Xiaomi 11 Lite 5G NE 6GB/128GB

Nechte se okouzlit jedinečným designem, ohromujícím výkonem a špičkovou trojitou fotosoustavou. To vše v sobě skrývá ultralehký smartphone Xiaomi z řady 11 Lite 5G NE...
7 980 Kč
Doprava zdarma, Více než měsíc
Doporučená nabídka Quikset s.r.o.

Více než měsíc • 1 variantaZdarma92 % • 1 437 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč93 % • 17 393 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 427 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 209 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 5 696 recenzíDalší informace

Ultratenká konstrukce v kombinaci s matným skleněným povrchem a tenoučkým rámečkem displeje zaručeně upoutá pozornost. Můžete si vybrat hned ze čtyř barevných variant – zvolíte klasickou černou, pastelovou růžovou, jemnou fialovou nebo snad třpytivou bílou? S trojitou fotosoustavou můžete navíc pustit uzdu vaší fantazie a tvořit jedinečné fotky i videa v perfektní kvalitě. Vyzkoušejte nové originální filtry nebo foťte i v noci, výsledek bude vždy perfektní. Nemusíte se bát ani náročnějších úkonů, výkonný procesor vše zvládne levou zadní.

Konstrukce
MIUI
Modelový rok
2021

• , zakoupeno v XIAOMI STORE CZ

• Tak určitě má telefon pro méně náročné uživatele své kouzlo. Dcera se seznamuje s Xiaomi... tuto značku má poprvé.
    • Za mne perfektní interní paměť, navíc možnost rozšíření paměti sd kartou.
    • Obstojně fotí, je lehký... Design
    • Je brzy nabitý...nabíječka 33w
    • Nfc
  • , zakoupeno v iSPACE.cz

• Potřebuješ dobrej telefon střední třídy tak neváhej. Příjemnej do ruky. Na to jak je velkej tak tím jak je lehkej nebudeš ani vědět že držíš telefon v ruce. Když nejseš totální závislák , kterej visí na telefonu 24h denně tak ti bude stačit i baterie. Super foťák výbava telefonu obsluha je snadná . Za mě hodně dobrý. Koupil jsem ho manželce a porovnával oproti mému telefonu xiaomi 8pro a myslím žádnej problém. Čau

Super zařízení za rozumnou cenu. Potřebuješ telefonovat, fotit, ukládat data ve složkách, potřebuješ být na netu sítích žádný problém.
    Doporučuji holkám ženám manželkám. Ocení nízkou hmotnost zařízení.

• Hezký tenký mobil

MIUI
Modelový rok
2021

Lehký design ve svěžích barvách

Xiaomi 11 Lite 5G NE přichází ve čtyřech barevných variantách, které se hodí k vašemu stylu. Odstíny Truffle Black, Bubblegum Blue a Peach Pink se v této generaci vrací, Xiaomi 11 Lite 5G NE se však světu odhalí i v jedné zbrusu nové barvě – Snowflake White. Tato nová barva připomíná matný skleněný povrch pokrytý sněhovými vločkami, které se při pohledu pod úhlem třpytí
Lehký design ve svěžích barvách

Elegantní linie

Tloušťka pouhých 6,81 milimetrů a váha jen 158 gramů – ultratenké a ultralehké tělo modelu Xiaomi 11 Lite 5G NE přináší čistý a osvěžující vzhled, který je jak poutavý, tak pohodlný k uchopení. Okraje displeje telefonu jsou neuvěřitelně tenké, jejich šířka je pouhých 1,88 milimetrů. Xiaomi 11 Lite 5G NE tak dosahuje vynikající rovnováhy mezi schopnostmi a designem.
Elegantní linie

Věrné zobrazení barev

Xiaomi 11 Lite 5G NE je vybaven 6,55palcovým plochým AMOLED displejem a podporuje technologii Dolby Vision. Tato kombinace je tím pravým prostředníkem pro vizuální zážitek vyšší úrovně. Díky širokému barevnému gamutu DCI-P3 a 10bitové barevné hloubce TrueColor dokáže Xiaomi 11 Lite 5G NE zobrazit ohromujících 1,07 miliardy barev při vysokém stupni přesnosti barev. Aby toho nebylo málo, obrazovka nabízí také vysokou 90Hz obnovovací a 240Hz dotykovou vzorkovací frekvenci, která vás bude bavit díky výrazně sníženému zpoždění a zadrhávání.
Věrné zobrazení barev

Popusťte uzdu kreativitě

Xiaomi 11 Lite 5G NE pokračuje v tradici inovativních funkcí fotoaparátu a je ohromujícím nástrojem pro mládež s citem pro styl. Tento chytrý telefon je vybaven trojitou sestavou fotoaparátů, která zahrnuje hlavní 64Mpx fotoaparát, 8Mpx ultra širokoúhlý fotoaparát a 5Mpx telemakro čočku, které zlepší vaše zorné pole, a dovolí vám bez jakýchkoli limitů zachytit okolní svět.

Noční režim

V noci dokáže Xiaomi 11 Lite 5G NE pořizovat ostré záběry pomocí širokoúhlého i předního fotoaparátu, a to i za zhoršených světelných podmínek. Díky funkcím fotoaparátu, včetně Al kina na jedno kliknutí, filmových filtrů Cinematic a nového režimu Vlog, je snadné zachytit filmové záběry z vašeho každodenního života, které by mohly konkurovat profesionálům. Nebo si můžete najít novou cestu sebevyjádření díky zachycení vašeho světa prostřednictvím jednoho z perfektních objektivů.
Noční režim

Extrémní výkon a rychlé nabíjení

Nechte se okouzlit neuvěřitelně rychlým výkonem, který vám zprostředkuje mobilní platforma Qualcomm Snapdragon™ 778G 5G. Tento výkonný čip řady 7 je dodáván s šestou generací Qualcomm Al Engine, která poskytuje AI výkon až 12TOPS a podporuje Dual SIM Dual 5G. Navzdory svému výkonu je Xiaomi 11 Lite 5G NE energeticky úsporný. Díky velké baterii o kapacitě 4 250 mAh, která podporuje rychlé 33wattové rychlé nabíjení vydrží telefon v provozu celý den.
Extrémní výkon a rychlé nabíjení

Buďte hrdí na svůj styl Lehký design s módními barvami 90Hz AMOLED displej, s podporou Dolby Vision Filmový obsah zachycený trojitým 64Mpx fotoaparátem Corning® Gorilla® Glass 5 vpředu Duální reproduktory Operační systém: MIUI 12.5, Android 11 Procesor - počet jader: Qualcomm® Snapdragon™ 778G - octa-core Procesor - frekvence: 2.4 GHz Uživatelská paměť [GB]: 128 Velikost RAM [GB]: 6 Paměťové karty: 1TB microSD Displej - úhlopříčka [palce]: 6,55" AMOLED DotDisplay Displej - rozlišení [pix]: 2 400 × 1 080 FHD+ Dotykový displej: ano Klávesnice: ne Podporované sítě: • 5G3 Dual SIM • SIM 1 + Hybrid (SIM/MicroSD) 5G NR: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n41, n66, n77, n78 LTE TDD: 1/2/3/4/5/7 /8/12/13/17 /18/19/20/26/28/32/66 WCDMA: 1/2/4/5/6/8/19; 2G GSM: 2/3/5/8 LTE TDD: 38/40/41/42 Konektivita: USB Type-C Bluetooth 5.2 2.4Hz Wi-Fi/5GHz Wi-Fi/Wi-Fi 6; Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display Podpora NFC Supports Google Pay GPS: GPS: L1+L5 GLONASS: G1, Galileo: E1+E5a Beidou: B1I + B1C+ B2a, QZSS: L1 + L5, NavIC: L5 Senzory: Proximity sensor | Ambient light sensor | Accelerometer | Gyroscope | Electronic compass | Linear motor | IR blaster Tenký obloukový snímač otisků prstů AI Face Unlock Fotoaparát: 64Mpx + 8Mpx + 5Mpx trojitý zadní fotoaparát • 64Mpx hlavní fotoaparát – Velikost snímače 1/1.97", 0,7µm Super Pixel 4 v 1 – Clona f/1,79, 6P objektiv • 8Mpx ultra širokoúhlý fotoaparát – Velikost snímače 1/4", 1,12 µm – Clona f/2,2, 5P objektiv • 5Mpx telemakro fotoaparát – Velikost snímače 1,5“, 1,12 µm, clona f/2,4, 4P objektiv 20Mpx selfie fotoaparát Baterie: Kapacita [mAh]: 4250 mAh (typ) 33W rychlé nabíjení Rozměry [mm]: 160,53 × 75,73 × 6,81 mm Hmotnost [g]: 158 g Obsah balení: 33W nabíječka součástí balení Záruka: 24 měs. https://www.mi.com/global/product/xiaomi-11-lite-5g-ne/overview Xiaomi 11 Lite 5G NE (6GB/128GB) zelená na Nej-ceny.cz

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• hmotnost (3)
  • slot na SD kartu (3)
  • poměr cena/výkon (3)
    • , zakoupeno v XIAOMI STORE CZ

• Za mne perfektní interní paměť, navíc možnost rozšíření paměti sd kartou.
      • Obstojně fotí, je lehký... Design
      • Je brzy nabitý...nabíječka 33w
      • Nfc
    • , zakoupeno v iSPACE.cz

Doporučuji holkám ženám manželkám. Ocení nízkou hmotnost zařízení.

• Hezký tenký mobil
      • O ničem nevím

Výborný mobil v této cenové hladině

• , zakoupeno v K24.cz

mám teprve krátce

• , zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

• Výdrž baterie

• poměr cena/výkon

Po týdnu, telefon nebyl pro mě, ale nastavoval jsem vše potřebné a mám ho pod dozorem...
      Příjemně lehký telefon s dobrým displayem, dostačujícím výkonem a výdrží (záleží samozřejmě na využítí, ale u polovičky vypadají 2-3 dny docela reálně, s novou baterií)

• , zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

• Xiaomi 11 Lite 5G NE 6GB/128GB, 4250 mAh, používám třetí den a zatím spokojenost - rychle se nabíjí (i když se trochu zahřívá) a vypadá, že při nepřipojení k síti i dlouho vydrží
      • zatím nevím
    • , zakoupeno v GSM-Market.cz

• displej,
      • ihned aktualizace na MIUI 13
      • nevím, nic mě nenapadá
    • , zakoupeno v Atonyx.cz

zatím chvíli, uvidíme za 2 roky

• , zakoupeno v CZC.cz

• oproti předchozímu modelu nízká váha a lepší výdrž
      • skvělý displej

Nejsem náročný uživatel - telefon mám hlavně na volání a občasné použití internetu a sem tam foto. Telefon jsem volil, protože u předchozích modelů mi vadila velikost a hlavně váha (tel.nosím v kapse kalhot). Velikost jsem musel vynechat, ale váha tohoto přístroje je výborná, překvapilo mne navýšení výdrže oproti předchůdci (Mi 10 lite). Pokud nechci za telefon utrácet pro mne (vzhledem k používání) nesmyslené částky, tak je toto skvělá volba.