Xiaomi Mi5c 3GB/64GB

Dual SIM
    GPS modul

ZDARMA: Rukavice na dotykový displej v ceně 499 Kč

Xiaomi Mi5c

Oblíbenou řadu Xiaomi Mi5 doplňuje další model s označením Mi5C. Ten přináší hned několik zlepšení a inovací. V první řadě se dočkal modernějšího designu a luxusní konstrukce z kovu, která zaujme na první pohled. Xiaomi poprvé také použilo vlastní čip, díky čemuž je dosaženo skvělého výkonu i dlouhé výdrže na jedno nabití. Samozřejmostí je pak špičkově odladěný systém Android, čtečka otisků prstů či kvalitní 12MPx fotoaparát.

Překrásná kovová konstrukce

Řada Mi5 se vždy chlubila luxusní konstrukcí a ani u modelu Xiaomi Mi5c tomu nebude jinak. Celokovová konstrukce dává vědět, že se jedná o prémiový smartphone se vším všudy. Hrany smartphonu jsou příjemně zaobleny, což nejen skvěle vypadá, ale také zajišťuje pohodlí při užívání smartphonu. Chybět nemůže ani čtečka otisků prstů, která je umístěna v domácím tlačítku.

Skvělý displej s Full HD rozlišením

Základem dnešních mobilních telefonů je dotykový displej - Xiaomi MI5c nabídne 5,15" chloubu s Full HD rozlišením. Díky IPS technologii je barevné podání úchvatné a pohled na displej si zamilujete. Samozřejmostí je skvělá čitelnost na slunci i odolné tvrzené sklo, které ubrání displej od poškrábání.

Výkonný čip přímo od společnosti Xiaomi

Smartphonem Xiaomi Mi5c se čínská společnost zařazuje po bok hrstky největších výrobců mobilních telefonů na světě, kteří nestojí jen za samotnou výrobou telefonů, ale vyvíjí si i vlastní procesor a čip. V tomto smartphonu se zákazníci mohou těšit na zbrusu nový a moderní čip Surge S1. Ten nabídne 8 výkonných jader a špičkový grafický akcelerátor Mali-T860MP4. Díky tomu si uživatelé mohou užívat hraní náročných 3D titulů a reakce telefonu bleskové.

Dostatek prostoru pro Vaše data

Xiaomi Mi5c nabídne již v základní verzi 3 GB paměti RAM a 64GB vnitřní úložiště. Díky tomu lze spouštět najednou spousty aplikací i hrát náročné herní tituly. Díky prostornému úložišti můžete telefon používat ke skladování všech možných dat - obrázků, hudby i filmů. Místa bude vždy dostatek. Výbavu doplňuje podpora DualSIM, tedy běh dvou SIM karet současně.

• Nové Xiaomi Mi 5c je na pohled skutečně pěkný kousek, ale pod povrchem si pro nás schoval nejedno odrazující překvapení. Design je líbivý, konstrukce kvalitní, Full HD displej plně dostačující, máme tu USB-C a schopný fotoaparát a nakonec ani ten nový procesor telefonu vaz nezlomil. To vše nám dává solidní základ, na kterém by se dalo stavět, ale Mi 5c se bohužel raději rozhodlo vykopat si hrob.

Zobrazit video recenzi

Zobrazit celou recenzi na mobilenet.cz

• Nový model Mi 5c od Xiaomi má pro tohoto čínského výrobce velmi důležitou úlohu. Jde totiž o první model vybavený proces...

Zobrazit celou recenzi na gizchina.cz