UleFone Paris

• Super cena za všechny parametry, které má
    • Fantastické fotky v poměru kvalita / cena
    • Velmi odolné sklo, několikrát spadl bez problému vydržel mám
    • Velikost je prostě tak akorát
    • Fce PIP u fotoaparátu - lze fotit i natáčet video oběma kamerami zároveň (Bohužel Paris Golden tuto fci nemá)
    • Přední kamera pouze 5MP ale i tak fotí skvěle
    • Bez pouzdra telefon docela klouže v ruce a na tento model jsem nesehnala gelový obal. Originální pouzdro trošku nešikovné při focení, ale jinak hodiny na originálním pouzdru, možnost příjmout hovor, či ovládat hudbu se zavřeným pouzdrem je super.

V rodině máme už 4 Paris. Za mě velká spokojenost, poslední jsem si koupila jen proto, že po více než 3 letech mi začala odcházet baterka a vzhledem k tomu, že se tento typ už stahuje z prodeje, nechtěla jsem o něj přijít. Bohužel Ulefone nemá moc 5" modelů s takovými parametry, jaké má Paris. Troufám si říct, že za tuto cenu 2690,- je to fakt dobrá investice.

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

CPU: 64 Bit MTK6753 Octa Core

GPU:

Mali T720

RAM: 2GB LPDDR3 RAM

ROM: 16G (Micro SD card Up to 64GB)

Baterie:

• Velmi odolné sklo, několikrát spadl bez problému vydržel mám
    • Velikost je prostě tak akorát
    • Přední kamera pouze 5MP ale i tak fotí skvěle

• Raychlost
    • Asi po 15 min se začíná přehřávat, a je tak horkej že se na něj nedá ani sáhnout
    • Folie/sklo se hned poškrábe
    • Strašně rychle se vybije

NEDOPORUČUJI!!!

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• vzhled, funkce ale zejména cena

má jej též moje dcera

• jednoduchost
    • čistý 5.1 Lollipop

Tento elegán s dobrou výbavou pořídíte do 4,5 tisíce z české distribuce,ze zahraničí pak o něco levněji,čímž může velmi dobře konkurovat zavedeným výrobcům

• ------------
    • NEPOCHOPÍM JAK NĚKDO DÁ 100% TELEFONU S VADOU DISPLEJE...!!!

Pro recezenta Mirka: Světlejší místo na displeji= vada displeje, pixelů. Ten samý problém mě potkal taky. Displej je snad to nejhlavnější v telefonu, zkus si na to světlejší místo trochu víc zmáčknout..! Nikdo pozdeji zaruku neuzna a řeknou, že to bylo způsobeno pádem. Vratit do 14 dnů, jinak se rozluč s 4400 kč.
    Je možný, že máš ten můj vrácený kus.
    Doufám, že se nedožiju toho, až někdo si koupí auto bez motoru a do recenze napíše" DÁ SE S TÍM ŽÍT...!!!!

• Krásný telefon
    • Jednoduché ovládání
    • Aktualizace a snaha výrobce o co nejlepší odladění dle názorů uživatelů
    • Pěkné foto i v horším osvětlení
    • V březnu slíbená aktualizace na android 6
    • Neseká se
    • Vynikající, rychlá a přesná GPS i bez dat.připojení
    • Mohla být silnější baterie,ale není to nic tragického
    • Světlejší flek u spodní části displeje při bílém podkladu (já si toho všiml, až podle zahraničních recenzí)
    • Ničemu to nevadí a mně taky ne,normálně si toho nikdo nevšimne.

Telefon jsem si vybral pro jeho vzhled i vybavení a dle recenzí na foto. Chtěl jsem dobrý foťák a GPS ,obojí se mi splnilo.
    Koupeno u TS Bohemia a tudíž plná záruka. Kvalita zpracování je perfektní ,nikde nic nevrže. Displej má hezké barvy a výbornou viditelnost ze všech úhlů. Paměť byla sice uvedena 16 GB,ale má něco přes 10 GB volného, i to je bohatě dostatečné a komu to nestačí ,má kartu SD. Celkově jsem zatím velmi spokojen. Někomu vadí ten flíček na displeji při bílém podkladu , pro mne je to malichernost ,která není normálně vidět a telefon má ode mne oprávněných 100% ,jelikož pro mne důležité věci jsou perfektní. Proti jsou pouze tyto dva malé nedostatky,které telefon nijak nedegradují. PS. Neznám telefon do 5000 , který je perfektní a bez jediné vady.

• 2GB RAM
    • Mohl být přibalen i obal

Telefon mám od Vánoc a zatím si nemůžu na nic stěžovat. Vše funguje jak má. Systém je svižný, neseká se. S tou pamětí je to pravda, necelých 10GB. A s nalepenou fólií, která má vadit při ovládání. Ještě se mně nestalo, že bych o hranu folie zavadil a bylo to nepříjemné. Doporučuji, za tu cenu ???

• Nic. Čínskej šííít.
    • Telefon se strašně špatně drží, bez obalu nejde udržet v ruce, vnitří pamět 16 gb- podvod,po spušténí hlásí telefon dostupnou pamět 9,7 GB System s téměř čistým androidem nemůže zabírat přes 6 GB.display svítí do žluta.

Více nemůžu napsat, nebot první kousek, vada displaye,výmněna telefonu za další kus, další nešel vůbec spustit ani nabíjet. Odstoupení od smlouvy a vrácení peněz. Tyhle vyrobky snad ani nezkusi, jestli opravdu funguji a rvou to hned na pult. Už nikdy ULEFONE!!!

• cena (při black friday s obalem a foliemi na displej za 119 dolarů)
    • Precizní dílenské zpracování
    • Osmijádro
    • 2 GB RAM
    • čeština (95%)
    • téměř holý android
    • aktualizace od výrobce (!)
    • Ostudu si s ním neuděláte
    • Podpora dvou SIM
    • Podpora SD karet do 64 GB
    • baterka mohla být silnější (výdrž cca. jeden-jeden a půl dne)
    • nabíjení trvá cca. 2 hodiny
    • V případě Vodafone nejsou všechny frekvence LTE
    • V popisu je vnitřní paměť 16 GB, mě v několika programech ukazuje jenom 10 GB (možná zbytek zabírá Android, čert ví)
    • čidlo regulace osvětlení reaguje pomalu
    • Přechod WiFi- mobilní data mu nedělá dobře
    • Tlačítka jsou slabě podsvětlená

Za tu cenu jsem doslova zajásal. Fakt precizní dílenské zpracování, kovové šasi, výborný displej, dobrý foťák vepředu i vzadu. S originálním obalem přiloženým jako dárek vám telefon nikde ostudu neudělá. aniž bych se s ním vytahoval, tak při prvním zavření obalu vzbudí všeobecný zájem, co že to je za novinku :-)
    Trošku mě mrzí slabší baterie a pomalé nabíjení. Ale smartfony všeobecně moc nevydrží a když si tenhle porovnám se Samsungy, které jsem už měl v ruce a nastavoval je kamarádům...a představa, že za ně platím 4x-5x tolik...to nabíjení přežiju :-D