Samsung Galaxy Young S6310

FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v DEXA.cz

• Žádný pádlo,
    • Trochu pomalejší ale v téhle relaci pohoda.

Takovej průměr

• , zakoupeno v Destinymobile.cz

• Jednoduchá obsluha, docela dobrá výdrž baterie, malý mobil do kapsy. Prima mobil pro méně náročné.
    • Zatím jsem nic nenašla

Mobil jsem si vybrala pro jeho jednodušší ovládání a menší velikost. Splnil všechna moje očekávání mého prvního dotekového mobilu.

• , zakoupeno v TelOn.cz

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Samsung Galaxy Young (S6310) s Androidem
Získejte smartphone střední třídy Galaxy Young (S6310) s 3,27" displejem, 1 GHz procesorem a 4 GB pamětí pro dostatek uživatelských dat. Skvěle poslouží pro hlasovou komunikaci i pro zábavu.

Nejoblíbenější platforma na světě
Samsung Galaxy Young (S6310) využívá Android 4.1 Jelly Bean, nejnovější verzi nejpopulárnějšího operačního systému pro mobilní zařízení. Ten mimo jiné nabízí inteligentní notifikace umožňující rychlou práci s událostmi, nádherné nové widgety, s nimiž budete mít dokonalý přehled o všech důležitých informacích, nebo možnost snadného přizpůsobení domovské obrazovky pomocí přetažení. Systém Android je nyní rychlejší a intuitivnější než kdykoli předtím.

Co všechno si užijete?
Samsung Galaxy Young (S6310) je ideální pro poslouchání hudby, sledování videa, prohlížení a získávání fotografií, komunikaci s přáteli, navigaci na cestách, brouzdání po internetu nebo používání různých aplikací.

Vysoká konektivita a komunikace
Z bohaté konektorové výbavy se nabízí standardní microUSB port pro připojení k nabíječce nebo kabelu k počítači. Přístroj je vybaven bezdrátovou technologií bluetooth 3.0 pro připojení ke kompatibilním zařízením a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu. Pro poslech hudby můžete využít reproduktor nebo připojte sluchátka do 3.5mm audio konektoru. Pokud chcete někam odcestovat, neváhejte použít navigaci.

Klíčové vlastnosti
Samsung Galaxy Young (S6310) je vybaven procesorem s frekvencí 1 GHz a 768 MB pamětí RAM, což slibuje vysokou rychlost. Displej má velikost 3.27" a rozlišení HVGA 480 x 320 bodů. V zadní části je 3 Mpix fotoaparát pro zachycení snímků. Pro Vaše data je k dispozici 4 GB interní paměti, kterou lze rozšířit použitím microSD slotu (až 64 GB). Smartphone komunikuje v sítích GSM GPRS/ EDGE 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz. Rozměry přístroje činí 58,6 x 109,4 x 12,5 mm a hmotnost dosahuje 112 gramů. Jednoduché ovládání zajišťuje systém Android 4.1 Jelly Bean.

velmi pomalý mobil, špatně reaguje, příliš malá paměť-sotva se tam vejde 30 fotografií, kvalita fotoaparátu není vůbec dobrá-chybí i blesk, často se seká-vypíná se a zapíná jak se mu zachce, atd.
    to všechno jsou důvody proč nekupovat.
    Nadruhou stranu se to u něj dá předem podle parametrů očekávat, takže žádné překvapení. Je velmi odolný a snadno se ovládá a má dobrou výdrž baterky, je vhodný pro děti, které by mohly dražší mobil snadno rozbít.
    Bohužel mobil vcelku bezproblémově (nehledě na rychlost a úložiště) fungoval ani ne 2 roky, poté se už moc nedal používat, jen volání a psaní sms mu dělalo problém.

• bezva mobil

já jsem na NĚM RÁD JE DOBRÝ NA VOLANÍ A psaní správ

• Neklouže
    • "Nedá se rozbít"
    • dá se strčit všude
    • po čase se seká
    • než se něco načte je to doba
    • pomalý
    • tlustý

Tento mobil jsem si koupil když jsem měl narozeniny, první měsíc jsem byl spokojen, ale teď to je hrozný, mám ho 3 roky a brzy ho vyměním za jiný, a celkově už nechci žádný Samsung, ta značka je celkově shit..

• "Nerozbitný"
    • Dlouho vydrží baterie
    • Foťák
    • Výdrž
    • Tloušťka
    • Seká se

Tento mobil je na prd možná bude vyhovovat důchodcúm nebo starším lidem ale teenegrům nebo lidem kteří mobil používají každý den je na nic. 1) Má nekvaliní foťák
    2) Se seká
    3) Malé úložiště
    4) Je tlustý
    Já jsem byla první 2 roky spokojená ale teď ne
    Nedoporučuju si ho kupovat protože cena a poměr je nesrovnatelný myslím si že za tuto cenu se dá najít mnohem lepší mobily.

• maly, vleze se do kapsy, kamkoli
    • oblý do ruky
    • odolny
    • snadné ovládání
    • plastová konstrukce
    • libovolné vypínání se aplikací
    • opravdu ale opravdu malá pamět
    • není přední kamera
    • po čase se začal sekat

já svuj mobil mám/měla zaokrouhleně tři roky a při koupi tohoto telefonu jsem si plně uvědomovala že to nebude ten nejlepší smart mezi samsung mobily, i přes to že jsem si ho pochvalova dva a pul roku (zdřejmě pro to že jsem velmi tolerantní) mě začal štvát sekáním se, pomalím psaním obzvlášt v messengeru plus to vypínání, ale zas na druhou stranu se mi nikdy jen tak zničehož nic nevypl (celý). Konečným závěrem bych řekla že to byl mobil s přemrštěnou cenou za téměř nulovou kvalitu.

• , zakoupeno v DEXA.cz

• Žádný pádlo,
    • Trochu pomalejší ale v téhle relaci pohoda.

Takovej průměr

• malé rozměry, šikovný do ruky nebo do kapsy
    • malá paměť, slabé fotky, slabá baterie, nevhodně umístěná tlačítka hlasitosti a vypínání (jsou naproti sobě, takže při jednoručním ovládání častokrát stisknete obě najednou, aniž byste chtěli

Po třech letech používání jej nelze spustit, při zapnutí mě neustále dokola vítá O2 a Samsung Galaxy Young S6310 a vůbec mě nepustí k zadání PIN. Jinak pokud fungoval, často se stalo, že se sám úplně vypnul. Jindy se zase sám zapnul. Velmi rychle se vybíjel. Cena za tento aparát je přemrštěná.

• šikovný, do vrecka
    • jednoduché ovládanie
    • krásny dizajn (mám ho v bielej farbe a je super)
    • dobrá cena
    • veľmi odolný - spadol mi už veľmi veľa krát a ešte nikdy sa s ním nič nestalo
    • netrvá veľmi dlho, kým sa nabije
    • možnosť stopnutia videa počas nahrávania
    • nekvalitné fotky
    • malá pamäť (takmer stále musím niečo vymazávať a to mám aj pamäťovú kartu)
    • po dlhšom používaní začne sekať
    • zlá viditeľnosť na slnku
    • dosť dlho trvá kým ma pripojí na wifi (a to aj vtedy, ked' je wifi silná)
    • aplikácie sa niekedy samé vypnú
    • nemá prednú kameru
    • pomalý

Mám ho už dva roky a bola som s ním celkom spokojná, až kým mi nezačal sekať. Niekedy trvá aj niekoľko minút kým na messengeri napíšem správu a niekedy ju dokonca ani nenapíšem, lebo mi sekne a musím reštartovať. Nemá ani prednú kameru, ale to by mal používateľ vedieť predtým, ako si ho kúpi, takže to nie je nič prekvapujúce.
    Neskutočne malá pamäť. Nemám tam žiadne hry, len nejaké appky, zopár fotiek a piesní a musím takmer stále niečo vymazávať. Viditeľnosť na slnku je takisto zlá, občas musím veľmi žmúriť, aby som na tom displeji vôbec niečo videla.
    Momentálne mi po tých 2 rokoch seká až tak, že mi na hlavnej obrazovke neukazuje správny čas, aj ked' to takmer stále obnovím.

Ked'že nemá kvapitný zadný foťák a prednú kameru nemá vôbec tak pre mladých ľudí by som tento mobil veľmi neodporúčala, ale ak fotenie pre vás nie je prvoradé a netrávite veľa času hraním hier na mobile, tak je to pre vás skvelá voľba. :)

Horší telefon jsem neměl.

• Malý telefon
    • Jednoduché ovládání
    • Odolnost
    • Malá paměť
    • Malá RAM
    • Malý displej

Jako první dotykový telefon vcelku postačí,ale v jeho cenové lokaci (i v nižší) se dá najít telefon s daleko lepším výkonem.Celkově si myslím že tento telefon není moc výkoný,ale zase je oproti jiným mobilům hodně odolný.