THL T200

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• Nádherný 6" displej
    • Prakticky čistý android (výrobce udělal pouze minimální změny)
    • Hliníkový rám
    • Baterie
    • Trošku větší tělo (To je ale sporný bod telefon ma opravdu velky displej)

Telefon jsem bral kvůli čistému androidu. Měl jsem Samsung Galaxy SIII a TouchWiz mne začínal velice obtěžovat. Android je výrobcem velice dobře portován na tento mobil, takže po měsíci používaní a nainstalovaných X aplikací není citelná žádna změna v běhu ani rychlosti nabíhání aplikací. Telefon je velice svižný a za dobu používání ani jednou nespadl. Takto fungující telefon velice rád vyměním za Samsung plný softwarových vychytávek.

Veliký zápor tohoto telefunu je baterie, která je na tento telefon příliš slabá. Pokud je telefon používan bežným způsobem (to znamená vyřídit telefonáty a poslat SMS) vydrží baterie dva dny bez problémů. Jakmile žačnete zapínat datové připojení a Wi-Fi nebo NFC nestačíte se divit. Energie Vám začne odtékat jak polévka vylitá do záchodu. Nedej bože si pustit nějaké full HD video.

Pokud jde o poměr cena výkon jsem naprosto spokojený. Telefon je výkonově někde mezi Samsung Galaxy Note II a Samsung Galaxu Note III. Note III se nový pohybuje kolem 12 000 Kč. Tento drobek se koupí nový za 8000Kč. V balení je folie na displej a náhradní baterie (možná si výrobce myslí, že uživatelé budou baterie měnit :-) :-) :-) ) a sluchátka.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Zkušenosti mám zatím krátké, ale jsem spokojena.Na slunci nevím,jak bude vidět,jelikož je nyní zima.

• , zakoupeno v THL.cz

• Perfektní displej, rychlost a možnost karty až 64 GB, což plně využívám, perfektní fotoaparát. Výdrž baterie
    • zatím po týdnu nic

Velký displej (navigace je tu perfektně vidět) velké rozlišení, krásné barvy a foták zatím perfekt. Jsem zatím nadmíru spokojen. Na příjmu jako klasický telefon bez Wifi a netu vydrží asi dost dlouho, po dvou dnech z baterie ubylo jen 5%, déle jsem netestoval, kvůli používání připojení k pc, kde se zároveň dobíjí. Za ty peníze je to velmi dobrý telefon. Už bych menší nebral, 6" je na zvyku a po pár dnech je to samozřejmost. Nezanedbatelná výhoda je na displeji velikost klávesnice při psaní. Jsem spokojen.

Konstrukce
Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

A je to tady! Procesor se skutečnými osmi jádry. Konkrétně se jedná o chipset s označením MT6592W. Takt procesoru se nachází na 1.7GHz. Pomocníkem bude v této oblastí grafický akcelerátor Mali-450MP a 2GB operační paměti RAM.

Jedná se o vrácený telefon od zákazníka. Drobné známky použití. Plně funkční. Ochranné pouzdro zdarma.

U telefonů Thl může být problém s fixací GPS. Celé je to bohužel způsobeno procesorem, který je zde použitý. Jedná se o vlastnost telefonu.

Značka

WiFi, EDGE, GPRS, UMTS, HSPA, HSPA+

GPS

ANO, GPS, A-GPS,EPO

Funkce

G-sensor, P-Sensor, L-Sensor, FM radio, Wifi, GPS, Multi-touch, Dual SIM, Notifikační LED DIODA, OTG, NFC

Sensor

Gravity Sensor, Proximity Sensor, Light Sensor

Baterie

Li-ion 2500mAh

Obsah balení

Baterie x 1, sluchátka x 1, nabíječka x 1, USB kabel x 1

• Nejlepší telefon! Měla jsem před tím Apple, ale tohle je za třetinové peníze a milionkrát lepší!
    • Už bych neměnila :-)

Neplatíte za značku, ale za to co si opravdu koupíte!
    Nevidím žádný protiklad po půlročním užívání.

• foto a video
    • Špatný hlasitý reproduktor,problémy s připojením na internet,
    • neustále se vypínal a pro změnu v klidovém režimu se neustále zapínal.

Tento mobil absolutně nedoporučuji,horší jsem nikdy neměl.
    Po měsíci jsem dostal peníze zpět.

• Nádherný 6" displej
    • Prakticky čistý android (výrobce udělal pouze minimální změny)
    • Hliníkový rám
    • Baterie
    • Trošku větší tělo (To je ale sporný bod telefon ma opravdu velky displej)

• displej - velikost, kvalita, reakce na dotek
    • výkon cpu
    • velikost ram
    • zatím se mi nic neseká, menu běhá svižně , foťák a filmy najíždí rychle, prostě na nic se nečeká
    • foťák - no olympus to není, ale fotí to dle mého tak +/- průměrně ( kvůli foťáku jsem si ho nekupoval a kvalitu fotek hodně ovlivní použitý program )
    • baterie
    • jak zapnete displej 6´ tak už jen koukáte jak baterka mizí před očima, a když se dostanete tak cca na 10 až 15 % baterie tak to není ukázka procent , ale odpočet ( telefon se vybije za 10 , 9 ,8 ........ )
    • telefon byl od výrobce vybaven ochranou fólií , ale je špatně přilepená - jsou tam 3 bublinky
    • automatická úprava jasu
    • slot na kartu jen 32gb , karta se do telefonu zasouvá podobně jako sim, takže nejde na ní zatlačit , aby pak šla ven
    • sd karta a sim karta jsou po zasazení dost napevno tak doufám, že ještě někdy půjdou vyndat
    • kromě ofiko stránek výrobce pouzdro na telefon seženete jen stěží
    • volající není moc slyšet , mám to na max a řekl bych že je to slyšet jako průměrná hlasitost na jiném telefonu (LG , Sony )
    • určitě kvalita není jako Samsung , ale jsou to drobnosti

THL T200 je jako stará americká kára - velký výkon , nějaký nedodělky a na plnou nádrž daleko nedojedete

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Značka THL zatím není na českém trhu příliš známá, to by se ale mohlo změnit díky novému přírůstku, který nabízí slušnou výbavu za velmi solidní cenu. 6palcový displej, kvůli kterému už telefon nemusí sedět každému, doplňuje osmijádrový procesor nebo 13Mpx fotoaparát. Stane se z něj tedy atraktivní kousek nebo pouze „pádlo“ s půldenní výdrží?

Zobrazit video recenzi

Zobrazit celou recenzi na mobilenet.cz

• full hd displey
    • vykon
    • pamet
    • perfektni fotoaparat predni i zadni skvela kvalita
    • zastaraly android

nejlepsi mobil za tu cenu

• zatím po týdnu nic

• , zakoupeno v HI-DEF.cz

• -svižný běh bez zakuckání
    • -skvělý display 6" SUPER
    • -konečně nemusím tahat dva telefony-má sloty na 2 SIM.
    • -velmi slušný foťák i kamera
    • -výhoda velice kvalitní přední kamery pro video volání
    • -byť OBR velmi dobře ovladatelný jednou rukou
    • -za hodně muziky odpovídající příjemná cena
    • -100% počeštěný Android
    • -ochranná folie pro display přímo v příslušenství telefonu
    • - český návod v pdf dodaný přímo obchodníkem
    • Snad jen baterka mohla být s trošičku větší kapacitou, nicméně výdrž telefonu není v žádném případě horší, než v jiných zařízeních obdobného typu.
    • Trošku problém je najít na trhu odpovídající opaskové pouzdro.

Za hodně muziky příjemná cena, rozhodně mohu doporučit všem, co hledají opravdu svižnou mašinu za rozumnou cenu.
    I když jsem měl strach jestli 6" není moc, po pár dnech vím, že jsem neprohloupil a velikost plně vyhovuje pracovním potřebám a zejména mému pomaličku vykoukanému zraku.