Nejnovější recenze ze sekce Mobilní telefony

Pavel Vacek Pavel Vacek

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Jedním slovem skvělý.

Lubomír Němec Lubomír Němec

Přidáno: 1. dubna 2024

(naposledy upraveno 10. dubna 2024)

• Vynikající fotomobil
  • Doposud každý nový mobil byla evoluce
  • Tento je "revoluce":)
  • Snad jen selfie foťák mohl být na vlajku o něco lepší (naštěstí téměř nepoužívám, snad jen jako zrcátko)

Dlouho jsem nepociťoval starou vlajku jiné značky měnit za nový.. vlastně nebylo proč.. jen drobné evoluční změny mně za to nestály, a byl sem s ním naprosto spokojen, jak výkonem, funkcemi, tak i fotografií.. Ovšem tento přístroj mě dostal na první dobrou. Samozřejmě výkonem fotoaparátu.. (zrcadlovky i s množstvím objektivů můžu skoro pověsit na hřebík:)) Ale teď vážně. fotografií se celkem zabývám, a u kvalitního fotomobilu je výhoda že je neustále po ruce. A s fotogripem je to hodně dobrá bezzrcadlovka. Takže poněkud vyšší cena je celkem oprávněná. Kdo to s fotografováním či videem myslí trochu vážně, doporučuji.

Lubomír Němec

Anonym Anonym

• Výdž baterie
  • Fotoaparát
  • Netradiční vzheld
  • Bezdrátové nabíjení
  • Absence 3.5mm audio konektoru

Telefon jsem objednal na doporučení recenzentů.
Po vcelku dlouhém čekání přišel den, kdy jsem si pro něj došel.
První pohled na krabičku bylo překvapení, krásný a jednoduchý elegantní design. Po vybalení telefonu jsem v krabičce našel ještě polykarbonátový obal, kabel a 90W adaptér.
První zapnutí telefonu probíhalo jak jsem zvyklý, vše intuitivní a dobrý bonus, hned se telefon ptal i na velikost písma.
Po prvotním nastavení jsem začal objevovat nové funkce, fotoaparát který je předností telefonu má jednoduchou ale dobře zpracovanou aplikaci, noční fotky vypadají úžasně, a fotoaparát si drží konzistenci mezi snímky. Behem celodeního používání (messenger, facebook, youtube, instagram) jsem pocítil nutnost nabití až večer. Nabíjení je krásně svižné a i při cestování autem není problém za 20 minut nabít do použitelného stavu pro několik dalších hodin. Obal je v ruce příjemný jen bych na něm rád viděl větší plochu krytí což ale chápu že je dáno materiálem krytu. Telefon je v ruce překvapivě lehký (srovnáno s Xiaomi Mi 11 Ultra) ani velikostně se nejedná o úplnou cihlu.

Xiaomi 14 12GB/512GB

• plynulý provoz
  • podpora eSIM
  • střední velikost
  • folie na dispeji
  • mohl by být ještě menší

S Xiaomi už svoje zkušenosti mám, začala jsem u MI4S, pokračovala u MI9T a po malé odbočce k Sony jsem se rozhodla zakoupit 14.
Telefon krásně fotí i v rukách laika, HyperOS je mi sympatičtější než čistý Android.
Mám ráda kompaktní velikost telefonu, tento patří k těm menším (i když bych nepohrdla ještě menším). Na stole se navzdory velkému fotomodulu nekynklá.Přiložené černé pouzdro je příjemné na dotek.
Baterie vydrží za běžného pracovního provozu do dvou dnů, při celodenním výletu se zapnutým Zepp a focením využívajícím AI vymoženosti a s geocachingem zhruba 9 hodin. Co není mnoho, no dobíjení je docela rychlé i z běžné powerbanky (přes procento za minutu).

Jiri Jiri

• Fotoaparáty
  • Výdrž na baterii
  • Rychlost nabíjení
  • Obsah balení k dnešnímu standardu, tedy kabelu dostanete i nabíječku a kryt telefonu, nalepená krycí folie
  • Design
  • Možná až příliš vystupující modul fotoaparátu. Ale to má své opodstatnění
  • Více topí. Ale pozor, ne tolik aby se telefon nedal držet, sám se vypínal apod.
  • Vyšší cena
  • Podpora eSim

Asi to nejlepší, co si teď z fotomobilů můžete pořídit. Pokud vám nevadí vyšší cena, vyšší váha a trochu více vystupující modul fotoaparátu, neuděláte nákupem chybu. Telefon mám necelý týden, prakticky jsem ho nedal z ruky. Zkouším fotit ve dne v noci, objekty vzdálené i makro a na mobil je výstup neskutečný. Celkově se mi líbí i Leica podání barev.
I se zbytkem telefonu jsem spokojený, přecházím od Samsungu a na HyperOS jsem si zvykl rychle. Zároveň mě příjemně překvapila i výdrž na baterku.
Drobným neduhem, je to asi jen jen brutálně vystupující modul fotoaparátu, který ale má své opodstatnění. Tím reálným mínusem je tak spíše jen chybějící podpora eSIM v mezinárodní verzi telefonu (tady nechápu, proč Xiaomi 14 podporu má, ale Ultra ne) a možná škoda nedostupnosti 1024GB verze.

Jinak za mě naprosto perfektní telefon.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Displej zaoblený ve všech 4 stranách
  • Fotoaparáty ( největší plus a zároveň nejsilnější stránka tel)
  • Design
  • HyperOS je velký skok vpřed oproti MIUI
  • Rychlost nabíjení
  • Oproti konkurenci lehký nebo tak aspoň působí.
  • Očekával bych větší výdrž baterie
  • Stále dost rozdílů mezi systémem CN a Globální verze

Naprosto úžasný telefon, který doporučuji každému kdo požaduje nekompromisní fotoaparát. Na první pohled to možná nepřijde, ale HyperOS je mnohem vyspělejší verze systému než bylo MIUI. Xiaomi 14 ultra patří ve všech ohledech mezi nejlepší telefony a to mám možnost porovnání s iPhonem 15 pro max a S24 Ultra od Samsungu. Jediné kde bych viděl slabší místo telefonu je výdrž baterie oproti zmíněným konkurentům. A taky nejasnost kolem kapacity baterie. Čínská verze má mít 5300 a globální 5000 ( nechápu proč tomu tak je, ale budiž), problém je že systém globální verze taktéž ukazuje hodnotu 5300. Jinak není co vytknout tohle je adept na telefon roku 2024. Navíc však musím ocenit téměř totožné uvedení do prodeje a datum představení jako pro CN trh.. konečně !

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8GB/256GB

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz Pavlas

Zakoupeno v Alza.cz

Zatím ho mám krátce ale po krátkém používání jenom pozitiva.

Motorola Moto G54 5G Power Edition 12GB/256GB

Motorola Moto G54 5G Power Edition 12GB/256GB

Ověřený zákazník suntech.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v suntech.cz

Telefon funguje výborně, se tak jak jsem předpokládal.

Xiaomi Redmi A2 3GB/64GB

Xiaomi Redmi A2 3GB/64GB

Ověřený zákazník Alza.cz Petra

• Odpovídá cen/výkon

Telefon zakoupen pro začátečníka - dostačující na naučení za ideální cenu

Apple iPhone 11 64GB

Apple iPhone 11 64GB

Ověřený zákazník Alza.cz Jakub

Zakoupeno v Alza.cz

Idk zrušil som objednávku a stále čakám na vrátenie platby

Anonym Anonym

• spickovy fotomobil
  • vyssi cena

Vyborny mobil,spickovy fotoaprat,krsne barvy.Velikost mobilu akorat .Cena je vyssi.Citelnost n slunci velmi dobra.Material telefonu a celkove zpracovani velmi dobre.

Xiaomi Redmi Note 12S 8GB/256GB

Xiaomi Redmi Note 12S 8GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz Magda

Zakoupeno v Alza.cz

• byl to dárek, ale co tak sleduji a poslouchám, velká spokojenost

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 1. dubna 2024

(naposledy upraveno 2. dubna 2024)

• Celkově skvěle vybavený telefon
  • Výkon
  • Displej
  • Foťák
  • Dílenské zpracování
  • V balení pouzdro, nabíječka, kabel
  • Hmotnost
  • Nevyvážený díky velikosti a váze zadního foťáku přepadává

Můj první telefon od této značky mě překvapil svým zpracováním, výbavou, hardwarem a špičkovým foťákem, o kterém jsem četl jen to nejlepší. To si musím ještě potvrdit v praxi, mám ho krátce.
Spokojenost i s dobrou migrací nastavení i aplikací ze starého telefonu.
V balení je i nabíječka a pohledné pouzdro, které aspoň částečně chrání optiku foťáku. Nedovedl jsem si představit, jestli leží sklo foťáku na povrchu stolu, pokud je telefon položený, což je běžný stav. Naštěstí není, pouzdro ihned nasazeno.

Jako negativní u tohoto telefonu hodnotím cenu, hmotnost a vystouplý fotomodul na zadní straně - kvůli parametrům je to asi nutnost.
Ale koupě nelituju a věřím, že bude dlouho sloužit. Papírové předpoklady na to má.
A s dárky zdarma (Photography Kit a 80W bezdrátová nabíječka), které k telefonu doufám obdržím už i ta cena nevypadá zas tak vysoká. Takže tak...

Xiaomi Redmi Note 12 5G 4GB/128GB

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 8GB/256GB

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 8GB/256GB

Ověřený zákazník O2.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v O2.cz

• ideální pro mladší ročníky
Samsung Galaxy S24 S921B 8GB/256GB

Samsung Galaxy S24 S921B 8GB/256GB

Ověřený zákazník Mobily Ostrava Karel V.

Zakoupeno v Mobily Ostrava

Rychlost dodání , dobrá komunikace s obchodem (majitelem), faktura na odpočet v pořádku přibalena, spokojenost.

EVOLVEO StrongPhone W4

EVOLVEO StrongPhone W4

Ověřený zákazník EVOLVEO Zákazník_II

Zakoupeno v EVOLVEO

• Obdobný minulý typ přežil 5+1 ran naplochio na beton.
  • Funguje i na nabíjecí stojánek od minulého typu.

Ještě bych přivítal nějaký prográmek na zvětšení rozměru písma (SMS).

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]