UleFone Armor Mini

EDGE
Typ SIM karty
miniSIM

• Výdrž baterie - 2 až 3 týdny
    • Použití telefonu v dešti.
    • Snadné a jednoduché ovládání.
    • Velká tlačítka - "uživatel se nepřeklpne"
    • Odolnost nejen proti vodě a pádu, ale i povrchová (po několikaměsíčním použití je telefon "jako nový.")
    • Nelze měnit velikost písma (písmo je malé pro seniora, ale kontrastní a kontrast/sílu podsvícení lze významně měnit)
    • V kalendáři nelze ukládat připomínky
    • Slabý mikrofon na "hands free" (učastník hovoru vás špatně slyší)
    • Neostré a barevně "ujeté" fotografie
    • Nelze přiřadit individuální melodie/hudbu k jednotlivým tel. č./kontaktům
    • Doba úplného nabití vybité baterie - 4 h +

Délka zkušenosti: 10 měsíců
    Telefon zvyšuje pravděpodobnost, že zatelefonujete (výdrž baterie a odolnost). Tento telefon doporučuji uživatelům hledajícím spolehlivost (seniorům doporučuji použití optických brýlí). JDE O TELEFON NA TELEFONOVÁNÍ!

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Mám ho teprve jeden den. Týden bloudil po republice než ho Česka pošta doručila na správnou poštu. Nenašel jsem na něm GPS kterou má údajně mít.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

FM radio, MP3 player

Functions

Flashlight

Language

English,Spanish,Portuguese,Russian,German,Czech,Slovak,Turkish, Ukrainian,Romanian,Greek,French

In the box

Warranty card

Multi-language user manual

2zákazníci nedoporučují produkt

• Výdrž baterie - 2 až 3 týdny
    • Použití telefonu v dešti.
    • Snadné a jednoduché ovládání.
    • Velká tlačítka - "uživatel se nepřeklpne"
    • V kalendáři nelze ukládat připomínky
    • Slabý mikrofon na "hands free" (učastník hovoru vás špatně slyší)
    • Neostré a barevně "ujeté" fotografie
    • Nelze přiřadit individuální melodie/hudbu k jednotlivým tel. č./kontaktům
    • Doba úplného nabití vybité baterie - 4 h +

Délka zkušenosti: 10 měsíců

• hezký design, dobře padne do ruky, lehký, velikost na jeho obrněnost je spíše menší než bývá u jemu podobných zvykem, přehledné menu, opravdu dlouhá výdrž baterie, zvuk při telefonování zní čistě a jasně, jinak obsahuje základní funkce, fotoaparát nebo bluetooth není třeba vůbec zminovat resp. možná ani do těchto telefonů zakomponovávat, dále příjemné překvapení v podobě budíků s určením dní, kdy má být dotyčný vzbuzen, poté pěkně udělané radio, svítilna (světlo/blikání), tlačítka hlasitosti po stranách + tlačítko svítilny
    • klasicky otřesné vyzváněcí tóny, což už je taková smutná bolest těchto telefonů.....myslím, že by je to opravdu na hranici snesitelnosti.

Co víc dodávat, kdo chce kam, pomozme mu tam. Kdo chce tento typ telefonu, přijde si myslím na své, telefon opravdu vypadá dobře, doplněn pryžovými komponenty, hezký design, přehledné menu, logické ovládání a funkce, vicenastavitelný budík, radio, skvělý zvuk přenos hlasu při telefonování, postranní tlačítka, kalendář, odolnost IP 68, výdrž baterie, proboha nechtějte do tohohle internet a foťák.....Já sem zatím spokojen

• Asi dlouhá výdrž. Ale tu už testovat nebudu, protože je mi lhostejná.
    • Když jsem poprvé telefon zvedl, myslel jsem, že držím v ruce cihlu. Chápu sice, že je to daň za silnou baterii, ale když je to na úkor komfortu?
    • Přes toto jsem se ještě byl ochoten přenést, ale co ten stupidně konstruovaný joystick??? Špatně se ovládá, člověk nechtěně mačká tlačítka okolo.
    • I po zkušenosti s joystickem, která mě začala vytáčet do běla, jsem byl ochoten si mobil ponechat. Ale potom klikám jak blázen... Kde jsou k čertu tak základní funkce jako ÚKOLY nebo POZNÁMKY??? Dělá si snad výrobce srandu?

Tohle je vtip. Vracím.

Pozn.: Po sérii dalších frustrací s levnými tlačítkovými mobily na českém trhu jsem se rozhodl obětovat 1600,- za Evolveo StrongPhone Z3 a musím říct, že je to úplně jiná liga. Z tohoto odolného telefonu jsem vyloženě nadšený.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

ONLINESHOP.cz (prodejce)

ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

• dobře slyšitelný i venku

• špatný zvuk-plechový,vykřičený,bez basů
    • pouze jedna melodie pro vyzvánění a jedna pro SMS-nelze nastavit
    • slabá led svítilna
    • MP3 přehrávač pojme max.1024 skladeb
    • FM rádio má bez připojení sluchátek špatný příem-slabá citlivost vnitřní antény
    • nožové provpojení kontaktů baterie s mobilem-nenapružené kontakty
    • foťák-bez slunce či silného osvětlení je nepoužitelný
    • video-totéž co foťák

Srovnával jsem ho s mým mobilem RUGGEAR RG-100 který mi dobře slouží už mnoho let, ale má také špatný foák a MP3 přehrávač je též na 1024 skladeb. Jinak je ve všech ohledech o 1 až 2 třídy lepší-baterka,zvuk,funkce-nahrávání hovorů,diktafon,apod.
    Mobil ULEFONE ARMOR MINI jsem zakoupil kvůli výše uvedené recenzi, že má dobrý MP3 přehrávač a zvuk.Z koupě jsem byl zklamán a telefon po vyzkoušení vrátil.

• Nejlepší tlačítkový odolný telefon!
    • Znovu potvrzování akce.

Telefon mám zhruba rok. Žádné sekaní ap. Nabitý vydrží i tři
    týdny. Opravdu velkou hlasitost jsem musel vyřešit vlepením
    těsnící pásky na reprák pod kryt. Hlavně oceńuji čitelná písmena na osvětlených tlačítkách. I starší slepejš nemá problém bez brýlí. Silná svítilna má tlačítko na boku. Druhou
    simku též využiji. Fotky jsou velká slabota ale na fotku ordinačních hodin stačí. Nechal jsem ho x-krát na dešti i slunci,
    v prachu a i nějaké pády zažil. Ani jediný škrábanec, opravdu
    vše OK.
    Pro toho,kdo stále odolává chytrým telefonům a není závislák na inernetu vřele doporučuji.

• Po 10 letech používání smartfonů a každodenního nabíjení jsem si řekl a dost.Je třeba se vrátit ke kořenům a používat telefon na telefonování.Na to je předurčen.Na hraní nebo internet mám PC nebo noťas.Po dlouhém hledání jsem našel tenhle odolňák a hned mi padnul do oka.Silná baterka,při běžném telefonování vydrží i tři týdny-no božské.Repráky opravdu silné-no opět božské.Třikrát mi spadnul na zem,beton,kachlíky ap.,a telefon je v pohodě-no opět božské.Foťák tam ani nemuseli dávat,s telefonem nefotím.Takže téhle klasice dávám 130%.Tento telefon dělá řesně,co jsem od něj očekával.No a starý smartfone už bude sloužit jen jako navigace do auta.
    • opravdu nic,jenom upozorňuji,že pro slečinky to opravdu není,je to chlapský kus poctivého telefonu.

No a za ty prachy-nekup to!

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Zakoupeno hlavně pro poslech rádia hraje špičkově bez sluchátek , jen je potřeba připojit ze spoda kabel od nabíječky.Reproduktor je na telefon neskutečně hlasitý.Výdrž na baterii při malém používání dva týdny určitě.Produkt rozhodně doporučuji.

• Dobrá kvalita zpracování
    • Dobrý zvuk/ regulace hlasitosti na boku telefonu
    • Slušný přehrávač multimediálních souborů; konektor 3,5" i hlasitý odposlech
    • FM rádio
    • Podpora češtiny
    • Dual-SIM
    • Podpora paměťových karet
    • Snad jen velikost, ale to je daň odolnosti.
    • Chybí úchytka na poutko

Hledal jsem odolný telefon klasické konstrukce, který by uměl přehrávat hudební soubory, měl slušnou výdrž baterie a byl i v české verzi (určeno pro děti).
    UleFone Armor vše výše uvedené splňuje a v porovnání s jinými telefony čínského původu je lepší po stránce precizního zpracování (vše velmi dobře sedí) a ovládání. I dítě se s telefonem naučí velmi rychle pracovat a skutečně vydrží i hrubší zacházení. Přibližně po měsíci užívání telefonu jsem velmi spokojený a doporučil bych ho ke koupi.