Xiaomi Mi6 6GB/128GB

Možnost paměťové karty
Modelový rok
2017

• Nemá všechny frekvence LTE

Dostatečný výkon, Xiaomi rozšíření Androidu nepůsobí tak nepříjemně jako u Samsungu nebo HTC.

• Dual foťák
    • 6GB RAM
    • 128GB paměť
    • LTE neni na kmitočtu 800MHz

Zatím testuji, pozdeji napíšu více. Určitě jako největší negativum hodnotím, že nemá plné LTE. Na ostatních frekvencích OK, ale ČR má mimo velká města většinově 800MHz. V zahraničí to až takový problém není, tam už přechází na vyšší kmitočty, takže čekat :-) pokud bydlíte někde na venkově a těžite z LTE, nemá smysl do toho jít...

• , zakoupeno v Xm.cz

Konkrétně s tímto modelem se teprve sznamuji. Pokud to u něj bude jako u předchozích modelů jež jsem užíval ( Xiaomi MI 3;. MI 5 PRO a Mi 5S Plus ) které fungovaly naprosto spolehlivě a bez jediného zádrhelu, budu nadmíru spokojen.

Konstrukce
Možnost paměťové karty
Modelový rok
2017

Xiaomi Mi6

Rok 2017 si budou fanoušci mobilních technologií pamatovat - přinesl totiž jedinečný smartphone Xiaomi MI6, který nabídne - stejně jako předchůdci vlajkové řady Mi - bezkonkurenční hardware a výbavu. Tím se zařadil na vrchol mezi nejlepší smartphony světa. Špičkový 5,15" Full HD displej, extrémně výkonný čip Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB RAM s až 128GB vnitřním úložištěm či 12MPx fotoaparát s optickým zoomem. To vše dokresluje dokonalost.

Překrásná modrá barva prozradí, že má člověk v rukou luxusní klenot bez kompromisů. Kombinace tvrzeného skla v přední i zadní části a kovu vypadá fantasticky a Xiaomi Mi6 se promění v jeden z nejhezčích smartphonů na trhu. Tvrzené sklo je na rozdíl od většiny konkurence zaobleno nejen po stranách, ale také v horní a spodní části, což jen luxus dokresluje. A to není vše - telefon nabídne ochranu proti stříkající vodě, díky čemuž se nemusíte bát používat telefon v extrémnějších podmínkách. Připravena je i luxusní verze s keramickými zády.

Xiaomi MI6 převyšuje svou konkurenci také v oblasti fotoaparátu - v zadní části se nachází hned dva 12MPx snímače, které spolupracují. Díky tomu jsou výsledkem nádherné fotografie rovněž za horších světelných podmínek. Nevídaným benefitem je 2x optický zoom, díky kterému lze zachytit detailnější momenty než kdy dříve. Xiaomi Mi6 vyniká i v případě natáčení videa - co si užít nádherné záběry rovnou ve 4K rozlišení? Nechybí ani optická stabilizace obrazu.

Pod kapotou se skrývá to nejlepší, co současný mobilní trh nabízí. O výkon se postará 8jádrový čip Snapdragon 835, který v kombinaci s 6GB RAM pamětí vytvoří v současné době nejvýkonnější kombinaci na světě. Žádná náročná 3D hra nemůže Xiaomi MI6 zaskočit, stejně tak je prostředí systému Android 7 bleskové a plynulé. Pro Vaše data je připraveno až 128GB vnitřní úložiště. Výbava dále nabídne moderní USB-C konektor, NFC, přesnou GPS i baterii s kapacitou 3000 mAh. dokonalý 5,15" Full HD displej baterie o kapacitě 3350 mAh extrémní výkon díky procesoru Snapdragon 835 a grafice Adreno 540 skvělé fotografie díky duálnímu 12Mpx fotoaparátu s LED přisvícením, možnost natáčet 4K video 6 GB RAM a až 128GB úložiště spousta užitečných funkcí díky MiUi přístup k milionům aplikací v obchodě Google Play či Microsoft Store čtečka otisků prstů odolnost proti stříkající vodě

Parametry a specifikace:

Základní:

• Procesor:   Qualcomm Snapdragon 835, 8 × 2,45 GHz
  • Grafický čip: Adreno 540
  • OS:  MiUi v8 Android 7

Displej:

IPS-LCD, kapacitní více dotykový displej

• Rozlišení:  1920×1080 bodů
  • Počet barev:  16 milionů barev
  • Úhlopříčka:  5,15" Full HD

Paměť:

• Operační paměť:  6 GB RAM
  • Interní paměť pro aplikace:  64/128 GB
  • Fotoaparát:

Duální fotoaparát (přední a zadní)

Rozlišení zadního: 12 MPx (automatické ostření, LED dioda na přisvícení, HDR), optická stabilizace, optický 2x zoom

Natáčení videí ve 4K 2160p rozlišení

Rozlišení předního 8 Mpx (podpora Skype, videohovory)

Podporované sítě:

DualSIM (2x nanoSIM)

• 2G: GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz
  • 3G: WCDMA/HSPA: 850/900/1900/2100MHz
  • 4G (LTE FDD): 850/900/1800/2100/2600 MHz

Konektivita:

GSM, GPRS, EDGE, WCDMA, HSPA, HSPA+, LTE, LTE+

WLAN: Wi-Fi : IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, podporuje Wi-Fi hotspot, duální (MIMO)

Bluetooth 5.0 s EDR & A2DP

Kapacita: 3350 mAh

Provedení:

• Rozměry: 145,17 x 70,49 x 7,45 mm
  • Hmotnost: 168 g

Obsah balení:   mobilní telefon Xiaomi Mi6 vč. zabudované baterie 3350 mAh nabíječka

USB kabel sponka pro přístup k SIM

Dokumenty

• Nemá všechny frekvence LTE

• Každé nové Xiaomi Mi se vyhlíží s hromadou očekávání. Chceme super výkon, super cenu a super materiály. Kdo neinovuje, u...

Zobrazit celou recenzi na mobilizujeme.cz

• Dual foťák
    • 6GB RAM
    • 128GB paměť
    • LTE neni na kmitočtu 800MHz

• , zakoupeno v Xm.cz

• Smartphony čínské značky Xiaomi můžeme najít hned v několika kategoriích – nízké, střední, středně vyšší a nejvyšší tříd...

Zobrazit celou recenzi na dotekomanie.cz

• Videorecenze smartphonu Xiaomi Mi6, který láká na špičkovou výbavu a přijatelnou cenu :-)

Zobrazit video recenzi