Vývoj ceny

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

Aktuálně nejnižší cena: 3 499 Kč

Hlídání ceny

Aktuálně nejnižší cena: 3 499 Kč

Specifikace

Popis

Velice výkonný smartphone s 8jádrovým procesorem a elegantním designem. Operační systém Android 4.4 KitKat, dotykový 5" IPS displej, Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů, funkce DualSIM (podpora dvou SIM karet), 13MPix fotoaparát (LED blesk) + 5MPix přední, 8jádrový 2 GHz procesor, 2 GB RAM, 16 GB interní paměti, bluetooth, Wi-Fi, NFC, GPS navigace, microUSB s OTG. Celý popis

Parametry produktu

Konstrukce

DOTYKOVÉ - Telefon má přes většinu plochy displej a ovládá se dotykem na něj. KLASICKÉ - Klasický tvar telefonu. Nahoře displej, dole klávesnice.
VYSOUVACÍ - V zavřeném stavu je vidět jen displej. Klávesnice se vysunuje směrem dolu. Výhoda je velký displej a zároveň velká klávesnice
VÉČKO - Otevírací telefon, v dolní části klávesnice, v horní části displej. v zavřeném stavu není vidět klávesnice. Výhoda je velký displej a zároveň velká klávesnice

dotykové
Operační systém
Android

Verze operačního systému

Označuje výchozí verzi mobilního operačního systému. Neznamená to, že by se tato výchozí verze nedala aktualizovat na vyšší (novější) verzi, ale ne vždy výrobci připravují aktualizace pro všechny své telefony.

Android 4.4 (KitKat)
Hmotnost
140 g

Možnost paměťové karty

Pomocí paměťové karty si můžete rozšířit vnitřní paměť svého mobilu. Existuje několik druhů karet a většina telefonů používá jen jeden druh, takže je nutné před zakoupením karty, nebo telefonu zjistit vzájemnou kompatibilitu.

Paměť RAM

Jedná se o operační paměť telefonu, na tuto paměť si ukládá telefon dočasná data, které potřebuje pro svoji práci.

2048 MB

• 2xSIM + SD tzn. 3 sloty
    • absence LTE
    • absence Glonas
    • foťák
    • Pokud chcete fotit kupte si foťák (pro ty blbce co plivou na foťák)

• zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• 2xSIM + SD tzn. 3 sloty
    • absence LTE
    • absence Glonas
    • foťák
    • Pokud chcete fotit kupte si foťák (pro ty blbce co plivou na foťák)

Na doporučení kamaráda jsem THL zakoupil a jsem spokojen . Mám ho 3 týden . System funguje svižně i při zapráskání apkama . Co taky čekat od osmijádra .Baterie vydrží neuvěřitelně dlouho to jsem ještě u takhle velkého telefonu nezažil.No a pecka je dual sim plus další slot na sd kartu. Fotky jsou v rámci možností dobré a mě plně dostačují . Fotoaparát Sony disponuje HDR . Za tuto směšnou cenu jsem pořídil dle mého názoru hodně muziky.Původně jsem chtěl koupit nesmyslně drahou P8 dual sim s výborným foťákem a LTE , ale za více jak 13k jsem se na to , po ůstupcích ,vykašlal a zvolil THL .A udělal jsem dobře .

• zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Telefon jsem si objednal a nefungoval :-(
  • zakoupeno v www.mobilyatablety.cz

• - výborná životnost baterie (5-7 dnů)
    • - docela našlápnutý HW
    • - dobrá cena
    • - dual sim
    • - menší slabina je samotný Android, ale dá se vyřešit jiným.

- naprostá spokojenost

• zakoupeno v HI-DEF.cz

• Velká výdrž baterie,rychlá reakce,velký display

Osmijádrový procesor,velký display,2G RAM,za velice dobrou cenu

• zakoupeno v Digiboss

• výbava, kvalita, příjemné užívání

prozatím jsem spokojen, proti jiným produktům stejné třídy velmi příjemná cena

• zakoupeno v ALFA.cz

• Jednoduché ovládání,velikost displeje je dostačující,
    • 2x sim a jako GPS je výborná.
    • Snad jen,že jsem nedostal k výrobku český návod.

Já jsem s výrobkem zatím spokojen,mohu ostatním doporučit.

• táta
    • kadim

máma

• výdrž baterie
    • dobrý foťák

spousta funkcí za rozumnou cenu a výborná výdrž baterie

• zakoupeno v ITex24.cz

• zakoupeno v Mironet.cz

• Baterka vydrží pouze jeden den ale mám aktivovanou polohu + data nebo wifi ale data běžej cca 10 hodin a wifi 14hodin. Dále hraju Boom Beach cca 5 hodin deně. Do toho si pustím nahlas hudbu cca 3 hodinky. Volám tak 3 hodinky a sem tam zkočím na Face. Telefon je nastavenej na plnej JAS... THL jsem už měl a tak vím do čeho jsem šel. Nemůžu si na nic stěžovat. Parádní telefon za pár šlupek. Jinak poradím : stáhněte si Cleaner a další apky na čištění paměti RAM a Procesoru. Telefon vám vydrží při plné zátěži i dva dny. Já teďka moc nehraju a telefon mám už 4 dny bez nabití.
    • Tomuhle se nadá nic vytknout.

Nebojte se CHINY vše se tam dělá. THL jsem zkusil a jsem za něj rád. Nechci někomu cpát peníze za značku... V této cenové kategorii nepořídíte LG nebo Ťamťung... Tady prostě platíte za značku. THL tam platíte pouze za výkon. A už vubec nechápu lidi co si koupí telefon s jabkem :D :D :D

• zakoupeno v CZC.cz

• Poměr cena/výkon, skvělá výdrž baterie, výkon procesoru
    • Nevyladěný systém - při posouvání obrazovek není plynulý, slabší displej, nepříliš kvalitní fotoaparát, dodávané pouzdro prasklo v plastové části po pár dnech užívání

kdo hledá mouchy, určitě je najde. Kdo chce za dobré peníze výkonný telefon s velkou výdrží baterie a nepotřebuje mít hodně kvalitní displej a skvělé fotografie, mohu doporučit.

• zakoupeno v HI-DEF.cz

• Kapacita baterie
    • Vše v HD
    • zatím nic

Telefon mám týden,zatím funguje vše jak má

• zakoupeno v Digiboss

nemohu lépe hodnotit - vlastním ho jen pár dnů

• zakoupeno v ALEXA

• poměr cena/výkon

Přecházel jsem z thl 4400 na thl 5000 kvůli lepší výbavě. Oba telefony jsou parádní

• zakoupeno v Mironet.cz

Tento typ je jediným z nabídky, který má použitelnou kapacitu baterie

• zakoupeno v EURONICS

• Nemá chybu

Spokojenost,baterka nastartuje i auto

• zakoupeno v Hurámobil.cz

• 5000 Mah baterie vydrží i 5 dní se zapnutými daty
    • množství příslušenství dodávané s telfonem
    • USB otg (v balení)
    • Poměrně dobrá sluchátka (bíla, barva v balení)
    • Hlasitý reproduktor
    • 16 GB paměti
    • slot na SD kartu
    • Full HD (i když teda při pořádném využití si svou baterii vzít umí)
    • Gorilla glass 3 (zatím ani škrábanec) (folie dodávaná s telefonem mi vydržela cca 2 týdny takže nic moc ale lepší než nic ) 1 náhradní je ještě přibalena
    • V balení také výkonnější nabíječka 2,1 A
    • Dioda na sms atd
    • Možnost použít jako powerbank pro vaše další zařízení nebo přátelé :)
    • Dobrá programová výbava v základu.
    • Ukazatel baterie občas nezobrazuje reálné hodnoty ale bez koukání na stav baterie vám jistě vydrží i 2 dny s hrubším zacházením
    • Příliš mnoho výkonu, chtělo by to rootnout a snížit výkon
    • Trochu plsatový (což tedy mě nikterak nevadí)
    • Některé aplikace bohužel nejsou plně optimalizované.
    • Dlouhé nabíjení ale pokud ho nabíjíte přes noc není problém. Je ale potřeba si i když napíše že je nabitý na 100% ho nechat ještě chvíli (cca hodinku) v zásuvce

Není to telefon pro každého ale rozhodně bych ho nevyměnil už ani nevím kde mám nabíječku. Ačkoli jsem viděl různé negativní recenze od uživatelů, kteří si stěžovali na nepřesnost GPS tak musím říct že s tímto opravdu nemám problém GPS se chytne do 30 s a běží po celou cestu v pohodě, (při jízdě na kole) co se týče automobilu taktéž na jedno nabití přes celou ČR a Slovensko až do Košic. Jen si předtím než budete telefon zařazovat do plného užívání vypněte pasivně zapnutou wifi (zas to ušetří nějakou tu baterku navíc)

• zakoupeno v www.mobilyatablety.cz

• Velká výdrž baterie
    • Velmi dobré HW-parametry
    • Chybí podrobný manuál, v přiloženém jsou pouze ty nejzákladnější informace
    • Graficky hodně strohé řešení správce kontaktů (možná existuje nějaká aplikace, která by to vylepšila - nevím, zatím sbírám zkušenosti)

Je to můj první smartphone, takže se mi prakticky všechno jeví jako vynikající v porovnání s předchozími klasickými mobily

• Výdrž baterie

Udává velikost displeje na úhlopříčku v palcích. 1" = 2.54cm

5 "
Rozlišení displeje

Rozlišení displeje

Udává počet bodů (pixelů), které displej zobrazí. Čím je výsledné číslo vyšší, tím je rozlišení lepší.

1920 x 1080
Poměr stran displeje
16:9
Počet barev

Počet barev

Počet barev, které je displej schopen použít při vykreslování obrazu.

16mil barev
Hloubka
8.9 mm
Fotoaparát

Fotoaparát

Jde o integrovaný fotoaparát tj. zabudovaný v mobilu.

Rozlišení fotoaparátu

Rozlišení fotoaparátu

Rozlišení vyjadřuje počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Má vliv na kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie.

13 Mpix
Automatické ostření

Automatické ostření

Foťák má tzv. autofocus. Je chopen pomocí motorků sám zaostřit předmět. Fotky jsou mnohem ostřejší, a fotit se dají bez problému i předměty které jsou blízko (text, hmyz atd.) Pokud chcete mobilem fotit častěji, určitě tuto funkci preferujte.

Vestavěný blesk

Vestavěný blesk

Na mobilu najdeme buďto diody nebo xenonový blesk. Ve tmě nám pomůže udělat lepší fotky. LED diody jdou většinou použít i jako baterka na svícení.

HD video

HD video

Telefon dokáže natáčet video v HD (1280 x 720) rozlišení a vyšším.

Přední kamera

Přední kamera

Informuje, zda telefon obsahuje přední kameru. Využít se dá např. pro video hovory, pokud telefon a síť tuto službu podporuje.

Přehrávání MP3

Přehrávání MP3

Umožňje poslech hudby ve formátu MP3.

Jack 3,5

Jack 3,5

Mobil má výstup na klasický sluchátkový jack, takže mimo dodávaných sluchátek, můžete připojit jakékoliv jiné s konektorem jack 3,5mm.

USB On-The-Go

USB On-The-Go

Funkce USB OTG znamená, že USB konektor umožňuje připojit USB periférie jakými jsou flash paměti, čtečky karet, myši, klávesnice, herní ovladače a mnohé další.

Rychlonabíjení
Notifikační LED dioda
Verze Bluetooth
4.0
Kapacita baterie

Kapacita baterie

Čím je kapacita baterie vyšší, tím telefon za stejných podmínek déle vydrží.

5000 mAh
Pohotovostní doba

Pohotovostní doba

Doba, po kterou by měl telefon vydržet na jedno nabití v pohotovostním režimu. Hodnota je závislá na teplotě okolí, síla signálu, množství uskutečněných hovorů, využívání multimediálních funkcí a dalších vlivech.

1000 hodin
Frekvence procesoru
2 GHz
Počet jader procesoru
Uživatelská paměť

Uživatelská paměť

Velikost úložného prostoru určeného pro vaše soubory a systém. Čím větší, tím lépe.

16 GB
Dual SIM

Dual SIM

Telefon umožňuje používání dvou SIM karet najednou. Ale pozor, mnoho výrobců v současnosti používá tzv. hybridní sloty, kdy je jeden určen pro SIM a druhý univerzální pro SIM, nebo paměťovou kartu. Při použítí paměťové karty je tak druhý SIM slot obsazený a nelze již dvě SIM karty použít.

Akcelerometr (G-senzor)
Gyroskopický senzor
GPS modul

GPS modul

GPS modul umožňuje lokalizovat vaši polohu a je základem pro fungování všech běžných navigační systémů - především se využívá pro navigaci.

WiFi

WiFi

Umožňuje se připojit do bezdrátová sítě, ať doma, nebo v obchodních domech, restauracích atd a využívat služeb internetu pomocí programů, které jsou v zařízení naistalovány.

Bluetooth

Bluetooth

Spojí telefon bezdrátově s jiným zařízením pomocí rádiových vln. Přístroje na sebe nemusí vidět.

NFC

NFC

NFC technologie zajišťuje spolehlivý bezdrátový přenos dat na velmi krátkou vzdálenost. Možné využít také pro placení v obchodech.

GPRS

GPRS

Označuje přenos dat v paketech. Čím je číslo vyšší, tím rychlejší je přenos, platíte většinou za objem přenesených dat.

EDGE

EDGE

Mobilní vysokorychlostní přenos dat v rámci sítě GSM. Podobné jako GPRS ale dosahuje rychlosti přenosu až 236,8 kb/s.

LTE
ne
Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

FM rádio

Zda je FM rádio součástí mobilu. Sluchátka většinou slouží jako anténa.

Popis produktu

Kontaktujte nás