Xiaomi Mi 9T Pro 6GB/128GB

Špičkově vybavený telefon, který vás oslní nejen svými schopnostmi, ale také vzhledem. Vychutnejte si bezkonkurenční výkon a objevujte nové technologie...
16 162 Kč
Do 2 týdnů
Doporučená nabídka Kaufland.cz

Do 2 týdnů • 1 varianta77 % • 4 592 recenzíDalší informace

Atraktivní telefon nabitý těmi nejvýkonnějšími technologiemi. Ať už potřebujete maximální výkon při hraní her nebo dlouhou výdrž baterie, abyste mohli trávit co nejvíce času s přáteli, Mi 9T vás rozhodně nezklame. Kromě vylepšeného CPU a rychlejšího systému se můžete těšit i na citlivější a jasnější obrazovku, která nebude škodit vašim očím. Skvělé výsledky vykazuje i chlazení celého smartphonu, které je oproti předchozím verzím maximálně vylepšeno. Pozadu nezůstaly ani oba fotoaparáty, které disponují těmi nejnovějšími vychytávkami a možnostmi. Třešničkou na dortu je design telefonu, na kterém si v Xiaomi rozhodně dali záležet.

Na plný výkon

I ty nejnáročnější hry teď pojedou jako na drátku. Žádné sekání, žádné padání aplikací, jen obdivuhodná rychlost a nadprůměrný výkon. Osmijádrový procesor Snapdragon 855 je schopnější, než kdy dřív. Výkon CPU je o 45 % lepší oproti předchozím modelům, hry běží až o 25% rychleji a výkon asistenta Al je trojnásobně lepší.

Konstrukce

• , zakoupeno v Electro World

• za tu cenu dobra tv s dvbt2 a 4k

• Vlajkový procesor sd855
    • Baterie 4000 mAh
    • Tento telefon jsem si koupil kvůli amoled displeji. Myslel jsem si, že amoled + tmavý režim prodlouží výdrž na baterii, ale třeba Honor 20 pro s IPS displejem a tou samou baterií má vydrž cca o 20 % větší.

V této cenové relaci, skvělý mobil !!! Jediný konkurent v ceně do 11.000,- Kč - je Honor 20 pro. O ničem jiném nemá cenu uvažovat.

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

• 6GB/128GB
    • Velký displej, slušné rozlišení
    • Výdrž baterie. Při bežném, náročném používání 2 dny s přehledem.
    • Časté aktualizace a MIUI všeobecně kvůli možnostem nastavení.
    • Poměr cena výkon (březen 2020 9 700,-)
    • Vysouvací selfie fotoaparát s notifikační diodou
    • Fotky dělá moc pěkné
    • Zadní 3 fotoaparáty taky bezvadné
    • Za horšího světla fotky jedině s bleskem nebo stativem a nočním režimem

Zatím užívám týden a jsem maximálně spokojen. Neozkoušel jsem vše na 100% (režimy videa, režimy selfie,..), ovšem prozatím bez obtíží a bez sekání.

Konstrukce
Diktafon
FM rádio
Kalkulačka

Game Turbo

Kromě hardwaru bylo zapracováno i na softwaru. Smartphone Mi 9T vydrží běžet hladce bez jediného zaváhání nebo fragmentace souborů až rok a půl. Optimalizací si prošel také herní režim Game Turbo a nyní se může pochlubit masivním zlepšením citlivosti obrazovky a rychlejší odpovědí systému. Připraveno je také více nástrojů a možností nastavení, se kterými bude vaše hraní ještě zábavnější a pohodlnější.
Game Turbo

Nepřehřeje se

Systém chlazení prošel radikálními změnami. Na přední straně telefonu najdete osm vrstev grafitu, které zajistí až o 650 % efektivnější rozptylování tepla oproti běžným telefonům. Na zadní straně je speciální gel, grafit a měď. Tato trojice se postará o ochlazování CPU, které je až o 8°C chladnější oproti běžným CPU. Užijte si perfektní rychlost i během vyčerpávajících herních maratonů.
Nepřehřeje se

Nemusíte sedět doma

Velkokapacitní baterie s 4 000 mAh a s rychlým nabíjením, to je ideální kombinace. Vydrží opravdu náročné dny bez potřeby nabíječky a díky podpoře nabíjení na 27 W máte i úplně vybitý telefon za pouhých třicet minut nabitý na 58%. Vy tak nemusíte trávit čas u zásuvky a můžete brzy vyrazit za zábavou nebo za prací.
Nemusíte sedět doma

Dostaňte z fotek maximum

S fotoaparátem Al získáte tak detailní a ostré fotografie, jako s profesionálními přístroji. Je vybaven objektivem se 48 Mpx, teleobjektivem a ultraširokoúhlým objektivem. Se špičkovým zoomem můžete objevovat na každém snímku stále nové a nové detaily a sami budete překvapeni, co vše na fotkách najdete. Přiblížení si můžete zkusit na stupnici od 0,6× až do 10×.
Dostaňte z fotek maximum

Foťte ve dne, foťte v noci

Veškeré nastavení fotoaparátu hlídá asistent Al, který se postará o to, aby ani na ultraširokoúhlých záběrech nedošlo ke zkreslení obrazu. S nočním režimem můžete zapomenout na tmavé snímky. 1/2" světelný senzor a zbrusu nový Al algoritmus dosáhne toho správného světla, jasu i ostrosti.
Foťte ve dne, foťte v noci

Vysunovací kamera

Ty nejhezčí selfie fotografie zvládnete pořídit s předním fotoaparátem, který disponuje 20 Mpx. Navíc vám nebude překážet na přední straně displeje, protože je schovaný uvnitř těla telefonu a ven vyleze, jen když mu to přikážete. Tak může obrazovka zabírat neuvěřitelných 91,9 % přední strany telefonu.
Vysunovací kamera

Celý tým na jednom snímku

Můžete si vyzkoušet panoramatické selfie, na které dostanete všechny své přátele najednou, aniž byste potřebovali speciální selfie tyč. Plno zábavy si užijete i se zpomalenými záběry. Při nahrávání videa telefon zaznamenává až 960 snímků za sekundu, takže budete mít zachycený skutečně každý okamžik.
Celý tým na jednom snímku

Jasný displej za všech okolností

Při každém odemčení telefonu vám 6,39" AMOLED FHD+ obrazovka vyrazí dech. I na ostrém slunečním záření je jasná a perfektně čitelná. Pokud by vám to i tak nestačilo, stačí přepnout do jasnějšího režimu, který displej zesvětlí až o dalších 39 %. Navíc vyzařuje méně modrého světla, a tak vás ani při delší práci s telefonem nebudou bolet oči.
Jasný displej za všech okolností

Rychlejší odemykání

Stačí se krátce dotknout obrazovky a okamžitě se vám odemkne přístup do telefonu. V displeji je zabudovaná čtečka otisků prstů a tak nezáleží na tom, kde přesně prst přiložíte. Senzory mají vylepšený algoritmus, takže je čtení otisků ještě přesnější a až o čtvrtinu rychlejší než dříve. Odemykání za extrémních podmínek je úspěšnější o 30 %.
Rychlejší odemykání

Design, který nadchne

Zadní strana je malým uměleckým dílem. S jedinečným 3D zakřivením je Mi 9T nejen zajímavější, ale také se pohodlněji drží a lépe se s ním manipuluje. Při každém dotyku slunečního paprsku se celý telefon rozehraje nejmožnějšími odstíny barev a upoutá pozornost všech okolo.
Design, který nadchne

Mobilní telefon Xiaomi MI 9T LTE je konstrukčně skvěle zpracované zařízení, které navíc přidává i poměrně atraktivní výbavu. Nechybí například čtečka otisků prstů v displeji, trojitá zadní kamera, velká baterie a především ohromný displej bez jakéhokoli narušení v podobě čelní kamerky nebo výřezu. Jak to výrobce zvládl vyřešit?
Pohodlí a bezpečnost Čtečka otisků zabudovaná v displeji
Displej zabírá skoro 92 % čelní strany AMOLED displej s úhlopříčkou 6,39" je naprostá bomba. Ať už hrajete hry, sledujete videa nebo jen brouzdáte po oblíbených sociálních sítích, tak velký displej je vždy příjemný bonus. Navíc, když má telefon stále rozumné rozměry díky využití tenkých rámečků. Displej totiž u Xiaomi MI 9T LTE pokrývá zhruba 92 % čelní strany. To je rekordní hodnota, za kterou může netradičně vyřešená čelní kamera ukrytá do zasouvacího mechanismu.
Pohodlí a bezpečnost Čtečka otisků zabudovaná v displeji
Vysouvací čelní kamera Samotná čelní kamera dostala do vínku 20megapixelové rozlišení a kompletně se nachází v těle telefonu. Lze ji však snadno a rychle vysunout. Celý mechanický proces trvá 0,8 sekundy a výrobce jej testoval na 300 tisíc vysunutí a zasunutí.
Soustava zadních kamer Lesklá zadní strana telefonu Xiaomi MI 9T LTE přináší zajímavou texturu. V horní části se nachází soustava tří kamer kombinující hlavní 48Mpx snímač s širokoúhlým objektivem, 8Mpx snímač se zoomem a 13Mpx s širokoúhlou čočkou. Xiaomi také slibuje tradiční portrétní režim i dnes tolik populární noční focení ve vysoké kvalitě.
Výbava, která vás nadchne Prakticky při každém uchopení telefonu Xiaomi MI 9T LTE si budete pochvalovat pohodlné odemykání pomocí čtečky otisků prstů zabudované v displeji. I výdrž baterie vám dále zvýší uživatelský zážitek, protože nebudete často hledat nabíječku. A když už k tomu dojde, tak nabíjení probíhá vysokou 18W rychlostí. Jinak čítá výbava také Bluetooth 5.0, rychlou WiFi, NFC nebo oboustranný konektor USB-C.

Dokumenty

• design (7)
  • výkon (6)
  • rychlost (5)
  • doba nabíjení (4)
  • čtečka otisků prstů (3)
  • displej (3)

• Větší baterie
    • Dostatečné úložiště
    • Sedí mi i Androidí nadstavba Xiaomi
    • Nemá bezdrátové nabíjení

Po čtvrt roce jsem velice spokojen, třeba Call of Duty Mobile lze hrát na maximální frame rate a nejlepší nastavení grafiky. Foťák možná jen lehký nadprůměr (ve tmě horší), ale ten širokoúhlý objektiv je super a používám jej často. Hraje nahlas, doporučuji ale pro vyšší kvalitu propojení s nějakým repráčkem přes bluetooth. Baterie při několikahodinovém hraní stačí nabíjet 1x denně. Jen to bezdrátové nabíjení, co má třeba bratříček Mi 9, by se hodilo, ale zase to skrze dostatečnou baterii není tak zásadní.

• , zakoupeno v Electro World

• za tu cenu dobra tv s dvbt2 a 4k

• Vlajkový procesor sd855
    • Baterie 4000 mAh

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

• 6GB/128GB
    • Velký displej, slušné rozlišení
    • Výdrž baterie. Při bežném, náročném používání 2 dny s přehledem.
    • Časté aktualizace a MIUI všeobecně kvůli možnostem nastavení.
    • Poměr cena výkon (březen 2020 9 700,-)
    • Vysouvací selfie fotoaparát s notifikační diodou
    • Fotky dělá moc pěkné
    • Zadní 3 fotoaparáty taky bezvadné
    • Za horšího světla fotky jedině s bleskem nebo stativem a nočním režimem

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Cena je s ohledem na kvality telefonu (v porovnání se špičkami ve stejném segmentu na trhu) nízká, jedná se jeden z nejvybavenějších telefonů, které jsou dostupné.
    • Velmi hezký vzhled, nabitý funkcemi, pro někoho, kdo často nedělá selfie ideální řešení zajížděcí přední kamery.
    • Špičkový fotoaparát.
    • Skvělá výdrž baterie.
  • , zakoupeno v trendmobil

• That is a great top-level product for the provided price

• Poměr výkon/cena
    • Vysoký výkon (procesor Snapdragon 855)
    • Velký AMOLED displej bez výřezu/průstřelu díky vysouvací selfie kameře, navíc podporující AOD
    • Velmi slušný fotoaparát
    • Laserový autofocus (zaostří i ve tmě a bez blesku - ne, že by to v tomto případě k něčemu bylo :), ale ostření je opravdu rychlé a přesné)
    • Zvládá až 4K video při 60 fps, kontinuální zpomalené natáčení FullHD při až 240 fps (video je pak ukládáno při 30 fps, takže 8x zpomalené) a krátkodobé snímaní až při 960 fps (3 s normální rychlostí a 4. sekunda 32x zpomalená)
    • Povedený design (nejen na fotkách mu modrá barva sluší)
    • Možnost vysokorychlostního (27W) nabíjení (sice rychleji ničí baterii, ale může se hodit), nicméně v balení pouze 18W adaptér
    • Kryt přímo v balení (lehký, ale neprůhledný, takže z designu zadní strany není nic vidět)
    • Chybí možnost použití paměťové karty
    • Žádný z fotoaparátů nemá optickou stabilizaci obrazu
    • Umístění notifikační diody na horní hraně (částečně ji nahrazují upozornění na aktivním displeji, ale ty fungují výhradně při použití výchozích aplikací od Googlu)
    • Zadní skleněná strana a kovové boky hodně kloužou, takže použití krytu je prakticky nezbytností (základní černý kryt je dodáván v balení)

Telefon s výbavou vlajkové lodi za cenu střední třídy. Pokud člověku vyhovuje MIUI a orientace na aplikace od Googlu (zprávy, kontakty, Gmail...), jedná se o skvělou volbu.

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

Jsem s telefonem moc spokojen, je rychlý, pěkný displej,
    velká baterie 4000mAh, dělá pěkné fotografie, kvalitní zpracování.

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Krásné fotky, výdrž baterie, jack 3,5, vše funguje!

Chybějící bezdrátové dobíjení

• , zakoupeno v OKAY.cz

• perfektní tel za rozumnou cenu