Xiaomi Redmi Note 3 16GB

Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Nástupce velmi oblíbeného modelu Xiaomi Redmi Note 2 nadchne každého svým designem, materiály a skvělými funkcemi.

Redmi Note 3 je vybaven jedinečnými technologiemi. Otevírání aplikací již není zdlouhavý a náročný proces. Redmi Note 3 běží rychleji, díky vysoce výkonnému osmijádrovému procesoru Helio X10. Přehlcování paměti spuštěním mnoha aplikací už nikdy nebude problém s dual-channel pamětí s EMMC 5.0 odkládáním o kapacitě 2 GB. Nemluvě o perfektně optimalizované nadstavbě MIUI 7, kterou si zamiluje každý uživatel. Ani hraní náročných 3D her není pro model Note 3 žádný problém, s grafickým čipsetem PowerVR G6200 můžete bez výčitek hrát po celý den. Baterie o 4000 mAh je pro náročné a vyčerpávající hry v mobilním telefonu připravená.

Jednou z vychytaných funkcí smartphonu je čtečka otisku prstů. Její vylepšení přináší možnost odemknutí mobilního zařízení během zlomku vteřiny, je neuvěřitelně rychlá a přináší mnohem více než jen odemykání telefonu. S čtečkou otisku prstů je možné potvrdit platbu v obchodech bez obav z nějakých podvodů, neboť otisky prstů jsou unikátní.

Kdo by se bál, že telefon z Číny není víc než jen obyčejný levný kus plastu, nemá už co v dnešní době pohledávat. Na procesu montáže si výrobci dali opravdu záležet, Xiaomi Redmi Note 3 je vyroben z odolných materiálů, především z hliníku.

Na baterii oproti předešlé verzi se nešetřilo. Baterie o kapacitě 4000 mAh je v porovnání s předchozí verzí Xiaomi Redmi Note 2 na tom mnohem lépe. Velká baterie tak prodlužuje životonost i tak velkého telefonu a vy si můžete užít více času s méně nabíjením. Samozřejmě nechybí ani funkce rychlího nabíjení. I tak lze ušetřit mnoho času stravéného u elektrické sítě.

Kdo si klade otázku, že velká baterie + velký telefon = vysoké váze je na omylu. I na to výrobci mysleli a telefon je oproti předchozí verzi těžší o pouhé 4 gramy. S váhou o 164 g si nikdo nemusí lámat hlavu, v porovnání s tím, že je telefon o celých 32 % výkonnější oproti předchozí verzí, co se týče výdrže.

Další skvělou a zatím málo dostupnou vychytávkou v porovnání s ostatními smartphony je podpora 4G dual karet v pohotovostním režimu. Znamená to, že můžete plně využívat obou micro SIM karet v jednom čase. A s vylepšeným Wi-Fi protokolem 802.11ac již není problém se připojit na kterémkoliv veřejném místě.

Krásné a zajímavé momenty rozhodně zachytíte s Xiaomi Redmi Note 3. Modely od Xiaomi mají živé, dokonalé až reálné barvy již v základu. Technologie jejich displejů IPS-LCD předčí mnohé, a tak i pořízené fotografie jsou ostré a jasné. Zadní 13 MPx kamera s funkcí postupného a automatického zaostřování pořídí ostré fotografie i v pohybu. V noci fotí s funkcí dvojitého LED blesku, který dostatečně nasvítí noční scénu a vyfotí fotografie bez zrnění.

Co se týče přední kamery oplývá 5 MPx fotoaparátem, naprosto dostatečný pro pořízení krásných selfie fotek ři pro uskutečňování video hovorů.

Zpět k dokonalosti displeje modelu Redmi Note 3. Displej je vybaven technologií proti slunečnímu záření. Displej je tak čitelný za každý světelných podmínek a i v každém pozorovacím úhlu. Kontrast světla při přímém slunečním záření již nehraje žádnou roli, telefon si s tím hravě poradí, ručním stínítkům je konec. Ani v noci nemusíte mít obavy z příliš ostrého světla z displeje, telefon se plně přizpůsobí světelnému prostředí, a kdo má rád čtení za tmy, jistě ocení režim oko, který plně přizpůsobí displej pro čtení za úplné tmy a šetří tak oči.

Dokumenty

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• výdrž baterie (13)
  • cena (11)
  • design (9)
  • displej (6)
  • čtečka otisků prstů (6)
  • poměr cena/výkon (6)

• Rychlost obchodu Smartonyx
    • Nekompletni baleni
    • Baterie
    • Neni moznost pametove karty

Tuto znacku jsem zkusila poprve a naposled. Hned po rozbaleni jsem musela vlozit SIM pomoci nausnice, protoze v baleni nebylo soucasti nic podobneho k otevreni. Za 24 h jsem nabijela jiz 3x. Psat na jedine klavesnici telefonu je za trest. Celkove se Seka vic nez muj 6let stary Huawei. Priste priplatim za znacku!

• Vědomě prodávají nekvalitní napodobeniny telefonů a kdoví čeho ještě.. telefon jsme měli doma měsíc a ulomila se packa uvnitř nabíjení. A displej i přes ochranné sklo a odolne pouzdro praskl..

Jedná se o obchod Digitana nebo Digitalia.

• Cena poměr výkon
    • Číňan

V pohodě

• Baterie
    • Výkon
    • Foťák
    • Jednoduchost
    • Display
    • OTG - možnost připojení např. flashky přes redukci, což často nepoužijete, ale na přenos dat z pc do mobilu se hodí
    • Bez aktualizací
    • Absence slotu na paměťové karty

Telefon mám rok a půl a nemůžu si stěžovat, běhá pořád stejně svižně, neseká se, ale mrzí mě, že za celou dobu co ho mám nevyšla žádná aktualizace. Již od výroby je ale mobil připraven pro upravování, protože na něm není potřeba provádět root abyste si mohli smazat předinstalované aplikace. Jediné co se na používání projevuje je klesající výdrž baterie, v chladném prostředí padne klidně z 50% na 10% za 20 minut, ale když ji nabíjím každý den a do telefonu čumím pořád, tak se nemůžu divit, proto to neuvádím v negativech. Když telefon držím v teple, tak tento problém není. Při aktivním používání není pro mě problém baterku jakéhokoliv mobilu vybít za půl dne, proto moje hodnocení baterie níže berte s nadsázkou.

• v době koupě nejlepší poměr cena/výkon
    • kvalitní displej
    • přehledný operační systém
    • není třeba nic rootovat, v základu se dá změnit od bootloga po notifikace
    • displej je velice odolný
    • mám ho již rok a půl
    • má biometrické odemykání obrazovky
    • před měsícem přestala fungovat přisvětlovací LED dioda

Velice podařený telefon. Kvalita je zde na místě. Hliníkové tělo je krásně padnoucí do ruky. Až mi odejde koupím si zase nějaký xiaomi.

• -jedině asi cena
    • -průměrné fotky
    • -android 5.1, aktulizace již nedostane
    • -mediatek procesor
    • -fejk systém, nedá se nic aktualizovat

Koupeno před rokem, již musím přejít na nový telefon a křáp z Xiaomi to určitě nebude, pač systém je zastaralý a poslední záplata je z ledna 2016. Horší podporu telefonů jsem neviděl.

• poměr cena/výkon
    • dlouhá výdrž baterie
    • pěkný design
    • vcelku dobrý foťák
    • dual sim
    • FAKE ROM !!!
    • nejde aktualizovat MIUI ani Android !!!
    • MediaTek procesor
    • čtečka otisků si dělá co chce
    • horší viditelnost na slunci
    • nejdou odinstalovat Xiaomi applikace
    • nemá české LTE

Doporučuji rozhodně PRO verzi. Co mě štve nejvíc, tak fejková ROM, nejde mi aktualizovat systém ani MIUI, navíc pro telefony s Mediatekem si o jiné ROM můžete nechat zdát. Celkově je ale telefon slušný za ty prachy.

• poměr /cena výkon
    • MIUI nemusí sedět každému

Nenašel jsem lepší telefon s lepším poměrem cena/výkon. Když si zvykenete na MIUI, budete spokojeni

Spokojenost celkovaá.. telefon mám dva dny a úplně super.. doporučuji..

• Moc jsem toho nenašla ale sem tam se povede nějaká ta ukázková fotka.
    • Snímač si funguje kdy chce
    • Kvalita skla displeje a sklíčka foťáku je špatná (lehce se poskrabou)
    • Zadní kryt taktéž
    • Aktualizace hlásí chybu (changelog nebo co)
    • Seká se, přehřívá
    • Občas se sám restartuje nebo se sekne tak že je to potřeba
    • V létě se při restartu v batohu restartoval cele odpoledne, pomohl hard reset.
    • Po dosažení 40. Minuty hovoru se hovor automaticky vypne....
    • Když jsou dotykj a sklo na něm přilepené k sobě oprava displeje vyšla na 2000... To mě trošku naštvalo. Doporučuji si na.nej dat hned ochranné sklo

Možná budete mít štěstí a narazíte na lepší Xiaomi redmi note 3 než já