Vivo X100 Pro 5G 16GB/512GB

Jistě oceníte profesionální fotoaparát ZEISS, výkonný procesor, dlouhou výdrž baterie, odolnost IP68, stejně jako moderní design s odolným povrchem Corning Gorilla Glass Victus...
26 990 Kč
Doprava 69 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z CZC.cz
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (13)

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 869 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 11 068 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 900 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč92 % • 511 719 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 86 954 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 15 004 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 10 322 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 157 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 6 167 recenzíDalší informace

dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 14 (Upside Down Cake)
Hmotnost

• Kvalita celková
    • Nabíjení 100W
    • Procesor MediaTek Dimensity 9300
    • méně známá značka což ale nemusí být nevýhoda

Velké překvapení telefonu Vivo X100 Pro. Celková kvalita telefonu a použité materiály je na špičkové úrovni. Největší nadšení jednoznačně fotoaparát s optikou od Zeiss a použití jednopalcového čipu. Fotky jsou fakt nádherné. Při použití režimu zeiss jsou fotky velmi reálné barvou která odpovídá realitě. Zoom a širokáč který umí ostřit taky super. Spokojenost i s kapacitou baterie 5400 mAh a rychlé nabíjení 100W. Tady by se mohl Samsung trochu inspirovat. Nástavba viva Funtouch OS je minimální žádné kraviny a je dost podobná čistému androidu. Telefon je rychlej a vše funguje jak má i android auto.

Parametry produktu

Výrobce
Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 14 (Upside Down Cake)
Hmotnost
Funtouch OS
Modelový rok
2023

Popis produktu

Zažijte revoluční fotografický zážitek s VIVO X100 Pro a nechte se okouzlit výkonem procesoru Dimensity 9300.
VIVO X100 Pro
Design, který oslní
Elegantní design VIVO X100 Pro spočívá v kombinaci zrcadlově lesklého nerezového oceli a 2.5D zaobleného skla Corning® Gorilla® Glass Victus®, doplněného texturou inspirovanou slunečními paprsky, která zajišťuje nekonečný pocit elegance.
Profesionální fotografie s technologií ZEISS
Optika ZEISS
Přináší pokročilou jasnost a ostrost. Optika ZEISS v kombinaci s technologií X100 Pro umožňuje snímky přesahující hranice prostoru. Obnovte vzrušující okamžiky a zachovejte pravé emoce jedním klepnutím.
Nová generace ZEISS T povlaku
Nový vícevrstvý nanokrystalový povlak (Multi-ALD) dále snižuje odlesky z objektivů, čímž zajišťuje jasnější obraz.
Hlavní fotoaparát ZEISS 1"
Nová optika společně s vývojem optické kalibrace a originálního obrazového motoru od VIVO umožňuje hlavní fotoaparát ZEISS 1" vykreslit nejjemnější detaily.
Optická kalibrace s precizností
Exkluzivní...

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Hodnocení produktu

2zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
2 ×
0 ×
  • Letošní vlajková loď má 50Mpx hlavní foťák s velkým snímačem jednopalcového typu, objektiv má přepočtené 23mm ohnisko, s...

Zobrazit celou recenzi na digiarena.zive.cz

• Doporučuje produkt

• - jednoznačně foťák (10x zoom = ohnisko 233mm je foto makro špička) a kvalita fotek
    • - 100W nabíjení v balení
    • - krásný displej
    • - zadní kryt neskutečně klouže (potřeba obalu)
    • - přední foto průměrné kvality
    • - 100 násobné přiblížení nejde moc použít (kvalita nízká a hodně AI)
    • - 50W bezdrátová nabíječka není pro tento model - nekupovat!

Přechod z jablka se vyplatil, čekal jsem na mobil co mi nahradí do jisté míry bezzrcadlovku a tento model mi to určitě splnil. Spoustu toho si o tomto telefonu přečtete z parametrů, ale to, že 50W bezdrátová nabíječka není pro tento model určena se už nikde nepíše, kvůli vystouplému modulu foťáku se velice špatně umisťuje na stojánek a defacto se musí o tento modul zavěsit, takže s tím počítejte. Nabíjí to, ale musíte okolo chodit po špičkách. Materiál použitý na zádech telefonu bych nejraději vyhodil a dal tam cokoliv jiného, ten kdo tohle kluzké znetvoření vymyslel, by zasloužil namazat medem a dát mravencům. Přední foťák je velice průměrný, pokud můžu fotím pouze zadníma. Jinak ta zadní soustava čoček je super, tele s periskopem bomba, od 0,6 (15mm) - do 4,3 (100mm) jsou fotky skvělí na optický zoom, ale pak dáš na přiblížení 10 x (233mm) a nechápu, ta kvalita fotky na digi zoom je prostě výjimečná! Navíc krátká zaostřovací vzdálenost je ideální na makro, jinak všechny ty kraviny makro režim, portrétní režim apod stojí za prdlačku - AI to kazí, fotky prostě nezaostřené na správných místech. Android dobrý, primárně je tento telefon jako fotomobil, proto to ostatní je prostě telefon, ale to čím se Vivo X100pro liší od ostatních je právě foťák. Koupil bych si ho znovu, ANO!

• Dva telefony, které se představily jen kousek po sobě. Vivo X100 Pro a OnePlus 12 se dají asi nejlépe charakterizovat tím, že ten dělá to a ten zas tohle. Často se mne ptáte, který z nich teď vybrat a já se vám tímto videem snažím ukázat přednosti každého z nich. Schválně mi napište do komentářů, jestli vy byste raději brali OnePlus 12 nebo Vivo X100 Pro.

Zobrazit video recenzi

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• Displej
    • Fotoaparát
    • Baterie
    • Kvalita celková
    • Nabíjení 100W
    • Procesor MediaTek Dimensity 9300
    • méně známá značka což ale nemusí být nevýhoda

• Před dvěma lety překvapilo vynikajícím smartphone X80 Pro, který byl v mnohém velmi inovativní. Loňský nástupce navázal ...

Zobrazit celou recenzi na mobilmania.zive.cz

• Nevýhoda nás Čechů je, že jsme poměrně slušné konzervy, a tak dřív, než se k nějaké změně rozhoupeme, musí nás to součas...

Zobrazit celou recenzi na www.huramobil.cz

• Nevýhoda nás Čechů je, že jsme poměrně slušné konzervy a tak dřív, než se k nějaké změně rozhoupeme, musí nás to současné řešení hodně štvát. Není divu, že pak se u nás všechno točí primárně kolem Applu, Samsungu či Xiaomi a než se dokáže nějaká značka trochu víc prosadit, trvá to v poměru k zahraničí hodně dlouho. Já dneska držím v ruce zbrusu nové vlajkové Vivo X100 Pro a řeknu vám, že jestli už se u současné trojice tak trochu nudíte a pošilháváte po tom, co zakusit dalšího, rozhodně do svého hledáčku zařaďte nové Vivo X100 Pro. Ahoj, já jsem Petr Hudec a přesně teď vám řeknu proč.

Zobrazit video recenzi

• vivo X100 Pro je povedeným vlajkovým modelem za skvělou cenu. Za necelých 27 000 Kč (nyní k nákupu dostanete také bezdrá...

Zobrazit celou recenzi na insmart.cz