Sony Ericsson T303

bez OS
93 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v VK Servis

• maličký, velmi elegantní a jednoduché ovládání.
    • malá paměť

Levný, hezký, snadno ovladatelný a kdo nechce telefon dotykový stejně jako já, tak doporučuji všem ženám.

• desing..krásný malý telefon
    • přehlednost
    • jednoduchá obsluha

Potřebuji volat a občas poslat SMS...potřebuji bluetooth..protože používám handsfree....a to mě tento telefon 100% splňuje..a značku mám odzkoušenou..takže kdo nepotřebuje víc..určitě doporučuji..

Levný,hezký,jednoduchý pro moji dceru ideální

Konstrukce
výsuvné
Operační systém
bez OS
93 g
Možnost paměťové karty

Rozměry: 83 x 47 x 15 mm Hmotnost: 93 g Rozlišení displeje: 128 x 160 px Barvy: 65 000 Délka hovoru (max - hod): až 9 Pohotovostní režim (max - hod): až 400 Baterie: Li-Pol 930 mAh Doba nabíjení: cca 2 h Pásma GSM: 900/1800/1900 Max. počet uložených telefonních čísel: 500 + 250 Možnost propojení kabelem Max. počet SMS: 250 Max. počet vyzváněcích tónů: dle paměti GPRS třída: 10 (max. aktivních: 5) GPRS speed DL: 4 GPRS speed UL: 2 SAR - W/kg (10g): 0,44

2zákazníci nedoporučují produkt

• Jednoduchost,Provedení,Výborný na cesty,Je malým,cena velmi levná,V balení je i handsfree,Hezké vyzváněcí tóny
    • Fotografie moc kvalitní nejsou, Klávesnice se občas špatně mačká

Mám již 4 telefonní mobily tento mám již 5-6 let na tehdejší dobu byl více než dobrý a hodnotím ho podle dneška ale kdybych ho hodnotil jaký byl tak dostane 100% a žádné mínus pro nenáročné uživatele kteří chtějí mobil výhradně na volání a budík případně stopky které postačí je velmi moc levný podrobně by si podle dneška zasloužil 76% protože je úžasný na tu dobu má také výborné znělky které se mi líbí do dnes určitě tento telefon doporučuji ačkoliv vás upozorňuji že ukazatel baterie není zrovna propracovaný a procenta ve stavu telefonu taky který hledáte až v nastavení čili ukazatel chvíli jede pomaličku a 100,99 až po 74 a najednou máte za minutu o 20 méně takže to se mi moc nelíbilo omlouvám se na chyby píšu to unavený

• , zakoupeno v VK Servis

• maličký, velmi elegantní a jednoduché ovládání.
    • malá paměť

• desing..krásný malý telefon
    • přehlednost
    • jednoduchá obsluha

• Skladný skvěle vypadající šetří místo v kapse a nezostudí na stole.
    • Vyzvánění není slyšet jak by mělo i když je na maximu

Jinak vyhévující pracovní telefon na stavbu,vřele doporučuju.

• Jednoduché ovládaní
    • Špatná viditelnost displeje na slunci.
    • Baterie vydrží max. 2 dny.

Jednoduché ovládaní, horší viditelnost na venku při slunci, beterie nevydrží moc dlouho,když přehrávate hudbu.Ale pro dceru je tento mobil dostačujicí.

Levný,hezký,jednoduchý pro moji dceru ideální

• -

Moje osmdesátiletá maminka je z něj nadšená.

jednoduché ovladani telefonu
    koupila jsem ho pro mamku je spokojena
    doporucuju vsem, kdo nepotrebuje mit internet v telefonu
    hezky desing
    prijatelna cena

• Průměrný telefon,

Průměrný telefon, zbytečně moc ovládacích prvků

• Jednoduché provedení
    • Celkem pěkný design
    • Dobrá kvalita nahrávek z rádia
    • Líbí se mi nasvícení klávesnice
    • Nelze vložit paměťová karta a tím pádem nelze využít ani funkce jako je například přehrávání hudby, fotoaparát atd...
    • Nelze natáčet videa
    • Špatně se píše na klávesnici
    • Málo aplikací, her, atd..

Tento telefon mám již třetím rokem a nedoporučovala bych ho hlavně teenagerům, protože já sama jsem teenager a dost mi vadí že nemůžu nahrávat videa a že nelze vložit paměťovka.
    Znovu už bych si ho nekupovala.
    Hodí se pro nenáročné lidi, kteří potřebují a stačí jim hlavně základní funkce(sms a volání). Protože mi rodiče nechtěli koupit nový telefon tento jsem se snažila zničit a musím říci že toho vydržel opravdu hodně. Je velmi kvalitní. Vydržel vodu, rozkřápnutý displey i pár ustřihnutých drátků.