Recenze Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

Ověřené recenze Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

www.techarena.cz

Přidáno: 10. prosince 2018

Recenze Xiaomi Pocophone F1 - Techarena.cz

Mistr rychlosti či zabiják zabijáků vlajkových modelů. Nutno říct, že Pocophone F1 posbíral velice rychle řadu hezky znějících přezdívek, a to se jedná jen o první telefon nově vzniklé značky pod křídly Xiaomi. V podstatě je Poco F1 stejné jako první telefon OnePlus. Za velice přívětivou cenu nabízí maximální výkon, ale obětuje kvůli tomu také pár vlastností. Jak jsem ale sám zjistil, tak ty oběti nejsou tak velké, jak by se možná mohlo zdát.

Celá recenze na www.techarena.cz
techArena.cz

techArena.cz

Přidáno: 10. prosince 2018

Pocophone F1 Recenze: Zabiják vlajkových lodí? - YouTube

Podobně jako má Huawei svůj Honor, má i Xiaomi svoje Poco, konkrétně model Pocophone F1, který ukázal kam až se dá stlačit cena za telefon s vlajkovým procesorem. Většinou to ale bývá tak, že co je skvělé někde, je trochu horší někde jinde. Je tomu tak i zde? To vám prozradí další recenze.

gizchina.cz

Přidáno: 30. listopadu 2018

Recenze Xiaomi Pocophone F1 - ohřejte mi popcorn!

Xiaomi vždy dokázalo rozdmýchat lehce zatuchlé vody svými produkty a Xiaomi Pocophone F1 je právě jedním z nich. Nabízí až neuvěřitelně výkonný čipset za směšnou cenu, ale ani ostatní výbava není špatná. Jak si v reálu nejlevnější telefon se Snapdragonem 845 stojí, se dozvíte z dnešní recenze Xiaomi Pocophone F1.

Celá recenze na gizchina.cz

• procesor
  • kvalitní MiUI
  • design
  • usb type c
  • s telefonem dodáno i silikonové pouzdro
  • režim čtení
  • rychlonabíjení
  • cena/kvalita
  • nemá nfc
  • v Česku není podporováno odemykání obličejem (je nutné změnit oblast)
  • příliš vysoký displej

Po jednom týdnu používání zatím spokojenost, snapdragon 845 funguje velmi dobře, MiUI je lepší než v jiných verzích, Rychlé nabíjení - 1:45 do plného nabití, výdrž baterie při normálním používání až 2 dny, jednoduché použití, odemykání obličejem funguje perfektně i v naprosté tmě (odemknut za cca 0,1 sekundy), je však nutné mít nastavenou jinou oblast (př. Polsko). Fotoaparát pouze průměrný, za dobrých světelných podmínek nadprůměrný. Tento telefon mohu zatím jen doporučit, určitě se může vyrovnat vlajkovým lodím mainstreamových značek, však za méně než poloviční cenu.

Viditelnost displeje na slunci: Výborná

smartmania.cz

Přidáno: 23. října 2018

Pocophone F1 dostane podporu pro streamování HD obsahu

Už v naší recenzi smartphonu Pocophone F1 jsme vytýkali nemožnost sledovat streamovaný obsah z Netflixu v HD rozlišení, což bylo pro řadu uživatelů velmi nepříjemné zjištění. Problém se navíc netýkal jen Netflixu, ale také služby Amazon Prime Video.

Celá recenze na smartmania.cz

dotekomanie.cz

Přidáno: 8. října 2018

Pocophone F1 - plasťák se lvím srdcem [recenze] | Dotekománie.cz

Pocophone je zcela nová značka na trhu s mobilními telefony, ale nejde jen tak o obyčejného nováčka, který se pokusí o své štěstí v záplavě velké konkurence. Za vším totiž stojí Xiaomi, které se tak snaží nalákat další zákazníky a utrhnout si další kus trhu. Navíc se nejedná o první subrand tohoto výrobce. Ve svém portfóliu již má například Black Shark, pokud se budeme zabývat jen mobilními telefony. Dnešní recenzovaná novinka se jmenuje Pocophone F1.

Celá recenze na dotekomanie.cz

www.mobilmania.cz

Přidáno: 7. října 2018

RECENZE: Pocophone F1 — extrémní výkon za dostupnou cenu – MobilMania.cz

Xiaomi vždy dokázalo nabídnout zajímavou funkční výbavu za rozumné peníze. Teď máme před sebou nový počin, který tento přístup zvedá o úroveň výš. S novou značkou Pocophone nabízí Xiaomi výkonový vrchol toho, co aktuálně najdete v těch nejlepších mobilech, cena přitom zůstává značně nízko.

Celá recenze na www.mobilmania.cz
Ověřený zákazník czechcom.cz

Přidáno: 5. října 2018

Zakoupeno v czechcom.cz

• Výkon
  • výdrž
  • Výřez
  • Fotak spis průměr
  • Plast ale zase aspon nejsou videt otisky

Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

xiaomimobile.cz

Přidáno: 2. října 2018

Recenze Poco F1: špičkový telefon za lidovou cenu

Jak shrnout celkové dojmy z recenze Poco F1? Jednoznačně jde o telefon, který nabízí nejzajímavější poměr špičkového výkonu a doslova lidové ceny. Patrně jen těžko najdete na trhu mobil, který za necelých devět tisíc korun nabídne aktuálně stále nejlepší procesor Qualcomm Snapdragon 845. V našem e-shopu stojí verze se 64 GB interního úložiště jen 8690 Kč a varianta se 128 GB pak přijde na 9790 Kč. Telefon je maximálně výkonný, prostředí plynulé, nikde nic nedrhne, nelaguje. Jednoznačným kladem je také velkolepý displej s úhlopříčkou 6,18″ a rozlišením 2246 x 1080 obrazových bodů. Kromě věrných barev a dobrých pozorovacích úhlů však v jeho případě musíme lehce vytknout o něco slabší čitelnost na přímém slunci. Z hlediska provedení se jedná o dobře dílensky zpracovaný telefon a dojem nekazí ani plastová záda, která sice působí lacinějším dojmem, ale nestudí, nekloužou a neroztříští se při dopadu na zem. Ochránit je můžete přiloženým gelovým obalem. Pochvalu si určitě zaslouží akumulátor s nadstandardní kapacitou 4000 mAh, který při umírněném používání vydrží až dva dny. Při běžném vytížení díky jeho velikosti nebudete muset s obavami sledovat každé procento. Když už dojde k jeho vybití, můžete se spolehnout na rychlé nabíjení Quick Charge, které během 45 minut dokáže naplnit baterii na 50 % její kapacity.

Celá recenze na xiaomimobile.cz
Ověřený zákazník Xiaomi-store

Kvejk

Přidáno: 24. září 2018

Zakoupeno v Xiaomi-store

• Skvělý poměr cena X hodnota
  • Kamera předčila očekávání
  • Reproduktor je velmi hlasitý a nezkresluje se (je tam i trocha basů)
  • Odemknutí obličejem je okamžité
  • Podpora odemknutí bootloaderu od firmy Xiaomi
  • Snapdragon 845 s 6GB RAM (za tu cenu neuvěřitelné)
  • V balení je i tenké silikonové pouzdro, se kterým telefon vypadá snad i lépe
  • Defaultní aplikace (prohlížeč, video, ...) mají reklamy
  • U aplikací typu Netflix, Hulu, atd. nefunguje HD/FullHD (kvůli nekompatibilnímu čipu), prý se na tom ale již pracuje
  • Několik softwarových chyb. Oprav se MIUI 9 asi nedočká (jsou jen v betě MIUI 10)
  • Odemknutí obličejem je dostupné pouze ve vybraných regionech

Při psaní kladných a záporných bodů jsem bral v potaz cenu, která je vzhledem k parametrům fakt skvělá. Telefon určitě doporučuji každému, který chce za své prachy maximum.

Hodnotím se jako: Technický guru
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

Přidáno: 17. září 2018

Xiaomi Pocophone F1 vs Huawei Nova 3 - [porovnání] - YouTube

To, jak Pocophone F1 obstál v porovnání s úspěšným telefonem ASUS Zenfone 5z už víme z minulého týdne. Jak to ale dopadne, když proti sobě postavíme dvě horké novinky, Pocophone F1 od Xiaomi a Huawei Nova 3? Pojďte se s námi mrknout na další video.

Přidáno: 17. září 2018

Xiaomi Pocophone F1 vs Huawei Nova 3 - [porovnání] - YouTube

Přidáno: 14. září 2018

Top 5 telefonů do 15000 Kč - [září 2018] - YouTube

Zajímá vás, které telefony jsme vybrali do TOP 5 do 15000 Kč a proč? Tentokrát se zastavíme u možná té nejzajímavější a nejpopulárnější nové kategorie Je váš oblíbený mobil s OS Android mezi TOP 5? Pojďte se s námi mrknout na naší TOP 5 do 15000 Kč.

Přidáno: 14. září 2018

Top 5 telefonů do 15000 Kč - [září 2018] - YouTube

mobilizujeme.cz

Přidáno: 12. září 2018

Recenze Xiaomi Pocophone F1: odlehčená formule - Mobilizujeme.cz

Telefon nejvyšší třídy jen za deset tisíc? Ale prosím, jak si račte přát. Tuto větu tentokrát neřeklo kouzelné sluchátko, ale lídři Xiaomi a uvedli Pocophone. Pro jistotu se na něj nepodepsali, ale dali mu do vínku nejlepší hardware, rychlost a spolehlivost. A ten trik? Jak ukáže naše recenze, Pocophone do nejvyšší třídy tak maximálně nahlíží oknem.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

mobilizujeme.cz

Přidáno: 12. září 2018

Recenze Xiaomi Pocophone F1: odlehčená formule - Mobilizujeme.cz

Celá recenze na mobilizujeme.cz

Přidáno: 10. září 2018

Xiaomi Pocophone F1 vs ASUS Zenfone 5z - [porovnání] - YouTube

ASUS Zenfone 5z byl od veletrhu v Barceloně pomyslným králem v poměru ceny a výkonu. Myslíte, že si svůj trůn obhájí i proti novince v podobě Pocophone F1 od Xiaomi? Pojďte se s námi mrknout na další video.

Přidáno: 10. září 2018

Xiaomi Pocophone F1 vs ASUS Zenfone 5z - [porovnání] - YouTube

Xiaomi Pocophone F1: RECENZIA! - YouTube

Xiaomi Pocophone spája neskutočný výkon s tak nízkou cenou, aká tu pri takomto zariadení ešte nebola. V čom sú jeho silné a slabé stránky? Pozri si našu videorecenziu!

Xiaomi Pocophone F1: RECENZIA! - YouTube

www.techbyte.sk

RECENZIA Pocophone F1: Neskutočne rýchly, neskutočne lacný

Pocophone F1 patrí medzi jedno z najlacnejších zariadení so Snapdragon 845. Oplatí sa doň investovať?

Celá recenze na www.techbyte.sk

www.techbyte.sk

RECENZIA Pocophone F1: Neskutočne rýchly, neskutočne lacný

Celá recenze na www.techbyte.sk

www.svetandroida.cz

Přidáno: 7. září 2018

Xiaomi Pocophone F1 recenze: Spojení lákavé ceny a extrémního výkonu

Xiaomi Pocophone F1 má velmi dobře nakročeno k tomu stát se velkým hitem. Při prvotním odhalení telefonu jsme očekávali hodně ústupků, po dokončení testování jich ale mnoho není. Největší problém pro mnohé bude absence NFC

Celá recenze na www.svetandroida.cz

www.svetandroida.cz

Přidáno: 7. září 2018

Xiaomi Pocophone F1 recenze: Spojení lákavé ceny a extrémního výkonu

Celá recenze na www.svetandroida.cz

smartmania.cz

Přidáno: 6. září 2018

Xiaomi Pocophone F1 recenze: výkon za hubičku | SMARTmania.cz

Před dvěma týdny spatřil světlo světa smartphone nové značky Poco, který se na českém trhu prodává jako Pocophone F1 (ve světě se můžete setkat ještě s označením Poco F1). Za jeho vývojem stojí pár zaměstnanců z Xiaomi s velkou podporou své mateřské firmy. Novinka chce zaujmout především svým výborným poměrem cena / výkon. V současné době se jedná o nejlevnější smartphone s aktuálně nejvýkonnějším čipsetem Qualcomm Snapdragon 845.

Celá recenze na smartmania.cz
SMARTmania.cz

SMARTmania.cz

Přidáno: 5. září 2018

Xiaomi Pocophone F1 v podrobné videorecenzi

Přinášíme vám recenzi novinky Xiaomi Pocophone F1. Hlavním lákadlem telefonu je vysoký výkon za málo peněz. Kromě toho nabízí velký displej s výřezem, dlouhou výdrž na baterii a kvalitní fotoaparát.

www.huramobil.cz

Přidáno: 4. září 2018

Recenze Xiaomi Pocophone F1 - Huramobil.cz

Huawei má Honor a Xiaomi má teď Poco. Tedy alespoň v Indii, u nás je Xiaomi dost silná značka. V každém případě je Pocophone ten nejlevnější telefon s tím vůbec nejvýkonnějším procesorem, který ve světe Androidu naleznete. Nabídne ale tenhle nováček více něž jen hrubý výkon? To ještě uvidíme, pojďme to společně zjistit v této recenzi.

Celá recenze na www.huramobil.cz

Přidáno: 3. září 2018

Pocofone F1 - [recenze] - YouTube

Tohle nikdo nečekal. Pocofone F1 od Xiaomi je nejlevnější telefon na trhu s procesorem Snapdragon 845. Vy určitě chcete vědět jaký je, žejo? Tak se pojďte mrknout na naše další video.

Přidáno: 3. září 2018

Pocofone F1 - [recenze] - YouTube