Recenze Samsung Galaxy Note Edge N915

Zakoupeno v H-mobil

• Tužtička
  • Zahnutý displej
  • Zatím nic

Spolehlivý a vynikající přístroj.

Ověřený zákazník Max-shop.cz

Jirka L.

Přidáno: 20. října 2015

Zakoupeno v Max-shop.cz

• Krásný telefon, elegantní
  • Boční lišta je praktická, dá se s ní pracovat velmi intuitivně
  • Bezvadný display
  • Velmi kvalitní výrobek
  • Hůře se drží v ruce, vzhledem k šířce a úzké hraně na zakřivené části displaye v porovnání s Note 4
  • Boční lišta by si zasloužila o dost větší využití, konkrétně u tohoto telefonu se už dále nevyvíjí
  • Menší display proti Note 4
  • Někdy vyskakující boční lišta leze na nervy, ale je to asi o zvyku a sžití s přístrojem. Je ale pravda, že ikony na boční liště jsou až neuvěřitelně stabilní a nikdy se je nepodařilo zmáčknout omylem
  • Menší baterie oproti Note 4
  • Vypínací tlačítko nahoře, někdy je to ale výhoda, omylem ho nezmáčknete (jako na boku)
  • Pro někoho maličkost, ale při všech recenzích bylo tlačítko fotoaparátu na černé boční liště. Někdo to považoval za nevýhodu, ale já v tom viděl obrovskou výhodu. Telefon se sice musel držet jiným způsobem ale v případě držení jednou rukou bylo toto velice stabilní. Měl jsem to i předem natrénované. Při prvním spuštění bylo tlačítko na svém místě, přesně tam jde jsem jej očekával. Jaké bylo moje překvapení, kdy po automatické aktualizaci na Lolipop se tlačítko přesunulo standardně na dispay a již to nelze změnit. A to ani při vrácení do továrního nastavení. Zjistil jsem následně, že to nemá s operačním systémem souvislost. Prostě jsem to bral víceméně jako podraz a první náznak laxnosti Samsungu ve vývoji tohoto telefonu Note Edge.

Tento telefon jsem si vybral pro jeho výjimečnost. Už při jeho prvním představení na trhu mne velice ohromil. Nevynechal jsem snad jedinou recenzi. Jelikož jsem ho až tak nutně nepotřeboval, objednal jsem si jej teprve nedávno. Do té doby jsem neměl možnost si ho osahat naživo, jelikož v obchodech se vyskytoval a vyskytuje pouze velmi sporadicky. Po zakoupení jsem byl docela rozčarován a to jeho šířkou a to mám ruce "jako lopaty". Navíc, to že je telefon širší jsem dobře věděl a jeho rozměry znám. Téměř čtrnáct dní jsem se snažil a telefonem sžít, ale pocitu, že mi telefon každou chvíli vypadne z ruky se nedařilo zbavit. Nakonec jsem se rozhodl Edge vrátit a pořídit si Note 4, který padne do ruky velice dobře. Další možnost je počkat na Note 5 (pokud se na náš trh v dohledné době dostane).

Ovládání mobilního telefonu: Složité
Ověřený zákazník Antošmobil

Luboš Kliman

Přidáno: 28. srpna 2015

(Upraveno 28. srpna 2015)

Zakoupeno v Antošmobil

• Úžasný telefon

Dokonalý telefon a výborný obchod...naprostá spokojenost...

Ověřený zákazník Bestcena

Jarda L.

Přidáno: 26. července 2015

(Upraveno 26. července 2015)

Zakoupeno v Bestcena

• Použité technologie a materiály.
  • Výkon telefonu.
  • Kvalitní fotoaparát.
  • Využitelnost panelu edge
  • Čtečka otisků prstů

Ověřený zákazník Mobilihned.cz

Přidáno: 24. května 2015

Zakoupeno v Mobilihned.cz

• Top model od Samsungu, vynikající displej, zajímavé funkce druhého zakřivenėho displeje, možnost rychlého dobíjení, ideální zařízení pro toho kdo chce velky tabletofon.
  • Trochu se hůř drží kvůli zakřivení a větší šířce oproti Note 4

Je to super univerzální zařízení, v současné chvílí nevím o lepším.

samsungmania.mobi...

Přidáno: 19. května 2015

Samsung Galaxy Note Edge: svět za rohem [recenze] – SamsungMania.cz

Tabletofon s displejem na bok prošel naším redakčním testem. Oproti předpokladům se telefon nakonec dostane do prodeje i v ČR.

Celá recenze na samsungmania.mobi...

smartmania.cz

Přidáno: 23. března 2015

Recenze Samsung Galaxy Note Edge: Na hraně dokonalosti - SMARTmania.cz

Galaxy Note Edge pravděpodobně poznáte na první pohled. Zakřivený displej je v tomto případě výrazným charakteristickým prvkem, který slouží pro zobrazování dodatečných informací. Dokáže si ale obhájit svoji vysokou cenu?

Celá recenze na smartmania.cz
Ověřený zákazník www.mobilsmart.cz

Nikola

Přidáno: 26. února 2015

Zakoupeno v www.mobilsmart.cz

• Lišta na boku telefonu-no super. Rychle si na ni člověk zvykne :-) Na to, jak je mobil velký, tak je extra lehounký
  • Nabíjím každý den

Bála jsem se tohoto kupu, ale jsem velice spokojná. Jen mě mrzí, že tel už je třetím týdnem v prodeji a ještě není k sehnání fólie na displej a originální obal od Samsungu... To trochu nevymysleli :-) Ale tento mobil určitě doporučuji

tech.ihned.cz

Přidáno: 22. února 2015

Samsung Galaxy Note Edge: Krásný a výkonný telefon s displejem za roh

Je těžké nepodlehnout kouzlu Galaxy Edge. Telefon, který má obrovský Super AMOLED displej „až za roh“, zaujme na první pohled. Samsungu se po představení řady Note s velkými displeji a dotykovým perem podařilo vytvořit další jasně rozpoznatelnou novinku. Zahnutý displej má jasnou estetickou úlohu. Odlišuje telefon od Samsungu od konkurence na první pohled a firma ze stejného důvodu plánuje displej zahnutý na hranu telefonu i u Galaxy S6, který se představí počátkem března v Barceloně.

Celá recenze na tech.ihned.cz
Ověřený zákazník NEJMOBILY.CZ

Dominik Forrester

Přidáno: 8. února 2015

Zakoupeno v NEJMOBILY.CZ

• Jedinečný design
  • Skvělý pro práci
  • Dobře se drží v ruce
  • Plné nabití během jedné hodiny
  • Snad jen vyšší prodejní cena

Tento Telefon jsem si vybral proto, protože ještě není k dostání v ČR a internetový obchod nejmobily.cz byl jeden z mála, který jej nabízel. A jelikož mám rád nevšední design a nechci to, co má dnes každý druhý, rozhodl jsem se pro Note Edge. Telefon je designově velmi povedený a jeho používání je perfektní. Díky zaoblené hraně a možnosti navolit si ikony dle své potřeby a množství používání je i u velké uhlopříčky ovládání snadné. Hodí se jak pro práci, tak pro běžného uživatele. Telefon funguje skvěle, nad mé očekávání. Výdrž baterie není nějak závratně excelentní, ale to je bohužel daň za QHD displej. Nicméně telefon je při úplném vybití nabit do 100% během hodiny. Kvalita zpracování je perfektní. Dále oceňuji možnost použití až 128GB microSD.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den
Hodnotím se jako: Běžný uživatel

Přidáno: 16. ledna 2015

Samsung Galaxy Note Edge: Videorecenze

Videorecenze chytrého telefonu Samsung Galaxy Note Edge, který nabízí stejné hardwarové parametry jako Galaxy Note 4, navíc se ale pyšní zakřiveným displejem na pravé straně.

smartmania.cz

Přidáno: 12. listopadu 2014

Galaxy Note Edge míří na český trh: Vyzkoušeli jsme novinku se zakřiveným displejem (videopohled)

Téměř exotický Samsung Galaxy Note Edge se měl původně prodávat jen v několika vybraných zemích, ale nyní to vypadá, že se na začátku příštího roku novinka objeví také v České republice a na Slovensku (+ video).

Celá recenze na smartmania.cz

Přidáno: 10. listopadu 2014

Samsung Galaxy Note Edge: První dojmy

Máme pro vás dobré zprávy – Samsung Galaxy Note Edge by se měl na začátku příštího roku začít prodávat v ČR a na Slovensku. V tomto videopohledu se na novinku podíváme a ukážeme si, k čemu všemu se dá zakřivený displej využít.

Ověřený zákazník Alza.cz

David zeman

Přidáno: 3. března 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• všechno nej
  • nic neexistuje

super

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Více než dva dny

LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ