Xiaomi Mi Note 16GB

• Android Xiaomi nemá konkurenci

Top telefon

• Výborný výkon a k tomu i cena
    • Při hodně aktivním používání se přehřívá

Jinak si myslím že je to výborný mobil za celkem rozumnou cenu.

• , zakoupeno v Xm.cz

• Kvalitní telefon s krásným zpracováním a pro mě ideálními rozměry. Telefon hodnotim jako předchozí majitel xiaomi mi3. Je co srovnávat!
    • Hlavni je velikost telefonu a jeho zpracování, to se posunulo o kilometry daleko a jsem z něj nadšený! Objednal jsem si bílý telefon se zadním krytem "bambus". Tahle kombinace je super, každý vezme telefon do ruky a hladí si zadní část a ptá se mě jestli je to pravý bambus nebo plast :-). Takže tuto variantu doporučuji. Co se týká " vnitřní " výbavy tak se toho moc nezměnilo, vše při starém. Staré známé prostředí které chce pro nového uživatele minimálně týden na seznámení. Jedna věc která mi zatím blbne je nastavení diody pro události, nejde nastavit barva pro diodu. To je možná jen detail který odstraní pravidelná aktualizace.
    • Ještě jedna odlišnost v menu je rozdělení nastavení pro 2 SIM, já používám jen jednu, ale i tak je zase změna oproti starší verzi a při hledání nastavení sítě je pozice na jiných místech než je člověk zvyklý.
    • Ještě bych připomněl téma ohledně baterie. Zatím nabíjím telefon jednou denně a to i při seznamovací fázi která teď probíhá. MI3 jsem nabíjel 2x denně při mém běžném užívání což je hromada emailů, telefonů a brouzdani po netu. Jak na plnou zátěž bude reagovat tento mobil se ukáže.
    • Nic.

Fajn telefon pro každého kdo má velké ruce :-). S výkonem a velikostí je vše jak má být. Telefon mám zatím 14 dní takže hodnotím kladně.

Konstrukce
EDGE
Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

Smartphone od Xiaomi s modelovým označením Mi Note. Zaujme nejen svým hardwarovým vybavením, ale i povedeným designem. Velmi hubený elegán, v pase s pouhými 6,95 milimetry a váhou neuvěřitelných 161 gramů. Doplněn o kovové bočnice a zahnuté tvrzené sklo Gorrila Glass 3 z obou stran, které zvyšují odolnost a chrání proti škrábancům.

Uvnitř najdeme procesor Snapdragon 801 na frekvenci 2,5 GHz, grafické jádro Adreno 330 a 3GB operační paměť s označením LPDDR3, které mají dvojnásobnou frekvenci a propustnost dat, nežli předchozí verze LPDDR2.

Xiaomi vybavilo tento model Androidem 6.0 s uživatelsky přívětivou nadstavbou MIUI V6, která si mezi uživately získala již miliony fanoušků. Tato nadstavba je sama o sobě velice svižná a designově povedená, zároveň umožňuje nastavit do puntíku vše dle vlastního uvážení.

Zadní fotoaprát je vybaven 13 Mpx kamerou IMX214 od firmy Sony jejíž součástí je i dokonalá optická stabilizace, která zaručí, že Vaše fotografie a videa nebudou nikdy rozmazané. Spolu s funkcí automatického zaostřování, clonou F/2.0 a dvojitým LED bleskem pořizuje skvělé fotografie za šera, slunce i tmy. Přední kamera je vybavena 4 Mpx fotoaparátem (také s optickou stabilizací) a je perfektní pro video hovory, selfie či pro vlastní věkovou identifikaci.

Displej o velikosti 5,7 palce s technologii IPS a jemností 386 PPI vyrobila firma Sharp. Disponuje Full HD rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Pokud se Vám zdá být 5,7 palce jako moc velká plocha, tak i na toto se v Xiaomi myslelo a v MIUI V6 si můžete snadno upravit plochu na 4,7 palce pohybem prstů a zmenšit jí tak o 25% pro lepší ovladatelnost celého systému jedním prstem.

Hudební nadšence zaručeně potěší nový Xiaomi Hi-fi audio systém s dekodérem ESS ES9018K2M, který má perfektní výstup na standardu 192/24 bit. Samozřejmostí je i podpora bezztrátových kodeků WAV, Flac, APE a DSD. Reproduktor vyniká vysokou hlasitostí s křišťálově čistým zvukem, který rapidně překonává všechny předchozí modely..

Díky procesoru Qualcomm si v tomto telefonu můžete vychutnat i novou funkci Quick Charge 2.0 (rychlo nabíjení), s kterou nabijete 3000 mAh baterii až čtyřikrát rychleji, než ostatní telefony bez této funkce.

Xiaomi Mi Note zároveň umožňuje perfektně oddělit osobní život od pracovního, díky podpoře dvou SIM karet zároveň. Sloty mají velikost micro a nano, oba podporují rychlé 4G LTE sítě na frekvencích 1800, 2100 a 2600 Mhz.

• Xiaomi
    • Dual
    • LTE sice jen v Praze...
    • Displej
    • Design
    • Mozna slabsi baterie pri dvou sim

Za mě povedený telefon...vse funguje tak jak ma...tel mam pouze na volani,sms a socialni komunikační site jako WhatsApp,Viber atd.
    Pri dvou simkach soucasne vydrzi den...
    Displej pekny a citelny na slunci..mel jsem bilou verzi,ta je krasna,ted mam cernou a taky ujde...
    Za 3490 na Kim luxus cena...zadny zasek,zadne spomaleni,tel z Koree..
    Vnitřek velmi podobny iOS...
    Tel rozhodne lepsi nez jine znacky v android systemu..hlavne ta cena je TOP...a je mi jedno z jake casti sveta je,tel je plne v českém jazyce...
    Signal na obou sim uplne plny,v Praze LTE taky plny,na jinych znackach v EU distribuci mi signal kolisal,tady porad plny...
    Zpracovani za 1...

• -perfektní zpracování
    • -design+ broušené hrany,skleněná záda,extrémně tenký,kovový
    • - výdrž baterie
    • -full HD displej
    • -luxusní 13-megový foťák od Sony (dělá skvělé fotky i přední je super)
    • -hlasitý reproduktor
    • -podsvícená tlačítka
    • Reproduktor umístěný na dolní straně takže když třeba hraju hry tak ho rukou tlumím

Výborný telefon,za super cenu (y) doporuču obchod Beryko.cz ;)

• Vynikající a pěkný telefon
    • Nepodporuje LTE v ČR kromě Prahy

Bohužel nepodporuje LTE v ČR, lépe řečeno podporuje LTE u všech operátorů pouze ve velmi malé oblasti kolem Prahy. Hlavní pokrytí LTE v ČR na 800 a 900MHz vůbec nepodporuje. Tedy pro přenos dat je tento telefon v ČR kromě Prahy zcela nanic.

• Smartfóny čínskej spoločnosti Xiaomi – Mi4 a Mi3, ktoré používajú grafickú nadstavbu MIUI získali aktualizáciu na najnov...

Zobrazit celou recenzi na digitalportal.sk

• , zakoupeno v SmartPanda.cz

• Lepší než LG G3, Samsung Note 4, OnePlus tak
    • Android Xiaomi nemá konkurenci

Top telefon

• Výborný výkon a k tomu i cena
    • Při hodně aktivním používání se přehřívá

Jinak si myslím že je to výborný mobil za celkem rozumnou cenu.

• vsetko
    • zatial neviem

Skvelý telefón. Kupoval som ho na www.smartzero.sk. Dovážajú tovar do celej EU bez žiadnych poplatkov navyše. S dvojročnou zárukou. Vyšiel ma zhruba o 50eur lacnejšie ako vidím ceny na heuréke. No každopádne kúpu telefónu nelutujem naozaj nádhera.

• Nic.

• Phablet je vždy na zvážení každého, jestli vám budou nadprůměrné rozměry vyhovovat. U čínského Xiaomi Mi Note navíc ještě musíte zvážit, jestli vám vyhovuje upravené prostředí, vlastní ekosystém a hardwarová omezení. Proto i cena pohybující se okolo 12 tisíc korun je naprosto odpovídající a nijak nevybočuje.

Zobrazit video recenzi

• Do redakce nám zavítal na čínské poměry luxusní kousek, Xiaomi MI Note, v bílém provedení a s 64 GB vnitřního úložiště. ...

Zobrazit celou recenzi na gizchina.cz