Sony Ericsson W580i

Related phones

Manual

Check Price

WElectronics

Negri Electronics uSwitch (UK)

Popularity

Daily interest 0.3%

Total hits: 4565773

Voting results

Design 8.5

Features 8.2

Performance 8.5

Votes: 24

• W580i 850/900/1800/1900 MHz for Europe, Middle East, Africa.
  • W580c 850/900/1800/1900 MHz for China Mainland

Announced 2007, March. Released 2007, July

Status

Discontinued

Body

Dimensions 99 x 47 x 14 mm (3.90 x 1.85 x 0.55 in)

Weight 94 g (3.32 oz)

Display

Type

TFT, 256K colors

Size 240 x 320 pixels, 2.0 inches (~200 ppi pixel density)   - Wallpapers, screensavers

Sound

• Organizer
  • Pedometer, calories counter
  • Voice memo

Battery

Li-Po 930 mAh battery (BST-38)

Stand-by

Up to 370 h

Talk time

Up to 9 h

Misc

SAR US 1.26 W/kg (head)     0.57 W/kg (body)

SAR EU 0.74 W/kg (head)

Price group

• vypadá dobře
    • několikrát mi spadnul na zem a vylil jsem na něj i pivo pořád jede
    • mám rád menu u sony ericssonů
    • výborný přehrávač písniček
    • zlámaný tlačítka
    • když máte plné smsky seká se
    • špatné řazení telefonního seznamu (písmenko š uplně na konci)
    • někdy blbnou sluchátka,takže nemůžu poslouchat
    • když nabíjím,tak se to přerušuje

jsem s ní hodně spokojen.. mám ho už přes 4 roky a zatím jede dobře..sice už ho mám omlácenej,ale nedivím se když mi furt někde padá

Je to dobrý telefon.

• Walkman
    • Baterie
    • Fotografie
    • Ovládání
    • Design
    • Klávesnice
    • Aplikace

Vážně moc dobrý mobil, mám ho strašně dlouho a fůrt jede stejně jako nový:)

Perfektní

• zasekává se
    • vypadává pamětovka
    • připojení na USB
    • vypíná se

nemám s ním moc velké problémy

• Vzhled, Kvalitní reproduktor na poslech hudby, Velmi odolný mám ho třetím rokem... sice už celej polepenej Lepenkou ale pořád funguje... :-D (pouze jednou na správě)
    • Při (ne)moc šetrném zacházení 16ti keté holky se za rok rozpadne.. Vynechává klávesnice zasekává se... a do 2 mesiců nejde celá spodní klávesnice ( Důvod Opravy) Vyskakuje Pam.Karta...

Telefon je příjemný a odolný,vhodný pro Teenagery (Puber'táky) :-D

• Super cena
    • Super prodávajíci
    • Vstřícnost
    • Rychlost doručení

Opravdu suprový prodejce mohu všem jenom doporučit !! :))