Sony Ericsson W150 Yendo

bez OS
81 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v VK Servis

• Za málo peněz,dostačující základní funkce.

Pro malou dcerku stači.

celkově spokojenost

• vzhled
    • jednoduché ovládání
    • přehledný
    • fotoaparát by mohl být trochu lepší

Velmi dobrý poměr cena - kvalita
    Za dobré peníze má co nabídnout

Konstrukce
Možnost paměťové karty

EU distribuce, záruka 24 měsíců. více informaci zde

Specifikace Sony Ericsson W150 Yendo

Nalaďte se na hudbu.

Co nejjednodušeji. Cokoli chcete, máte na dosah prstu. Čtyři rohy, čtyři ikony.

Tančete až do padnutí nebo se položte na záda a odplujte do neznáma.

Velikost 94.0 x 52.0 x 16.0 mm

Hmotnost 81.0 g

Displej 262,144 colour TFT, 320 x 240 pixels (QVGA)

Paměť podpora microSD max. do 16 GB

Paměť telefonu 5MB

Sítě / Doba hovoru / Doba pohotovostního režimu / Videohovor

GSM/GPRS/EDGE 900/1800 / 4 hod. / 400 hod. / -

GSM/GPRS/EDGE 850/1900 / 4 hod. / 400 hod. / -

Doba poslechu hudby: 30 hod.

Fotoaparát

KomunikaceTwitter

Aplikace Facebook

Hlasitý telefon

Design

Plocha se čtyřmi rohy - pevné ikony

Klávesnice - Na displeji s 12 tlačítky

Telefonní seznam

Stopky

Úkoly

Časovač

• Je malý a vejde se snadno do kapsy
    • Nemá Wi-Fi
    • Nemá Android
    • Baterie

Hodí se jako PRVNÍ mobil, ne pro někoho, kdo už měl těch mobilů více ;)

• Možnost poslechu hudby
    • Značka
    • Žádná WiFi
    • Nemá Android
    • Pomalý
    • Zasekává se a musí se vypnout
    • Sám se vypíná
    • Zapne se až po delší době
    • Fotoaparát
    • Kvalita hudby
    • Reakce dotykového displeje

Tento mobil jsem si koupila, protože mi připadala dobrá cena (v té době samozřejmě, dnes za ty peníze mám mnohem lepší telefon). Koupila jsem ho za účelem poslechu hudby, jelikož je mobil "stavěný jako přehrávač hudby", čekala jsem alespoň nějakou kvalitu. Mýlila jsem se jako nikdy. Hudba při basech/výškách praská (ve sluchátkách problém není, už několikrát jsem je měnila a pořád to samé, kvalitou tracku to taky není, v počítači jede normálně), nikde nejsou tlačítka pro ovládání přehrávače, pouze na nefunkčním dotykovém displeji (což je smůla, když je to dotykový telefon). Displej často nereaguje, protože "je mu zima" nebo "je mu horko". Psát SMS zprávy je téměř nemožné. Když vám někdo volá, potřebujete posunout posuvníkem, to je ovšem těžké, když vám nereaguje displej, stejně tak s budíkem. Telefonem je tedy nemožné volat a posílat zprávy (nejzákladnější věci telefonu), proto ho nemohu doporučit nikomu. Kupte si za trochu víc peněz něco mnohem lepšího.

• pripomina Tamagoči ( vyzaduje tolko pozornosti ako maloktory telefon a stejne chcipa)
    • dokaze dokonale vypnit cas vo vlaku, zatial co iny pocuvaju vy sledujete ako dve minuty nabieha po nahodnom restarte(restartuje sa kedykolvek pri prepnuti skladby,listovani obrazkov, pohybom prsta po ploche)
    • setri peniaze!!!(uzivatel natolko znenavidi sms ze uz ziadnu neposle)
    • obzvlast prijemny je zvuk ktory sa vzdy ozve pri zmene siete(skvele je ze to nejde vypnut, zabavne najme pokial byvate v pohranici!)
    • zabavna funkcia je tiez neustale aktualizovanie skladieb na karte
    • potesi aj polminutove cakanie na otvaranie SMS kde uz mate viac sprav od daneho kontaktu
    • vyhladavanie v kontaktoch je tak pohodlne, ako skorpion v trenkach
    • na zaver si nehavam naprostu spicku medzi fotakmi, zahodte svoje zrkadlovky, zabudnite na predrazene teleobjektivy, pretoze kvalita fotiek z tohto telefonu vas presvedci o nezmyselnosti fotografovania ako takeho. Pokial mate poruke papier a pero budete pravdepodobne schopny zachytit to co vidite predsebou vernejsie nez fotak v tomto pristroji.
    • mohol by davat elektricke soky, ak jeho pouzivanie bolo este zazivnejsie
    • plast mohli nahradit papierom, ktory je omnoho odolnejsi ako pouzity material

kazdopadne doporucujem kupit ludom, ktory uz maju dost telefonovania a smskovania klasickym sposobom, kedy vsetko funguje. Telefon ktory vas donuti zamysliet sa nad vyhodamy klasickej posty.

• malý snadno se vejde do kapsy
    • seká se
    • baterie se vybije po 5 minutách na internetu
    • nemá android

je příšernej mám ho už skoro tři roky a pořád mamku prosim o novej, je mi 13 a na moje potřeby je velmi nevyhovující. špatný fotoaparát, nejdou přijímat MMS a viditelnost na slunci je hrozná vem doporučuji ať si tento mobil nikdy nekupují pro člověka co mobil používá každý den je to hrozné.

• walkman
    • dotikový displej
    • málo aplikací
    • JAVA
    • nemá G-senzor
    • pomalý dotikový displej
    • VELMI pomalý
    • kouše se

nic moc pro mě ale běžnému uživately by možná postačil
    je mi 13 a na mé požadavky nestačí :(

• -Malý
    • -Dotykový walkman
    • -Vhodný pro začínající uživatele
    • -Jack 3,5
    • -Hezký design
    • -Dobrá cena
    • -Zasekává se
    • -Hry jsou jenom ve zkušební verzi a musíte si je koupit
    • -Není bluetooth chat
    • -Mobil má méně možností hlasitosti (a to je to Wwalkman!)
    • -Při nainstalování některých aplikací a následném smazání zbydou v mobilu nefunkční ikony
    • -Nelze posunout hodiny na ploše
    • -Na tapetu mobilu lze aplikovat pouze obrázek ve formátu 240x320
    • -Chybí upravovač fotek popř.zvuků

Mobil jsem si koupila protože byl levný, hezký a jmenoval se walkman. (takže jsem předpokládala že bude kvalitní v oblasti hudby). Zklamala mě nízká volitelnost hlasitosti. Na druhou stranu musím pochválit celkem dobrou kvalitu zvuku.
    Foťák a videa stojí za prd ale co se dá čekat s tak nízkým fotoaparátem.
    Mobil se zasekává má spoustu much, někdy se sám vypne a nebo nereaguje.
    Jelikož je tento model starší tak už neexistuje nějaká důvěryhodná webová stránka ke stažení kvalitních her a obrázků.
    Podle mě špatná volba. Takže si radši ušetřete na kloudný mobil, tenhle ani nekupujte, je to chyba!

• odolnost nvadi mu pady zkosel sem to z 4m (na koberec)
    • slot micro-sd
    • baterie vydrzi tyden po nabiti,i dele
    • dobre pozorovaci uhly
    • pomala odezva
    • hodne slabi multitasking
    • sw podpora aplikaci
    • hw spoust na fotak neni
    • moc mala interni pamet
    • snadno se odre
    • zaseky nemozne ovladani s 4gb kartou (adata class4)
    • pri prehravani se neda s telefonem nic delat
    • a dalsi ktere uz nema smysl popisovat

vzal sem w150i na zkousku pro porovnani s w610i a je to odpad w150i se muze hodit leda o zem uz nikdy sem rad za k550i a w610i klasika novy bych si uz nekopil horsi nez SE w150i sem jeste nikdy nemel a od SE nevidel
    NEKUPOVAT!!!!
    tel v teto cene je zde (w910i)

• zastaralý, tlustý

Mobilní telefon Sony Ericsson W150 Yendo, je celkem malý a široký, ale berme ohledy na to, že je to starší typ.
    Vybrala jsem si ho proto že se mi zdál kvalitní.
    Kdybych ho měla ohodnotit jako ve škole dostal by za 4 neboli dostatečnou.

• Je malý
    • Dá se poslouchat hudba
    • Hodně pomalí!
    • Špatný foťák.
    • Občas se jentak restartuje
    • Často se sekne, tak že musim vyndat baterii.
    • Když někomu volám, druhá strana mi nerozumí.
    • Má minimum aplikací a když chci dát aplikace do Yenda, tak tam stejně nejdou.
    • Pomalý na psaní sms.
    • Špatný dotykový displej.

Když sem ho dostal, připadal mi jako malý dobrý mobil, ale mílil sem se. Pořád se seká, je neskutečně pomalí. Je sice dobrý na poslouchání hudby, ale to je na něm to jediné plus. Jinak má nespočetně mínus. Je výhodnější si připlatit pár stovek a mít mnohem kvalitnější mobil. Jestli nemáte pevné nervy, tak ho učitě nekupujte. Po nějaké době byste ho nejradši vyhodili z okna. Já mam sice pevné nervy, ale s Yendem se to nedá. Malá výhoda je, že když ho hodíte o zem on to přežije (někdy to je i nevýhoda)