Recenze THL 2015

• prozatim nic

levny a kvalitni

Ovládání mobilního telefonu: Jednoduché
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Dva dny
Hodnotím se jako: Pokročilý uživatel

Přidáno: 21. prosince 2015

Zakoupeno v THL.cz

• výkon
  • zpracování
  • výdrž baterie - oproti T100S katastrofální!
  • design ikon - těžko si zvykám, je to jak design pro 5ti leté děti
  • obal S-view bohužel uspí mobil i v odklopené poloze, když se dotkne zadní stěny mobilu.
  • Nemožnost filtrovat hovory na přijaté, volané, zmeškané
  • Nemožnost vyhledání volajícího nebo volaného v přehledu hovorů

Zklamala mne hlavně výdrž baterie a špatná orientace v historii hovorů.

Ovládání mobilního telefonu: Jednoduché
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den
Hodnotím se jako: Běžný uživatel
Kvalita displeje: Dobrá
Viditelnost displeje na slunci: Výborná

www.mobinfo.cz

Přidáno: 25. června 2015

Recenze THL 2015 | Mobinfo.cz

S cenou pod 7 000 Kč můžete mít čínský telefon s podporou LTE, který neurazí designem a nezklame výbavou. Nečekejte ale nějaké překvapivé funkce.

Celá recenze na www.mobinfo.cz

mobilizujeme.cz

Přidáno: 20. května 2015

Recenze THL 2015: Vlajková loď v neobvyklém retro stylu - Mobilizujeme.cz

THL má reputaci výrobce telefonů s obrovskými bateriemi. Pro modely této značky se skoro vžilo, že číslo za názvem znamená velikost akumulátoru. Nenechte se ale zmýlit, v případě testovaného THL 2015 to neplatí, tento mobil si klade vyšší cíle – byl totiž nominován na vlajkovou loď pro letošní rok. Zaslouží si srovnání s top modely od LG, Samsungu nebo třeba HTC?

Celá recenze na mobilizujeme.cz

www.svetandroida.cz

Přidáno: 5. května 2015

THL 2015 - čínská naděje se snímačem otisků prstu (recenze)

Jak THL 2015 zhodnotit? Vyřknout správné posouzení není vůbec snadné, neboť některými parametry či zpracováním se tento telefon řadí k telefonům vyšší cenové kategorie, proto stále musíme mít na paměti, že za tuto velmi dobrou výbavu zaplatíme jen něco přes 7 tisíc korun. V první řadě nás potěšila konstrukce, která ukazuje (a budeme se už opakovat), že i čínské smartphony mohou mít výborné zpracování a klidně i kovové rámečky. Povedený je také displej s Full HD rozlišením, možná jen citlivost je spíše průměrná. Zajímavá je také výbava, ve které nechybí LTE připojení, snímač otisků prstů, běh dvou SIM karet naráz a možnost rozšíření o paměťovou kartu Micro SD. Pochválit můžete ale také systém, který běhá velmi svižně, navíc se jedná o téměř úplně čistý Android 4.4.4. Doufáme, že aktualizace na Lollipop přijde co nejdříve. Jako největší zklamání považujeme slabší výdrž baterie, se kterou jsme mnohdy nevydrželi při intenzivní práci ani do večera. Baterie mizela až překvapivě rychle, a to i v případě, že jsme s telefonem příliš nepracovali. Konstrukci rozhodně celkově chválíme, přesto jsme měli smůlu na kus a v jednom místě zadní kryt nedoléhal. Lokalizace polohy je sice velmi rychlá, párkrát ale telefon při navigaci špatně odhadl naši polohu o silnici vedle. Mrzelo nás také automatické řízení jasu, které často reagovalo až po několika sekundách. I přes podporu LTE nám stále chybí frekvence na kmitočtu 900 MHz, která zamrzí především zákazníky Vodafonu. Co říci závěrem? THL 2015 nás celkem mile překvapilo, neboť se jedná o telefon, který za slušnou cenu nabízí hodně muziky, a to jak po stránce zpracování, tak i po stránce výkonu. Některé chyby ovšem telefon zbytečně sráží k zemi, kvůli čemuž se nejedná o bezkonkurenční nákup.

Celá recenze na www.svetandroida.cz

tech.ihned.cz

Přidáno: 13. května 2015

TEST: Telefon THL 2015 se chlubí čtečkou otisků, LTE a nízkou cenou

THL 2015 se výkonem vyrovná mnohem dražším modelům. Má také čtečku otisků prstů a nádherný FullHD displej. S nízkou cenou samozřejmě přichází i řada ústupků. Fotoaparát je spíše průměrný a telefon má také tendence se přehřívat.

Celá recenze na tech.ihned.cz

Acer Liquid Jade S