Ulefone Armor 3T

Android 8.1 (Oreo)
364.9 g
Možnost paměťové karty
Odolné

Ulefone Armor 3T splňuje vojenskou normu MIL-STD-810G. Odolný outdoorový telefon se špičkovým fotoaparátem 21 MPx F/1.8. Ulefone Armor 3T má IP68/IP69K krytí včetně Gorilla Glass 5. 4 GB RAM a 64 GB ROM

• Odolnost proti nárazu i vodě
    • Velký displej
    • Kvalitní fotoaparát
    • Plno funkcí v sobě zabudovaných
    • Funkce vysílačka
    • Při delším používání se přehřívá
    • Gumový potah se po roce používání odlepil
    • Čtečka prstu - špatně načítá
    • Hodně těžký

Mobilní telefon je super, je odolný a vydrží opravdu hodně. Nicméně při dlouhodobějším používání popřípadě, když je v nabíječce tak se přehřívá což zapříčiňuje to že se gumový potah na mobilu postupně odlepuje. Zkoušel jsem to pokaždé zalepit různými lepidly ale vždy se rozlepilo. Nakonec se mi zadní část odlepila úplně včetně lemování okolo reproduktoru. Pak už se mi moc mobil nelíbí a hádám že i odolnost šla dolů.. Nicméně je jinak super. Má velký čitelný displej a mnoho skvělých funkcí v sobě zabudovaných

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Pořizuje docela kvalitní podvodní videa, to je vše, k čemu kameru používám.
    • I bez ochranné fólie se obrazovka nepoškrábe, je opravdu odolná.
    • Nemusíte se o něj starat (pokud nemá anténu) , můžete s ním házet, namočit ho, používat chemikálie, zaneřádit ho.
    • Když ji nepoužívám, klesá o 1 % denně.
    • Dobré funkce alarmu (S. O. S. , světelný indikátor, alarm).
    • Dobrá sada nástrojů, i když ji nepoužívám.
    • Pokud na něm máte anténu, musíte si dávat pozor, abyste ji neupustili, protože se snadno zlomí (nevydržela by pád z výšky asi 50 cm ze železa na železo).
    • Na ochranný kryt antény potřebujete širší šroubovák, protože ten, který je součástí balení, ho jen vyvrací, ten na šrouby je jen dobrý.
    • Ochranné krytky a šrouby jsou docela nekvalitní, po 3-4 upevněních nahoru a dolů se olizují, musíte si koupit nové.
    • Mimo vodu je rozhozený asi na 10mp (nereaguje na dotyk, pohybuje se, kam chce).
    • Nevhodné pro fotografování pod vodou a nad vodou. Nezvládá nárazy, fotí fotky, na kterých vám sklouzávají zuby do nosu, oči vám vylézají z hlavy, rozmazává se do šeda, nikdy jsem neměl telefon tak zkreslený. Vyplatí se fotografovat pouze s vysunutou samospouští, nikoliv s pohybujícím se objektem.
    • Čtečka otisků prstů je tak úzká, že je asi 10% šance, že se otisk prstu podaří naskenovat hned napoprvé. Je to zbytečné. Rozlišení vzoru zůstává zachováno.
    • Na slunci nepoužitelné.
    • I bez ochranného krytu obrazovky musíte téměř udeřit do klávesnice, abyste cítili psaní. Ne na chatování. S fólií je chatování zapomenutelné.
    • I když ho používám oběma rukama, prsty mi po 10 minutách znecitliví, protože je tak těžký (váží zhruba stejně jako můj notebook).
    • Nabídka není variabilní, umožňuje seřadit programy podle abecedy.
    • Pulsmetr nefunguje (když byl nový, byl v pořádku).
    • WT je neustále zapnutý, aktivuje se při náhodném stisknutí.

Koupil jsem si ji na loď, místo firemní vysílačky, abych měl vlastní. Má radar, je zapnutý celý den a je skvělé, že se nemusíte bát, že se vybije. Důležité bylo, abych se o něj nemusel starat a aby byl odolný. Doporučuji ho těm, kteří potřebují WT a podvodní fotoaparát s doplňky, ale mají vedle něj samostatný telefon. Nekupujte si ho ti, kteří potřebují i telefon, podle mého názoru je to jen telefon poslední záchrany. Telefon je nepohodlný.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Zatím jsem s ním spokojen. Je pravda, že v prvním týdnu jsem měl problémy. Volaná strana neslyšela můj hlas. Asi za 2000 ft ho kurýr odvezl do centrální opravny. Tam to opravili za 3 týdny. Na zpáteční cestě mi ho zdarma vrátili. Od té doby (2 týdny) vše funguje v pořádku. Velmi pohodlná manipulace. Obrovská obrazovka. Skutečně ergonomické umístění písmen. Trochu těžký, ale to jsem věděl, když jsem ho koupil. Vydrží dlouho na napájení. Rychlý ve srovnání s předchozími telefony. Úložný prostor je pro mé potřeby dostatečný. Telefon je zaneprázdněný, musím zkontrolovat, zda jsem ho omylem neztlumil tlačítkem pro snížení hlasitosti. Ale jinak je to slyšet a je mě dobře slyšet. Celkově jsem s ním spokojen. Zatím svého nákupu nelituji.
    • Chybí mi vestavěné aplikace podporující zdraví, jako mají telefony Huawei.

Pracuji v zemědělství. Vzhledem k okolnostem je dobrá práce telefon odolný proti prachu a vodě. V tomto produktu se mi podařilo najít dobrou hodnotu za peníze.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Rychlý. Odolný. Hlasitý. Zatím spokojenost
    • těžký
  • , zakoupeno v Here-Shop

Telefon je dost robustny a tazky

• Displej 5 palcům
    • Reproduktor dobře hlasití k poslechu MP3.
    • Baterie vydrží docela super
    • Fotoaparát 21 Mpix
    • Dual Sim 2x
    • Paměti 256 GB super !!!
    • škoda že to nemá Jack 3,5 na Sluchátka jenom k tomu přebalí jen redukce USB jack na sluchátka k napájení.

Vybral jsem si tuto věc že si mně líbí barva oranžová i také je pevná proti pádu a ochrání vám displej při poškození vašeho zařízení telefony bez poškození je odolní proti vodě i spadnutí na zem nejlepší je ochrana na displej škrábancům klíče a jině věci když to nosíte v kapse aby telefon vydrželo !

• Brutální baterie
    • Externí
    • Lze jej také zavěsit na krk, ale řemínek na zápěstí je standardním příslušenstvím.
    • K dispozici je také klip na opasek.
    • Ne, ale co může být pro někoho:
    • (Hmotnost baterie Brutal, ale alespoň si toho všimnete, pokud ji ztratíte nebo vám ji někdo ukradne. Něco za něco, správně.
    • Režim PTT doma zatím nefunguje, ale to není chyba telefonu.
    • Nebo konverze usb c - jack)

Žádný telefon pro koťata z obchoďáku, ale telefon s drsným charakterem pro muže! Lepší než Armor 2, a to jak v úchopu, tak ve funkcích. Baterie s kapacitou 10300 mAh opravdu zvyšuje hmotnost telefonu, ale na oplátku opravdu drží. Mně vydrží 2-2. 5 dní intenzivního používání. Stále si musím zvykat na to, že mohu jet kamkoli, pokud je baterie na 38 %, a že se s ní mohu vrátit domů i za svítání s internetem. : D Dnes jsem například šel na kávu a večeři v 18:00 ve městě s 38 %, pak jsem přišel domů asi v půl desáté a telefon byl stále na 26 %, zatímco jsem se potloukal po internetu a sledoval videa. Ostatní funkce jsou stejné jako u jiných telefonů.

• - Pěkné zobrazení
    • - Velmi velká baterie
    • - Velmi dobrá odolnost proti nárazům
    • - Relativně ok fotoaparát
    • - Rychle
    • - Spousta úložného prostoru
    • - Poměr cena/výkon
    • Možná je to chlazení...

Velmi dobré zařízení.