Sonim XP3300 Force

Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Rozšířené záruční podmínky : 3-letá komplexní záruční doba pokud nebude telefon funkční během celé záruční doby máte nárok na výměnu nebo opravu za bezvadný kus

STRÁNKY O SONIM XP1300 a XP3300: >>> www.sonimxp1300.cz

IP-68 Certifikace

VYSVĚTLENÍ STUPŇŮ KRYTÍ: >>> Tabulka IP

Odolnostní parametry

• IP68 certifikace na ponoření do 2 metrů po dobu 30 min
  • MIL-810G osvědčení pro soli, mlze, vlhkosti, nárazům a prudkým změnám teploty
  • tělo telefonu z tvrzené pryže a sklolaminátu vyrobené technologií vstřikovacího lisu
  • testováno na pád z 2,0 m na beton z libovolného úhlu
  • ochrana proti vibracím od 5Hz do 500 Hz
  • Neporézní kryt zabraňuje vstupu mikro-částic
  • Provozní teplota -20˚C až 55˚C
  • displej telefonu z materiálnu Gorilla Glass odolnému proti poškrábání a prudkým změnám
  • široká klávesnice pro snadné používání v rukavicích
  • KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
    • 2palcový displej s vysokým rozlišením chráněný Gorilla Glass
    • mikrofon s potlačením šumu
    • GPS
    • LED svítilna
    • FM rádio
    • 2MPx fotoaparát s bleskem LED
    • slot na MicroSD kartu (až 16 GB)
    • Java MIDP 2.0/CLDC 1.1
    • Media Player

Základní vlastnosti

• MediaTek MT6235 platforma
  • GSM Quad-band (850.900, 1800,1900 MHz)
  • GPRS, EDGE class 12
  • Bluetooth (2.1) s DUN, SPP, HSP, HFP, OPP, PBAP
  • Podpora WAP (2,0) (XHTML)
  • SMS, MMS kapacita - až 3000 zpráv
  • PC Sync pro kontakty a kalendář s MS Office
  • Podpora pro více než 25 jazyků
  • Rozměry: 126mm x 60mm x 25mm
  • Hmotnost: 185 g
  • GCF / CE certifikace
  • 7/10 programovatelných kláves na zrychlenou volbu
  • vstupy odolné proti vodě; audio 3,5 mm a USB porty
  • Vyhrazené klávesy pro ovládání hlasitosti

BATERIE • 1750mAh s až 18 hod. doba hovoru a 800 hodin pohotovostní režim

• AUDIO SYSTÉM
    • Jeden reproduktor 23 mm průměr vodě odolný, speciálně konstruovaný větší výkon
    • Omni-směrový mikrofon s potlačením šumu
    • 58 dB signál poměr k hluku
    • Maximální audio výstup: 100 dB

MULTIMEDIA

Zvukové formáty: MP3, AAC, WAV, videoformáty 3gp, MPEG4(jednoduchý profil)

DISPLAY

• STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
    • cestovní nabíječka
    • Spona na opasek
    • Šroubovák
    • Stereo headset (sluchátka)
    • USB kabel
    • 3,5 mm USB adaptér
  • VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
    • Nabíječka do auta
    • Robustní spona na opasek

Doporučené příslušenství BLUETOOTH

Parrot CK3100

2zákazníci nedoporučují produkt

• Mám tento telefon 7 let a zatím bez jakékoliv poruchy a dokonce původní baterie.Jsem stavař a tudíš jej používám v extrémních podmínkách.Jiný telefon bych si nekoupil.

Vynikající pro extrémní podmínky.Jednoduchý a praktický pro telefonování.Maniakům na blbosti co v telefonech jsou nedoporučuji.Zkušenost perfektní.

• pogumovaní super,ale to je tak asi vše
    • Asi 7 reklamace kvůli reproduktoru jsem stavař takže odolnost telefonu nic moc,pak mi přestala svítit led dioda a to mám telefon asi 9měsíců z toho vyplívá že tel.uživám zhruba 2měsíce hrozný šmejd,SONIM už nikdy

nedoporučuji

• výdrž baterie
    • opravdu silny reproduktor
    • líbivý vzhled
    • po páru mĕsícech se mi začalo loupat číslo 2
    • když se telefon namočil, začala stále vyskakovat ikona připojeny sluchatka odpojeny sluchatka, stale dokola.

telefon mĕ zklamal, je předražený a podpora servisniho centra není nijak dobrá. dle servisu byl zakoupený přístroj pro americky trh, tudiž u nás neopravitelný. S telefonem jsem zacházel, jak s malovaným vajíčkem, a i přesto se oloupalo číslo 2 a další bylo načlé. Nyní mám samsung xcover2 a max. spokojenost.

• kompaktnost,dobré ovládání
    • silné pípnutí při zapnutí a vypnutí telefonu, nelze vypnout

telefon do extrémních podmínek

• Hledal jsem mobil odolný proti pádu, vodě, ušpinění.
    • Podle výsledků hledání na netu byl kandidátem #1.
    • Vše, co jsem od něj potřeboval/očekával, naprosto splňuje.
    • Impozantní výdrž baterie je příjemným bonusem.
    • Narozdíl od jiného hodnotilele k němu extra nabíječku mám a dobíjení přes universální USB se neztratí, třeba v autě.
    • Neumí naimportovat kontakty z SD karty ve formátu vCard, jak je na kartu vyexportovala třeba Nokia - musel jsem kontakty přenést přes MS Outlook :-(

Kdo neshání počítač, ale odolný telefon, který občas použije také k přístupu na internet, zjištění polohy přes GPS, vyfocení pár snímků a jejich poslání třeba jako MMS s možností připojení k PC, asi nic lepšího nesežene.

• Extrémní odolnost pouzdra , velmi dobrá ergonomie, jednoduchost ovládání a spolehlivost telefonování i prostřednictvím handsfree ve vozidle. Velmi jasný a zřetelný displey, včetně osvětlení tlačítek.
    • Nabíjení prostřednictvím USB, byť v daném případě přes redukci může v praxi vést k používání nabíječek o různých výkonech a následkem je poškození, či předčasné citelné snížení kapacity akumulátoru. Výrobce by mohl rovněž s přístrojem dodávat externí stabilizovanou nabíječku a dva akumulátory, tak jak je u jiných zařízení s podobným určením celkem obvyklé.

Osobně přístroj používám pro práci jak venku, tak v kanceláři a není to taková "cihla" jak je někdy prezentováno a jak by se na první pohled mohlo zdát. Naopak přístroj díky tvarování pouzdra a použitému materiálu dobře padne do ruky a nemáte pocit, že vám upadne , a pokud se tak stane, nic se neděje. Pro názornost uvádím, že jedné mladé dámě s batohem na zádech , se podařilo mi jej nečekaně vyrazit z ruky ve vagonu metra právě ve chvíli, kdy souprava zastavila ve stanici. Než jsem jej opět našel, tak se po něm prošlo minimálně 15 lidí. Doma jsem jej jenom opláchl teplou vodou pod kohoutkem a vše bylo opět v pořádku. Faktem je, že jiné testy odolnosti (vyjma toho, že si sním často hrají malá vnoučata) jsem s ním neprováděl, ale věřím, že vydrží hodně Z hlediska svého určení a využití jej nelze srovnávat s různými smartphony a iphony, to je úplně jiná kategorie a ten kdo je zvyklý chodit s notbookem na uchu, bude dost zklamán. Přístroj je primárně určený pro spolehlivé telefonování, eventuálně pro komunikaci prostředncictvím SMS, bez ohledu na prostředí a klimatické podmínky a to je jeho hlavní přednost. Ostatní věci jsou tam podle mého názoru navíc, a pro mne osobně zbytečné.

• Mobilní telefon Sonim XP3300 Force vypadá jako cihla, je těžký jako cihla a je odolný jako cihla. Pro městské floutky by...

Zobrazit celou recenzi na www.horydoly.cz

• to co slibují, telefon opravdu vydrží

outdoorovy telefon, splnujici mnoho pozadavku na vydrz