paměť
    • Reproduktor
    • nabíjení
    • display

Chtěla jsem zkusot novou značku která mě ale totálně zklamala. Po 2 mésicich používaná (když nepočítám to že mi přišla naprosto nefunkční nabíječka) se mi přestala načítat SIM karta. Pak se mi rozbil jas na display takže na slunci nebylo absolutně nic vidět a teď už se mi ani nenačítá. Prostě přestal fungovat. Za mě absolutní propadák.

• Delsi vydrz baterie
    • softwar,ktery nic nevydrzi,fotoaparat,hlasitost hudby

Horsi telefon jsem jeste nemela. Velke zklamani. Pri prvnim kusu jsem si rikala,ze byl vadny z vyroby pac jsem ho byla po trech dnech reklamovat. Dostala jsem novy kus. Ten jdu po mesici a pul tez reklamovat. Nejde nabijet a dela si obcas co chces :( Asi zase jen nahoda,ze pujde po tak kratke dobe do servisu pac pokud to jde opravit,penize Vam nikdo podle reklamacniho radu nevrati ikdyz po velmi kratke dobe Vam telefon blbne.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Velká paměť, výhodný poměr cena x výkon

Velká operační paměť, výhodná cena.

levný výkonný mobil pro méně náročné uživatele

• , zakoupeno v Smarty.cz

• Váha, rozměry, rychlost, vzhled, výdrž baterie
    • Zatím nic

Komu nevadí, že tel nemá slot na kartu, doporučuji

• Zopo ZP1000S je trochu rozporuplné, díky nefunkční GPS a fotoaparátu, ovšem kompenzace v podobě displeje, baterie, ROM, ...

Zobrazit celou recenzi na gizchina.cz