UleFone Power 5

Mobilní telefon Power 5 od značky Ulefone nabízí kombinaci vysoce výkonného procesoru a vysokokapacitní baterie. S 13000mAh baterií zvládnete překonat opravdu cokoli a svůj smartphone můžete využít i jako powerbanku. Telefon však nabízí i mnohem více, například 21Mpix fotoaparát nebo kvalitní audio technologii. Jeho neokoukaný design vás zaujme na první pohled a rozhodně s ním vybočíte z řady.

Baterie s 13000 mAh

Mobilní telefon Power 5 je opravdu hrdým nositelem svého jména. Možná se vám to bude zdát až neuvěřitelné, ale jeho baterie se může pochlubit 13000 mAh, což z něj dělá maximálně výkonné zařízení. Nejen, že vám na jedno nabití vydrží v provozu až jeden celý týden, ale klidně ho můžete využívat i jako powerbanku pro ostatní zařízení.

Konstrukce
Android 8.1 (Oreo)
330 g
Možnost paměťové karty
Odolné

• , zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

Důvod koupě, dlouhá výdrž, na jedno nabití baterie .
    Přístroj pracuje, jak má .

• , zakoupeno v PATRO.cz

Moje požadavky při výběru na přístroj byly:
    1. Vyměnitelná baterie
    2. Signalizační LED dioda na příchozí zprávy a e-maily
    3. Svítilna
    4. Funčknost aplikace ACR pro automatické nahrávání hovorů
    5. Dual SIM

1. Dnes již nelze pořídit žádný telefon s vyměnitelnou baterií, proto jsem volil tento model, který ji sice také nemá, ale má vysokou kapacitu bat. Po 10 dnech bez nabíjení mám kapacitu 50 %, používaný minimálně, ale i při běžném používání vydrží min. 1 týden.
    2. LED dioda svítí nebo bliká při zmešk. hovorech, SMS zprávách i e-mailech.
    3. Blesk fotoaparátu je možné využít jako svítilnu.
    4. Aplikace na nahrávání je záležitostí Androidu, na verzi 8 funguje bez problémů.
    5. Je na výběr buď dual SIM nebo 1 SIM + 1 MICRO SD karta. Není možné mít 2 SIM karty a paměťovou kartu. S vnitřní kapacitou 64 GB mi ale i tak dostačuje. Případně nabízí možnost připojení flasky.

Telefon vzhledem k velikosti a hmotnosti není vhodný pro každého uživatele.

K telefonu pořízen ochranný kryt a sklo, ale je problém sehnat dostatečně velké pouzdro.

Celkově doporučuji.

• , zakoupeno v UleFoneShop.eu

• Fakt obrovská výdrž baterie. Při plném zatížení a spuštěných všech možných aplikací, mě telefon vydržel rovný týden provozu.
    • Trochu větší váha díky obrovské baterii, ale není to tak strašný a kapsy to nerve :)

Konstrukce
330 g
Možnost paměťové karty
Odolné

Neobvyklý design

Power 5 v sobě kombinuje odolnost a eleganci. Jeho design nabízí kvalitní kovové zpracování doplněné o koženou povrchovou úpravu na zadní straně. Displej vás zaujme svým jasným a detailním obrazem i poměrem stran 18:9.
Neobvyklý design

Pohádkový výkon

Aby se vám s telefonem pracovalo s radostí, nechybí mu výkonný osmijádrový procesor nebo 6gigabytová paměť RAM. Nabídne vám také dostatečný prostor pro všechny vaše soubory – jeho 64gigabytové úložiště můžete díky SD kartě snadno rozšířit o dalších 256 gigabytů.
Pohádkový výkon

Fotoaparát s 21 Mpix

Radost budete mít i z fotografování. Telefon je vybaven duální 21Mpix čočkou, se kterou pořídíte ostré snímky plné barev. Nechybí mu ani optická stabilizace proti nechtěnému rozmazání snímků.
Fotoaparát s 21 Mpix

Rychlý přístup

Samozřejmostí je také čtečka otisků prstů i funkce rozpoznání tváře, díky kterým svůj telefon snadno odemknete. To ale není vše – model je vybaven postranním tlačítkem, se kterým získáte okamžitý přístup k fotoaparátu či rekordéru.
Rychlý přístup

Kvalitní zvukový doprovod

Užijte si své oblíbené skladby nebo filmy v tom nejlepším audiu. Smartphone je vybaven kvalitní technologií, která se postará o křišťálově čistý zvuk s hlubokými basy.
Kvalitní zvukový doprovod

Luxusně vypadající smartphone od firmy Ulefone nabízí 6“ IPS displej s poměrem stran 18:9, osmijádrový procesor, 6 GB RAM, 64 vnitřní paměti s podporou microSD karet, zadní duální fotoaparát 21+5 Mpx s optickou stabilizací, přední duální 8+5 Mpx fotoaparát, čtečka otisků prstů, GPS+GLONASS, Dual SIM, LTE, notifikační dioda, baterie o kapacitě 13 000 mAh, bezdrátové nabíjení, OS Android 8.1.

3zákazníci nedoporučují produkt

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• výdrž baterie (10)
  • fotoaparát (4)
  • výkon (3)
  • hmotnost (5)
  • výdrž baterie (4)
  • , zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

Důvod koupě, dlouhá výdrž, na jedno nabití baterie .
    Přístroj pracuje, jak má .

• , zakoupeno v PATRO.cz

Moje požadavky při výběru na přístroj byly:
    1. Vyměnitelná baterie
    2. Signalizační LED dioda na příchozí zprávy a e-maily
    3. Svítilna
    4. Funčknost aplikace ACR pro automatické nahrávání hovorů
    5. Dual SIM

2. LED dioda svítí nebo bliká při zmešk. hovorech, SMS zprávách i e-mailech.
    3. Blesk fotoaparátu je možné využít jako svítilnu.

Telefon vzhledem k velikosti a hmotnosti není vhodný pro každého uživatele.

Celkově doporučuji.

• Kapacita baterie
    • Fotky
    • Vzhled který se odlišuje(subjektivní)
    • Rychlé nabíjení na takovou kapacitu
    • Váha(pro chlapa nic co by se nedalo přehlédnout)
    • Výkon (ramka + procesor)
    • Nahrávání videí(klepavý obraz a neustálé rozostřování)
    • Postrádám NFC
    • GPS není moc přesná

Hodnoceno po půl roce.
    Zakoupen s velkým očekáváním výdrže baterie, což zpočátku splňoval, dnes ovšem kapacita baterie jakoby se ztrácela. To co z počátku vybilo 10% dnes srazí baterii o 25% (např. 3 hodiny hraní stejné hry).
    Také výkon ztratil poměrně rychle. Nejdříve lehké, dnes už nesnesitelné sekání při práci či hraní her.
    Display sice odolný proti škrábancům toť pravda ale prasklo sklíčko u kamery a nyní zkresluje fotky.
    Odkládám do šuplete jako erární a kupuji nový.(návrat k Xiaomi)
    Počáteční radost se do dvou měsíců vytratila a zůstala pouze hořkost z utracených peněz.
    Rada a zkušenost na závěr: Kapacita baterie není vše.

• , zakoupeno v UleFoneShop.eu

• Koupil jsem telefon, výkon a výdrž baterie baterie super
    • po šesti měsících se telefon při nabijení už nepustil
  • , zakoupeno v Redandroid.cz

excelentní výdrž , výkon, zvuk , foták , to je to co mi chybělo

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Za pět dní provozu kleslo nabití baterie na 72%
    • 330 gramů

Neskutečná výdrž baterie, trochu nepraktická velikost a váha ale dá se na to zvyknout. Vhodné pro všechny koho nebaví dávat mobil každý den nabíjet. Solidní výkon reproduktorů, 64 Gb paměť a rychlý procesor. Dobrý poměr kvalita vs. cena.

• , zakoupeno v elektroshock.cz

• Baterie - šestý den mám 53%
    • Výkon
    • Někomu může vadit váha - mě ne
  • , zakoupeno v elektroshock.cz

Mobil pro chlapy trošku těžší ale s vydrží baterie jsem spokojený 12 dnu bez nabíjení.

• , zakoupeno v Smarty.cz

• kapacita baterie!!
    • kvalitní fotografie
    • velmi výkonný reproduktor
    • ne vše je v českém jazyce
    • občas zlobí ukazatel času

Jako plus musím pochopitelně v prvé řadě zmínit kapacitu baterie! U tohoto telefonu ani nelze jinak...! Jelikož jsem nenáročný uživatel, který spíše preferuje výdrž baterie, než samotnou výbavu telefonu, byl tento telefon pro mě jasná volba! Těm z vás, kteří nejste tak často na internetu, baterie vydrží v pohodě více jak týden. Takže nemusíte u sebe neustále nosit nabíječku.
    Doba nabíjení je cca 2,5 - 3 hodiny.
    Fotografie dělá moc pěkné! I v tomto ohledu budete jistě spokojeni! :-)
    I na nejnižší hlasitost je reproduktor vysoce výkonný. Zvuk je krásně čistý.

Bohužel, co mě nepříjemně překvapilo, bylo zjištění, když během 3 dnů mi telefon 2x ukazoval nesprávný čas na stavovém řádku. Když jsem si zkusil dát na plochu velké hodiny jako widget, tam byl časový údaj správný. Tak jsem telefon restartoval a pak se čas srovnal i na zmiňovaném stavovém řádku. Je to zarážející, když přístroj získává informace o čase ze sítě a mám nastavenou automatickou aktualizaci data a času...
    Další věc je, že ne vše je v nastavení v českém jazyce. Ačkoli mám nastavený český jazyk, jsou položky, které jsou v anglickém jazyce.

Vyzkoušel jsem telefony různých výrobců. Každý má své plusy i mínusy. Každému vyhovuje něco jiného. Ovšem pro běžné používání je tento telefon dostačující. I na trochu větší hmotnost telefonu si časem zvyknete.