Samsung Galaxy S Duos S7562

dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
120 g
Kalkulačka

• , zakoupeno v Mironet.cz

• dual sim, cena
    • moc obycejny ve vsem, ale to ukazal az cas a narocnejsi pouzivani

pokud dual sim, kupte neco jineho, tohle je opravdu hodne elementarni zarizeni, a radsi uz ne android

• , zakoupeno v Alza.cz

průměrný mobil

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• vše co nabízí
    • nedostatečná povrchová úprava - loupe se

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
120 g

Dual SIM - telefon na dvě SIM karty: ANO
Konstrukce telefonu: dotykový; smartphone
Systém telefonu: Android 4
Interní paměť : 4 GB
Podporované paměťové karty / typ karty: microSD
GPS: ANO

Vzrušující zábava s velkým 4" displejem
Optimalizovaný systém Android ICS
Rychlý a výkonný

Služba Dual SIM Always On
Dual SIM Always On je revoluční služba, která zajišťuje, že nezmeškáte žádný hovor. Služba Dual SIM od společnosti Samsung vám umožňuje přijímat hovory, zatímco jste připojeni k internetu nebo dokonce když telefonujete prostřednictvím druhé SIM karty. Maximalizujte výhody spočívající v možnosti mít k dispozici dvě SIM karty současně!
Vzrušující zábava s velkým 4" displejem
Už žádné mžourání při čtení textu! Nepřicházejte o detaily při prohlížení fotografií nebo přehrávání videí! Na velkém čtyřpalcovém displeji lze pohodlně zobrazovat webové stránky, dlouhé e-maily, detailní fotografie a videa. Veškerý obsah uvidíte v brilantním podání s křišťálově čistým obrazem.
Optimalizovaný systém Android ICS
Tento mobilní telefon je vybavený nejnovějším operačním systémem ICS, který uživatelům nabízí vylepšenou grafiku a lépe uspořádané rozhraní, díky čemuž lze všechny činnosti provádět intuitivněji a s menším úsilím.
Rychlý a výkonný
Díky procesoru s výkonem 1 GHz tento mobilní telefon zvládá pokročilé operace rychle a elegantně. Bez námahy přepínejte mezi aplikacemi a provádějte více činností současně bez jakékoli prodlevy! S tímto mobilním telefonem už nebudete muset jen nečinně čekat.
Vzrušující služba Chat On na velkém 4" displeji
Služba ChatON od společnosti Samsung vám umožňuje komunikovat s vašimi přáteli prostřednictvím služby založené na telefonních číslech, která poskytuje více možností než jen zasílání okamžitých zpráv. Volně sdílejte multimediální obsah, chatujte ve skupině se všemi svými přáteli nebo dokonce vytvářejte své vlastní přizpůsobené animované zprávy!
Specifikace
Sítě a bezdrátové připojení
EDGE/GPRS GSM
Síť EDGE / GPRS 850 / 900 / 1.800 / 1.900 MHz
HSPA HSDPA 7.2
Wi-Fi 802.11b/g/n 2,4 GHz
Wi-Fi Direct Ano
Bluetooth Profily A2DP, AVRCP, GAP, HFP, HID, HSP, OPP, PAN, PBAP, PBA, SPP, MAP
All Share USB 2.0
Chipset
Typ Jednojádrový procesor
Frequency 1 GHz
Senzory
Snímač zrychlení, geomagnetický snímač, snímač vzdálenosti
Barva

• operační paměť (3)
  • ovládání (3)
  • výbava (3)
  • kvalita GPS (3)

• -ideální pro méně náročné spotřebytele
    • -Chvalitebné zpracování
    • -fotí 2560x1920 a natáčí 640x480,cožnení moc, ale stačí to
    • -má velice silnou svítilnu
    • -ze začátku 1,6GB paměti
    • -microsd karta lze vyjmout i bez vypnutí
    • -se silikonovým pouzdrem vydrží opravdu hodně
    • -malá baterie

-každý den ho používám a rovněž mi velmi často padá a jsem překvapený, že když mi spadl z 3.patra na beton(se silikonovým pouzdrem),tak ani škrábnutí a další den mi spadl z 1,6m na kostky ,tak taky nic.

• Přestože mám mobil už asi 4 roky, kromě odřených okrajů je jako nový. Mnohokrát mi spadl (i např. na betonu) a displej stále nepraskl, ani nemá škrábance
    • Možnost 2 simek
    • Po dlouhém používání - cca po 1 roce - výrazné zpomalení, obnova továrních dat pomohla jen na cca 1 den - kvůli tomu nemůžu vůbec už chodit na internet (vše strašně trvá)
    • Malá paměť (lze dohnat sd kartou)

Pokud mobil využijete spíše jen na hovory, smsky, poslouchání písniček a občasné hraní her, doporučuji.

Chcete-li ho ale spíše na hry, doporučuji si vybrat jiný typ.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• dual sim, cena
    • moc obycejny ve vsem, ale to ukazal az cas a narocnejsi pouzivani

• , zakoupeno v Alza.cz

průměrný mobil

• sám se občas restartuje
    • rozbilo se mi wifi připojení, už 2 dny se pořád zapíná
    • špatná kvalita fotek a videí
    • pořád se seká
    • malá pamět
    • když jsem si stáhla hru hrozně se sekala a někdy se ani nechtěla spustit
    • když mi někdo volá trvá dlouho než se mi ukáže kdo

Už nikdy!

• padne dobře do ruky
    • vyhovující velikost (akorát do kapsy)
    • pěkný vzhled (hlavně v provedení La'Fleur)
    • dobrá výdrž (i po několika pádech stále jako nový)
    • dostupnost mnoha ozdobných krytů
    • osvětlená tlačítka
    • jednoduché ovládání
    • dvě simky
    • po delším používání značné zpomalení
    • pořád se seká
    • častokrát reaguje na psaní až po nějaké chvilce
    • občas se sám vypíná
    • nutnost neustálého vracení do továrního nastavení (nepomáhá, po dvou dnech se znovu zpomalí)
    • slabá výdrž baterie
    • malá paměť
    • nekvalitní fotografie
    • stříbrný rámeček je náchylný k poškrábání

Tento mobilní telefon vlastním už dva roky, a za tu dobu už mě nespočetněkrát pozlobil. Na počátku se zdálo, že se jedná o solidní mobilní telefon, který běžel celkem plynule, ale velmi mě zklamal. Po čase se opravdu dost zpomalil. Tento mobil bych doporučila možná tak pro lidi, kteří mobil využívají pouze pro volání a psaní SMS zpráv. Sotva utáhne Messenger a Instagram, takže pokud jste nadšenci různých aplikací a her, tak vám tento mobil rozhodně nedoporučuji.

• Obe sim aktivni, fachci dobre
    • Na volani a sms slusny mobil, nic vic
    • Cena vysoka, vykon zadny
    • Neustale se seka
    • Smesne jednojadro s 1ghz
    • Za ty prachy mam o 90% lepsi dvousimkac
    • Jiz nikdy samsung
    • Nema not.diodu, aplikace jako noled atd.si delaji na tomto mt co chteji
    • Mala pamet rom, pouze 4gb z toho k pouziti 1.78gb, nelze presouvat aplkace na sd kartu
    • Fotak ani nekomentuju
    • Tlacitko hlasitosti primo naproti zap.tlacitka, takze pri rozsviceni displeje neustale menite hlasitost aniz byste chteli
    • Na slunci i pri nejvyssim jasu vidite h....

Volani a sms super, to zvlada celkem fajn, bohuzel uz nic vic a za tu cenu jsou o mnoho lepsi telefony.Takze to byl muj prvni a posledni predrazeny samsung.

• Hodně krát mi spadl na podlahu a nic se mu nestalo (nepodřený, neoloupali se okraje atd.)
    • Zvuk je dobrý
    • Za tu cenu je to dobrý telefon, ale jen na max. 1,5 roku
    • Na začátku se nesekal ale po více letech se sekat začal (mám ho 3 roky)
    • Rozbilo se mi Wifi připojení a stále to ukazuje že se zapíná
    • Začal se mi vypínat asi po 2 minutovém používání-vyřešila jsem to novou baterií
    • Někdy se sám vypne
    • Malá paměť, koupila jsem si SD kartu
    • Snapchat, Facebook atd. nespolupracují tak, jak by měli, jen Messenger je v pohodě
    • Pokud jsem si stáhla nějakou hru tak se strašně sekala a někdy ani nešla spustit

Tento telefon jsem si vybrala, protože jsem "přestupovala" z tlačítkového telefonu na dotykový a v těch dotykových telefonech jsem se ještě nevyznala. Tento telefon byl i za skvělou cenu (v té době cca 6 500 Kč). Po roce ještě šlapal tak, jak má, ale jak už jsem psala tak po 3 letech už se začne sekat a přestane pracovat tak, jak by měl.

• Všechno

Horší telefon sem ještě neviděl. Fakt strašný

• dual sim
    • kvalita fotek
    • první rok - vše v pořádku
    • po roce užívání se občas sám restartoval
    • po dvou letech - neustále sekání, časté vypínání. Často telefonuju - zhruba 3 hodiny denně a během hovoru se mi telefon klidně 5x sám vypne. Když mám současně zapnutou wifi.
    • Příchozí hovor - často jen zvoní, zhasnutý displej, nevidím, kdo mi volá.

První rok super, nejsem nijak náročná. Po roce se občas sám vypnul, restartoval, seknul.. Budiž. Ale po dvou letech, přesně po uplynutí záruky, se nehorázně zhoršil. Jsou stále nějaké problémy. Nedoporučuju, pokud chcete kvalitní telefon, který vydrží dlouho.