Vývoj ceny

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

Aktuálně nejnižší cena: 5 019 Kč

Hlídání ceny

Aktuálně nejnižší cena: 5 019 Kč

Specifikace

Popis

Samsung Galaxy A3 Duos je inteligentní telefon s celokovovým tělem, úchvatným designem a displejem o velikosti 4,5“. Tento smartphone překvapí svojí inteligencí na všech frontách. Inteligentně šetří energii, barvy i zvuk dokáže přizpůsobit podmínkám okolního prostředí a s inteligencí sobě vlastní pořizuje perfektní (i skupinové) autoportréty. Potěší jistě i slotem pro dvě SIM karty, což je více než praktické. K dostání je ve čtyřech stylových barvách a díky možnosti personalizace pomocí schémat je to zkrátka telefon, který si snadno vyladíte k obrazu svému. Telefon, který šetří čas a energii nejen sám sobě, ale i vám. Celý popis

Parametry produktu

Konstrukce

DOTYKOVÉ - Telefon má přes většinu plochy displej a ovládá se dotykem na něj. KLASICKÉ - Klasický tvar telefonu. Nahoře displej, dole klávesnice.
VYSOUVACÍ - V zavřeném stavu je vidět jen displej. Klávesnice se vysunuje směrem dolu. Výhoda je velký displej a zároveň velká klávesnice
VÉČKO - Otevírací telefon, v dolní části klávesnice, v horní části displej. v zavřeném stavu není vidět klávesnice. Výhoda je velký displej a zároveň velká klávesnice

dotykové
Operační systém
Android

Verze operačního systému

Označuje výchozí verzi mobilního operačního systému. Neznamená to, že by se tato výchozí verze nedala aktualizovat na vyšší (novější) verzi, ale ne vždy výrobci připravují aktualizace pro všechny své telefony.

Android 5.0 (Lollipop)
Hmotnost
110 g

Možnost paměťové karty

Pomocí paměťové karty si můžete rozšířit vnitřní paměť svého mobilu. Existuje několik druhů karet a většina telefonů používá jen jeden druh, takže je nutné před zakoupením karty, nebo telefonu zjistit vzájemnou kompatibilitu.

Paměť RAM

Jedná se o operační paměť telefonu, na tuto paměť si ukládá telefon dočasná data, které potřebuje pro svoji práci.

1024 MB
Odolné
Produktová řada
Samsung Galaxy A3

Recenze

• zakoupeno v Electro World

Velmi dobra volba obchodu.

• zakoupeno v F-mobil.cz

• Krásný design, lehký

• Kovové tělo, dual SIM
    • Telefon který přišel je určený pro polský trh, nikoliv český, není k němu od prodejce český návod, samovolně se zasekával a díky tomu, že není možné vyndat baterku tak restart se zaseknutým telefonem není nic jednoduchého, nefungovalo připojení do PC, šlo pouze nabíjet a když jsem zašel do Samsungu, tak řekli že to u nich není možné reklamovat protože telefon není určený pro provoz na českém trhu. Telefon jsem vrátil do 15 dnů. Oznámil jsem to prodejci - VK Servis, že zboží posílám zpátky, na to mi přišla odpověď že zboží budou čekat a od té doby nic. 14ti denní lhůta na vrácení peněz uplynula a peníze stále nemám. 8 dní po odeslání jsem se dotazoval kdy mám očekávat peníze a bez reakce. Znovu jsem se připomněl 2 před uplynutím lhůty a opět bez reakce. Nikdo na uvedeném tel. čísle nezvedá telefon.

Telefon je dobrý, za přijatelnou cenu. Obchod VK Servis určitě nedoporučuji.

Recenze

Průměr z 39 hodnocení

Zobrazit celou statistiku

zákazníků doporučuje tento produkt
zákazníci nedoporučují tento produkt
Zobrazit recenze
  • zakoupeno v Electro World

Velmi dobra volba obchodu.

• zakoupeno v F-mobil.cz

• Krásný design, lehký

Mobilní telefon byl určený pro dceru, která je s ním max. spokojená. Vyrala si jej sama podle vzhledu, parametry jsme překontrolovali my. Má všechny funkce požadované teenagery - jednoduché ovládání, lehký, krásný design atd.. Určitě ho doporučujeme.

• Kovové tělo, dual SIM

Telefon je dobrý, za přijatelnou cenu. Obchod VK Servis určitě nedoporučuji.

• zakoupeno v MEGATEL.CZ

• přehledný,
    • padne do ruky

tento produkt jsem si vyhlédla v kamenném obchodě a potom se rozhodla jej objednat

• zakoupeno v VK Servis

• Zatím jsem ho vždy restartem zprovoznil
    • Oproti A3 v něm chybí plno funkcí

Nespokojen

maximální pokojenost, zatím ho používám cca 2 měsíce a nemám co vytknout

• zakoupeno v mobilabc

Naprostá spokenost. Krásný dizajn, skvělé padne do ruky, vejde si i do kapsy. Příjemné ovládání.

• pěkný desing
    • vystouplý fotak

dobrá kvalita za příznivou cenu

• zakoupeno v Mobily Ostrava

• kompatnost, vlastnosti, které potřebuji

mám to, co jsem od toho očekával. Baterie při aktivním používání vydrží tak 1,5 dne. Hlavně mám relativně malý smartphone s dualní sim, dobrým foťákem a dostatečným výkonem.

• zakoupeno v NEJMOBILY.CZ

• Lehký, hezký, hodně funkcí, výborný foťák i v šeru.Úsporný režim na barerii a tím dlouha výdrž, dual sim
    • Někdy v určitých vedlejších funkcích pomalý v načítání.

Dual sim, skušeností dobré naprostá spokojenost, produkt bych určitě doporučil ,

• zakoupeno v mobilTEL.cz

• kvalitní dotyková obrazovka
    • rychlá odezva systému
    • kompaktní rozměry - i s koženým pouzdrem se vejde do kapsy

super

• zakoupeno v OKAY.cz

• Kvalita zpracování, hezký a funkční telefon, který se ještě vejde do kapsy.
    • zatím nic

Telefon mi byl doporučen, jsem s ním velmi spokojen.

• zakoupeno v mobilTEL.cz

• Jednoduchá klasika

pro staršího uživatele snadno pochopitelné

• zakoupeno v Max-shop.cz

Celková spokojenost, mám co jsem potřebovala

• zakoupeno v Bestcena

• Kvalitní displej, dobrá výdrž baterie.

Výborný telefon za nízkou cenu.

• Dual sim
    • Při použiti druhé sim - nelze mít paměťovou kartu

Výborný smart, s dobrým fotakem a vydrž baterie

• zakoupeno v CZC.cz

• Velmi špatné zpracování, bohužel, kvantita vyhrává nad kvalitou
  • zakoupeno v 1nakup.cz

Udává velikost displeje na úhlopříčku v palcích. 1" = 2.54cm

4.5 "
Rozlišení displeje

Rozlišení displeje

Udává počet bodů (pixelů), které displej zobrazí. Čím je výsledné číslo vyšší, tím je rozlišení lepší.

960 x 540
Počet barev

Počet barev

Počet barev, které je displej schopen použít při vykreslování obrazu.

16mil barev
Počet displejů

Počet displejů

Číslo udává počet displejů. Klasické konstrukce mají jeden, véčka většinou dva.

Typ displeje
Hloubka
6.9 mm
Fotoaparát

Fotoaparát

Jde o integrovaný fotoaparát tj. zabudovaný v mobilu.

Rozlišení fotoaparátu

Rozlišení fotoaparátu

Rozlišení vyjadřuje počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Má vliv na kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie.

8 Mpix
Automatické ostření

Automatické ostření

Foťák má tzv. autofocus. Je chopen pomocí motorků sám zaostřit předmět. Fotky jsou mnohem ostřejší, a fotit se dají bez problému i předměty které jsou blízko (text, hmyz atd.) Pokud chcete mobilem fotit častěji, určitě tuto funkci preferujte.

Vestavěný blesk

Vestavěný blesk

Na mobilu najdeme buďto diody nebo xenonový blesk. Ve tmě nám pomůže udělat lepší fotky. LED diody jdou většinou použít i jako baterka na svícení.

HD video

HD video

Telefon dokáže natáčet video v HD (1280 x 720) rozlišení a vyšším.

Přední kamera

Přední kamera

Informuje, zda telefon obsahuje přední kameru. Využít se dá např. pro video hovory, pokud telefon a síť tuto službu podporuje.

Výměnné kryty
Internetový prohlížeč

Internetový prohlížeč

Novější mobily dokáží načíst většinu jednoduchých webových stránek.

Přehrávání MP3

Přehrávání MP3

Umožňje poslech hudby ve formátu MP3.

Jack 3,5

Jack 3,5

Mobil má výstup na klasický sluchátkový jack, takže mimo dodávaných sluchátek, můžete připojit jakékoliv jiné s konektorem jack 3,5mm.

Pro seniory
Verze Bluetooth
4.0
Multimediální zprávy MMS

Multimediální zprávy MMS

Pomocí MMS můžete posílat plnohodnotné fotografie, videa či delší text.

Emailový prohlížeč

Emailový prohlížeč

Možnost psaní a čtení e-mailů po připojení ke vzdálené schránce.

MP3/WMA/AAC vyzvánění
Kapacita baterie

Kapacita baterie

Čím je kapacita baterie vyšší, tím telefon za stejných podmínek déle vydrží.

1900 mAh
Frekvence procesoru
1.2 GHz
Počet jader procesoru
Uživatelská paměť

Uživatelská paměť

Velikost úložného prostoru určeného pro vaše soubory a systém. Čím větší, tím lépe.

16 GB
Dual SIM

Dual SIM

Telefon umožňuje používání dvou SIM karet najednou. Ale pozor, mnoho výrobců v současnosti používá tzv. hybridní sloty, kdy je jeden určen pro SIM a druhý univerzální pro SIM, nebo paměťovou kartu. Při použítí paměťové karty je tak druhý SIM slot obsazený a nelze již dvě SIM karty použít.

Akcelerometr (G-senzor)
Gyroskopický senzor
GPS modul

GPS modul

GPS modul umožňuje lokalizovat vaši polohu a je základem pro fungování všech běžných navigační systémů - především se využívá pro navigaci.

WiFi

WiFi

Umožňuje se připojit do bezdrátová sítě, ať doma, nebo v obchodních domech, restauracích atd a využívat služeb internetu pomocí programů, které jsou v zařízení naistalovány.

Bluetooth

Bluetooth

Spojí telefon bezdrátově s jiným zařízením pomocí rádiových vln. Přístroje na sebe nemusí vidět.

NFC

NFC

NFC technologie zajišťuje spolehlivý bezdrátový přenos dat na velmi krátkou vzdálenost. Možné využít také pro placení v obchodech.

GPRS

GPRS

Označuje přenos dat v paketech. Čím je číslo vyšší, tím rychlejší je přenos, platíte většinou za objem přenesených dat.

EDGE

EDGE

Mobilní vysokorychlostní přenos dat v rámci sítě GSM. Podobné jako GPRS ale dosahuje rychlosti přenosu až 236,8 kb/s.

LTE
Typ SIM karty
nanoSIM
Diktafon

Diktafon

Funkce sloužící k nahrávání. U některých telefonů lze nahrávat pouze hlasové záznamy, u jiným lze nahrát záznam z rádia, tel. hovoru atd.

Kalendář

Kalendář

Plánování schůzek, narozenin, svátků a dalších akcí v denním, týdenním a měsíčním kalendáři.

FM rádio

FM rádio

Zda je FM rádio součástí mobilu. Sluchátka většinou slouží jako anténa.

Kalkulačka

Popis produktu

Design plný inovace ve stylových barvách

Luxusní vzhled tohoto telefonu má na svědomí především celokovové tělo v prémiové kvalitě a prvotřídní displej Super AMOLED s rozlišením qHD. Samsung Galaxy A3 Duos je dodáván ve čtyřech stylových barvách, které ještě více podtrhnou jeho jedinečnost.
Design plný inovace ve stylových barvách

Být vidět, být slyšet

Svoji inteligenci prostě nezapře. Díky technologiím Alive Super AMOLED Display a Adapt Display dokáže Galaxy A3 Duos kouzlit s barvami tak, že se vždy a zcela přirozeně přizpůsobí okolnímu prostředí. Stejné je to i se zvukem. Funkce Adjustable Audio automaticky sníží nebo zvýší hlasitost podle hluku na pozadí.
Být vidět, být slyšet

Chytré autoportréty

Dejte svému okolí pocítit vaši jedinečnost. Tento telefon se snadno a rád stane vaším dvorním fotografem! Už žádné krkolomné tisknutí tlačítka a vaše předloktí na každém snímku! S tímto počinem značky Samsung pořídíte autoportréty pomocí svého hlasu či dlaně. Ani skupinové autoportréty nebudou tabu. Díky funkci širokoúhlého autoportrétu vytvoříte dokonalý panoramatický autoportrét sloučením tří snímků (zleva, zepředu, zprava).
Chytré autoportréty

Fantazii se meze nekladou

Galaxy A3 Duos vám dokonale umožní ukázat váš styl. Má k dispozici nová vyzvánění i zvuky při spuštění a dotyku, takže jej můžete vyladit přesně podle svého vkusu a momentální nálady.
Fantazii se meze nekladou

Efektivní za všech okolností

Zařízení v sobě skrývá čtyř jádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz, díky kterému budete pracovat o poznání rychleji. Bez problémů tak můžete sledovat videa, poslouchat oblíbenou hudbu a používat několik aplikací najednou. Třešničkou na dortu bude internetové připojení LTE, se kterým budete stahovat data rychleji než ostatní. Výhodou je také inteligentní baterie. Režim vysoké úspory energie dokáže vypnout nepotřebné funkce a zajistit tak delší výdrž telefonu.
Efektivní za všech okolností

Dvě SIM karty

Patříte mezi ty, kteří potřebují dvě telefonní čísla, ale nechcete s sebou nosit dva telefony? Potom je pro vás Galaxy A3 Duos ideálním řešením. Má slot pro dvě SIM karty, takže budete na příjmu vždy a se všemi.
Dvě SIM karty

Kontaktujte nás