Recenze Xiaomi Mi Max 3 4GB/64GB

Tento mobil používám už téměř měsíc a jsem velmi spokojen.Přesně splńuje to co jsem od něj čekal.A NFC nepotřebuji a ani vodotěsnost není pro mě důležitá.Jinak fotí velmi dobře,a na rozměry jsem si rychle zvykl,velmi dobrá je výdrž baterie..A cena byla super.Prostě Xiaomi umí dělat dobré mobily za s... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Xiaomi Mi Max 3 4GB/64GB

Ověřený zákazník czechcom.cz

Jíra

Přidáno: 23. listopadu 2018

Zakoupeno v czechcom.cz

• Velký displej

Ovládání mobilního telefonu: Jednoduché
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dostačující
Výdrž baterie při aktivním používání: Dva dny
Hodnotím se jako: Běžný uživatel
Kvalita displeje: Dobrá
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

mobilizujeme.cz

Přidáno: 22. října 2018

Recenze Xiaomi Mi Max 3: já jsem tady největší - Mobilizujeme.cz

Čínský výrobce Xiaomi nabízí opravdu širokou a pozoruhodnou škálu smartphonů. V portfoliu značky nalezneme telefony slabší, pokračují přes střední třídu až po absolutní špičku. Asijský gigant ale nezapomíná ani na ty, kteří rádi velké displeje. Přesně pro ty je tu Xiaomi Mi Max 3, o kterém se s nadsázkou dá říci, že patří spíše do říše tabletů.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

Zakoupeno v czechcom.cz

Zatím spokojenost

Ovládání mobilního telefonu: Jednoduché
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Více než dva dny
Hodnotím se jako: Běžný uživatel
Kvalita displeje: Dobrá
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

gizchina.cz

Přidáno: 17. října 2018

Recenze Xiaomi Mi Max 3 - obr z Číny - GizChina.cz

Nejnovější zástupce řady Max od Xiaomi s modelovým číslem 3 se drží téměř všech trendů v současném mobilním světě. Můžete počítat s větším a užším displejem, tenkými rámečky či duálním hlavním fotoaparátem. Výřezu v displeji se ale nedočkáte, což nemálo zájemců určitě uvítá. Hned na úvod je ale potřeba dodat, že tento spíše phablet než telefon bude úzkoprofilové zboží pro specifickou skupinu zájemců.

Celá recenze na gizchina.cz

Xiaomi Mi Max 3 - [recenze] - YouTube

Obří telefon s kapacitou baterie 5500mAh? To je novinka od Xiaomi Mi Max 3. Díky 7 palcovému displeji Mi Max 3 osciluje na pomezí mezi telefonem a tabletem. Pojďte se mrknout na Petrovu recenzi.

Xiaomi Mi Max 3 - [recenze] - YouTube

Celá recenze na www.huramobil.cz
Ověřený zákazník MALL.CZ

Přidáno: 7. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Super displej,pro mě velikost.
  • Bohužel nestabilita velmi špatný softver neodladěno zasekávání.Pochybnosti zda vůbec má LTE na 800pásmu tam kde mám na Honoru LTE zde jen 3G nebo EDGE.Nefunkční temata nutno přepnout na jinou oblast třeba Indie !!!!!!

V současnosti nemohu doporučit.