Xiaomi Mi Max 2 4GB/128GB

Dual SIM
GPS modul

• , zakoupeno v Xm.cz

• velký display, velika vnitřní paměť

Telefon ma 6.2 "display je velký,(plus) umi nahrávat příchozí a odchozí hovory, ALE NE automaticky (mínus), vždy se to musí potvrdit
    Skvělé fotky, nahrávání i 4k rozlišení (plus)
    Příšerná reprodukce zvuku videa a ještě horší muziky i přesto, že telefon ma
    stereo reproduktory, byl jsem v šoku, když sem to slyšel. muj Honor Note 8 128Gb má o chlup větší velikost displaye, lepsi reprodukci hudby přes repráky a umí nahrávat hovory automaticky. stačí si to nastavit. u obou se muzika občasne seká při připojení Bluetooth sluchátek. U Honor Note 8 tam se seká muzika víc. Fotky jsou u obou telefonu ve stejné kvalitě, Honor Note 8 neumi nahrávat video ve 4k. ale radši budu mít jeden telefon, kde se seká muzika, než dva se stejným problémem.v jádru je to slušný telefon za "vcelku"prijatelnou cenu.Kdo poslouchá muziku na klasických kabelových sluchátkách, tomu se muzika sekat nebude, nezkoušel jsem drátové a ani nechci. v balení nejsou. Pokud nejste tak nároční na parametry a vlastnosti jako ja a ty" nedostatky "překousnete, bude vám Xiaomi Mi Max 2 určitě vyhovovat. slušné příslušenství, ikdyz kožený zadní obal za 399 je trochu moc, ale protože bez obalu telefon nechci tak sem ho vzal. telefon má ochrannou slídu na display,perfektně vytvořenou češtinu,spoustu témat, synchronizaci kontaktu, fotek a dalšího na cloud.
    Nezvyk může byt otočení softwarových tlačítek, vlevo seznam naposledy otevřených aplikaci, uprostřed Domů a vpravo zpět. na tohle bych si ještě zvykl, ale na sekání muziky a příšernou reprodukci přes reprobedny to uz ne.

Operační systém
Dual SIM
GPS modul

ZDARMA: Stylus a protiprachový špunt v jednom v ceně 249 Kč

Xiaomi Mi Max 2

Nový Xiaomi Mi Max 2 je určen pro uživatele, kteří vědí, co chtějí. Nádherná konstrukce, obrovský displej, baterie s rekordní kapacitou a moderní hardware tvoří smartphone, na který jen tak nezapomenete. Tablet ani počítač již nebudete potřebovat, vše zastoupí Váš nový přírůstek do rodiny - Mi Max 2.

Luxusní výdrž na jedno nabití - baterie s kapacitou 5300 mAh

Společnosti Xiaomi se povedl úctyhodný kousek - vměstnat do tenkého a krásného těla telefonu baterii s kapacitou 5300 mAh, což je často více, než se pochlubí externí powerbanky. Díky této nadstandardní porci energie dokáže vydržet telefon bez nabíječky několik dní. A to zákazníci milují. Xiaomi Mi Max 2 je navíc vybaven rychlým nabíjením Qualcomm Quick Charge 3.0, pomocí kterého je možné bleskově telefon dobít.

Displej, na který se můžete spolehnout

Klenotem řady Xiaomi Mi Max 2 je displej. Proč se držet při zemi? Xiaomi Mi Max 2 nabídne zobrazovací plochu s úhlopříčkou 6,44" a velmi jemným Full HD rozlišením. Díky tomu je telefon nejen skvělým pracovním nástrojem, ale rovněž ideálním místem pro odpočinek - sledování filmů, hraní her či prohlížení webových stránek. Displej si Vás získá rovněž barevným podáním, skvělými pozorovacími úhly i čitelností na přímém slunci.

Překrásná kovová konstrukce a přesná čtečka otisků prstů

Podobně jako zbylá řada Mi se i smartphone Xiaomi Mi Max 2 pochlubí překrásnou konstrukcí, která je tvořena kovem s luxusním zpracováním. Již na pohled budete vědět, že se jedná o prémiový smartphone se vším všudy. Na zádech telefonu je tradičně umístěna čtečka otisků prstů, která Vám umožní telefon odemykat snadněji a rychleji než kdy dříve. A Vaše data budou zároveň v bezpečí. Díky zaobleným hranám se Xiaomi Mi Max 2 i přes větší rozměry skvěle a pohodlně drží.

Špičkový fotoaparát z vlajkového modelu Mi6

Mistrovské dílo doplňuje fotoaparát, který představuje to nejlepší - pochází totiž z vlajkového modelu Xiaomi Mi6. Díky špičkovému čipu Sony IMX386 dokáže zachytit nádherné fotografie v rozlišení 12 MPx, stejně tak i video v luxusním 4K rozlišení. Díky Xiaomi MI Max 2 už nemusíte litovat, že jste si nevzali kompaktní fotoaparát - plně jej nahradí.

Moderní hardware i skvělý stereo reproduktor

Xiaomi Mi Max 2 neztrácí krok ani v případě hardwaru ve svých útrobách. Telefon je poháněn výkonným osmijádrovým čipem Snapdragon 625, který zajistí bleskový chod telefonu i možnost hrát plynule náročné herní tituly. Pochlubí se rovněž 4GB RAM pamětí, až 128GB vnitřním úložištěm a podporou paměťových karet. Zákazníky jistě potěší i přítomnost infraportu a podpora DualSIM. Myslelo se také na reproduktor, který se automaticky přepne do režimu stereo při uchopení telefonu na šířku.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Xm.cz

• velký display, velika vnitřní paměť

Skvělé fotky, nahrávání i 4k rozlišení (plus)
    Příšerná reprodukce zvuku videa a ještě horší muziky i přesto, že telefon ma

• Xiaomi Mi Max 2 je obří 6,44" velký telefon, který už se řadí mezi tvz. Phablety. Kromě obrovského displeje se může pochlubit i 4GB RAM, 8-jádrovým procesorem nebo 5300mAh kapacitou baterie. Jak to všechno šlape dohromady? Na to vám odpoví recenze od Petra. Podívejte se s námi!

Zobrazit video recenzi

• Například takový Samsung Galaxy S8 ve většině částí předčí Mi Mix 2, stále je ale z oficiální distribuce o několik tisíc...

Zobrazit celou recenzi na www.svetandroida.cz