Sony Ericsson K750i

Sony Ericsson K750i Fotografujte, ukládejte a sdílejte – výkonné funkce pro práci s obrázky Otevřete kryt aktivního objektivu K750 a jste připraveni zachytit zvláštní okamžik...
1 235 Kč

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v Aukro.cz

• byla jsem velice spokojena
    • žadne proti neni

ze začatku jse se velice bala jelikož jsem nikdy takhle nic nekupovala a recenze na prodej intrenetovych portalu v televizi jsou dosti negativni,ale přesvědčila jsem se že to je vše v pohodě.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Produkt odpovídal popisu a celkové jednání bylo profesiální..
  • , zakoupeno v Aukro.cz

• Jednalo se o připravený podvod !!!!!!!!!!!!
    • Pryč od takových obchodníků

Zboží vůbec nedodal a ještě zkoušel různé fígle jak ze mě dostat peníze !!!!!!! Fuj !!

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Sony Ericsson K750i

Fotografujte, ukládejte a sdílejte – výkonné funkce pro práci s obrázky Otevřete kryt aktivního objektivu K750 a jste připraveni zachytit zvláštní okamžik. Máte ho vždy sebou. Mobilní telefon K750i je digitální fotoaparát s výbornou kvalitou obrazu. A když chcete zachytit nějakou akci, tento telefon nahrává také kvalitní video. Pracujte a hrajte si s obrázky K750i se dodává s jednoduchým softwarem na úpravy obrázků pro PC. Vytvářejte různá fotoalba, přidávejte efekty, posílejte e-maily s působivými obrázky komukoliv na světě. Dobře se bavte K750i je plný hudby. RDS FM rádio pro kvalitní zábavu po celý den, moderní digitální přehrávač hudby s vašimi oblíbenými skladbami a PlayNow™ na rychlé a snadné stahování hudby. Hry uvnitř a online. Můžete se pobavit nejnovějšími hrami pro mobilní telefon s působivým zvukem a grafikou. Organizujte Stále máte u sebe synchronizovaný kalendář, propracovaný telefonní seznam a všechny potřebné funkce pro práci se zprávami. K750i usnadňuje život.

Balení obsahuje: mobilní telefon baterie nabíječka návod v ČJ stereo handsfree datový kabel

MS PRO DUO 64 MB

Hry v telefonu ano

Kalkulačka ano

2zákazníci nedoporučují produkt

• vše

tuto značku jsem měla 10 let-létal, plaval ve víně,vodě, sirupu, padal ze schodů, stolů i kamenů a až na foták,co odešel asi před 5 lety,tak vše-včetně baterky!!!!!!!!!! vydrželo..neznám lepší telefon..pokud ho seženu,kupuji ho zase

• Pro běžný život pracujícího člověka naprosto dostačující. Odolnost
    • Rozměry
    • Pokrok nezastavíš.

Přesně před 10 lety jsem koupil tento telefon. V ty době to byl super mobil. Prožil se mnou spoustu zážitků i mé ne zcela ohleduplné zacházení, i přesto po 10 letech je plně funkčí, foťák vyfotil cca 7500 fotek, dobijím jednou za 3-4dny, přehraju mp3, napíšu upomínky, zalovám, napíšu, svítilna super. K běžnému životu mi plně postačoval. Ode dneška bude sloužit jako rezevní. Vím, že pokud nový odejde, tak tento bude bez problému věrně sloužit dál.

• Fotoaparat ( teda v te dobe co vysel )
    • Automaticky zaostrovani
    • Joystick

................

• Mám ho už deset let, a jak se říká, šlape jako hodinky. Bez poruchy. Jen displej je už trochu víc poškrábanej. Kolikrát mi upadnul, i jsem ho lovila dvakrát v potoce a stačilo vyndat baterku, vytřít a běží dál. Rádio taky super, prostě spokojenost.
    • Naposled když mi upadnul, tak už nefunguje foťák, protože se rozbil kryt fotoaparátu, ale jinak i nadále funguje jako svítilna, rádio, a hlavně telefon. Prostě nikdy nezradil.

Na to že ho nosím v kapse, hozenej v kabelce i tašce, fotím na koni, na kole, je suprovej. Doporučuji a až přestane fungovat, nebudu chtít dotykovej, ale opět tento, i z bazaru.

Na svoji dobu jeden z nejlepších.

• hniník
    • design
    • změna schémat
    • kryt na foťák > cool i na dnešní dobu
    • hodně odolný
    • blesk
    • typ konektoru na nabíječku a sluchátka

tento mobil jsem měl 3 roky než se mi po*ral systém ( bílá obrazovka )
    tento mobil je furt jeden z nejlepších co jsem měl, a to i mezi dotyhovými. (2013)
    Měl jsem 9 mobilů ( ja vim jsem hroznej ) ale i tak se mi moc schází a asi si jej pořídím znova.

• Výdrž baterie,
    • odolnost
    • Nabíjecí konektor

Ve své době telefon s mnoha funkcemi.Mobil vlastním více jak 8 let a stále funguje bez problémů.Hrozím se doby až přestane fungovat,protože na trhu se nacházejí převážně už jen dotykové telefony,které jednou spadnou na zem a je po nich a opravy jsou velice nákladné.

• Nemám co bych vytknul

Tento telefon jsem si koupil hned jak přišel na trh.V té době mě stál 10tis.Mám ho celou dobu.Celých snad 10let(Bože toto letí:-)).Dodnes mi slouží skvěle.Nikdy nezklamal.A těch pádů na zem za tu dobu.Vše vydržel a fungoval.Při svých sportovních aktivitách zapojím sluchátka a skvěle slouží i jako mp3.I po těch letech.Mohu jen říct,že K750i byl PRVNÍ.PRVNÍ nařachanej mobil,kterej uměl snad všechno :-)

• mobil, co vydrží snad všechno
    • přehledný mp3 přehrávač
    • dobrý foťák
    • svítilna
    • dlouhá výdrž baterie
    • atd
    • snad jen vachrlatý konektor nabíječky/sluchátek

Pro mě bezkonkurenční telefon své třídy.
    Nerozbitný i po několika pádech na chodník
    Měla jsem jej několik let, než jsem ho ztratila :( ale hned jsem si pořídila ten samý typ. teď už má "stařík" asi 8 let a nemůžu si na něj stěžovat. několik let jsem ho denně používala jako mp3 přehrávač a i na občasnou komunikaci přes internet (icq, facebook, vyhledávání) se skvěle hodí. nerada měním svoje věci za nové, proto se hrozím, co si počnu, až mi odejde, jelikož takové mobily se dnes dělají jen zřídka..

• Nerozbitnost
    • Bluetooth a infraport
    • Celkem hlasitý reproduktor
    • Kryt čočky fotoaparátu
    • Nemá 3,5mm jack
    • Časem se zhorší vstup pro napájení a sluchátka

Ve svých časech opravdu výborný mobil. Jen by mě zajímalo proč se teď prodává tak draho (asi už je to veterán :-))