Samsung Galaxy S3 Mini NFC I8190

WiFi
    Bluetooth

Samsung Galaxy S III mini - i8190 / 8GB

Design

GALAXY SIII mini připomíná minimalistický a organický design modelu GALAXY SIII s inspirací v přírodě. Vzhled tohoto telefonu je zaměřený na lidi a poskytuje ergonomické a pohodlné zážitky s vylepšenými možnostmi používání. Jeho tělo, které se pohodlně drží, a jemné křivky působí velmi přirozeně. 4" displej AMOLED

Tomu říkáme uvidět realitu. Nádherný 4 palcový displej Super AMOLED nabízí úžasné zobrazení a dovolí vám sledovat multimédia a webový obsah s perfektní ostrostí a brilantními barvami.

Operační systém Jelly Bean

Tento telefon je vybaven systémem Android™ 4.1 (Jelly Bean), což je nejnovější verze celosvětově nejvyhledávanějšího operačního systému pro inteligentní telefony. Systém Jelly Bean přináší rychlou, plynulou a uhlazenou grafiku spolu s novou funkcí Google Now™ ze skupiny Google Search™, jež vám předloží ty správné informace ještě před tím, než se vůbec stačíte zeptat.

Funkce Pop Up Play

Funkce Pop Up Play umožňuje odesílat textové zprávy i během sledování videa. Je velice kompaktní, přesto umožňuje provádět několik souběžných procesů. Už vám opravdu nic neujde.

Přímé volání

Mobilní telefon Samsung GALAXY S III mini dokonce rozpozná, když si chcete promluvit. Když někomu píšete zprávu a rozhodnete se, že mu namísto toho zavoláte, stačí přiložit telefon k uchu a funkce přímého volání automaticky vytočí číslo dané osoby. Už nemusíte pracně hledat v záznamech hovorů nebo v kontaktech. Nechejte práci na telefonu Samsung GALAXY SIII mini.

Funkce S Voice

Pokročilý software pro rozpoznání jazyka společnosti Samsung umožňuje odemčení telefonu vaším hlasem pomocí jednoduchých nastavitelných příkazů, ale umožní vám také hlasovým povelem přehrát oblíbené skladby, zvýšit či snížit hlasitost, naplánovat si program v kalendáři či automaticky spustit fotoaparát a začít fotografovat.

Inteligentní upozornění

Nebylo by skvělé, kdyby vám telefon poté, co ho vezmete do ruky, oznámil, co se událo, zatímco jste byli pryč? Mobilní telefon Samsung GALAXY S III mini pozná, že jste se vrátili, a krátce zavibruje, aby vás informoval o zmeškaných hovorech či nových zprávách. No není to úžasné?

Specifikace:

Celkem dobrý ty peníze

• - design
      • - kompatibilita
      • - zasekává se
      • - baterie se rychle vybíjí

Používám tento mobilní telefon něco přes rok, začal mi ignorovat telefonáty - vždy mi jen přijde SMS od operátora, že mi někdo volal, zvuk hovoru není kvalitní.
      Velmi náchylný na prostředí.
      Baterie mi při aktivním používání vydrží sotva 6 hodin.

• -Spolehlivost
      • -intuitivní ovládání
      • -bezvadně odladěné prostředí
      • -bez zbytečností,které normální člověk nepotřebuje
      • -optimální výdrž baterie(až 3 dny- dle způsobu použití)
      • - možná pro někoho menší interní paměť

Telefon jsem používal necelé tři roky a mohu konstatovat,že s tak dobrým telefonem jsem se doposud nesetkal.Po celou dobu se mi nestalo,že by tzv.''zkolaboval''.Já jsem ho pravidelně 1 x týdně restartoval a on se mi odvděčil spolehlivým fungováním.Ikdyž byl plastový,nikde nic nevrzalo,diplej měl rychlou odezvu,wifi,gps bezvadné.Byl to můj druhý '' chytrý'' v pořadí( předtím LG P 350), po něm jsem měl Samsung S-4 mini,teď mám Samsung J5 ale pořád mi nejlépe vyhovoval a dodnes lituji,že jsem ho dal pryč.

• rychlí,hezké barvy
      • někdy se zasekne