Samsung Galaxy Grand Prime G530

Povedený design tohoto telefonu bude zřejmě tím prvním, co vás zaujme. Elegantní štíhlé tělo s detailním propracováním a velkým displejem opravdu přitahuje pozornost. Tím to ale jenom začíná. Galaxy Grand Prime si vás získá i tím, co skrývá uvnitř – nabitým systémem, výkonným procesorem a baterií, která něco vydrží. Okouzlující je také fotoaparát, se kterým pořídíte špičkové širokoúhlé autoportréty. Tento smartphone je prostě vaší příští srdcovou záležitostí.

Tenký, přesto výkonný

Štíhlé tělo má tloušťku pouhých 8,6 mm, a přesto v sobě skrývá vysoký výkon a všechny funkce, které potřebujete. Jeho štíhlost však neznamená, že je malý - ohromí vás velkým 5palcovým displejem s rozlišením qHD, který vás nebude v ničem omezovat.

Konstrukce

• Rychlý
    • Přehledný android
    • Dobře se drží
    • Dobře reaguje na dotek
    • Jako u všech telefonů výdrž baterie, když na něm hraju, musím denně nabíjet.
    • Nejsem zvyklý na tak velký mobil.

Mám ho něco přes týden a zatím maximální spokojenost, GPS se chytá téměř okamžitě, neseká se, kvalitní foto i video, jen škoda že nemá automatický jas.

Konstrukce
Odolné
Produktová řada
Samsung Galaxy Grand Prime

Software nabitý funkcemi

Ne každý telefon se může pochlubit operačním systémem opravdu nabitým funkcemi. Galaxy Grand Prime ale ano! Využívá systém Android KitKat, který díky spoustě užitečných funkcí zvyšuje užitek z telefonu, usnadňuje jeho používání a zlepšuje vaši produktivitu.
Software nabitý funkcemi

Neuvěřitelně výkonný

Zařízení v sobě ukrývá výjimečný výkon. Galaxy Grand Prime pohání čtyř jádrový procesor, který vám dopřeje bezproblémový a plynulý multitasking bez ohledu na to, kolik aplikací právě používáte.
Neuvěřitelně výkonný

Baterie s velbloudí výdrží

Při kapacitě 2600 mAh se nemusíte obávat, že by baterii telefonu došla šťáva v nevhodnou chvíli. S takovou výdrží můžete celý den do sytosti poslouchat hudbu, sledovat videa i používat oblíbené aplikace.
Baterie s velbloudí výdrží

Fotoaparát s ultra širokým zorným polem

Galaxy Grand Prime je ideální volbou pro milovníky selfie fotografií. Díky přednímu 5Mpix fotoaparátu a ultra širokému zornému poli 85 stupňů dostanete do záběru víc přátel a okolního pozadí, takže své zážitky zvěčníte snadněji a kvalitněji.
Fotoaparát s ultra širokým zorným polem

Samsung G530 Galaxy Grand Prime White
Špičkový smartphone s okouzlujícím tenkým tělem, velkým displejem nabízí mimořádný výkon, perfektní fotoaparát a spoustu užitečných funkcí.
Elegantní tělo a displej
Pouhých 8,6 milimetrů silný telefon Samsung Galaxy Grand Prime je kombinací sofistikovanosti a vysokého výkonu. Nabízí všechny funkce, které potřebujete k zábavě na cestách, v podobě elegantního a moderního zařízení. Štíhlý však neznamená malý: 5" displej qHD se postará o to, že Váš styl nebude nic omezovat.
Smartphone Samsung G530 Galaxy se řadí svým 5palcovým displejem mezi phablety. I přes šířku telefonu perfektně padne do ruky a skvěle se vejde i do kapsy. Rozlišení displeje nabízí 960 x 540 bodů.
Výkon
Telefon GALAXY Grand Prime je vybavený výkonným čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,2 GHz. Procesoru sekunduje velmi výkonný grafický akcelerátor a operační paměť 1GB RAM. Nebojte se náročných operací a naplno využívejte multitasking bez ohledu na to, kolik aplikací máte spuštěných.
Operační systém Android KitKat
Telefon GALAXY Grand Prime využívá nejnovější verzi operačního systému Android KitKat 4.4. Je nabitý spoustou užitečných funkcí, které usnadňují jeho používání, zvyšují výkon a zlepšují Vaši produktivitu. Jedná se o jeden z mála inteligentních telefonů v této kategorii, které jsou vybaveny operačním systémem KitKat.
Výborný fotoaparát
Autoportréty s kamarády nevypadaly nikdy lépe. S telefonem Samsung G530 Galaxy Grand Prime zachytíte krásné fotografie či selfíčka. Zadní foťák s rozlišením 8MPx rozlišením, autofokusem a bleskem zachytí každý detail. Přední 5MPx fotoaparát s ultraširokým zorným polem dokáže vyfotit Vás i přátele zorným úhlem 85 stupňů. Autoportréty dostávají nový rozměr. Širší zorné pole znamená, že do každého záběru dostanete více přátel a více pozadí. I předním fotoaparátem získáte ostré a úžasné fotografie, které si nebudete chtít nechat pro sebe.
Dlouhá výdrž baterie
Se smartphonem Samsung G530 Galaxy Grand Prime se už nemusíte obávat, že se Vám vybije telefon v nevhodný okamžik. Telefon Galaxy Grand Prime nabízí baterii s kapacitou 2.600 mAh, takže můžete sledovat video, poslouchat hudbu a používat aplikace ještě déle.
Paměť
Pro své fotografie a multimédia je připraveno 8GB interní paměti a možnost rozšíření o MicroSD kartu až o 64 GB.
Mezi další výhody vybavení patří LTE konektivita pro bleskové stahování dat, přehrávání on-line videí a surfování po internetu. V neznámém prostředí oceníte GPS. Dále se může hodit NFC, Bluetooth, WiFi, microUSB konektor, 3,5mm jack a další.
Technické parametry Samsung G530 Galaxy Grand Prime

• LTE/4G
    • Tlačítko domů
    • Vyjímatelná baterie
    • Reproduktory
    • Tlačítko hlasitosti na levém boku
    • Malá kapacita a baterie "2600 mAh"
    • Jack 3,5 mm na horní straně
    • Malá RAM a paměť na Android 5.1.1
    • Starý ANDROID
    • Reproduktor vedle fotoaparátu

Telefon pro nenáročné uživateli - doporučuji, ostatním ne...

• Hrozný mobilní telefon, Máte volné místo, čistou ramku, SD kartu ale tento mobil se stále seká, Nic neotevřete a otevře se sám google

Tento mobil si NEKUPUJTE!!!!!!

nejspíš jsem schytala vadnej kus. Hned na začátku jsem na obrazovce mela světlou tečku, po cca 3 mesících mi začal blbnout dotyk a při dotyku se začali objevovat fleky jako když ho silně zmáčknete. Dala jsem ho reklamovat. Vrátili mi ho ve stejném stavu s tím že mi vyměnily obrazovku. Podle me nejspíš slouply jen ochrannou folii. Pak mi začla blbout baterie plus s tou obrazvkou. Mobil jsem měla nabitý cca na 80% a pri focení se vypnul a měl jen 3%. Když čtu tady ty recenze asi jsem měla pech a schytala vadný kus.. jsem zvedavá jestli ho na podruhý opravěj.

• Mam uz dva roky. Nejlepsi telefon,co jsem kdy mela! Nemenila bych.
    • V poslednich tydnech mi nevyzvani,kdyz nekdo vola a obcas uz jde spatne nabijet. ale je to opravdu az skoro po 2 letech

Spokojenost.

• pekny dizajn
    • vsetko

Dobry neodporucam nikomu tento mobil mal som ho a nieje to nic dobreho mal som len z nim vela starosti.Ked som bavim napr:gangser vegas tak mi sekal a nedala sa hrat vobec neodporucam.!!!!!! Dakujem

• Velký displej
    • Supra foto
    • Novej Android 5.1
    • Rychlý
    • Velmi dobrý reprák
    • Ips panel
    • Absence indikační dijodi
    • Nízké rozlišení

Supra mobile za ty prachy

• Vzhledem k ceně je perfektní a vyhovuje mi ve všem-dlouhá výdrž baterie
    • Snad jen,že nejsou podsvícena spodní tlačítka,ale na to si člověk zvykne.

Vzhledem k ceně tento mobil určitě doporučuji. Má velký displej s přijatelnými barvami. Fotí taky celkem slušně a baterka vydrží dlouho oproti jiným,dražším modelům.

• poměr cena výkon, zatím mi nic zásadního neschází ani nevadí
    • solidní výdrž baterie (>2 dny běžného užívání)
    • dobrý foťák
    • nepodporuje manuální režimy fotoaparátu (u dostupných aplikací - jen u DSLR camera pro jde nastavovat ISO - aspoň že tak - dobré pro zredukování šumu při horších světelných podmínkách)
    • párkrát se mi sám restartoval, teď už naštěstí dlouho ne
    • někdy je potřeba regulovat jas displaye ručně - je to sice nepohodlné, ale mě to až tak netrápí

jsem s ním spokojen, za tu cenu je úplně v pohodě
    zatím mi funguje jak má (rok už ho mám určitě)
    pokud někoho zajímají jaké fotky se s ním dají udělat, mrkněte na:http://www.megapixel.cz/fotograf/174843

• , zakoupeno v Max-shop.cz

• Kvalita zpracování
    • Malá paměť RAM
    • Notifikační dioda
    • Slabší hardware

Dostačující telefon od značky Samsung pro nenáročné uživatele, který vás nadchne svou výdrží a dostačující kvalitou fotografií obzvláště pak při pořizování selfie. Musím zde však podotknout slabší hardwarovou vybavenost kterou však nahradí kvalita zpracování přístroje. Pro je taky možnost si nainstalovat android 5.0.1 bez rootu
    Kvalita je zde znát, pač tělo telefonu je zpracované v UK a baterie je z Japonska, takže žádná odfláknutá Čína v tomto případě nehrozí