Sencor Element P401

Verze operačního systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
300 g

• , zakoupeno v MALL.CZ

• jeto prehledny telefon s velmi přijatelnou cenou a zatu cenu tezko hledat konkurenci a to jsem hledal ma všechno co zakladni telefony mají a jeto funkcni toje dulezite
    • nic je této kategorie velmi dobry telefon

za peníze které jsem dal je vyborny ,nemá dle mého nazoru konkurenci a to jak velikosti tak kvalitou provedeni i aplikacemi prohlizel jsem veby a hledal ruzne alternativy ale toto byl nejlepší vyber . nadavali někdo ze je takovy a makovy jak pisi at utrati vice penez a bude mit lepsi tim chci schrnout ze za ty peníze mam slusny ,velky a funkcni telefon
    koupim li si Felicii tak ji nebudu srovnávat s Golfem , oboji mi udela službu stejnou a to stejnou ale za jiné peníze samozrejmne s jinym typem kvality a zaty peníze je kvalita velmi dobra

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalita a hlavně cenově dostupny pro všechny.

Zatim vše redy,

Android 4.2 (Jelly Bean)
300 g

Element P401 Black

Velikosti displeje: 4"
Rozlišení: 800 x 480 (16,7 mil. barev)
CPU: MTK 6572 (Dual Core 1,3 GHz)
DUAL SIM
Paměť RAM: 512MB
Paměť úložiště: 4GB e-Nand
Slot na kartu micro SDHC (až 32 GB)
Přední fotoaparát: 0,3 MP
Zadní fotoaparát: 5,0 MP (Digitální zoom, přisvětlovací LED dioda)
GSM 850/900/1800/1900 MHz
WCDMA 900/2100 MHz
GPRS/EDGE/HSPA/HSUPA
Baterie: 1300 mAh Li-Pol (výdrž 260 hodin v pohotovostním režimu s jednou kartou SIM)
Příkon: 5V, 1000 mA
OS: Android 4.2.2 Jelly Bean
WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
Bluetooth: BT 4.0, A2DP
GPS/AGPS
Micro USB 2.0
Rozměry: 128 x 66 x 11 mm
Hmotnost: 139g (včetně baterie)
Příslušenství: USB kabel, nabíjecí adaptér, sluchátka

• Dual SIM
    • výpočetní výkon (na tu cenu super)
    • Přijde mi slabá anténa na 2,4GHz (WiFi, Bluetooth)
    • Za tmy špatně fotí
    • málo paměti, jak RAM, tak pro aplikace

všechno v plus a mínus bodech
    Výdrž baterie je relativní, kdo se snaží, ten ji vybije za pár hodin, ale v pohotovostním režimu opravdu vydrží dlouho.

• -kvalita fotografií pořízených telefonem
    • -velikost
    • -cena
    • -kvalita displaye
    • -starý model
    • -starý Android

Všechno moc složité, absolutně nepoužitelný telefon, na volání a SMS a MMS moc drahý.

• spatnej fotak ( předni )
    • porouchava se mikrofon
    • neustale se sám vypína a zapína
    • obcas z neho vypade wifi a i na nekolik hodin

strašnej mobil vubec nedoporučuji mě se pokazil po roce kamaradce po pul a jedne kamaradcine mamince sek pokazil hned volani a nechteli ho zreklamovat ( na prodejne )

omlovám se za chyby v textu (pravopisne)

• nic je této kategorie velmi dobry telefon

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalita a hlavně cenově dostupny pro všechny.

Zatim vše redy,

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Funguje

Za málo peněz málo muziky

• Odolný display
    • Málokdy se sekne
    • Nabíječka ani sluchátka nedrží v jacku
    • Foták
    • Slabé reproduktory
    • Kluzký povrch a kryty na něj taky nejsou
    • Je vcelku těžký
    • Nejdou z něj přetáhnout souboty na SD kartu
    • Málo úložište
    • Hodně malá výdrž baterie
    • Při jákých koliv hrách se po chvíly sám vypne

Přešla jsem na něj z tlačítkového mobilu takže jsem byla ze začátku unešená... Ale teď toho lituju ten foťák ani nezavostří a nabíječka ani sluchátka nedrží a pořád vypadávají... Telefon bych nedoporučovala je opravdu lepší zainvestovat do ňékého trochu dražšího... Tohle je pouze můj názor....

• - že začátku tak půl roku šlape jak má
    • - ideální velikost
    • - po půl roce se vám začne setkat
    • - občas padají aplikace
    • - pokažený jack na sluchátka
    • - nejdou mi už dělat ani screen shoty

Telefon je dobrý tak půl roku, pak je to jako každý jiný levný šunt. Nezvládá náročnější aplikace, seká se.. Pokud si nechcete kupovat každé maximálně 2 roky nový telefon, tak doporučuji investovat do kvalitnějšího telefonu.

• nízká cena
    • příjemná velikost akorát do ruky
    • příšerně se seká
    • velmi nízká paměť
    • špatná kvalita foťáku

Před koupí jsem si četla recenze a všichni chválili. Kdybych věděla pravdu, nekupuju si ho. Nejsem vůbec náročný uživatel, potřebuju jen volání a sms, občas e-maily, ale on nezvládne ani tohle. Při kliknutí na kontakty načítá minimálně 10 vteřin, při psaní sms se klávesnice seká tak, že místo písmenek mnohdy začne psát čísla. Kamarád má ten stejný mobil a má s ním úplně stejné problémy. Bohužel, za mě nekupovat.

• občas se me sekne
    • když me někdo vola tak me spatne slysi
    • spatne zvlada hry

Koupil jsem mobil pro nizkou cenu.Me zkusenosti s telefonem jsou spatne.Jsem nespokojeny nedoporucuji tento mobil.Jsou zde psane stále stejne poruchy a co spatne funguje.