Samsung Galaxy K Zoom C115

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v VK Servis

• Fotak, opticka stabilizace se proste super :) I baterka vydrzi dva dny (bez intenzivniho foceni, to potom nabijim kazdy den)
    • Je velký, ale jen proti moderním telefonům, když si vzpomenu co za cihly jsme s sebou vlaceli pred par lety a nikomu to neprislo...

Pekny telefon s fotakem, diky nemuz jsem s sebou uz dlouho nevzal nejen obyc fotak, ale i druhy se zoomovaci optikou. Clovek to ma vsude s sebou a ja dost fotim, proste jasna volba.

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Perfektní fotoaparát.
    • S produktem jsem spokojena.
    • Větší.

Mobil jsme si pořídila kvůli dobrému fotoaparátu.
    Fotím, kudy chodím a fotky jsou opravdu pěkné.
    Fotoaparát má zoom, tak velikost musíme oželet.

• , zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• -Rozměry: lepší zpracování oproti předchozímu modelu S4 Zoom
    • -CPU 6ti jádrový procesor
    • -RAM 2GB
    • -HD display
    • Rozlišení fotek v širokoúhlém formátu 16:9 možno jen ve dvou rozměrech a to 2MP a 15MP. (S4 zoom: 2,9,12MP)
    • Zmizelo ovládání zoomu z displeje
    • Zvuk ve videu při zoomování je mono. (na pc je to pak znát)
    • System android 4.4 jako poslední možný.
    • barvu schémata nemožné změnit
    • V balení žádná folie na display, mobil v černé barvě a všechno příslušenství v bílé...
    • Chybí notifikační led (lze vyřešit přes aplikaci)
    • Chybí přisvětlení LED k natáčení videa nebo jako svítilna jako měl např. Sony Ericsson C905 (xenon + led)

Od prázdnin 2013 jsem vlastnil Samsung Galaxy S4 Zoom, který stál necelých 12000 Kč. Za rok vyšel nástupce Samsung Galaxy K Zoom za 13 tisíc a cena skoro neklesala. Až teď po skoro dvou letech se dal sehnat ve výprodejích za 7 tisíc.
    Snad jeden z mála mobilů co má xenonový blesk a proto jsem jej koupil. Fotky jsou díky tomu mnohem lépe osvětlené.
    Uvidíme jak dlouho vydrží optika bez prachu. U předchozího modelu se po roce docela zanesla a to pak bylo vidět na přiblížených fotkách.

Konstrukce
Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Skutečná optika a snadné snímání - inteligentní telefon je nyní i výkonným fotoaparátem. Vychutnávejte si jeho přenositelnost, vezměte si ho s sebou všude kam se vydáte a sledujte, jak před vámi ožívají neuvěřitelné fotografie. Telefon GALAXY K zoom je nabitý výkonnými funkcemi, před kterými budou mít respekt i profesionálové. Jeho světlý snímač BSI s rozlišením 20,7 MPix zajišťuje dokonalé záběry i v nedostatečných světelných podmínkách, zatímco integrovaný čip ISP vytváří ještě ostřejší detaily. Výkonná optika v neuvěřitelně tenkém těle - nová technologie výsuvného objektivu činí tento inteligentní telefon s 10násobným optickým zoomem výkonným a zároveň pozoruhodně tenkým. Získáte tak ostrost skutečné optiky v zařízení s elegantním tělem. Fotoaparát je vybavený funkcí zoomování pomocí prstů a rychlého zoomování jediným dotykem, díky čemuž se mimořádně snadno používá.

Ke každému smartphonu Samsung GALAXY K zoom si nyní můžete zcela zdarma stáhnout oblíbenou off-line navigaci HERE

Kromě toho, že je navigace kompletně v českém jazyce, není při jejím používání nutné využívat datové připojení - stačí si stáhnout mapy požadované země nebo státu do telefonu a jste připraveni vyrazit: naskočte do auta, cestujte vlakem nebo se jen procházejte s pomocí navigace až do svého cíle.

Navigaci lze stáhnout zde:

Počet jader 6

Frekvence procesoru 1700 MHz

Operační paměť 2 GB RAM

Operační systém

Google Android 4.4 (Kitkat)

Monitor 4,8 "

Rozměry (Š × V × H) 137,5 x 70,8 x 16,6

Hmotnost 200 g

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Perfektní fotoaparát.
    • S produktem jsem spokojena.
    • Větší.

Mobil jsme si pořídila kvůli dobrému fotoaparátu.
    Fotím, kudy chodím a fotky jsou opravdu pěkné.
    Fotoaparát má zoom, tak velikost musíme oželet.

• , zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• -CPU 6ti jádrový procesor
    • -RAM 2GB
    • -HD display
    • Zmizelo ovládání zoomu z displeje
    • Zvuk ve videu při zoomování je mono. (na pc je to pak znát)
    • System android 4.4 jako poslední možný.
    • barvu schémata nemožné změnit
    • Chybí notifikační led (lze vyřešit přes aplikaci)

• Fotoaparát
    • Váha
    • Velikost
    • Tloušťka
    • Akumulátor

Zakoupil jsme bazarový tento smartphone a musím ho hodnotit kladně až na pár věcí. Osobně mám raději tabletophony tudíž větší 5 palcům což tento smartphone bohužel není ale pokud chcete photophone tak je toto jistě dobrá volba stejně jako Lumia 1020/1520/950 které jsou stále k zakoupení ale ovšem někomu nemusí vyhovovat operační systém WP. Další věc kterou bych telefonu vytknul je váha ale ovšem je to díky jemu kvalitnímu fotoaparátu což také přináší jeho nevhodnou tloušťku. Akumulátor je další slabota tohoto smartphonu s IPS displayem s rozlišením 1280*720 a výkonným procesorem bych tedy osobně čekal větší kapacitu akumulátoru než 2340mah. MIle mě překvapilo HW tlačítko fotoaparátu se kterými jsem se většinou setka spíše u Lumií nebo u Sony nikoli u Samsungu, za to samsung chválím na jedničku, ovšem za co je nechválím že pro majtele Samsung Galaxy K Zoom C115 nemají pochopení a nepřipravily aktualizaci na Android 5,0 nebo 5,1 Lolipop a budete se muset uspokojit s 4,4,2 KitKat. Další pozitivní věc je 2GB ram při čem po prvním spuštení je k dispozici necelá 1GB ram není to žádná výhra ale rozhodně lepší jak dnešní smarphony za pár kaček s 1GB ram a po prvním spuštěním máte k dispozici 300-400MB ram což o všem u toho Samsungu nehrozí. Také mě příjemně potěšil blesk který je schopen osvětlit místnost zhruba 5-7 metrů a pomůže vám za horších světelných podmínek udělat kvalitní fotografii.

• Všechno je v pohodě
    • Na selfie tyč je těžký
    • Nejde s nízkou fotit na selfie tyči(naskočí vám pouze zaměření)

Nějlepší je si ho koupit

• , zakoupeno v VK Servis

• Skvělý fotomobil s manuálním nastavením, jako u každého digitálního fotoaparátu, a zrcadlovek.
    • Snadné zacházení.
    • Desetinásobný optický zoom je opravdovou výhodou.
    • Díky 20 megapixelům pořizuje obrázky ve skvělém rozlišení.
    • V základním vybavení obsahuje i program Studio, ve kterém se dají fotky jednoduše upravovat do skvelých podob.
    • Na fotomobil má poměrně špatnou světelnost objektivu, tudíž se nehodí na focení při špatných světelných podmínkách.
    • Čip o velikosti 1/2,3 palce je občas nedostačující.
    • S hmotností 200 g je těžší, než většina podobných přístrojů a není vhodný pro dlouhé rozhovory po telefonu bez Handsfree, či focení s dlouhým časem, bez stativu.

Celkově je toto zařízení skvělé pro fotografy začátečníky a mírně pokročilé. Z důvodu potřeby nového fotoaparátu a touze po novém telefonu s Androidem je toto pro mě skvělou kombinací obou. Doporučuji lidem, kteří rádi fotí věci např. na dovolené a neradi s sebou tahají fotoaparát a mobil zároveň. Pro každodenní focení to není ten nejlepší stroj, ale rozhodně vám postačí a cenově je velice výhodný. Doporučuji podívat se i na nějaké videorecenze. Ode mě velký palec nahoru!

• , zakoupeno v VK Servis

• výborné zpracování, dokonalý foťák
    • minimum příslušenství (obal, folie atd. )

Skvělý stroj pro fandy focení, pokud potřebujete spíše telefon, určitě NE, poměrně velký, ale foťák fakt dobrý

• , zakoupeno v VK Servis

• Výborný fotoaparat a telefon v jednom
    • Výdrž baterie
    • obal nedostupný v cr

V podstatě není na co si stěžovat, je super

ok

• , zakoupeno v mobilprovás

• super fotky
    • váha

chtěl jsem ho ,tak ho mám.