Sencor Element P403

• výhodná cena
    • malá výdrž baterie
    • pro mně zmatené odemykání telefonu

• Telefon je jednoduchý.
    • Na telefonu jsou dost malá písmena, ve zprávě nelze přidat jinou barvu klávesnice a ještě více zvětšit písmo. Výdrž baterie velmi slabá, bez internetu a her vydrží pouze 3dny.

Telefon bych znovu nekoupila, radši si přidat pár stovek a koupit lepší.

Konstrukce
Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Smartphone se 4" displejem s rozlišením 800 x 480 (16,7 mil barev), DUAL SIM, čtyřjádrovým 1,2GHz procesorem, 4GB vnitřní pamětí, 5,0 MPx fotoaparátem a Androidem 4.4

Velikost displeje: 4“ (TN LCD technologie)
Rozlišení: 800 x 480 (16,7 mil barev)
CPU: S7731 (QUAD CORE 1.2 GHz)
DUAL SIM
RAM paměť: 512 MB
Flash paměť: 4 GB e-Nand
Přední fotoaparát: 0,3 MPx
Zadní fotoaparát: 5,0 MPx (LED blesk)
GSM 850/900/1800/1900MHz
WCDMA 2100MHz
GPRS/EDGE/HSPA/HSUPA
Baterie: 1300 mAh Lithium-iontová baterie (260 hodin v pohotovostním režimu)
Napájení: 5 V 1000 mA
OS: Android 4.4
WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
Bluetooth: BT 4.0, A2DP
GPS/AGPS
MicroUSB 2.0
Rozměry: 124 x 64,5 x 11,2 mm
Příslušenství: USB kabel, napájecí adaptér, sluchátka

Dokumenty

• dobrý pro starší lidi, který chtějí začínat s dotykovým telefonem
    • funkce jednoduché
  • , zakoupeno v Eberry.cz

• Je lehký a ovladatelný
    • Špatná viditelnost na slunci displeje
  • , zakoupeno v PATRO.cz

• výhodná cena
    • malá výdrž baterie
    • pro mně zmatené odemykání telefonu

• Lehký, malý, přehledný, jednoduché ovládání
    • Slabá baterie, při častém používání, brouzdání po internetu a hraní her se musí dobíjet denně. Ale to prý i jiné dotykové mobily. Malá klávesnice (asi pro to, že je to malý mobil). Zadní strana je hladká, klouže v ruce, proto ho mám v silikonovém pouzdru.

Můj první dotykový mobil a velmi mě potěšil. Zaujala mě jeho nízká cena, pěkný vzhled bílé varianty, jeho lehkost a menší velikost. Nastavitelné velké písmo je dobře čitelné pro slabší zrak. Dá se přiřadit ke kontaktům melodie. Mám ho půl roku a žádný problém se zatím nevyskytl. Jsem s ním spokojená.

• Poměrně dobrý poměr cena/výkon ale tím bych tak skončil
    • Pasuji tento mobil na nejhorší a nejotravnější který jsem kdy měl. Největším kamenem úrazu je samotné nabíjení, nevím kdo tento mobil vymýšlel ale šikmá plocha pro konektor to už si říká o problém a taky že ano 8 z 10 nabíječek z něj vypadává a to tak že jsem musel používat různé gumičky a podobně aby se tam nabíječka vůbec udržela je to opravdu otravné. Další věc jednou za čas se odpojí SD karta nebo SIM karta (asi podle nálady) takže se vám vymažou aplikace a všechny widgety co jste měli na pozadí a další problémy stímto spojeny. Musel jsem si pozadí opravovat 5x za 2 měsíce co ho mám dívím se že jsem sním eště nešvihl o zem. Baterie je schopná na wifi se vybít během skoro půl dne! Další věc je dispej samotný. Má sice krásný hd design ale pokud se na něj díváte jako člověk mírně ze zhora tak se vám obraz strácí stejně jak když se díváte na displej notebooku z boku. Takže abyste viděly pořádně musíte se na něj dívat ze spodu.....

Chybí-li vám doma manželka která vás každý den prudí tak vřele doporučuji. Takto mě dokážou nas**** jen poláci v lolku.

• Nizka cena
    • viditelne nekvalitni obraz
    • pomalejsi reakce
    • nemoznost prizpusobit ikony
    • velmi nepresna GPS

Pro cloveka, ktery by chtel telefon na volani, hry a internet, uplne dostacujici. Jako prvni telefon pro dite asi take ujde.
    Sama jsem telefon vratila kvuli nepresne GPS - a prave kvuli GPS (bezecke aplikaci) jsem o smartphone stala. Bohuzel se u GPS neudavaji parametry, jen jestli je a nebo neni.
    Poridila jsem Doogee X5 za podobnou cenu s mnohem vetsim vybavenim (pamet, parametry) a hlavne funkcni a presnou GPS.

• Telefon je jednoduchý.

Telefon bych znovu nekoupila, radši si přidat pár stovek a koupit lepší.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Mobil se mi líbil, byl to dárek. Nezklamal.
    • Nic.

Nemám s ním osobní zkušenost, ale obdarovaný je spokojený.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• přehledný,,jednoduchý na ovládání,možnost přiřazení melodií ke kontaktům
    • nejde přepnout na klasickou klávesnici

mohla by být větší výdrtž baterie,ale vcelku splňuje,co jsem očekávala

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Hezký vzhled,
    • dobrá cena,
    • pro mě dostatečné množství funkcí
    • Bohužel telefon měl vadu, proto musel být vrácen.

Takový telefon jsem měla poprvé. Po dobu, kterou jsem ho měla, jsem nevyzkoušela všechny funkce. Telefon se mi jinak zamlouval.

Co se týká vyřízení reklamace, perfektní přístup a komunikace s firmou.