THL 5000T

Možnost paměťové karty

• výkon
    • design
    • fotoaparát
    • Zakoupila jsem si mobil kvůli výdrži baterie a bohužel jsem mírně zklamaná. Při surfování se baterie vybíjí rychlostí blesku. Když mobil zakřičí že mu zbývá 15% je pak už jen otázkou 10 minut kdy se vybije úplně.

V porovnání s ostatními telefony střední třídy je to terminátor. Nicméně asi jsem měla příliš velké očekávání na výdrž baterie vzhledem k tomu, že je to považováno za hlavní přednost telefonu.
    Vše ostatní je ale super, s externí baterií a klávesnicí mi vynahradí i tablet do školy.

• , zakoupeno v Goem.cz

• Výdrž baterie a zase výdrž baterie.

Telefon jsem si vybral z důvodu výdrže baterie a potvrdilo se to co se o něm píše.Při běžném až náročnějším užívání výdrž 4-5 dnů.

• Ovládání
    • Fotografie
    • Design
    • Otg
    • Dual sim
    • Při aktivním používání baterie nevydrží déle než 2 dny (wifi, fotografování, volání)
    • Někdy zpomalené reakce displeje

Verze operačního systému
Android 4.4 (KitKat)
182 g
Možnost paměťové karty

Smartphone, MT6592M 1.4Hz OC, Google Android 4.4, BT4.0, GPS, Wi-Fi 802.11b/g/n, 13Mpx kam., HSPA/WCDMA, GSM Quad-Band, 8GB flash, 1GB RAM, 5" LCD 1280x720, 182g, CZ, DUAL SIM - barva černá

Chytrý telefon THL 5000T: vysoký výkon a dlouhá výdrž

Získejte skvělou kombinaci vysokého výkonu a excelentní výdrže s chytrým telefonem THL 5000T. Na velkém 5" IPS HD displeji budou videa i fotografie vždy perfektní a telefon zaujme i svým designem, který skvěle doplní váš osobní styl. Zaznamenejte parádní fotografie a selfie s dvojicí výkonných fotoaparátů. Zažijte výkon 8 jader s telefonem THL 5000T.

Skvělá výdrž baterie

Užívejte si nekonečnou zábavu a dlouhé hovory díky baterii s nezvykle vysokou kapacitou 5000 mAh. Díky obrovské výdrži zůstanete mnohem déle v kontaktu.

Příjemný 5" IPS displej

Sledujte videa, fotografie a filmy na 5" displeji s HD rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů. IPS displej poskytuje široké pozorovací úhly i pro skupinu diváků bez velké ztráty barevnosti obrazu při sledování z ostrého úhlu.

Výkonný 8jádrový procesor

Užijte si rychlejší reakce a podporu multitaskingu pro více spuštěných aplikací současně. Můžete pohodlně hrát hry, telefonovat, sledovat videa na YouTube, fotit, přehrávat hudbu, prohlížet si obrázky, cestovat s GPS navigací, komunikovat přes Skype a Facebook, natáčet videa a nebo surfovat po internetu. To vše s vysokou rychlostí 8 jader.

Fotoaparát s vysokým rozlišením

Objevte fascinující 13 Mpix zadní fotoaparát, se kterým pořídíte živé fotografie. Zachytí detailní, ostré a zároveň nerozmazané snímky nebo zaznamená videa ve vysokém rozlišení. Foťte s bleskem a automatickým ostřením, ať už jste kdekoliv. Přední 8 MPix fotoaparát vám skvěle poslouží pro videohovory nebo oblíbená „selfíčka“.

Klíčové vlastnosti

THL 5000T je vybaven 8jádrovým procesorem MT6592M s frekvencí 1.4 GHz a 1 GB pamětí RAM, což slibuje vysokou rychlost a svižný chod. 5" velký displej s HD rozlišením 1280 x 720 bodů přináší kapacitní dotykové ovládání. Pro vaše data je k dispozici 8 GB interní paměti. Bezdrátové propojení je možné pomocí WiFi nebo Bluetooth a nechybí microUSB konektor, 3.5mm jack ani GPS modul. Zadní fotoaparát má 13 MPix snímač s bleskem a je doplněn o přední 5 MPix kameru. Telefon podporuje připojení k mobilním sítím 2G a 3G. O napájení přístroje se stará nabíjecí baterie s kapacitou 5000mAh. Předinstalován je operační systém Android 4.4 KitKat.

Balení obsahuje: Napájecí adaptér, USB kabel, Sluchátka, Rychlá startovní příručka, Fólie na displej

• Vydrz baterie s pouzitim internetu maximalne jeden den!
    • Velice vysoka cena!

Opravdu nechapu tady ty kladne hodnoceni co se tyce baterie.
    Zakoupila jsem si tento mobil a vydrz baterie je maximalne jeden den takze za tu cenu je to zbytecna vec! Stou cenou teda moc spokojena nejsem, skoro 6tisíc a mobil ma vydrz jako daleko levnejsi modely ktere poridite do 3tisic. To jsem zase naletela :-(

• Rozhodla jsem se koupit ho proto, že jsem THL měla a byla jsem s ním spokojená.. Bohužel jsem se zmýlila.
    • Po rekordních 4 dnech mi odešla baterie.
    • Už od výroby nefungovalo tlačítko hlasitosti (zesílit šlo, zeslabit už ne).
    • Špatně volal - pokud jsem chtěla někomu zavolat, musela jsem číslo vytočit, položit a poté znova vytočit, aby se hovor spojil.

Za mě NEDOPORUČUJI! Obyčejná čína za šílené peníze, která mě velmi zklamala. A obchod taktéž, za to, že takové šmejdy vůbec prodává (levneelektro.cz)!

• výkon
    • design
    • fotoaparát

• , zakoupeno v Goem.cz

• Výdrž baterie a zase výdrž baterie.

• Ovládání
    • Fotografie
    • Design
    • Otg
    • Dual sim
    • Někdy zpomalené reakce displeje

Telefon s dobrým fotakem, výhodou je cena

• , zakoupeno v Goem.cz

• baterie, rychlost. zadni kryt neklouze.
    • zatim nic

velmi dobry telefon

• výdrž
    • kvalitní konstrukce
    • plynulost
    • OTG
    • podsvícená dotyková tlačítka (velice slabě)
    • dual SIM
    • notifikační dioda
    • slabší reprák i při zvonění,
    • ikony nic moc
    • LTE zatím není nutnost
    • 1GB RAM
    • váha
    • nemožnost vyjmutí baterie

Mobil jsem vybíral dost dlouho a měl jsem z čeho ,jelikož na trhu je dnes široká nabídka značek, takže při určitých požadavcích jsem uvažoval i o Lenovu P70, ale cena o 2000,- více. Honor 4c měl jsem Huawey a nějak mě neoslnil .LG optimus 9 taky zbytečná cena jen za značku .Tak nakonec vyhrál THL 5000T .GPS překvapilo, měl jsem trochu strach ,ale jede velice dobře i se Sygicem. Wifina také bez nějakých problémů, fotoaparát je taky výborný. OTG je taky plus tohoto mobilu ,kdy využijete i ke shlédnutí nějakého filmu přímo z USB bez nutnosti ho natahovat do mobilu.
    Jen z té velikosti jsem měl trochu strach a asi bych bral velikost 4,7" , ale na trhu jich moc není s takovou výbavou v této cenové relaci. Nakonec si zvykám. Ale co je opravdu jednička je baterie. Při celodenním používání, zapnutých datech, GPS ,6 hodin sygicu mobil vydržel 2,5 dne Jinak při šetrnosti není problém i 9dní a více .Jinak celkově mě mobil nezklamal a , mohu doporučit

• bateria (priemernu vydrz mam 7 dni)
    • display
    • klamu - neni tam gorilla glass(corninggorillaglass.com) display uz mam poskriabany
    • pomaly

pri vybere bola najdolezitejsia vydrz baterie a ta je naozaj vyborna. uvidime casom kolko vydrzi, nakolko nemam dobre skusenosti s cinskymi bateriami. druhe bolo predne sklo lebo nerad lepim folie na dispaly. skoda ze klamu zakaznikov, dal by som mu 90%
    software je ako na lenovo telefonoch, posobi detsky. nastastie maju priamo na svojej stranke navod ako ho root-nut, takze si to viete customizovat, odstranit spyware/bloatware.

• Baterie je perfektní, bez připojení k internetu a používání telefonu k jeho prioritní funkci "volání" vydrží baterie možná, až 14 dní. Z toho důvodu si myslím, že se jedná o opravdový multifunkční telefon, za kterým konkurence silně zaostává.
    • Slabé vibrace.
    • Dioda u fotoaparátu je dobrá leda jako slabá baterka.
    • Zaostřování fotoaparátu a kompozice barev jsou špatně nastavená, na krátkou vzdálenost zaostřuje fotoaparát bez problémů a vykreslí barvy dobře, ale na delší vzdálenost se barvy vykreslují zvláštně, naštěstí v dnešní době existují chytré programy ve kterých se jednoduše nastaví jas, kontrast, teplota barev a popřípadě vyvážení bílé... K zrcadlovce používáš program Silkypix, který vřele doporučuji. Jednodušší a efektivnější program neexistuje.
    • Pouzdro na telefon je nedomyšlené, přední strana nemá úchyt, aby držela u displeje.
    • Můj model od začátku na levé straně přibližně v místě, kde má THL 5000 tlačítko zap. / vyp. cvaká, vrže. Nevím jestli se jedná o sériovou vadu, ale někomu by to mohlo vadit.

V cenové kategorii nemá konkurenci. Výkonem nezaostavá a ve výdrži baterie nemá v ČR dostupného soupeře.

• A co říci k THL 5000T závěrem? Především to, že nás tento chytrý telefon během testování velmi mile překvapil. Nejen, že...

Zobrazit celou recenzi na www.svetandroida.cz