Samsung Galaxy S4 I9505 16GB

Produkt roku 2014 - Finalista
Čtvrtá generace telefonů ze série Galaxy přináší nové funkce pro větší radost ze života. Těšit se můžete na bezdotykové ovládání, nevídané fotografie a detailní zvuk i obraz...
2 430 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Alfabet Mobil

Skladem • Více variantZdarma91 % • 379recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma93 % • 348recenzíDalší informace

Díky excelentním a praktickým vlastnostem nedáte tento poklad celý den z ruky. Telefonu Samsung Galaxy S4 přináší mnoho zajímavých a hravých funkcí jako je snímání přední a zadní kamerou naráz, doplnění fotografie o zvukový záznam, nebo série akčních snímků v jenom obraze. Svým snadným bezdrátovým připojováním k zařízením nahradí televizní ovladač, nebo se propojí s ostatními chytrými telefony a utvoří jedinečný zvukový systém. Pro příjemnější užívání je vybavený rozšířenou možností nastavení obrazu a zvuku podle vašich osobních parametrů. Tento telefon se zcela přizpůsobí vašim potřebám.

Odlehčená konstrukce

Polykarbonátové tělo tvoří tenkou a lehkou konstrukci telefonu. Jedná se o nejlehčí telefon řady Galaxy vůbec. Do odlehčeného rámu byl vložen neuvěřitelně široký pěti palcový displej s rozlišením Full HD, který zpříjemní váš den.

Konstrukce

spolehlivost

• , zakoupeno v www.elektrortv.cz

• , zakoupeno v SmartPhony.eu

• nevím

telefon asi nebude špatný, pouze mi byl prodán vadný kus. Za půl roku 4 reklamace, takže nemohu posoudit.

Konstrukce

Ocenění

Produkt roku 2014 - Finalista
Finalista produktroku 2013 - Jiné

Dvě strany pohledu

Chytrý telefon Galaxy S4 přináší pohled na svět ze dvou stran. Jedinečná možnost snímání předního a zadního fotoaparátu současně dodává fotografiím nový rozměr. Od teď nebudete chybět na žádném dokumentačním snímku. Vyberte si z široké nabídky stylů a vytvořte výjimečné upomínky na krásné chvíle s přáteli a rodinou.
Dvě strany pohledu

Více než fotografie

Od této chvíle nezapomenete, o čem se mluvilo při pořizování snímku. Poslechněte si fotografie díky funkci, která ke každému z vašich jedinečných snímků umožní nahrát slovní komentář. Pro zachycení fotek v pohybu disponuje telefon funkcí dramatického záběru, která ze sekvence fotek utvoří jedinečný dynamický snímek. Zaznamenejte hrátky svého chlupatého miláčka do jednoho památného obrázku.
Více než fotografie

Chytré funkce pro zábavnější život

Bezdotykové ovládání přináší snadné a zábavné prohlížení galerie. Pouhým mávnutím rukou nad displejem lze ovládat prohlížení dokumentů a fotografií. Chytrý software telefonu zahrnuje i další výjimečné funkce. Dokáže rozpoznat vaši aktivitu a podle toho se přizpůsobit. Při nastavení automatického posunu textu např. pozná, že se díváte jinam než na obrazovku, a posun textu zastaví. To je účelem funkce Smart Pause, která bude s posunem pokračovat, až se pohledem vrátíte zpět na obrazovku.
Chytré funkce pro zábavnější život

Adaptivní obraz i zvuk

Dopřejte svým očím chvilku odpočinku a nastavte si displej přesně podle svých představ. Díky 7 automatickým a 4 manuálně nastavitelným režimům budete vždy spokojeni. Vychutnejte si hudbu podle chuti s rozšířenou možností nastavení. Upravte si hlasitost v levém a pravém zvukovém kanálu na míru svému sluchu.
Adaptivní obraz i zvuk

Propojte chytré telefony

Podělte se s přáteli o skvělou hudbu, nebo si s nimi zahrajte hry. Bezdrátové propojení více chytrých telefonů Samsung Galaxy S4 přináší více radosti. Tato funkce přináší možnost vytvoření nevídaného zvukového systému, který povznese kvalitu zvuku na novou úroveň.
Propojte chytré telefony

Nahradí ovladač

Pokud se vám rozbije či ztratí ovladač na televizor, nezoufejte. Telefon Galaxy S4 lze propojit s domácím kinem a využívat jako dokonalý dálkový ovladač s nadstandardními vlastnostmi.
Nahradí ovladač

HSCSD/HSDPA: ANO
EDGE: ANO
WiFi: ANO
Integrovaný fotoaparát : ANO
Rozlišení fotoaparátu : 4128 × 3096 (13 Mpx)
Integrovaný blesk/přisvětlení: ANO
Vibrace: ANO
USB port: Ano
NFC: ANO
Akcelerometr (G-Sensor): ANO
V balení výrobku: baterie; český návod; USB kabel; uživatelská příručka

NOVINKA Samsung Galaxy S4

Společník pro život
Mějte bohatší, snadnější a zábavnější život
Jako správný společník, GALAXY S4 nás umí sblížit a zachytit ony úžasné okamžiky, kdy jsme spolu. Každá jeho funkce je navržena tak, aby usnadnila náš každodenní život.
Navíc se dokáže postarat o naše zdraví a celkovou pohodu.
Jednoduše, GALAXY S4 je tu pro vás.

GALAXY S4 zachytí všechnu zábavu
GALAXY S4 umí zachytit veškerou akci bez ohledu na to, kde zrovna jste. Na fotky se nemusíte pouze dívat. Poslechněte si co vám chtějí sdělit a oživte všechny ty úžasné vzpomínky. Zachyťte sérii snímků a upravte všechny zároveň pro dosažení zajímavého efektu. Poté můžete pobavit svou rodinu a přátele a svá alba s nimi okamžitě sdílet.

Objevte obě strany příběhu
Dva fotoaparáty, jedna výjimečná fotografie. Použijte současně přední a zadní fotoaparát a zachyťte okamžiky ze svého života způsobem „byl jsem u toho“. S funkcí Dual Video mohou vaši přátelé a rodina prožívat vše s vámi bez ohledu na to, jak daleko se právě nacházejí.

Bavte se společně s přáteli
Sejděte se s přáteli a užijte si vaší muziku společně. Propojte bezdrátově své GALAXY S4, hrajte hry a sdílejte fotografie nebo dokumenty. Spojte dohromady všechny GALAXY S4 a vytvořte výkonný hudební systém s bohatým zvukem, který rozproudí vaší party.

GALAXY S4 sbližuje
GALAXY S4 je především o „sblížení“. Umí lidi spojit i když jsou vzdálení. Přátelé nyní mohou sdílet obrazovku, oblíbenou hudbu, soubory a hry. GALAXY S4 nejen překonává vzdálenosti, ale bourá i jazykové bariéry.

Už žádné jazykové bariéry
Řekněte nebo nepiště co potřebujete přeložit.
GALAXY S4 vám zpátky přečte nebo ukáže překlad.
GALAXY S4 je šikovný společník při cestách do zahraničí, který vám umožní snadno se domluvit s místními, objevovat exotická jídla a skrytá zákoutí po celém světě.

GALAXY S4 zjednodušuje každodenní úkoly
Mocný pracovní nástroj – GALAXY S4 je navržen tak, aby nabízel široké možnostmi pro lidi, kteří jsou stále ve spojení s ostatními a jsou zvyklí dělat více věcí zároveň. Zavolejte kamarádovi, přijměte hovor, ovládejte video, listujte emaily a zobrazte jejich náhledy. To vše aniž byste se museli dotknout telefonu. Když připojíte GALAXY S4 k vašemu domácímu kinu, umí vám doporučit televizní pořady na základě toho, co máte opravdu rádi. Získejte přístup ke všem zařízením s osobním systémem HomeSync a jednoduše sdílejte na dálku se svojí rodinou a přáteli.

Telefon který sleduje, co děláte
GALAXY S4 navazuje na funkci Smart Stay z Galaxy S3.
Ví přesně co děláte a intuitivně vás následuje.
Pokaždé když odvrátíte zrak, GALAXY S4 zastaví video, které jste sledovali a tím zajistí, že o nic nepřijdete.
Smart Pause poté pokračuje tam, kde jste skončili, jakmile se znovu podíváte na displej.

Telefon který se přizpůsobí vám a ne naopak.
GALAXY S4 ví jak je naše zdraví důležité. Pomůže nám dosáhnout tréninkových cílů monitorováním naší fyzické kondice během cvičení a v průběhu celého dne. Stará se také o naše celkové pohodlí pomocí senzorů, které automaticky upravují nastavení displeje a hlasitosti v závislosti na tom, jak telefon používáme. Tím dosahuje optimálního zážitku.

Technocká specifikace:

displej a specifikace
uhlopčíčka 5" (62 × 111 mm), rozlišení 1 080 × 1 920 bodů, Super AMOLED, 441 DPI (30 096 bodů/cm2), 16 milionů barev, kapacitní
paměť 16 GB

senzor okolního světla
senzor přiblížení
informační dioda

Fotoaparát
zadní fotoaparát 13 Mpx (4 128 × 3 096)
možnost natáčet video 1 920 × 1 080
automatické ostření, diodový blesk, digitální zoom
přední fotoaparát 2 Mpx (1 600 × 1 200)

operační systém:Android 4.2 (Jelly Bean)
rozměry:137 × 70 × 7,9 mm

• fotoaparát (7)
  • displej (6)
  • ovládání (3)

• Kvalita displeje
    • Kvalita fotek (i když jsem očekávala lepší)
    • Kvalita zvuku
    • Slabá baterie
    • Přehřívání
    • Po necelém roce se začíná ošoupávat kovový rám
    • Pomalý
    • Malá paměť
    • Samovolné vypínání

Hrozně mě to mrzí, ale nemohu jinak. Za mě ne.
    Telefon jsem dostala jako dárek, ale sama bych si ho podle parametrů nevybrala. Nicméně jsem hned první den byla nadšená z kvality displeje, kvality fotek a z celkového vzhledu telefonu. Ale hned první den byl po deseti minutách úplně vařící. Nevšímala jsem si toho. Po týdnu používání tyto problémy ale převládaly. Ale telefon již nešel vrátit. Navíc se k problémům přidaly jiné. Telefon se začal samovolně vypínat a po měsíci se nafoukla baterie. Což mě velmi zarazilo. Baterie se mi nafoukla už u předchozího telefonu, ale po 2 letech používání.
    Po velmi nepříjemné reklamaci byl asi 2 měsíce telefon ok. Jenže pak to bylo znova. Po deseti minutách používání je opět horký, stále se samovolně vypíná a nejde zapnout, pokud ho nemáte v nabíječce. Během té doby se i dost zpomalil a průměrně jednou za měsíc hlásí, že není vložena SIM karta, i když je.
    Za sebe nedoporučuji. Je možné, že mám vadný kus. Telefon mám rok a nedá se srovnat s telefonem, který jsem měla čtyři roky nebo s Iphonem, který má známý stejnou dobu jako já. Ten rok mi stačil a tak vybírám jiný. Nechci žít v nejistotě, že si budu potřebovat nutně zavolat a telefon se mi vypne a nepůjde zapnout.

• , zakoupeno v Smartonix

spolehlivost

• , zakoupeno v www.elektrortv.cz

• Telefon se rychle vybíjí.

Pro běžné uživatele je tento mobilní telefon vhodný. Je praktický svou velikostí i dostačující výkonností.

• Pěkný display,
    • flip cover s automatickým probuzením mobilu při otevření
    • Funguje 3. rok na 100%

Jsem dlouhodobým spokojeným uživatelem. Vše vyhovuje.
    Přemýšlel jsem o upgrade na S7, ale nelze u S7 uživatelsky vyměnit baterii, což mě odradilo.

• Nejlepší telefon, co jsem kdy měl
    • Neuvěřitelný držák
    • 3,5 roku ho používám a stále funguje bez problému
    • Rámeček se po čase začne odlupovat

Telefon jsem dostal k narozeninám před 3,5 roky a od té doby s telefonem nebyl žádný problem. Jediné co teď musím vyměnit je baterka, která jíž po takové době nic nevydrží. Ve své době naprosto nadčasový telefon, dnes se ale stále může rovnat s telefony střední třídy.

• Skvělá baterka
    • Fotoaparát
    • Velikost
    • Výkon

Byl to můj nejlepší mobil ze všech. Bohužel mi spadl a rozbitý display, pak sice fungoval, ale nevydržela baterka a od tý doby už nejde zapnout.

• , zakoupeno v SmartPhony.eu

• Odolnost displeje
    • Občas se restartuje
    • Vypadává sugnál
    • Plastový rámeček okolo displeje

Telefon používám jako náhradu za Nokii Lumii 735, kterou reklamuji, tudíž jsme byl zvyklý na Windows Phone/ Windows 10 Mobile.
    Na telefonu mě příjemně překvapil kvalitní displej s dostatečným rozlišením a výbornými pozorovacími úhly. Na telefonu nemám žádnou fólii a na displeji není žádný viditelný škrábanec. Co mě potěšilo je fotoaparát, který nabízí celkem slušné fotky, režim Slow-Motion, byť při rozlišení 480p, ale na zkoušku dobré. Jako další plus vidím to, že tlačítka se nacházejí pod displejem, takže neubírají místo z displeje.
    Android je ve verzi 5.0.1. Lollipop, což sice není nejnovější, ale zatím dostačuje.
    Co mě na telefonu vadí jhe to, že se cca. 4x týdně sám od sebe vypne a musím jej znovu zapnout. Také občas vypadne signál a je nutné zaponout a vypnout "mód letadlo". Další mínus vidím v tom, že stříbrný plastvý rámeček okolo displeje se hrozně snadno ošoupe, a sloupne se barva.
    Kdybych telefon kupoval jako nový, tak bych ho asi nekoupil, ale jako použitý celkem slušný poměr cena/výkon.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Skvělý