Recenze Samsung Galaxy S6 Edge G925 128GB

Zatím naprostá spokojenost. Jasně, že tady bude (je) plno chytráků, kteří budou uvádět vysokou cenu nebo uvádět nekonečný boj s Aplem. Ale telefon si koupí ten, kdo na to má nebo mu ty peníze nebudou chybět místo na nákup ledničky :-). Já taky nikoho nesoudím, jaké si kupuje oblečení, auto nebo vyba... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Samsung Galaxy S6 Edge G925 128GB

• Display
  • Fotoaparát
  • Touchwiz
  • Baterie standard

V roce 2015 nejlepší mobil napříč platformami. Skvěle vypadá jak vypnutý, tak zapnuty. Oproti předchozímu Nexus 5 znatelně rychlejší. Zájemce u modelu edge si bude zvykat na úzké boční hrany a skleněná záda - kdo užívá telefon za chůze jednou rukou, měl by zvážit klasickou S6. Průměrná jedno-denní výdrž baterie vyvážena rychlonabíjením, resp. univerzálním bezdrátovým nabíjením. Vzhled UI považuji stále za předpotopní, i když vnitřní nabídky se podobají designu Marshmallow. Zbytek nepoznám, Nova launcher vypadá stále stejně. Cenu si každý zváží sám, pokud někdo váhá, ať se na něj podívá naživo :)

Ověřený zákazník Můj nový mobil

• výkon
  • design
  • lehký
  • baterie +- den

doporučuji, je nezvykle tenký na začátku je trochu problém ho udržet v ruce

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den
Ověřený zákazník Bestcena

Přidáno: 8. listopadu 2015

Zakoupeno v Bestcena

Jeden z nejlepších mobilů současnosti.

Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den

Přidáno: 7. listopadu 2015

Fotoduel: Sony Xperia Z5 vs Samsung Galaxy S6 - Mobilizujeme.cz

Který špičkový smartphone z roku 2015 má nejlepší fotoaparát? V předchozích duelech podle nás zatím vítězně vycházel Samsung Galaxy S6, proto jsme ho postavili proti nejnovější vlajkové lodi Sony Xperia Z5! Kdo tentokrát vyjde ze souboje jako vítěz a kdo jako poražený?

Ověřený zákazník NEJMOBILY.CZ

Martin Kraty

Přidáno: 2. listopadu 2015

Zakoupeno v NEJMOBILY.CZ

• Komunikace, ochota, cena, vstřícnost.
  • Blbé kecy záporně hodnotících :-/

Doporučuji...

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Dva dny

www.pda.sk

Přidáno: 21. října 2015

Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Samsung Galaxy S6 Edge Plus je jednoznačne prémiové zariadenie. Nasvedčuje tomu aj cena, za 32 GB verziu zaplatíte až 700 Eur. Určite to nie je málo a za túto cenu si dokážete zaobstarať nový iPhone. Viacery si určite položili otázku, ,,oplatí sa? Ponúka tento tabletofón niečo viac ako ostatný výrobcovia?”. Odpoveď bola pre mňa jasná. Telefón ponúka špičkové spracovanie, najlepší fotoaparát na trhu, nekompromisný výkon a jedinečný displej s dostatočným WOW efektom. Pre mňa je model S6 Edge Plus jednoznačne zariadenie, ktoré je hodné takejto vysokej cenovky.

Celá recenze na www.pda.sk

dotekomanie.cz

Přidáno: 21. července 2015

Samsung Galaxy S6 EDGE – přivítejte krále designu [recenze] | Dotekománie.cz

Samsung letos představil dva top modely – Galaxy S6 a S6 Edge. Právě druhý zmíněný zaujal širokou veřejnost nejvíce, hlavně díky svému

Celá recenze na dotekomanie.cz

Přidáno: 12. června 2015

Fotoduel: Samsung Galaxy S6 vs LG G4: Kdo je králem fotomobilů? - Mobilizujeme.cz

Postavili jsme proti sobě dva aktuálně nejlepší fotomobily na trhu, tedy Samsung Galaxy S6 a LG G4, které už samotné specifikace na papíře předurčují ke skvělým fotografickým výkonům. Jak si ale povedou v praxi? Máme konečně nového krále všech fotomobilů roku 2015?

Dotekománie.cz

expert

Dotekománie.cz

Přidáno: 24. května 2015

Samsung Galaxy S6 Edge - preview - YouTube

Videopohled na nejnovější smartphone z dílny Samsungu. Galaxy S6 Edge se hlavně odlišuje svým displejem, který je po stranách zakřivený.

samsungmania.mobi...

Přidáno: 19. května 2015

Samsung Galaxy S6 Edge: s čistým štítem [recenze] – SamsungMania.cz

Otestovali jsme kovovo-skleněný Samsung s dvakrát zahnutým displejem a osmijádrovým procesorem. Samsung má slušně našlápnuto.

Celá recenze na samsungmania.mobi...

Přidáno: 16. května 2015

8 důvodů proč je Samsung Galaxy S6 horší než konkurence - Mobilizujeme.cz

Přemýšlíte o koupi nového Samsungu Galaxy S6 či S6 Edge? Pak jsme pro vás připravili 8 největších důvodů, proč dát raději přednost konkurenci.

Přidáno: 16. května 2015

7 důvodů proč je Samsung Galaxy S6 lepší než konkurence - Mobilizujeme.cz

Přemýšlíte o koupi nového Samsungu Galaxy S6 či S6 Edge? Pak jsme pro vás připravili 7 největších důvodů, proč si právě tuto vlajkovou loď pořídit a dát ji šanci před dravou konkurencí.

www.androidtip.cz

Přidáno: 11. května 2015

(TOP 10) Nejlepší mobily dle výsledků AnTuTu Benchmarku (Q1 2015) - androidtip.cz

Zajímá vás jak si stojí Samsung Galaxy S6 ve srovnání s konkurencí v AnTuTu benchmarku? Připravili jsme pro vás aktuální přehled nejvýkonnějších telefonů!

Celá recenze na www.androidtip.cz

freebit.cz

Přidáno: 17. dubna 2015

Samsung Galaxy S6 a S6 Edge jde do prodeje | FreeBit.cz

Jak je vidět, ani prodejní cena nezastaví kupující před koupí smartphonů za tisíce korun. Do takové role je posazený i vlajkový model S6 či S6 Edge. Jihokorejský Samsung začal v Česku totiž oficiálně prodávat špičkové smartphony Samsung Galaxy S6 a S6 Edge. Základní doporučená maloobchodní cena v prodeji pro české zákazníky činí 19 799 Kč. Verze se zahnutým displejem (Edge varianta) začíná na částce 23 799 Kč. Jaký z modelů zaujme nejvíce?

Celá recenze na freebit.cz

Přidáno: 23. března 2015

Samsung Galaxy S6 a S6 Edge v našich rukách, jak dobře fotí? - Mobilizujeme.cz

První kusy vlajkové lodi Samsung Galaxy S6 a S6 Edge již dorazily do České republiky, a tak jsme se jich chopili a za krásného slunečného počasí vyzkoušeli jejich vylepšený fotoaparát. Podívejte se, jak fotí zřejmě budoucí králové všech fotomobilů!