Xiaomi Mi3 16GB

145 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Mobily Ostrava

• Výbava a kvalita, kterou mají 2x dražší telefony
    • Stabilita (u tohoto modelu nejsou častým jevem reklamace)
    • snad jen absence lte

Za tu cenu nejen dle mého nic lepšího pořídit NELZE

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

• Běhá svižně, FULL HD.
    • Nemožno rozšířit paměťovou kartou.

Pořídil jsem ho jako náhradu za Xperii Sola a jsem moc spokojen. Za ty peníze bych těžko hledal lepší poměr cena / výkon.

• design

Verze operačního systému
Android 4.4 (KitKat)
145 g
Možnost paměťové karty

Na výrobek je vystaveno prohlášení o shodě (je přiloženo k výrobku).

Uživatelská příručka i přístroj jsou lokalizovány do češtiny.

Předmětem dodávky výrobku je pouze hardware. Výrobek dále obsahuje software (programové vybavení) třetích stran; společnost AGORA DMT, a.s. nenese žádnou odpovědnost za případné vady tohoto software. *****

Xiaomi Mi3.

Špičkový smartphone nemusí stát balík peněz.

Snapdragon 800 2,3 GHz, grafické jádro Adreno 330.

Procesor v nejnovější verzi 8974AB vyroben 28nm technologií a podporuje ARMv7 instrukce. Skládá se ze čtyř jader Krait 400, velmi výkoného grafického jádra Adreno 330 a nejrychlejší RAM 2GB LPDDR3 (eMMC 4,5) na světě.

Super ostrý 5-palcový displej od LG/Sharp. Full HD 16:9.

Rozlišení 1920×1080 pixelů a 441 PPI garantuje extra jemnost. Displej umožňuje ovládání přes rukavice a další technologie se postarají o eliminování odlesků.

Fotoaparát 13 MP od Sony, dvojitá LED dioda.

Sony Exmor RS 28mm 135 13.0MP, F/2.2, 28mm ultra-širokoúhlý objektiv, polarizační filtr, 5 čoček, dvojitá LED dioda Philips, záznam do formátu RAW s rozlišením 4128 × 3096 pixelů.

Baterie 3050 mAh.

Lithium-iontová baterie s kapacitou 3050 mAh vydrží déle a to i při intenzivním používání.

Celá řada funkcí.

NFC, Dual-Band WiFi.

Všechny dnešní mobilní technologie jsou k dispozici v Xiaomi Mi3. Bluetooth 4.0 a Wi-Fi v režimu 5GHz a 2,4GHz.

Jedinečný design a odolná konstrukce, tloušťka 8.1mm.

Šasí je vyrobeno z hliníkové slitiny a hořčíku. Kryt je z vysoce kvalitního polykarbonátu, který je pokrytý speciální fólií.

Stále rostoucí komunita. MIUI používá denně více jak 20 mil. lidí.

MIUI V5 integruje funkce Android a obohacuje jej o další skvělé funkce. S touto nadstavbou se Android stává ještě dokonalejším.

Vše po ruce díky službě MiCloud.

Získáte 15 GB prostoru pro vaše fotografie, zálohu dat a aplikací. MiCloud také umožňuje posílat SMS zprávy nebo lokalizovat telefon na mapě.

Klíčové vlastnosti Xiaomi Mi3:

Snapdragon 800 2,3 GHz 8974AB, Krait 400 28nm HPM 6760 DMIPS 2x LPDDR3.

Krait 400 architektura zvyšuje výkon o více než 130% v porovnání s předchozí akrchitekturou. Podobně tomu tak je i u procesoru Snapdragon 800, který byl v této verzi vyrobený pro Xiaomi - jeho výkon ve srovnání s 600 je vyšší o 40%.

Díky procesoru vyrobenému 28nm technologií a inteligentních řídících jednotek, byla výrazně snížena spotřeba energie.

Grafický čip Adreno330, více výkonu, menší spotřeba energie.

Jedno z nejvýkonnějších GPU, jehož výkon se zvýšil o téměř 200%. Ještě lepší zážitek z her, mnohem přesnější prokreslení textur, stínování, ale především snížení spotřeby energie.

Nejrychlejší paměti, 2GB LPDDR3.

LPDDR3 (zkratka pro Low-Power Double Data Rate) s výrazným nárůstem výkonu a snížení spotřeby energie o 20%. Xiaomi Mi3 obsahuje paměť 16GB/64GB eMMC 4.5, s rychlostí čtení 120MB/s.

Citlivý 5-palcový displej od LG/Sharp s vysokou jemností 441PPI

Mnohem lepší kvalita her, filmů nebo procházení webu – díky Full HD obrazovce s rozlišením 1920 x 1080 a poměrem stran 16:9. Bylo také použito známé sklo Corning Glass. Displej je také možné ovládat s rukavicemi, například v zimě. 1920 x 1080 Full HD.

Odpovídá televizoru o rozlišení 1920 x 1080 Full HD.

Technologie IPS.

IPS (In-plane switching) je v současné době nejpokročilejší matice LCD, pozorovací úhly dosahují 178 stupňů. S IPS je obraz mnohem hladší, jasnější a dynamický.

Sklo na displeji.

Displej Xiaomi Mi3 má vyšší jas a lepší reprodukci barev, zejména černou.

Citlivý displej.

Slabinou smartphonů je, že se hůře používají s mokrými prsty. Na Xiaomi Mi3 můžete bez problémů ovládat dotykovou obrazovku i za jemného deště.

Kamera Sony Exmor série RS, 13 MP a dvojitý LED blesk.

Čočky z pravého skla. Videa lze nahrávat v režimu HDR, takže je zaručena dobrá úroveň detailů ve světlých i tmavých místech pořízeného záběru. Skvělá světelnost (F2.2) s 28mm ohniskovou vzdáleností, takže máte ještě širší záběr.

Dvojitý LED blesk od Philips.

J

• rozměry (2)
  • ovládání (1)
  • kvalita (1)
  • design (1)
  • nevyměnitelná baterie (1)
  • doba nabíjení (1)

• Pořád šlape jako hodinky po 3 letech
    • Kvalitní fotoaparát
    • Kvalitní rozhraní
    • Full HD displej
    • Xiaomi budoucnost android telefonů
    • Absence LTE
    • Absence SD slotu i Dual SIM
    • Netradičně tvarovaný model s oblými stranami a ostrými hranami
    • Chudé balení (kabel na nabíjení odešel po roce), adaptér s redukcí

Mobil už vlastním skoro 3 roky, kromě jednoho seknutí a s dostatečnou péčí systému slouží neustále dál.
    K mobilu mám jen výhradu chybějícího LTE a nedostatečné kapacity baterie, která svou kapacitu ztrácí po letech. Prostředí MIUI je fantastické, lze si i u novějších modelů Xiaomi nastavit např. ikony, zamykací plochu, efekty a tak dále.
    Mobil měl poměrně chudé balení, za to že jsem za něj dal 8000,- taková vyšší střední třída. Kabel na nabíjení odešel po roce a adaptér na nabíjení s evropskou redukcí (výstup 1A) jsem vyměnil za novější EU adaptér (2A). Nové modely mají neustále v balení adaptér s redukcí společně s nekvalitním kabelem.

Jako alternativu tohoto modelu považuji Xiaomi Redmi 4X, který má lepší kapacitu baterie, LTE s českou frekvencí a čtečkou otisku prstů, levnější oproti tomuto modelu (5000,-) se slotem na SD kartu nebo Dual SIM

• , zakoupeno v Mobily Ostrava

• Výbava a kvalita, kterou mají 2x dražší telefony
    • Stabilita (u tohoto modelu nejsou častým jevem reklamace)
    • snad jen absence lte

Za tu cenu nejen dle mého nic lepšího pořídit NELZE

• Vzhled
    • Dal jsem na recenze
    • Pěkný zpracování
    • zadné byl jsem spokojen ale jenom chvilku

Vydržel jenom pul roku padl na zem malá prasklinka na displeji ale jinak funkční. Po 14 dnech po pádu mi přestal fungovat displej tak šel na reklamaci. Reklamace uznána bylo mi vráceno 6500.Mobil byl kupován mall.cz
    Asi už tuto značku nekoupím 6500kč a jenom pul roku se mi zdá dost málo.

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

• Běhá svižně, FULL HD.
    • Nemožno rozšířit paměťovou kartou.

• Snad skoro všechno
    • Hlasitý odposlech

Po roce používání:Vynikající displej od Sharpu,Reproduktor je taky skvělý,opravdu rychlý Qualcomm,reakce na dotyk je svižná,baterie je i po roce vytrvalá,jedinou výhradu mám k hlasitému odposlechu,ale naučil jsem se s tímto nedostatkem žít,paměť mi nechybí jelikož vše zálohuji,popřípadě využiji OTG,wifi chytnu i na chodníku před domem,bydlím ve třetím patře.Dle mého jednoznačně nejlepší foun na trhu,(cena výkon)

• -poměr cena/výkon
    • -full hd display za tuhle cenu ? wow.
    • -ani po hraní 3D her se nezahřeje nějak enormě.
    • -MIUI
    • -reproduktor na spodní straně telefonu může být otravný když telefon držíte v obou rukách
    • -neodnímatelná záda telefonu
    • -není možnost rozšíření paměti

Xiaomi Mi3 je asi nejlepší telefon v poměru cena/výkon na trhu, nemá problém s žádnými 3D hrami. Pro vás co brečíte, že baterie není dostatečná.. mě v dnešní době 1-2 v plném využití přijdou dostačující. Slot pro kartu sd mi celkem chybí, ale aspoň se naučím šetřit místem. Telefon mám už několik měsiců a musím se přiznat přirostl mi k srdci.

• MIUI je proste k sezrani, a nebudu tu psát co vsechno má.Za ty peníze...
    • Baterie-,trochu me zklamala,mohla vydržet delší dobu (jsem zvyklí s Thl 5000 od manželky,3dny pro něho není problém na 1nabiti)i když zase telefon jede jak pila,bez sekání.
    • Display-mam o něho strach,podstatě trči s rámu tel. Nic ho nechrání.Od zakoupení mám sil. Obal,ale i tak...

Koupil jsem ho za 4500 s dareckama.
    Takže si mužů zpívat je naslapany nemám co vytknout až na to co jsem napsal,ale ktery tel. Nemá nějakou chybicku...

• design
    • hardware

cena

Splňuje očekávání

• vybavenost ,jednoduchost,odladěnost
    • ale XIAOMI je tim známo je to můj 3 telefon od teto značky a nemínim tuto značku měnit

doporučuji tento produkt