Samsung Galaxy S4 Active I9295

• Podpora 5GHz Wifi
    • Jemný a velký display
    • Kvalitní fotky a videa, na to ze je to telefon
    • Asi nebude aktualizace na android vetsi jak 5.0.1 :(

Výborný telefon za ne moc velké penize, oproti tomu co Samsung se svými modely předvádí poslední dobou.

• , zakoupeno v Alza.cz

• první začal zlobit a je v opravě. Byl jsem s ním spokojen.
    • Ve vlhku moc nefunguje displej.
    • Slabá baterie

Je chytřejší než já. Již jsem jej doporučil několika kamarádům.

• , zakoupeno v Antošmobil

• Snad po dlouhé době Samsung použil jako typ zobrazovacího panelu LCD a žádný OLED (Amoled)
    • Velmi se mi líbí LCD, měl jsem již dva Samsungy a oba měli Amoled display a cca po půl roce vždy pravidlem u těchto zobrazovačů "umírá" modrá barva a odstíny modré barvy.
    • Potom také se dobře zvyká na hardwarové tlačítka.
    • Navíc firma "Mugen" vyrábí akumulátor o kapacitě 5.500mAh s větším zadním krytem, který navíc doplnila o těsnící gumičku, aby telefonu i s takto velkou baterkou zaručila voděodolnost.
    • Potom celý telefon lépe padne do ruky a hlavně 2.5x větší výdrž baterie stojí za to.
    • Rozhodně jsem spokojen s tímto modelem od Samsungu.
    • Ale i Sony Z2 a Z3 nebo LG G3 také nejsou vůbec špatné telefony, ale jsem rád, že i Samsung udělal S4 v Activu.
    • Ohledně akumulátoru: Firma ZeroLemon dodává obří akumulátory pouze pro hlavní modely telefonů.
    • Např: Samsung S4, ale pro Samsung S4 Active již není kompatibilní. Respektive S4 je tenčí a S4 Active je o pár milimetrů silnější.
    • Ale lze přizpůsobit "po domácku" kryt pro S4 a S4 Active.
    • Stačí vyříznout záda krytu pro S4 Active a vyříznout záda krytu S4 a záda S4 přilepit na kryt S4 Active.
    • A ejhle - Máte možnost mít akumulátor o nevídané kapacitě 7.500mAh i pro model S4 Active.

Perfektní display - zobrazuje realitu, rychlá odezva (pokud nemrzne) a výtečná barevnost.
    Velmi silný GPS přijímač.. Oceňuji
    Opravená verze Androidu 5.0.1 skutečně perfektní
    Wi-Fi Direct funguje dost rychle. Přenese i film o velikosti 7.5Gb během 10minut.
    Originální akumulátor není pro náročnější uživatele dostačující, ale lze alternativně zvětšit z originál 2.600mAh na 7.500mAh a to je skok jako hrom. Pak není třeba "tahat" za sebou prodlužovačku.

Konstrukce
Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Život bez omezení – Život je nejlepší prožít naplno. A právě to vám umožní nový mobilní telefon Galaxy S4 Active. Díky jeho odolnosti vůči prachu a vodě zachytíte to, co jiní nemohou.

Odolný společník pro dynamické aktivity

Představte si, že byste si mohli vzít svůj telefon s sebou na vyjížďku po poušti nebo jízdu na kajaku po řece. Mohli byste zachytit všechny tyto okamžiky a ještě více a dokonce se o ně ihned podělit s přáteli. Mobilní telefon GALAXY S4 ACTIVE má skutečnou ochranu proti stříkající vodě a zcela prachotěsný design, díky čemuž se můžete bez váhání vrhnout do jakékoli situace. Začněte žít svůj aktivní život s dokonalým společníkem.

Získejte lepší život se stylovými jedinečnými funkcemi

Nový mobilní telefon GALAXY S4 ACTIVE obsahuje nejrůznější inteligentní funkce původního telefonu GALAXY S4. Pomocí funkcí Akční snímek a Zvuk a foto můžete vytvářet živé vzpomínky, všechny ve vysoké digitální kvalitě. Funkce Bezdotykový náhled, Bezdotykové ovládání a Inteligentní posouvání vám poskytují rozšířené možnosti ovládání. Pětipalcový displej s rozlišením Full HD podporuje režim s vysokou citlivostí, který umožňuje dotykové ovládání i s nasazenými rukavicemi. Další výhodou je aplikace S Health s různým příslušenstvím, která vám přináší úplný plán péče o zdraví na dosah ruky.

Zachyťte okamžitě svůj podvodní příběh

Vezměte si telefon pod vodu a zachyťte své vzpomínky napořád. Mobilní telefon GALAXY S4 ACTIVE umožňuje fotografování a nahrávání videa pod vodou. Stačí stisknout tlačítko ovládání hlasitosti a ihned zachytíte všechny své úžasné okamžiky. Nový režim Voda vám umožňuje lépe zachytit vaše skvělé podvodní příběhy. S mobilním telefonem GALAXY S4 ACTIVE se můžete ponořit a vyfotografovat nebo natočit všechny své okamžiky pod vodou zcela bez problémů.

Neuvěřitelný výkon pro skvělou mobilitu

Při zajišťování maximální mobility ve venkovních podmínkách hrají důležitou úlohu všechny aspekty hardwaru telefonu. Výkonný čtyřjádrový procesor vám nabízí skvělý výkon a umožňuje vám vytvářet dynamické příběhy, zatímco výměnná vysokokapacitní baterie vám umožňuje volně vyrazit, kamkoli chcete, aniž byste museli zůstávat v dosahu nabíjecího kabelu. Díky nepřekonatelnému výkonu a mobilitě telefonu GALAXY S4 ACTIVE se budete moci věnovat svému dobrodružnému životu.

Sítě a bezdrátové připojení

LTE 4G

EDGE / GPRS (850 / 900 / 1800 / 1900 MHz)

LTE Cat 3 (800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 MHz) * V závislosti na trhu

HSPA+ (850 / 900 / 1900 / 2100 MHz) 802.11a/b/g/n/ac, HT80

Přímé připojení Wi-Fi

BT 4.0 (PBAP, DI, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, OPP, SAP, HID, PAN, MAP)

DLNA, MHL 2.0

KIES, KIES Air

Chipset

Čtyřjádrový aplikační procesor

Rychlost procesoru 1.9 GHz

Senzory

Snímač zrychlení, geomagnetický snímač, gyroskop, světlo RGB, barometr, snímač vzdálenosti, snímač gest

Konektivita

ChatON

ActiveSync

MDM/CCX/EAS/VPN/ODE/KNOX

OS

Android 4.2.2 (Jelly Bean)

Paměť

Paměť 16 GB

Fyzické specifikace

Rozměry (V x Š x H) 139.7 x 71.3 x 9.1 mm

Hmotnost bez baterie 153 g

Baterie

Standardní baterie 2600 mAh

Doba používání internetu až 8 hodin (3G)

Doba používání internetu až 8 hodin (LTE)

Doba používání internetu až 10 hodin (Wi-Fi)

Doba přehrávání videa až 10 hodin

Doba přehrávání hudby až 83 hodin

Doba hovoru až 15 hodin (W-CDMA)

Doba v pohotovostním režimu až 320 hodin (W-CDMA)

Doba v pohotovostním režimu až 290 hodin (LTE)

Audio a Video

Nahrávání: (MP4(H.264+AAC); Přehrávání: AVI WMV ASF FLV MKV MP4 3GP WebM

Přehrávání videa v rozlišení Full HD (1080p)

Nahrávání frekvencí až 30 sn./s

Formát zvuku: MP3, AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB / WB, OGG, FLAC, WAV, WMA, MIDI, SP-MIDI, XMF, i-Melody

Displej

• odolnost (7)
  • výdrž baterie (4)
  • vodotěsnost (3)
  • výdrž baterie (6)

• je to moc vynikajicí mobil
    • nejela mi v tom karta a hned mi padala sít

Doporučily mi ho znamý

• Nový, výkonější android
    • Na android dobré fotky
    • Strašné sekání (nejen) při aktualizacích

Telefon jsem dostala k vánocům, což jsem byla i mile překvapena, protože to je opravdu jiný level než S3 mini.. Sekání přišlo hned týden po obdržení, což jsem očekávala hned jak jsem ho dostala, přeci jen je to samsung. ALE, sekání probíhalo jen když jsem telefon asi příliš zatěžovala (U androidu platí, že vy se přizpůsobíte telefonu, ne on vám). Hned co jsem ale nepochopila, byly neustále aktualizace. Klidně i jednou, dvakrát za den, cca 10-15 aplikací. Nejlepší je v téhle době telefon vůbec nepoužívat, pokud nechcete přijít o nervy i o telefon. Viditelnost na slunci.. Jedním slovem strašná. Jas musí být na max, a přitom je furt vidět špatně. Je to za pár dní 5 měsíců od mého používání, a přemýšlela jsem nad koupi iPhonu, přesněji SE, ale nemohu se smířit s debilním stahováním písniček, ani s jejich store, a nakonec ani s tím, že nemá na ovládacím panelu tlačítko 'zpět'.. Co se týče vzhledu tohoto samsungu, otřesný.. Sice zde nejde tolik o vzhled jako o výkon, ale i tak, asi se nesmířím s tim, že tam má tlačítka, jako stará nokie.. Co se týče focení a natáčení pod vodou, přiznám se, na tuto akci jsem ještě neměla koule, byť to chci moc zkusit, a chci i vidět kvalitu pořízených fotografií. Když už jsme u toho fotoaparátu, zkráceně, záleží na osvětlení. Přední foťák je tedy opravdu děs běs.. Ale zadní ujde. Bohužel si neumí poradit s okolním světlem, což znamená, že když je objekt přesvícený, náš milý samsung ho přesvícený vyfotí a zase naopak. Když to shrnu, na bežného, nenáročného uživatele je telefon dobrý, na toho, kdo by čekal něco mimořádného, nedostačující.

• pěkný telefon

• Podpora 5GHz Wifi
    • Jemný a velký display
    • Kvalitní fotky a videa, na to ze je to telefon
    • Asi nebude aktualizace na android vetsi jak 5.0.1 :(

• Telefon budu mit 2 roky a zadne plus nevidim. Nadseny jsem z nej byl asi mesic pred prvni reklamaci.
    • Prvni reklamace baterie.
    • Druha reklamace ja neslysel volajiciho a on neslysel me. Ze servisu mi po mesici prislo zebje vse opraveno. Hned jsem to zkusil a ejhle ono to delalo znova takze treti reklamace. Aeevis nevedel co delat tak mi tam dali nove veci .
    • Chystam se na 4 reklamaci telefon je opet nemocnej.
    • Kdyz je vlhko telefon nereaguje
    • Strasne zabrzdeny
    • Pada signal jak wifi tak tel. signal.
    • Za 10 tisic jeste porad moc drahy a nekvalitni.
    • I kdyz telefon pouzivam malo baterie vydrti max 1.5 dne
    • Obcas se stane ze kdyz fotim fotka se neulozi
    • Sam od sebe se restartuje.

Shrnuti tento telefon ani za 5 tisic

• , zakoupeno v Alza.cz

• první začal zlobit a je v opravě. Byl jsem s ním spokojen.
    • Ve vlhku moc nefunguje displej.
    • Slabá baterie

Je chytřejší než já. Již jsem jej doporučil několika kamarádům.

• , zakoupeno v Antošmobil

• Potom také se dobře zvyká na hardwarové tlačítka.
    • Rozhodně jsem spokojen s tímto modelem od Samsungu.
    • Ale lze přizpůsobit "po domácku" kryt pro S4 a S4 Active.

Velmi silný GPS přijímač.. Oceňuji
    Opravená verze Androidu 5.0.1 skutečně perfektní

• Po dvou měsících nafouklá baterie - reklamováno - výměna.
    • Displej je velmi náchylný na poškození, oprava pouze výměnou, cena 4.500 Kč.
    • Při používání navigace se přehřívá až k 50°C!

Nedoporučuji

já si ho ještě nekoupil