THL T6 Pro

• chybí podsvícení dolních dotykovýchsymbolů

nahradil stejný telefon, který měl "smrtelný úraz" zaviněný uživatelem

• , zakoupeno v THL.cz

• Skvělý telefon za dobrou cenu
    • Nemohu sehnat flipové pouzdro.

• , zakoupeno v Digiboss

EDGE
Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

Model THL T6 Pro potěší všechny příznivce, kteří chtějí mít všechny nynější oblíbené funkce v jednom zařízení a ještě za cenu, při které vám zbude.

Osmijádrový procesor quad core o frekvenci 1,4 GHZ s 1 GB RAM a 8 GB ROM pamětí s rozšířením pomocí microSD karty až na velikost 32GB. 5-ti palcový displej s rozlišením typu HD a 8.0 MPx zadním fotoaparátem, to vše postavené na operačním systému Android 4.4 KitKat.

U telefonů Thl může být problém s fixací GPS. Celé je to bohužel způsobeno procesorem, který je zde použitý. Jedná se o vlastnost telefonu.

Značka

Bluetooth 4.0, USB 2.0

GPS

ANO

Funkce

G-sensor, P-Sensor, L-Sensor, FM radio, Wifi, GPS, Multi-touch, Dual SIM (Více o senzorech)

Sensor

Gravity Sensor, Proximity Sensor, Light Sensor (Více o senzorech)

Baterie

• Samovolné restartování
    • (Místo)
    • Nechce mi to mimo wi-fi najít GPS polohu
    • Posílání písniček přes bluetooth

Tento mobil jsem si vybrala protože na tu cenu je fajn. Po dostání tak asi po týdnu se mi začal samovolně restartovat, klidně i při hovoru. Ze začátku se mi nikdo nemohl dovolat, že to hlásilo: Volaný účastník není dostupný... Dostupná jsem byla, simka v pohodě. Teď už to nedělá. Displej mám prasklý ale funguje dobře. Fotoaparát fotí krásně jen za soumraku je to horší. Aplikace jako třeba COLOR DIRECTOR to vyřeší takže u mě není problém. Místo- ze začátku plná stránka her ale když už se mi tam něco nevešlo tak jsem musela aplikace a hry mazat. Zůstaly mi 2 hry, a 4 aplikace ale kvůli jedné fotce už musím vymazat půl galerie. Je to asi moje chyba že jsem toho tam měla tak hodně. Každý den si to čistím aplikací Clean Master která mi opravdu hodně pomáhá. Teď jede taková ta hra Pokémon Go. Stáhla jsem si ji. Doma vše v pohodě, pokémoni se načítaly. Ale když jsem vyšla ven se zaplou GPS polohou a zaplými daty tak mi to pořád psalo: GPS signal not found. Takže pokémony hledat samozřejmě bez GPS nemohu. Doma na Wi-Fi jinak funguje a mimo hru Pokémon GO. Nikdy jsem nemohla přijít jak poslat písničky přes bluetooth. Musím vždycky do správce souborů a tam najít složku s písničkami. Některé písničky tam ani nenajdu protože jsou asi zahrabaný jinde. Taky se mi trochu sekal ale teď už je v pohodě. Baterku jsme museli objednat novou protože se mi furt restartoval a rychle se vybíjel. Teď mám novou, ještě větší kapacitu baterie má ale pomohlo to jen ze začátku. Baterie se vybíjí stejně rychle a restartuje se pořád. Hezky vypadá až na to že mám bílý kryt a je trochu vidět že je špinavý. Internet mi frčí bez problémů takže dávám 70% a jelikož je to pořád přes polovinu, můžu doporučit.

• Cena.
    • Vzhled.
    • Vykon.
    • samovolne restarty (a to i pri telefonovani)
    • slaba baterie, mala vydrz
    • foceni za spatneho pocasi(svetla) - nepouzitelne

Po roce a pul, kdy musi byt porad na kabelu (baterka nebyla jeden cas k sehnani), jsem objednala novy mobil. Tento zustane opravdu uz jen jako zalozni.

• , zakoupeno v Rejnok IT

• výkon, cena
    • chybí podsvícení dolních dotykovýchsymbolů

nahradil stejný telefon, který měl "smrtelný úraz" zaviněný uživatelem

• výkon
    • fotak (ve dne super)
    • Displey (mimo slunce)
    • fotak (ve tmě nepoužitelný)
    • GPS senzor velmi nepřesný
    • Sám od sebe vypína i 3x/den
    • Baterie už selhává (objednana nová)
    • Kvalita vztupu na sluchátka mizerná (3,5 jack)

Ze začátku mi přišel nefunkční ,po následné reklamaci mi poslali " nový ",který už fungoval...následně int.obchod zanikl... :-D

• Recenze po roce používání:
    • Systém stále stejně svižný
    • Výměna 1900 mAh baterie za 2250 mAh (původní 100% stav,ale nyní telefon vydrží 2 dny bez problému - cena 5,5 dolaru :D :D )
    • Ověřené apky,které na tomto mobilu opravdu zlepší
    • předinstalované:
    • jetAudio full+EQ
    • A Better Camera full
    • LG camera full- natáčení videa
    • SD Maid full
    • Android cleaner
    • Sygic Truck navigace
    • Po rootnutí lze nainstalovat Lollipop 5,1
    • Poměr cena/výkon stále vynikající
    • Za rok pouze 3 samovolné restarty,vždy vinou nově instalované apky (vyzkoušeny stovky)
    • prakticky žádná podpora od výrobce

Pro mě je THL T6 Pro 2. nejlepší mobil,co jsem měl
    1. místo Nokia 3210,ale to už je o něčem jiném :D

• Baterie- na jedno nabiti vydrzi sotva pul dne pri beznem pouzivani.
    • notifikacni dioda- funguje jen kdyz se ji chce upozodneni na zpravy nereaguje nejdou menit barvy
    • mobil se sam od sebe restartuje i pri hovoru coz je dost obtezujici.

Telefon mam cca pul rokuKdyz jsem si ho koupila byla jsem nadsena z parametru. ale po dvou dnech pouzivani prisla studena sprcha zacal se zasekavat zamrzat a vypinat se sam od sebe. Tedy sla prvni reklamace kde sem prisla o vsechny data. Po vyzvednuti fungoval tyden a opet ten samy problem tedy dalsi reklamace. Ani to nepomohlo tedy bude treti reklamce se stejnou zavadou. Jinak po delsi dobe odchazi baterka a vtup na nabijecku je uvolneny coz pred poslednim servisem nebylo.

• .Jsou k balení sluchátka sice nekvalitní ale jsou
    • .Mobil má 8jádrový procesor který je hodně výkonný hraju na něm gta sa, gta vc, Asphalt 8 a spousta dalších her.
    • Nevím jestli jsem dostal špatný kus, ale mobil se mi sám od sebe začal zasekávat v androidu a při bootování do anrdroidu se mi taky sekne. Mobil se občas restartuje z ničeho nic.

Mobil mě zaujal cenou a výkonem. Koupil jsem si mobil k narozkám a byl jsem strašně nadčený. Mobil je za cenu luxusní
    Mobil mě trochu naštval s tím že se mi seká v bootování a v androidu, snad to vyřeším. Na mobil se těžce shánějí flip pouzdra nebo silikonové pouzdra, taky chyba. Mobil má folii na displeji a v balení od mobilu.

• , zakoupeno v THL.cz

• Skvělý telefon za dobrou cenu
    • Nemohu sehnat flipové pouzdro.

• , zakoupeno v Digiboss

pro běžné uživatele nemá chybu

• Neustale se restartuje po shozeni do tovarniho nastaveni je dva dny pokoj ale tak to zas zasne a i behem hovoru coz je tedy opravdu otravne.

Chtela jsem vykony mobil ale tento me velice sklamal a ne jen to pro dani pristroje do reklamace se stejne nic nezmenilo a blbne to porad naopak mam dojem ze mnohem casteji. Takze dalsi reklamace.