Xiaomi Mi 11i 5G 8GB/128GB

Smartphone Xiaomi Mi 11 vás potěší výkonným procesorem, krásným Amoled displejem a výjimečnou trojitou soustavou zadních fotoaparátů. ...
9 500 Kč
Garantovaný nákup z Levnejmobil.cz

Skladem • Více variant70 Kč90 % • 1 970 recenzíDalší informace

Xiaomi Mi 11i s vytříbeným designem se pyšní skutečně kvalitní trojitou soustavou zadních fotoaparátů, kde nechybí ultra široký objektiv s vysokým rozlišením, magickým zoomem a celou řadou pokročilých režimů. Smartphone je krytý sklem Corning Gorilla Glass, které telefon spolehlivě ochrání před poškozením či poškrábáním. Plochá obrazovka navíc šikovně snižuje náhodný dotek. Ve výbavě telefonu nechybí odemknutí obličejem, obloukový snímač otisků prstů nebo možnost dvojitým klepnutím získat okamžitý přístup k praktickým funkcím.

Konstrukce

Kalendář
    FM rádio
    Kalkulačka

TrueColor displej

Displej s precizním uspořádáním pixelů, lepší kvalitou obrazu a vyšším jasem je zárukou obrazu, který je příjemný pro oči. Díky HDR10+ si můžete dopřát jedinečný zážitek, ať už si budete na obrazovce prohlížet cokoli, třeba vaše právě vyfocené snímky nebo filmařské pokusy.

TrueColor displej

Zobrazení barev, které vás nadchne

Speciální integrovaný senzor věrně zachycuje teplotu barev okolního světla. Ať budete v teple nasvícené restauraci, nebo v kanceláři s chladným světlem, displej telefonu se sám automaticky přizpůsobí a vybere optimální barvu, která vašim očím nabídne příjemné a pohodlné sledování.

Zobrazení barev, které vás nadchne

Technologie Dolby Atmos

Osvědčená technologie zajistí skutečně působivý zvukový zážitek. Dva reproduktory nabídnou vynikající prostorový zvuk. Zajímavou funkcí je Audio Zoom. Ten díky soustavě tří mikrofonů během nahrávání videa a při přiblížení detailu obrazu automaticky zesílí zaznamenávaný zvuk. Nechybí ani certifikace Hi-Res Audio a Hi-Res Wireless Audio.

Technologie Dolby Atmos

Užijte si rychlost 5G

Integrovaný modem umožní dopřát si úžasnou rychlost 5G sitě bez vyrovnávací paměti a bez zpoždění při sledování oblíbených videí, stahování dat nebo hraní her. Skvělá je i technologie MEMC, která přidává snímky a díky níž je tak natočené video mnohem plynulejší. Rychlá reakce na dotyk během hraní her je samozřejmostí.

Užijte si rychlost 5G

Technologie obousměrného nabíjení

Můžete se spolehnout, že velkokapacitní baterie vám vydrží po celý den. Díky technologii obousměrného nabíjení MMT je účinnost nabíjení mnohem intenzivnější.

Technologie obousměrného nabíjení

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant70 Kč96 % • 4 319 recenzíDalší informace

Xiaomi Mi 11i 5G
    Začneme tím, že vysvětlíme, proč se displej Mi 11i pyšní nejvyšší úrovní jasnosti.

Je to proto, že Xiaomi Mi 11i je vybaven 6,67-palcovým displejem AMOLED E4, což je nový luminiscenční materiál, který zvýrazňuje světla a kontrast pro prakticky nedotčenou ostrost a barvy.

Zakoukejte se do svých oblíbených filmů, seriálů a videoklipů, díky vysokému rozlišení FHD+ 1 080 x 2 400 pixelů, kontrastnímu poměru 5000000:1 a technologiím MEMC a HDR10+, které jsou také zodpovědné za zobrazování nepřeberného množství ostrých detailů a také živějších a realistické barvy díky vysoké barevné škále DCI-P3 a technologii TrueColor.

Obnovovací frekvence 120Hz a AdaptiveSync
    Xiaomi Mi 11i má také obnovovací frekvenci až 120 Hz, která vám pomůže těžit z neuvěřitelné plynulosti a měkkosti, zejména ve hrách.

A nebojte se ani spotřeby energie: technologie AdaptiveSync automaticky vybere obnovovací frekvenci a optimalizuje ji podle obsahu (pro sledování filmu nepotřebujete stejné množství Hz jako pro hraní her nebo procházení časových os sociálních médií ), čímž ušetříte spoustu baterie.

Na druhou stranu maximální vzorkovací frekvence doteku 360 Hz snižuje latenci doteku a odezva na velké obrazovce přináší větší citlivost ovládání ve hrách.

Dva reproduktory s technologií Dolby Atmos
    Nový Xiaomi Mi 11i obsahuje dva stereofonní reproduktory napájené technologií Dolby Atmos, takže si můžete užít prostorový zvuk a váš zážitek z poslechu je na stejné úrovni jako vizuální.

Design ploché obrazovky; lehký, tenký a odolný
    Zde je hlavní rozdíl oproti Mi 11: tentokrát má displej nového telefonu Xiaomi plochý design, možná méně esteticky příjemný, ale mnohem funkčnější, protože jsou omezeny náhodné „doteky“ na boku.

Přesto je Mi 11i stále opravdu příjemný na pohled, ale také na dotek.
    Rukojeť je nepochybně pohodlná díky zmenšeným rozměrům a lehkosti.
    Jeho pouzdro s odolným sklem Corning Gorilla Glass 5 ho bude chránit před kapkami a poškrábáním.

Stejně tak je skener otisků prstů zabudován do postranního domovského tlačítka pro rychlé a mnohem pohodlnější odemknutí.
    Perforace přední kamery je také hyper-malá (2,76 milimetrů), která maximálně využívá přední plochu a generuje méně vizuálního rozptýlení a lepší zážitek.

Maximální výkon se Snapdragon 888, LPDDR5 a UFS 3.1
    Xiaomi Mi 11i vás samozřejmě nezklame ani po stránce výkonu.
    Zvládněte jakýkoli úkol, ať už jde o graficky náročné videohry, nebo streamování audiovizuálního obsahu, díky procesoru Qualcomm Snapdragon 888 nebudete na nic čekat.

Navíc 8 GB LPDDR5 RAM a 256 GB vnitřní paměť UFS 3.1 slibují vysokou účinnost a plynulost pro multitasking.

Ultrarychlé připojení s 5G
    Určitě si také chcete užít ultra-rychlost při sledování videí, hraní her a stahování.
    Xiaomi Mi 11i podporuje připojení 5G v 11 globálních síťových pásmech s výjimečným pokrytím, abyste se připojili k internetu nejrychlejším možným způsobem.

Kvalitní fotoaparát
    108 MPx hlavní fotoaparát s ultra širokoúhlým objektivem a telemakro objektivem
    Využijte své představy na maximum s Xiaomi Mi 11i a jeho trojitou zadní kamerou AI.

Pořizujte neuvěřitelné snímky s vysokým rozlišením a bohatými detaily pomocí hlavního snímače 108 MPx, rozšiřte úhel záběru na 119 ° pomocí 8 MPx ultra širokoúhlého objektivu a pomocí 5 MPx telemacro snímače zaostřete na nejmenší prvky..

Profesionální videa s téměř automatickou úpravou
    Xiaomi Mi 11i se ale může pochlubit nejen kvalitou obrazu, ale také úpravami jako ve stylu produkčního studia.
    Úkolem, který zahrnuje nejvíce práce, je ve skutečnosti úprava, takže společnost Xiaomi, aby nám ušetřili čas v tomto procesu, zjednodušila software pomocí One-click IA Cinema, programem, pomocí kterého můžeme přidat různé efekty v jednom kliknutí:
    Magic Zoom, Pomalá závěrka, Noční časová prodleva, Zastavení času, Paralelní svět a Freeze Frame Video.

4 520 mAh velkokapacitní baterie
    Relaxujte každé ráno s vědomím, že 4 520 mAh baterie vydrží celý den.

• S nekompromisní výbavou ve všech ohledech míří Xiaomi Mi 11 na samý vrchol. Přináší jak luxusní AMOLED displej s 6,81" úhlopříčkou, vysokým rozlišením a 120Hz technologií, tak i obrovský výkon zásluhou Snapdragonu 888, podporu 5G nebo třeba luxusní fotoaparáty na zadní straně, přičemž hlavní snímač dokáže fotit až ve 108 Mpx a k ruce má i optickou stabilizaci!

Zobrazit video recenzi

• Od Xiaomi Mi 11i jsme měli velká očekávání – přeci jen telefon se Snapdragonem 888, 8 GB operační paměti, AMOLED obrazov...

Zobrazit celou recenzi na xm.cz