Sony Ericsson WT13 Walkman Mix

• Příznivá cena
    • Jednoduché ovládání
    • Android bohužel nemá
    • Konec výroby Sony Ericssonu

Značka kvality Sony Ericsson, spolehlivý jednoduchý mobil, hezký design.

• , zakoupeno v VK Servis

jsem běžný uživatel tel.je snadno ovladatelný je tam vše pro běžné užívaní i spousta věcí na které ještě musím přijít.jinak se mě moc líbí je akorat do ruky a jsem moc spokojená.

• , zakoupeno v VK Servis

• Příznivá cena
    • Jednoduché ovládání
    • Android bohužel nemá
    • Konec výroby Sony Ericssonu

Značka kvality Sony Ericsson, spolehlivý jednoduchý mobil, hezký design.

• +Hodně vydrží!!!
    • +Neseká se
    • -malý displej
    • -není qwetry klávesnice
    • -kvalita foťáku je děsivá
    • -hlasitost¨
    • -přiblížení fotek rozmazané
    • -není v češtině
    • -připojení na wifi trvá dlouho

Tento mobil nedoporučuji!

• malý
    • jednoduché ovládání
    • SEKÁ SE!

Nejhorší a nejvíc na nervy jdoucí je sekání. Mobil jede v pohodě, dokud se mi ovšem nevybije, nebo omylem nevypne v kapse. Opětovné nažhavení je totiž za trest. Po zapnutí nelze načíst kontakty ani sms. To vyžaduje další restartování a OBROVSKOU trpělivost, jelikož tento postup musím opakovat, dokud se prostě mobil nevschopí- většinou se zadaří až na cca 40tý pokus!!!
    Z tohoto důvodu tento výrobek absolutně nedoporučuji. K čemu mi je mobil, ze kterého nemůžu volat, ani posílat sms?!

• výdrž baterie
    • bez OS
    • slabé reproduktory
    • není moc odolný, tlačítko na vypínaní se mi rozbilo za měsíc
    • žádné hry
    • špatné připojení na wifi

Mobil jsme kupovala před 3 lety za 2300,- což je velmi dobrá cena. Mobil bych rozhodně nedoporučila uživateli, který od mobilu očekává alespoň hraní her, sledování filmů , nebo kvalitní fotografie. Myslím , že se vyhovující jako první mobil pro dítě.

• dotykové
    • wi-fi
    • bluetooth
    • bez OS
    • chválený Zappin je na nic
    • horší wi-fi
    • nemá správce souborů
    • trapná napodobenina GooglePlay na které jsou hry od 79 kč nahoru

Takže kdo nechce čít slohovku ať jde dál.

Tento mobil jsem si koupil kvůli jeho malé ceně, dotykovému displeji, wi-fi, bluetooth a také jsem zvědavý na funkci Zappin.
    Ze začátku to šlo vcelku dobře, ale po delší době mi začala připadat wi-fi tak trochu omezená. Dále, když jsem chtěl nějaké další hry, ale zarazilo mě že obchod Play (ne GooglePlay) je jen předražený obchod s hrami v rozlišení 50 x 20 pixelů (hrůza). Zappin přehrává pouze část písně (to má ta funkce vlastní tlačítko). Také mi chybí Správce souborů.
    Celkově nedoporučuji.

• baterie
    • hudba
    • dotykový displaj
    • psaní zpráv
    • vlastně všechno skoro

Telefon jsem měl 1 rok ano tak dlouho jsem to vydržel, po tom roce se jednou vypl a pak už nešel zapnou, dávat ho do servisu určitě nebudu. Furt se vypínal z ničeho nic, i když jsem volal tak se vypl. U jednoho kontaktu jsem měl více zpráv, a poté se mi sekl a nepřijímal vůbec sms. Prostě kdo má jen jedny nervy tak nedoporučuji.

• Výdrž baterky
    • Nékdy mefungují smsky
    • Wifi
    • Obrázky malé velikosti
    • Pomalý
    • Po roce mi blbne nabíječka (špatně se připojuje)

Nedoporučuji, za tuhle cenu seženete mnohem lepší dotykové mobily!

• Dobrý přehrávač
    • wifi
    • slušná baterie
    • kvalitní psaní sms
    • ovládání
    • display
    • po spuštění některých písniček se sám restartuje
    • nemá OS
    • někdy se sekne a potom se restartuje

dostala ho má sestra k vánocům a je sním celkem spokojená.bohužel se sám restartuje při spuštění některých písniček a nemá OS.jinak se na něm píše dobře a pro člověka mého věku je naprosto dostačující.baterka se nám po necelém roce úplně rozbila,ale koupily jsme novou a od té doby jevše v pořádku.je velmi levný a to se hodí :).sony ericsson jsme už doma měly a jsme velmi spokojeni.je to jednodušší typ telefonu s kvalitním přehrávačem.celkově jsme velice spokojeni

Je to výborný telefon ;)

• Po čase přestane fungovat wifi, aby vám hráli písničky ve sluchátkách, tak aby jste se vůbec slyšeli musíte si koupit ty nejdražší, protože skoro žádné v telefonu nehrají, datum pořizování obrázků je zobrazen úplně jiný, než kdy jste fotografii pořídili, písnička nejde opakovat stále dokola.

Tento telefon je snad nejhorší co jsem kdy měla.