Samsung Galaxy Note 9 N960F 128GB Single SIM

Prémiový výkonný telefon s největším bezrámečkovým displejem v řadě Galaxy, dlouhou výdrží, inovovaným perem S Pen a skvělým duálním zadním fotoaparátem s variabilní clonou...
8 590 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z elektroshock.cz

Skladem • Více variantZdarma97 % • 3 417recenzíDalší informace

S Note 9 přichází víc než jen pouhá evoluce. Oblíbené pero S Pen, integrované přímo v těle telefonu, například dostalo připojení skrze Bluetooth, čímž pádem ho můžete využít i jako dálkový ovladač k prezentacím či jako dálkovou spoušť fotoaparátu. Ten se nově může pochlubit dvojicí senzorů s optickou stabilizací, dvojnásobným optickým zoomem a variabilní clonou, která vám umožní pořizovat úchvatné snímky na denním světle i v temnotě noci. Pozadu Note 9 nezůstal ani v oblasti výkonu, kde se může pochlubit osmijádrovým procesorem vyrobeným nejmodernější technologií, jež nejenom zvyšuje výkon, ale také šetří baterii. Ta vyniká svoji kapacitou, zaručuje celodenní provoz a potěší možností bezdrátového nabíjení. Těšit se můžete také na ultrajemný bezrámečkový displej či tenký elegantní design.

Výkon pro práci i relax

Telefon se pyšní použitím nejmodernější 10nanometrové technologie, která osmijádrovému procesoru s minimální spotřebou dodává 155 % výkonu předchozí generace. K tomu nezapomeňte připočítat ještě nadstandardních 6 GB operační paměti a silnou grafickou jednotku výkonnější o 23 %.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v mobilTEL.cz

• Je to Samsung, starsi spickovy model, ale stale perfektni. Neni co k tomu dodat. Za cenu do 12 500 kc, je fantasticky.
    • Nic jsem neshledal.

• Fotoaparát
  • , zakoupeno v Mobil Pohotovost

Vybral jsem si jej, protože teď mám note 3, který slouží bez problémů a ten Pen mi taky vyhovuje. Jinak zatím nemohou hodnotit. Ještě jsem se s ním úplně neseznámil, ale dle recenzí a různých popisů myslím že bude super a navíc je to pořádný skok z note 3 na note 9. Note 10+ je samozřejmě novější generace jak vybavením tak designem, ale na mě je už moc moc drahý.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Od rána do večera

Telefon sice disponuje ohromným výpočetním výkonem, díky chytře zabudované baterii o kapacitě 4 000 mAh vás však hravě dokáže provést celým dnem. Bez ohledu na to, jak moc nabitý a náročný bude. V případě, že tuto dávku energie přeci jen vyčerpáte, telefon stačí jednoduše položit na bezdrátovou nabíječku.
Od rána do večera

Konec mazání dat

Note 9 vám umožní nosit všechna vaše data v jedné kapse. Můžete jej totiž jednoduše doplnit o paměťovou kartu o velikosti až 512 GB, a mít tak k dispozici doposud nevídanou kapacitu pro všechny své fotografie, videa, hudbu, filmy a další soubory, kterých se nemusíte ani na cestách bez připojení k internetu vzdávat.
Konec mazání dat

Mobilní herní konzole

Zásluhou nebývale výkonných komponent, inovativního vodního chlazení, ultrarychlého připojení k Wi-Fi i mobilnímu LTE, obrovského displeje nebo například stereo reproduktorů se zvukem Dolby si telefon zamilují i ti nejnáročnější hráči a vybíraví konzumenti různorodého multimediálního obsahu. Dejte sbohem zásekům, prodlevám a neustupte kompromisům.
Mobilní herní konzole

Nekonečně dobrý displej

Ikonický Infinity displej, který změnil designové směřování smartphonů, přichází na Note 9 v doposud největší úhlopříčce 6,4 palců. Bezrámečková konstrukce a zahnuté okraje dovolí displeji pokrýt drtivou většinu přední plochy a spolu s technologií Super AMOLED dává skvěle vyniknout sytému obrazu s dokonalou černou. To vše v širokoúhlém poměru stran a ultrajemném rozlišení QHD.
Nekonečně dobrý displej

Pevná konstrukce, elegantní design

V místech, kam nedosahuje prostorný zahnutý displej, naleznete kombinaci pevného kovu a tvrzeného skla Gorilla Glass, které v nových generacích odolá jak škrábancům, tak i nárazům. Navíc je Note 9 vodotěsný až do hloubky 1,5 metru, kde bez úhony vydrží 30 minut, a přináší maximální ochranu i proti těm nejmenším prachovým částicím.
Pevná konstrukce, elegantní design

Nová definice stylusu

Přímo v těle telefonu se ukrývá jedno z největších lákadel zařízení, kterým je redefinovaný stylus S Pen. Připojení obstarává spolehlivá technologie Bluetooth, která pero de facto proměňuje v dálkový ovladač, jímž můžete snadno ovládat například prezentace nebo ho využít jako dálkovou spoušť fotoaparátu. Tenký hrot zaznamená 4 096 úrovní přítlaku, takže stylus využijete i k vyjádření svého uměleckého já.
Nová definice stylusu

Fotoaparáty přesné jako lidské oko

Dvojice 12megapixelových senzorů vám umožní i bez hlubokých fotografických znalostí pořídit úchvatné snímky. Inteligentní automatika se postará o nejvhodnější nastavení a v případě nutnosti poradí nebo vás upozorní například na to, že snímaná osoba mrkla. Zažijte dvojnásobný optický zoom, variabilní clonu umožňující skvělé fotografie bez ohledu na okolní světlo, optickou stabilizaci a HDR, které věrně zachytí jak světlé, tak i tmavé části scény.
Fotoaparáty přesné jako lidské oko

Stolní počítač ve vaší kapse

Připojíte-li telefon k velkému monitoru, otevře se před vámi plnohodnotná plocha, jakou znáte z klasického stolního počítače. S připojenou klávesnicí a myší tak pohodlně zvládnete napsat i delší dokument či vytvořit prezentaci. Když máte hotovo, stačí se jen odpojit a svoji práci si v kapse odnesete s sebou.
Stolní počítač ve vaší kapse

Na příslušenství se nezapomnělo

S telefonem Note 9 přichází do prodeje také spousta příslušenství. Objevte pohodlné nabíjení prostřednictvím bezdrátové nabíjecí podložky, bezdrátová sluchátka Gear IconX nebo přesně padnoucí pouzdra či kryty. Rychlonabíjecí adaptér, nadstandardní drátová sluchátka AKG, výměnné hroty pro pero S Pen a praktické kleštičky pro jejich výměnu však naleznete přímo v balení.
Na příslušenství se nezapomnělo

Prémiový chytrý telefon s největším Infinity displejem v řadě Galaxy, inovovaným perem S Pen a skvělým duálním zadním fotoaparátem. 6.4“ displej Quad HD+ s rozlišením 2960 x 1440 bodů, 8jádrový procesor Exynos 9810 4x 2.7 GHz a 4x 1.7 GHz, 6 GB operační paměti, 128 GB interní paměť, slot pro paměťové karty microSD; fotoaparáty: zadní 12Mpx Super Speed Dual pixel F1.5/F2.4 OIS a 12Mpx 2x zoom OIS, přední 8 Mpx F1.7 AF, LTE cat.18, Bluetooth, NFC, WiFi ac, GPS/Glonass/BDS/Galileo, USB Type-C, podpora bezdrátového nabíjení Qi, čtečka otisků prstů, snímač oční duhovky, identifikace tváře, odolné provedení IP68, rychlé nabíjení, podpora DeX, zvuk kalibrovaný AKG, 4000 mAh baterie, platforma Android.

Dokumenty

• , zakoupeno v mobilTEL.cz

• Nic jsem neshledal.

• Fotoaparát

• , zakoupeno v iMobily.eu

• Má všechno co současná diba nabízí a je to top foto mobil.
    • V dnešní době je nevýhoda strach, že pristroj upadne a praskne displej. Ale co by človek nechtel, kdyz sebou nosi malou televizi.
  • , zakoupeno v iMobily.eu

• Vyhovující manažerský telefon.

-spousta bloatwaru
    -telefon neni ani zdaleka rychly jako Mi 9 nebo 6T. Mi9 za polovicni cenu ma temer 2x skore v OS benchmarku, coz je poznat
    -ultra tezky, nedejboze s LED obalem (270g!), bacha na Mi 9, ten samej superamoled a omnoho lehci
    -ctecka je vzaaaadu
    -infra v noci nefunguje
    -baterie mi nevydrzi ani den, ale mam Vodafone a ten ma mizerny signal (na wifi vydrzi klidne 2 dny)
    -oproti Mi 9 pomale QC i QI
    +da se rootnout celkem dobre i bixby premapovat
    +-s-pen je na hrani prvni den, pak omrzi
    +neni na obrazovce vyrez ani "oci" mimozemstana E.T.
    Nezapominat, je tezky jak krava a ctecka pekne vzadu.

• , zakoupeno v iMobily.eu

Pro mne výborný pracovní nástroj. Dokonalý display, dostatek výkonu a překvapivě nadprůměrné výdrž.

můj nejoblíbenější skin ( takzvaný oblek na postavu ve Fortnite) se nazývá Galaxy Skin a dá se získat když stáhnete Fortnite v galaxy apps na zařízení Samsung galaxy note 9 nebo tab s4 a zahrajete na mém účtě 3 dokončené hry ( musí vás někdo zabít) už 2dny kontaktovavam lidi bez přestávky doufám, že mi pomohou, ale bez výsledků. Kdyby to pro mě někdo udělal znamenalo by to pro mě hodně díky v případě že bys mi chtěl pomoct získat ten skin kontaktoval bys mě na email prosím [email protected] díky a mohli bychom se dohodnout i na nějaký finanční odměně

• Výborně vybavený telefon s velkým akumulátorem a aktivním dotykovým perem. To je Samsung zrozený hlavně pro práci, ale t...

Zobrazit celou recenzi na www.mobinfo.cz

• Prostě po všech stránkách nejlepší mobil roku 2018
    • Co se mě týká, tak mu nic zásadního nechybí
    • Mohl jsem si počkat ještě měsíc, než se začne prodávat Note 10, protože bych devítku sehnal o polovinu levněji. :-D
    • Jinak o žádné jiné nevýhodě nevím