Sony Xperia Z3 Dual SIM

Sony Xperia Z3 Dual SIM vám nabízí všechno. Foťte jedinečné záběry za jakéhokoli počasí a natáčejte videa v rozlišení 4K. Dokonce můžete zachytit své zážitky i pod vodou. Prostřednictvím aplikace můžete být ještě více kreativní a vylepšit své fotografie o různé efekty nebo z nich vytvářet pohlednice. S telefonem Xperia Z3 Dual SIM si nebudete muset dělat starosti, že se vám hned vybije baterie. S dvoudenní výdrží baterie si užijete mnoho zábavy. Pomocí technologie PS4 Remote Play přeneste hraní hry z PS4 konzole na svůj telefon a nemusíte být připoutáni u televize. Xperia Z3 Dual SIM vyniká také prvotřídním zvukem a technologií Digitální potlačení hluku, která utlumí až 98% hluku z okolí. Samozře

Dvě SIM karty v jednom telefonu

Máte dvě telefonní čísla, ale nechcete s sebou nosit dva telefony zároveň? Se Sony Xperia Z3 Dual si nebudete muset dělat takové starosti. Díky dvěma slotům pro SIM karty budete mít obě čísla v jednom telefonu. Technologii Dual SIM můžete využít například na oddělení soukromého a služebního čísla.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v iMobily.eu

po roce a půl přestal mobil fungovat. Prodejce měl telefon 3 týdny v opravě . Telefon záměrně zničil a tvrdil, že byl mechanicky poškozen již při dodání a proto nemůže uznat záruku. Mám foto před odesláním a telefon byl po mechanické stránce v pořádku. Když jsem s prodejcem hovořila před předáním telefonu,řekl, že jde o závadu, kterou odstraní přehráním softvéru

• , zakoupeno v czechcom.cz

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Odolný vůči vodě i prachu

Již se nemusíte bát telefonovat v dešti nebo fotografovat v bazénu. S nejvyšším hodnocením vodě odolnosti můžete telefon ponořit až do hloubky 1,5 metru. Potíže mu nečiní ani prach, proto jej můžete vzít i na výlet do přírody.
Odolný vůči vodě i prachu

Dva dny maximální zábavy

Není nutné neustále sledovat, zda se vám náhodou za chvilku nevybije baterie. S dvoudenní výdrží si užijete mnohem více zábavy. Surfujte na webu, hrajte náročné hry a foťte více zážitků. Hudbu můžete poslouchat až 130 hodin a sledování videa ve vysokém rozlišení si užijete po dobu až 10h.
Dva dny maximální zábavy

Neskutečné záběry i ve tmě

Fotoaparát je vybaven snímačem s rozlišením 20,7 Mpx. Ve spolupráci s funkcemi Cyber-shot a Handycam zachytíte nádherně ostré fotografie a natočíte každičký pohyb ve vysoké kvalitě i za noční doby.
Neskutečné záběry i ve tmě

Focením to nekončí

Skrývá se ve vás umělecká duše? Vylepšete své fotografie a videa pomocí aplikací s různými efekty a nástroji. Nahrávejte videa přímo na YouTube, nebo vytvářejte zábavné pohlednice s funkcí Zábava s rozšířenou realitou.
Focením to nekončí

Zahrajte si třeba zahradě

Chcete si zahrát svojí oblíbenou hru z konzole PlayStation 4, ale nebaví vás sedět pořád na jednom a tom samém místě u televize? Připojte se ke konzoli svým telefonem prostřednictvím domácí sítě a funkce Remote Play přenese hry z konzole PS4 do vašeho telefonu.
Zahrajte si třeba zahradě

Ponořte se do světa hudby

Chcete-li se úplně odpoutat od okolí a nerušeně poslouchat svou oblíbenou muziku, technologie Digitální potlačení hluku vám to umožní se vší parádou. Stačí k telefonu připojit speciální doplňková sluchátka a tato funkce potlačí až 98% okolního hluku.
Ponořte se do světa hudby

Oficiální distribuce:

mobilní telefon pochází z oficiální distribuce pro EU
Menu je v češtině a také dalších jazycích ...
mobilní telefon je odblokován na všechny sítě T-Mobile, Orange, O2 ...
na mobilní telefon se vztahuje plnohodnotná záruka 24měsíců.
bezproblémový servis u prodejce

Sony uvádí skvělou novinku-novu vlajkovou loď Z3. Je krásná a mě výbornou specifikaci.

Proč koupit Sony Xperia Z3 Dual?

Sony se při svých novinkách zaměřilo na to, co jim bylo vytýkáno

Z3 jsme se tak dočkali zejména designové inovace. Hranatý kovový rám kolem telefonu byl nahrazen zakulaceným. Díky zakulaceným rohem se Z3 drží v ruce výrazně lepší než Z2
Sony zapracovalo i na hmotnosti, která činí i přes hodnotné materiály příjemných 152 gramů. V ruce působí telefon opravdu neobvykle lehkým dojmem.

v rozích kovového rámu najdeme plastové předěly, které vypadají v praxi lépe než na snímcích a design dokonce ozvláštňují

Z3ka je také štíhlejší než Z2, tělo je tenké pouze 7,3 mm av praxi je to také znát

na přední straně jsou umístěny stereo reproduktory, které mají ještě lepší zvuk, než u Z2

určíte Vás potěší voděodolnost s certifikací IP 65/68, takže můžete Xperii ponořit do vody a nic se jí nestane. S tím souvisí plastové krytky, které jsou součástí kovového rámu

displej zůstal v podstatě nezměněn a opět zde máme 5,2 palcový FullHD IPS displej s TRILUMINOS technologií, který poskytuje velmi věrné barvy
vyzdvihnout musíme zejména jas, který je skutečně výborný a displej je bez problémů čitelný i na slunci

displej je velmi kvalitní, má živé barvy, výborné pozorovací úhly i jas

špičkový fotoaparát s rozlišením 20,7Mpx má nový 25mm objektiv pro širší záběr, který je v praxi opravdu široký a oproti řadě jiných telefonů zachytíte více

umožňuje natáčet až 4K video

SIM karta: Nano-SIM

Displej
IPS LCD kapacitní dotyková obrazovka, 16M barev
Rozlišení 1080 x 1920 pixelů, 5.2 palce
zvýšená odolnost vůči škrábancům a rozbití
Triluminos display
X-Reality Engine

-Accelerometer senzor -zabezpečuje přetáčení displeje (horizontální, vertikální)

-Proximity senzor -zabezpečuje vypnutí obrazovky během telefonování

-Gyroscope senzor -zajišťuje ovládání telefonu nakláněním, využijete např. při hrách

-Multitouch

-Hustota pixelů: 319 ppi

Zvukové upozornění
typy Vibrační, MP3, WAV vyzvánění
Reproduktor: Ano
3,5 mm jack: Ano

Paměť
Paměť telefonního seznamu prakticky neomezená
Paměť hovorů prakticky neomezená

NFC: Ano
Infračervený port: Ne
USB: Ano, microUSB v2.0 (MHL), USB On-the-go, USB Host

Fotoaparát
Primární fotoaparát (na zadní straně): 20,7 MP, 5248 x 3936 pixelů, autofokus, LED blesk, HDR, panorama
Vlastnosti: Geo-tagging (přiřazení fotky k GPS souřadnici), dotykové zaostřování, stabilizace obrazu, detekce obličeje a úsměvu
Nahrávání videa: Ano, v rozlišení 2160p @ 30fps, 1080p @ 60fps, 720p @ 120fps, HDR
Sekundární kamera (na přední straně): Ano, 2.2 Mpx, 1080p @ 30fps

Funkce
Operační systém Android OS, v4.4.4 (KitKat)
Procesor Quad-core 2.5 GHz Krait 400

Rádio: Stereo FM rádio s RDS
Hry: Ano

GPS: Ano, s podporou A-GPS a GLONASS
Java: Ano, přes Java MIDP emulátor

-TV-out (via MHL A/V link)

-Digitální kompas

Já mám ještě Z2 a jsem s nim moc spokojený a proto jsem si rozhodl pro Z3

• , zakoupeno v Pocitace24

je to Sony,věděl jsem,do čeho jdu

• Vše

Nejlepší mobilní telefon co jsem kdy měl.
    Samsung oproti tomuhle je nic!
    A další čínské telefony taky.
    Je velmi rychlý, pořizuje špičkové fotografie a videa, baterie vydrží slušně, displej je velmi kvalitní, IP68.
    Za ty peníze špičkový telefon, nic jiného bych nebral.
    Kam se hrabe Apple...

• , zakoupeno v LSmobil.eu

• Perfektní odezva
    • Nezasekava se
    • Perfektní fotoaparat
    • Pri nabíjení se prehriva
    • Lesklá záda - jsou vidět otisky

Nejlepší volba do 10.000

Dnes jsem si byla vyzvednout telefon v kamenne prodejne, myslela jsem si ze telefon od znacky sony a za ty penize bude splnovat vsechny me pozadavky, ale omyl, proklinam dne, kdy jsem klikla na tlacitko koupit!! Telefon nemam ani 5 hodin a uz jsem tak vytocena, ze jen cekam ldy me klepne pepka!!! Abych upresnila o co jde, reproduktor telefonu na plny vykon hraje jak kdyby jste ho dali pod matraci v posteli a nahazeli na nej 20 perin. Kdyz by jste se chteli nekomu dovolat tak za prve ho uslysite jak kdyby od telefonu stal 10 km a on neuslysi vas. Absolutne nepouzitelne. To teda nevim jaky clovek by tento telefon chtel, kdyz mu k nicemu nebude, jelikoz se nikomu nedovola!!!!!!!!! Kdyby to byl telefon za 2 000kc tak to chapu, ale toho. Cekejte me zitra ve vasi prodejne. Nazdar

• , zakoupeno v 1nakup.cz

• vše

super telefon za slušnou cenu

• , zakoupeno v mobilTEL.cz

• 3GB RAM
    • výdrž baterie
    • čitelnost displaye na přímém slunci
    • očekavaná výborná predikce při psaní sms
    • funkce nového Adroidu

Mobil používám jak na soukromou SIM, tak i na služební, kde denně volám, využívám data a maily - i přesto baterie v pohodě vydrží 3 dny (mám vypnuto bluetooth a gps, wiffi a mobilní data mám zapnuto non-stop). Opět mě nezklamala klávesnice a predikce slov při psaní, přecházím totiž z Xperia SP. Vzhledem k aktualizaci na Android 5.x jsou některé funkce jiné, něco je ku prospěcu, něco naopak. Nejvíce mi chybí možnost vypnutí vyzvánění v horní liště. Škoda jen, že nemá nezdotykové napájení, sice má možnost magnetického napájecího kabelu, zde však doporučuji jedině originální kabel, replika nemá moc dobrý kontakt. Recenzovaný foťák 20Mpix platí v případě poměru stran 4:3, jinak při 16:9 je to 15,5Mpix, kvalita není nijak extra, s tím jsem ale počítal. Díky aplikaci od Sony pro přenos nastavení a aplikací, jsem byl bez problému schopen přenést vše vč. historie sms. Trochu horší je zpracování kalendáře, který je nepřehledný a ve srovnání s Xperia SP horší. Rovněž nabídka volání je méně přehledná.

• Kdysi špičkové Sony dnes pořídíte za cenu mezi 8 až 10 tisíci. Převálcuje podobně drahé modely střední třídy a může stál...

Zobrazit celou recenzi na mobilizujeme.cz

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Cena,odolnost,tlačítko fotoaparátu,videokamery,dual sim.
    • Mírné zahřívání.

Do pohody i do nepohody.